Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

miasto

Dziewczyny ja naprawdę wszystko rozumiem Wszystko!! ale dalej się uczepię:) i chętnie podzielę Klientami tylko nie wiem czy przez portal się uda :D jeśli nie do korporacji to dalej Wam dam przykład - mój mąż Pracuje jak Wam pisałam u prywaciarza 6 dni w tygodniu i tyle co sie widzimy to wieczorem. Gdyby nie Tabak to moje dzieci wychowywałyby się z Babcią, bo normalnie my wracając z pracy pewnie byśmy ich nie widzieli, bo by spały w tygodniu Proszę to jest bez sensu:) idzie wiosna! Łapcie wiatr we włosy i idźcie na spacer w każdej wolnej chwili Myślę, że u Was grafik też wygląda podobnie jak u nas Dwa weekendy pracujące 2 wolne Proszę - jak wypadnie L4 jest to oczywiste że idę do pracy I pracodawca szanowny Tabak myślę, że nas szanuje Ja jeszcze nigdy nie miałam wynagrodzenia po 10 Nigdy się nie zdarzyła obsuwa A mój mąż? musi sie smsem po 15 przypominac bo kredyt płacić trzeba I co? wtedy Tabak nas ratuje Ja jestem inna ale dobrze mi się pracuje:) jutro mam wolne Odeśpię:) i mimo wszystko życze Wam pozytywnego nastawienia bo złe humory biorą się z podejścia:) Dobranoc Tabaczki:)

ona97

No cóż miasto masz prawo do własnego zdania. Dziwnym jest jednak to, że Twoje zdanie wydaje się być odosobnione.

ktoś
@ona97

Drogie 'miasto'ja też mam fajną załogę, możemy zawsze na siebie liczyć, ale na L4 też nie mamy czasu, a jeśli chodzi o system pracy to nie porównuj z korporacją bo to Ty musisz zapierdzielać weekend zamiast ten czas spędzić z rodziną, zjeść niedzielny obiad, pójść na spacer, Ja też szanuję swoją pracę, ale przydało by się aby szanował nas też pracodawca, bo tak się jakoś składa że od kilku lat mimo podwyżki najniższej krajowej jakoś dziwnym trafem nie mamy żadnej podwyżki czy to jest szacunek pracodawcy do pracownika? A tak przy okazji to "podrzuć" trochę tych fajnych klientów, bo u nas to już zostali sami popaprańcy .....

miasto

Cześć Czytam i się dziwię. jestem pracownikiem TEGO sklepu - obrót grubo powyzej 200 tyś miesięcznie - zapier.. jak sie patrzy Dziewczyny powiem krótko Jestem osobą krótko pracującą - 1,5 roku Mamy fajną załogę Zawsze na siebie możemy liczyc Jest ciezko co ukrywać Ale poczytajcie siebie!! gdzie w biurze w korporacji np macie w tygodniu wolne? (dentysta, kawa z koleżanką, mycie okien - chcesz- masz) gdzie mozecie prosic o prosby grafikowe na przedstawienie u dziecka?? Mój mąż u prywaciarza robi 6 dni w tygodniu po 12 godzin, nie ma czasu żeby chorować bo pieniedzy nie dostanie A Wam przeszkadza że l4 Wam wypadnie i pieniędzy nie bedzie? przecież tak JEST WSZĘDZIE na pewno w większych miastach Czy Wy jesteście naprawdę szczerze sie tu wypowiadacie bo uwierzyc nie mogę I tak.... wiem... bedzie atak!! wracam do dzieci bo mi czasu na fora szkoda Ja pracę szanuje, mam fajnych Klientów a praca? przeciez to jest handel!!!!!! nie stanowiska Dyrektorskie Jak jest źle spróbujcie swoich sił w Żabce, Rossmanie nawet Kauflandzie blisko na kasie... spróbujcie i sie wypowiadajcie

Mila
@miasto

Wiesz miasto spróbowałam w pewnym markecie na kasie i mogę się wypowiedzieć: jestem kasjerką, wykładam towar i sprzątam. Po pierwsze nie za najniższą krajową, po drugie na dzień kobiet i święta profity, imprezy firmowe, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, dopłata do wakacji dzieci. do wyprawki szkolnej, stażowe. W końcu przerwa w pracy : ) Nie jestem już księgową, kadrową, analitykiem rynku, zaopatrzeniowcem,sprzedawcą, sprzątaczką. totalizatorem. Mam jasno wytyczone obowiązki. Można normalnie : )

@Mila

Gratuluję :) też mam to za sobą, wiem, że można po prostu tylko obsługiwac i skupic się na klientach bez ciągłego stresu, nacisku itp można normalnie pracowac o czym przez chwilę zapomniałam.

nicola

Czy ktos sie orientuje jak bedzie wygladało wynagrodzenie w tym roku?

