Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Mala_mi

Witam dziewczyny! Mam pytanie, czy zabranie z punktu maszyny LVM na coś wspólnego z przejęciem punktu przez ajenta?

Jpk
@Mala_mi

Maszyny wycofują bo Kaufand chce mieć czyste pasaże. U nas od początku roku nie można nic wystawiać. Z tego co wiem to dzieje się to we wszystkich marketach nawet tam gdzie nie mamy punktów. Np. Kaufland Toruń a tam sklepu nie mamy więc nie panikujcie.

gosc

Dziewczyny sprawdźcie same http://www.tabakpolska.com.pl/partner-w-biznesie.html

Hej. Mi się w miarę dobrze pracuje. Przede wszystkim lubię kontakt z klientem.

Ewka

O, napisali mail o tych meblach. Jednak remonty, a nie ajenci.

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

Madzia

Ja tez nie mam problemów z organizowaniem sobie przerwy.

lola

a propo osób które narzekają, że nie mają chwili aby zjeść lub nie mają czasu na przerwę - dziewczyny nie dajcie się nabijać w balona że nie wolno nam wyjść. Regulamin tej firmy wyraźnie mówi o tym że przy minimum 6 godzinnej zmianie należy nam się 15 min przerwy a przy 10cio godzinnej 30 min (paragraf 10, punkt 5). ja z przerwy korzystam jeżeli potrzebuję bez względu czy jest dużo ludzi czy ich nie ma bo nikt mi potem zdrowia nie zwróci jak będę miała problemy z żołądkiem albo układem moczowym. Poza tym przerwą nie można zaczynać pracy ani jej kończyć bo przerwa ma być mniej więcej w połowie pracy, więc gadanie niektórych KR o tym żeby przerwę robić jak dopiero przyjdzie koleżanka zakładając że jest się razem na zmianie tylko godzinę lub pół jest co najmniej śmieszne...

Amy

Czesc, nas tez czela wymiama mebli na fajki. Mają byc nowoczesne z podświetleniem i regaly na prasę tez.

Ktoś

U nas tez jest super załoga i dobrze się pracuje.

Miła

Czesc ja tez potwierdzam ze jest akcja wymiany regałów papierosowych i podswietlania regalow z prasą. Dlatego liczyli regały.

Hej. U nas zwolnili kolezanke i zatrudnili jogos na jej miejsce, a ona myslala ze zostala zwolniona przez ajenta i napisala tak do sadu pracy. No i dostala odpowiedź taka, ze tylko sie zblaznila. Bo przecież zaden ajent nie przyszedl.

NIKI

Czesc a jaka jest roznica, że ktos zostanie zwolniony i na jego miejsce bedzie zatrudniony inny pracownik czy ajent? Nie rozumiem?

@NIKI

Nie ma żadnej różnicy. Jak jesteś zatrudniona na czas określony mogą cie zwolnić bez podania przyczyn i na twoje miejsce kogos zatrudnic, czy to będzie nowy pracownik czy ajent dla Ciebie bez zmaczenia.

Werka

Jest akcja wymiany mebli papierosowych w zwiazku z ustawa, w Olawie i Olesnicy juz zrobiona, czeka to pewnie cala Polske i przy okazji wymieniaja stare meble i oswietlenie w najstarszych sklepach. Jakos po wymianie mebli nie przyszedl ajent, bo nie ma to nic jedno z drugim wspólnego. W ogole tych sklepow z ajetem jest kilka w calej Polsce.

ktosia

Hejka U nas właśnie przyszedł mail żeby spusac ile regałów mamy szrokich wąskich i co do naprawy.wiec obawiam sie ze ajent sie znalazł. Ogłoszenie juz jakis czas bylo ze szukaja do naszego sklepu. Czas szukac nowej pracy

jednak nie ajent
@ktosia

witajecie jestem , a być moze byłem kandydatem na ajentatke w łodzi (uwaga łódź szukaja już na wasze miejsce ludzi) lecz po tym co czytam to współpraca z ta firmą jest zła i już nie chcę więcej z nimi negocjować ,a dobre pieniązki obiecywali . pozdrawiam

@jednak nie ajent

Dobre pieniążki ha ha

JPK
@ktosia

Cześć Głupoty opowiadacie. Dwa lata temu też podawałyśmy pomiary mebli, w zeszłym roku i w tym. To nic dziwnego, przecież punktu są remontowane od 5 lat, wiec pora na kolejne. Będą wymieniane regały papierosowe - tytoniowe, bo tak nakazuje ustawa. A meble prasowe na metalowe, gdyż w moim punkcie tak są połamane, ze to normalne. siejecie tylko panikę. Dajcie innym pracować.

@JPK

Oj dostaniesz wypowiedzenie, wejdzie Ajent i inaczej będziesz mówić. Kiedy była wymiana mebli to była. Teraz to mierzenie i inne czynności zmierzają do oddania sklepu Ajentowi . Pracuj sobie pracuj. Kto Ci nie daje. Nikt nie sieje paniki tylko zwolnione sklepy mówią o swojej sytuacji i mają chyba do tego prawo.

