Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

bb

do reszty zwariowałyście już, prawda? kto Wam nagadał o jakimś nagrywaniu? proszę, naprawdę radzę zmienić pracę- i firma na tym zyska i Wy.

ktoś
@bb

czytaj ze zrozumieniem, akurat w mailu było o nagrywaniu, tylko ktoś robi z tego niepotrzebny problem, bo i tak są kamery na punktach

lolavanx
@ktoś

są ale tylko w problematycznych sklepach w których były lub są duże straty. w sklepie, w którym pracowałam 7 lat takich kamer do dzis nie ma.

ee
@bb

Tajemniczy Klient zawsze nagrywa takie wizyty.. Wiem bo kiedyś miałam propozycję pracy z takiej firmy. Pozdrawiam.

tabaczka

Tak TK firmy zewnętrznej. Ale co z tego? Wciąż idą do przodu. Płacenie za przeterminowany towar. Teraz TK będzie nas nagrywał. Firma na pewno będzie oglądać te nagrania i nie wierzę, że wobec tych co nie przejdą TK nie będzie konsekwencji. Tu chodzi o nielegalne działania wobec nas. Gdy my siedzimy cicho i na to pozwalamy oni wiedzą że mogą wszystko.

pracownica

Ale przecież to będą TK firmy zewnętrznej, chodzi o konkurs. Nagrają i zniszczą nagranie po upływie terminu. We wszystkich wielkich firmach, sieciowkach są TK, a w połowie firm takie kontrolę są nagrywane. Jaki zaś mobbing, powariowalyscie chyba. Mobbingiem jest to ze raz w roku ktoś przyjdzie na kontrolę, sprawdzić czy stosujesz się do standardów firmy? RAZ w roku. W żabkach potrafią być co tydzień. No i co wielkiego Ci zrobią jak nie przyjdziesz kontroli? Wystawia negatywna opinie, kr coś posmęci i tyle :)

tabaczkaa
@pracownica

Właśnie- z firmy zewnętrznej nie mogą nas nagrywać! Jaka jest pewność, że tak od razu zniszczą?! I jaki raz w roku, co najmniej raz na kwartał pojawia się TK. Nie wiem jak długo pracujesz, ale chyba raczej niedługo, skoro uważasz, że raz do roku

samira

oczywiście ze tak. Moja kolezanka była nagrywana poczas pracy.bardzo się wystraszyła.

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

tia

podwyzka jest bo ma byc podwyzka najnizszej krajowej to jak to podwyzka :)

ktoś
@tia

moja droga ale kto Ci obiecywał podwyżkę,na papierze musi się zgadzać zgodnie pracy z kodeksem, i tylko to się liczy, jest podwyżka najniższej krajowej,a nie Twojej pensji, a to zasadnicza różnica

Peśka

Też jestem zdania podobnego jak luiza pożyjemy zobaczymy bo podwyżka chyba raczej nie dla wszystkich ale nie ma co wybiegać bardzo do przodu okaże się jak to wyjdzie w praniu czyli po 10 lutego chwilowo też mi trochę lepiej i chciałabym się rozczarować ale tylko pozytywnie

cole

bony dostałyśmy 24 grudnia. fortuny nie ma ale zawsze coś. Nic na święta tylko noty obciążające. Podniesienie o marne 30 czy 40 złotych to kpina poprostu. Na prawde nie idźcie tam!!!

luiza de fones

Umowa dostarczona( jest lepiej)...bony tez...w lutym sie okaze co i jak wyszło...wtedy bedzie mozna napisac cos wiecje ...na razie jestem zadowowlona..wczesniej juz miałam takiego doła ze nawet na klientów patrzec mi sie nie chciało...ale teraz juz mi lepiej:D A w lutym napisze czy euforia trwa:)

kali

na nowej umowie jest napisane że jeżeli wyrobimy target to premią jest 5% naszej podstawowej wypłaty, czyli przy nowej podstawie (ok 1350zl) dostaniemy ok 70zł na rękę. współczuje sklepom ktore do tej pory mialy premie od 200 do 1 tys zl bo 70 zl lub w ogole jej brak przy ich poprzednich premiach to kpina...

Nie miało być wcale przy pensji , tylko w formie bonów do 20 grudnia (chyba 20, nie wiem czy dobrze pamiętam). My jeszcze nie dostałyśmy.

tia

bony za konkurs z olejkami juz ktos dostal ?

samira
@tia

To miało być przy pensji , był wysłany meill kto ile dostał

m&m
@samira

Owszem był e-mail z danymi kto ile dostał,ale nagrody miały być w formie bonów wysłane do nas UWAGA do 20 grudnia...

Tabak

Zmotywowana raczej zdołowana. W tej firmie nic nie można osiągnąć. Żenada. Życzę Dyrekcji w te święta dużych premii bo my o niej możemy pomarzyć.

czuje sie strasznie zmotywowana :P:P:P

taba

Tak ale do tego aby zmienić w tym roku pracę! Nic gorszego już nie może być.

tabaczka

Czy czujecie się zmotywowane? :P

cole

Wg meila to szanse maja byc rowne. Czyli wszyscy dostana tyle samo podstawy? By my mamy zalosne 3/4 etatu. Czyli bedzie caly ? Przeciez tabak zbiednieje jak mu sie wieksze kosszta wygeneruja ... czy tylki podstawa ogolem wzrasta?

Ano

podstawa jest już podana 1850zł -najniższa krajowa ,wiecej nie bedzie a targetów już teraz się nie wyrabia :(

jasmin

Ha ha wyższa podstawa śmiechu warte. Czyim kosztem pytam. No jasne naszą prowizją. Podwyżka ha ha zwana obniżki pensji. Śmiechu warte.

Peśka

hej dostałyście już od pani dyrektor informację o nowym sposobie premiowania na 2016 ja to odbieram jako niezły żart niby wyrównanie szans a tak naprawdę wygląda to jak skok na nasze premię. Czekam tylko na informację ile bedzie wynosiła podstawa bo niby piszą że wzrośnie w wyraźny sposób ciekawę o ile czy tyle ile ustawa przewiduję czyli o 100 zł czy dodadzą cokolwiek od siebie bo jak na razie nie bardzo się wykazywali w tym temacie. Premii nie otrzyma sklep który nie wyrobi odpowiedniej marży a teraz targety są już tak wyżyłowane że ledwo to wyrabiamy a druga sprawa nie dostanie premii pracownik który w danym miesiącu będzie na zwolnieniu lub urlopie nż powyżej 3 dni ciekawe tylko czy ta premia zostanie podzielona na resztę załogi która w tym czasie ma więcej roboty czy "FIRMA to schowa do własnej kieszeni" zaczynam mieć tego dosyć bo jak tu równać sklepy z targetami ok 60 czy 80k ze sklepami które robią 300k sprawiedliwie to nie znaczy po równo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ano

Jakie podwyżki? najniższa Krajowa jest:(

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.