Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

xylo

hejka wiecie do kogo trzeba pisać w sprawie pitów? Bo nie pracuje w tabaku od kilku miesiecy i nie wiem do kogo sie zgłosić. Pomóżcie najlepiej jak ktos wie to niech poda emaila tej osoby z gory dziekuje.

monikasho

proszę o podanie forum gdzie pójdziecie ja też mam kilka informacji i pytań a tutaj zostaną usunięte proszę o info na mojego maila monikasho@interia.pl

cole

Dziwi cie to? Osoby za to odpowiedzialne pewnie nie umieja nam go wygenerowac. Chociaz znajac te " zapracowane" ksiegowe to dziwi mnie to czemu jeszcze nie dostalysmy meila ze mamy same sobie pita zrobic :)

Zdążyłam przeczytac wpis Cole i zgadzam się w 100% z tym co napisała, zgadzam sie z tym co większosc tu pisze. Moje wpisy też zostały pousuwane a pisałam tylko i wyłącznie prawdę biorącą się z mojego doświadczenia pracy w tej firmie. Na szczęście mam to juz za sobą :) i powiem Wam, że są firmy w których pracuje sie normalnie bez wyzysku, bez obiążenia jakiegokolwiek, mało tego za te same pieniądze a nawet większe gdyż nie płacisz żadnych not i nie harujesz po 10 godzin.

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

cole

ona97 faktycznie już drugi komentarz mi usunęli a nie było wulgaryzmów itp. Tylko szczera prawda... Jestem za tym forum. gdzie się przenosimy? chciałabym się dowiedzieć jak jest gdzie indziej. Nie koniecznie chce wiedzieć jaki sklep i gdzie tylko po prostu.

ona97

Gdzie się podziała wypowiedź Cole???!!! Dziewczyna napisała prawdę bardzo niewygodną o inwentaryzacji. Dziewczyny trzeba znaleźć forum lub ewentualnie stworzyć nowe gdzie moderatorem nie będzie tabak a nasze wypowiedzi (prawdziwe, nie wulgarne) nie będą usuwane. Wstydź się tabaku. Tak jak postępujesz z pracownikami tak się zachowujesz na tym forum. Jak coś cię firmo uwiera to to usuwasz!!!

brawo ja
@ona97

to prawda , ale żeby zatrudnić koordynatora kierowników regionalych to pieniązki sa :) a jesli chodzi o wysylanie poczty to musicie wiedziec , ze mozecie wychodzić w czasie pracy i to na tyle czasu ile wam zajmuje dotarcie do poczty pieszo . W Zduńskiej Woli pytałyśmy o wszystko i tak nam pozwolono z wroclawia.Pytajcie każdą rzecz bo nawet nie wiecie co możecie.a do póki nie drążycie będziecie wykorzystywane .

ona97

"mam za co kupić jedzenie dzieciom" - za jedzenie pracowali niewolnicy z czworaków. Człowiek powinien pracować żeby godnie żyć. Pensja w tej pracy to nic innego jak nędzne grosze od państwa, bo jak inaczej nazwać najniższą krajową bez żadnego socjalu na dodatek z obciążeniami. Jeśli to szczyt Twoich marzeń to ok. Ja mam ten wyzysk za sobą. Każdy kto chce podjąć zatrudnienie w tej firmie powinien wiedzieć że będzie sprzedawcą na dwóch etatach za wszystko odpowiedzialnym finansowo za najniższą krajową. Zero dodatków na święta a jak kierownik burak to nawet życzeń nie będzie. Brak przerwy nawet kilkuminutowej w ciągu 10 godzin pracy. Będziesz sprzedawcą, sprzątaczką, kadrową, księgową, analitykiem, będziesz zostawać po godzinach, spacerować na pocztę w swoim wolnym czasie. Będziesz przyjmować rachunki, nadawać paczki. Będziesz robić mnóstwo innych rzeczy za chleb :)

katya

Pity z tego co mi wiadomo będą na początku marca przynajmniej tak mnie poinformowała personalna. Moze pracuję tutaj krótko ale pracowałam w wielu miejscach i jak na razie nie mogę narzekać. To że odpowiedzialność materialna to tak jest wszędzie, co do wypłat no cóż ... ale dla mnie liczy sie to że mam super ekipę i możemy na siebie liczyć i przede wszystkim nie żebrzę o grosze o od państwa tylko mam za co kupić jedzenie dzieciom. Każdy kto jest nie zadowolony z pracy ma wybór znaleźć inną tu życzę powodzenia Wiec przestańmy narzekać i obrzydzać sobie prace bo z takim nastawieniem to naprawdę źle się pracuje. Wiec głowa w górę:)

krak
@katya

Ja to na początku marca, przecież termin jest do końca lutego !!

Noty...noty...noty...