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

Tabakowa

Hm. Szybkie szkolenie przez inną pracownicę :)

... nie istnieje

tia

co do szkolenia przez KR to coz....

pracownica

Przecież to obowiązek pracodawcy, żeby Cię przeszkolonych a nie jego "łaska" i dobra wola

samira

W tej pracy bardzo ważne jest dobre wyszkolenie pracownika. Więc nie mają wyjścia.

Jaki pakiet socjal ...????!

samira
@ja

komuś się przyśniło chyba. U nas nie ma socjalu żadnego.

Tabaczka
@ja

Właśnie żaden ;)

tak

Firma tak dobrze robi bo masz odpowiedzialność materialną i nikt zatrudniony na umowę zlecenie nie podpisałby tej odpowiedzialności, dla tego masz tak DOBRZE i jest umowa o pracę

agniecha

A jak wygląda sprawa z umowami? Dają normalnie czy kombinują żeby jak najdłużej przeciągnąć zlecenie?

@agniecha

Nie ma umowy zlecenia jest nawet na okresie próbnym umowa o pracę. Szczerze to wolałabym za taki terror umowę zlecenia odpowiednio płatną a nie za dwa etaty najniższą krajową. Jeśli na zleceniu masz konkretne pieniądze to sobie sama opłacisz emeryturę. A z najniższej krajowej co będziemy miały??? 300 zł! Paranoja.

ona97

Klientów kolektury się obsługuje a nie się im pomaga. I jeśli na jednego klienta saloniku przypada około 10 kolektury to miła odskocznia. No cóż piszą tutaj również ludzie którzy się z skądś urwali ale ja nie wiem skąd :(

tia

niestety przy lotomacie stoimy za frajer ;(

elf

zapraszam do nas na tę odskocznię!!! U nas lotek to stała robota bo klientów jest więcej niż do kasy nawet jak nie ma kumulacji.Pewnie ta odskocznia po tygodniu by Ci bokiem wyszła!Do tego robimy to za darmo bo w punktach gdzie nie ma lotto też mają na umowie taką samą podstawę plus premia targetową od tego co sprzedasz na kasie.

bbb

Premia prowizyjna była jakaś zawsze a teraz jeśli nie wyrobimy targetu to zarobimy mniej.czy można pracownikowi za nic obniżyć pensje,czy to zgodne z prawem pracy?u nas target jest jak na styczeń bardzo wysoki i nie wiem czy wyrobimy go.

cole

Zartujesz? Ta firma nie ceni sobie opini ani pracownikow ani klientow. Klienci nas wysmiewaja jak slysza 1.2 za zwykla lufke. Drogo jak uj a o traktowaniu pracownikow nie wspomne..

laleczka99

jak myslicie Tajemniczy Klient ujawi się po wizycie czy wyniki beda dopiero w marcu ogłoszone,razem z bonami jesli oczywiscie przeszło się to pozytywnie

xyz

Czyli pracujemy za najniższą krajową a reszta to wirtualne pieniądze bo nawet jak wyrobimy target to zawsze może się okazać,że nie wyrobiłyśmy marży i z premii nici.I nie daj Boże jak jakaś jelitówka albo gorączka kogoś złapie bo 4 dni nieobecności i po premii i cały miesiąc starania na marne :( skorzystałty tylko sklepy z najniższymi obrotami bo podnieśli najniższą krajową.Jestem zmotywowana jak nie wiem co :((((

zuza

zgadzam sie z toba w 100%

pracownica

U nas tk był jeden raz w 2015. Powtórzę - JEDNA wizyta. A nagranie mogą sobie weryfikować, mam to gdzies. Mam polecić tylko LD, nie muszę klepac formułki, sprzedaży komplementarnej.

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.