Ajent?
@jednak nie ajent

Czy ktoś z ajentow mógłby podesłać na priv więcej informacji na temat realnych możliwości zarobku przy prowadzeniu punktu sprzedaży? Wiem, że to zależy od punktu - w moim przypadku rozważam Łódź. Moj mail; mike_iri@yahoo.ie

Aga

Na koniec apel do sklepów: jeśli w sklepie pojawia się ktoś z biura kto mierzy meble witrynę, zakłada monitoring itp to warto wiedzieć że właśnie szykują sklep dla ajenta. Rozmawiam z wieloma sklepami i wiem że robią to na ok miesiąc przed wręczeniem wypowiedzenia. Piszcie o takich sytuacjach na podane wyżej maile Kowal i Magdam. Zgłaszajcie się także zwolnieni już pracownicy. Kilka sklepów złożyło już pozwy do sądu pracy , pomożemy wam . Uważajcie także prosze na inwentaryzacjach . Bo raptem po inwenturze wysyłają noty na duże kwoty do sklepów gdzie nigdy wcześniej nie było not obciazeniowych. Nie dajcie się. W jednym sklepie było większe manko, dziewczyny zaczęły krzyczeć że to niemożliwe i raptem się zrobiło ok. Księgowa odkryła podwójnie wprowadzoną fakturę z eurocash - ciekawe jakim cudem zdublowaną jak to przechodzi przez Edi i nigdy wcześniej nic takiego się nie wydarzyło, A na fakturze same papierosy i tytonie czyli towary do obciążenia . Wierzę że sąd pracy udowodni rację zwolnionych pracowników. Prawnicy mówią ze sa na to ogromne szanse. Więc zgłaszajcie się. Niech prawda wyjdzie na jaw !!!

Alicja

Po Waszych wpisach wnioskuję, że TABAK POLSKA Sp. z o.o. zwolnił ostatnio wiele pracowników. Czy zwolnienia pojawiły się w całej firmie, czy w konkretnych działach? Jaka była ich przyczyna?

JA

Kolejne poszkodowane sklepy , zwolnione załogi - zgłaszajcie się pod podane wyżej maile . Niech ta pseudo firma się nauczy ze ludzi trzeba szanować. I jeżeli należą się odprawy to trzeba je wypłacić a nie kombinować. Takie coś powinno być karane bo jest to oszustwo.

To Ja... Ta Zła

Witajcie, jestem jedną ze zwolnionych pracowników. Jest mi troche przykro że firma tak nas paskudnie potraktowala - ta praca to był drugi dom - lubiłam tam być. Nie rozumiem komentarzy typu brak czasu na wyjście do toalety, czy brak czasu na posiłek. Heloł przerwa jest wypracowana i należy się jak psu buda ! Nigdy nie miałam problemu z wyjściem - zamykam sklep - jest przerwa i tyle w temacie... Fakt trochę obowiązków było i przybyło na przykładzie lat spędzonych w tabaku... Najniższych zarobków też nie miałam - trzeba umieć mówić i dążyć do tego aby było lepiej. No przyznam niewyparzony język też mam- zazwyczaj nie milczę gdy coś mi się nie podoba ale to już indywidualne podejście i taki charakter. Nie podoba mi się to, że firma Tabak Polska ma pracowników za głupków. Szanowni przedstawiciele firmy, my zwolnieni pracownicy znamy się na przepisach prawa i prawach pracownika lepiej niż wasi wew. prawnicy i nie damy się oszukać. Nie podoba mi się, że firma kręci z okresami wypowiedzenia - ale ten kto wie co iak może z tego tytułu domagać się odszkodowania. Nie podoba mi się w jaki sposób są rozwiązywane umowy ! Nie podoba mi się ze firma chce zatrzymać w "kieszeni" należne nam odprawy... Całe szczęście moi drodzy, mamy ze sobą kontakt i możemy sobie nawzajem pomóc - nie podam do sb maila bo jestem w kontakcie m.in. poprzez maile kowal i magdam0 a z niektórymi z was tel. a to już wystarczy ... Życzę sobie i wam wytrwalosci w sądzie i walczcie o swoje ! A ajentom życzę cudu bo na pewno się przyda - nie bede się rozpisywać dlaczego bo przekonacie się szybciej niż myślicie ... A firmie Tabak Polska sp.zo.o. we Wrocławiu nie życzę nic dobrego za taktyki które stosują wobec nas... Ale mi " poemat" wyszedł

Magdam
@To Ja... Ta Zła

Cudnie to ujelas droga koleżanko. Cała prawda .trzymajmy się razem to damy rade .

kowal
@To Ja... Ta Zła

Lepiej nie można było tego napisać, Dobrze że jesteśmy razem.

zaraz wyjdzie pozew zbiorowy :)

KASIA OP

Hmm co tu dużo pisać. Dno kompletne. Śmieszne pieniądze, wieczne pretensje że czegoś nie ma, że braki, że mała sprzedaż. Targety zawyżone w piizdu, nie wspomnę o wypłacie która nazywam renta czy zasiłkiem. =D jedyny plus pracy jest taki,że jest fajna miła atmosfera. I nic pozatym. Może fajnie by było zamienić się miejscami z osobami z biura , niech staną jeden dzień za kasą. Niech uzeraja się z kliententami i ciekawe czy za taką pracę chcieli by dostawać niecałe 1500zl... Śmiech na sali. $$ by podwyżki dawać nie mają, ale żeby otwierać nowe punkty, zatrudniać nowych KR to mają. Cisna nas o sprzedaż, o targety ale co my z tego mamy ? Marne 5% z wynagrodzenia... Śmiech na sali :(

magdam

Cześć Tabaczki ;-P Pytanie do osób pracujących na czas określony - już zwolnionych bo wszedł ajent !! Czy któraś z was nie zgadza się z wypowiedzeniem i złożyła pozew do sądu ?? Proszę odpiszcie na maila magdam0@vp.pl

Irmina
@magdam

Masz błąd w mailu, nie mogę wysłać . Jeśli są osoby chętne do pozwu to ja składam, więc zapraszam

kowal
@Irmina

Możesz napisać na kowal353@onet.pl. Też szukamy zwolnionych

Magdam
@Irmina

Mój adres mailowy Magdam0@vp.pl czytaj Magdam zero .pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.