Peśka

Z tymi płacami to racja po "podwyżce" za styczeń dostałam mniej niż przed podwyżką za grudzień a utarg był u nas bardzo zbliżony. Myślę że firma trochę nie do końca przemyślała ten ruch bo po co sie starać i ścierac przekraczając target o 30 czy 40k a takie sytuację się zdarzały u nas jak można target przekroczyć o przysłowiowe 5 zł i otrzymać taką samo wypłatę. Wiem że nie wszystko zależy od nas ale już zamawianie towaru od nas zależy więc podejrzewam że Ci co siebie szanują skupią się bardziej na kontakcie z klientem a nie na tym żeby mieć na sklepie wszystko i w potrzebnych ilościach do płynnego handlu bo po co i dla kogo

tabaczka

Goss - właśnie że obcięta. Może pracujesz w sklepie, gdzie były niskie obroty i premią wynosiła 10 zł . za to teraz masz podwyżkę na pewno. Ją niestety pracuję w sklepie gdzie były duże obroty i stwierdzano że pomimo premii mamy obniżkę pensji. Przeliczyłam ile zarobiłabym poprzednim systemem a dzisiejszym i stwierdzam że firma nas oszukuje. TO JEST DBANIE O DOBRO PRACOWNIKA????? TO JEST SZUKANIE JAK BY TU JESZCZE ZAISZCZĘDZIĆ. SZANOWNY PRACODAWCO NA LUDZIACH SIĘ NIE OSZCZĘDZA BO ŹLE SIĘ NA TYM WYCHODZI. Zobaczycie że taką polityką firmy doprowadzicie do tego że nikt nie będzie chciał u was pracować, a jeżeli już się zatrudni w firmie nie będzie się starał i nie będzie się przepracował. A chyba nie na tym to polega. Chyba chcecie zatrudniać ludzi, którym zależy na pracy, którzy ją lubią i czerpią z niej satysfakcję. Uwieżcie za ledwo powyżej najniższą krajową choćby ktoś lubił pracę z ludmi się nie da.

ktoś

tylko szkoda że po każdej podwyżce najniższej krajowej u nas w firmie jest obniżka, to jest uczciwe że od kilku lat jest ta sama pensja a nawet o parę groszy niższa rok do roku, pytam to jest uczciwe w stosunku do pracowników zwłaszcza tych z dużym stażem?

celina

Przyszła wypłata no i obcieli :(

tabaczka

Moja opinia została wykasowana..no cóż...to mówi samo za siebie, szkoda Tabaku

tia

a najgorszym minusem jest totolotek :P

ona97

Dwa niezaprzeczalne plusy tej pracy i prawdopodobnie jedyne to w miarę elastyczny grafik ( ale to zależy od kadrowej - jest ich kilka a nasza jest zupełnie nieogarnięta) i pensja na czas ( nędzna najniższa krajowa ale fakt że na czas). Praca jest naprawdę ciężka. Nie jesteś tylko sprzedawcą. Nie ma przerw w pracy nawet jeśli pracujesz ponad 10 godzin.

benia

Zgadzam się z miasto.My też mamy super klientów i załoge że pozazdrościć a i czarną owcę mamy ale to da sie przerobić.ma rację idźcie do żabki kauflandu biedronki i pamiętajcie że wszędzie trzeba pracować i dobrze tam gdzie nas nie ma

xylo

Czesc wszystkim orientujecie sie kiedy przychodzą PITY 2015 ??? Pytam bo nie pracuje od kilku miesiecy w tabaku.

luiza de fones
@xylo

do końca lutego powinny przyjść

miasto

Dziewczyny ja naprawdę wszystko rozumiem Wszystko!! ale dalej się uczepię:) i chętnie podzielę Klientami tylko nie wiem czy przez portal się uda :D jeśli nie do korporacji to dalej Wam dam przykład - mój mąż Pracuje jak Wam pisałam u prywaciarza 6 dni w tygodniu i tyle co sie widzimy to wieczorem. Gdyby nie Tabak to moje dzieci wychowywałyby się z Babcią, bo normalnie my wracając z pracy pewnie byśmy ich nie widzieli, bo by spały w tygodniu Proszę to jest bez sensu:) idzie wiosna! Łapcie wiatr we włosy i idźcie na spacer w każdej wolnej chwili Myślę, że u Was grafik też wygląda podobnie jak u nas Dwa weekendy pracujące 2 wolne Proszę - jak wypadnie L4 jest to oczywiste że idę do pracy I pracodawca szanowny Tabak myślę, że nas szanuje Ja jeszcze nigdy nie miałam wynagrodzenia po 10 Nigdy się nie zdarzyła obsuwa A mój mąż? musi sie smsem po 15 przypominac bo kredyt płacić trzeba I co? wtedy Tabak nas ratuje Ja jestem inna ale dobrze mi się pracuje:) jutro mam wolne Odeśpię:) i mimo wszystko życze Wam pozytywnego nastawienia bo złe humory biorą się z podejścia:) Dobranoc Tabaczki:)

ona97

No cóż miasto masz prawo do własnego zdania. Dziwnym jest jednak to, że Twoje zdanie wydaje się być odosobnione.

ktoś
@ona97

Drogie 'miasto'ja też mam fajną załogę, możemy zawsze na siebie liczyć, ale na L4 też nie mamy czasu, a jeśli chodzi o system pracy to nie porównuj z korporacją bo to Ty musisz zapierdzielać weekend zamiast ten czas spędzić z rodziną, zjeść niedzielny obiad, pójść na spacer, Ja też szanuję swoją pracę, ale przydało by się aby szanował nas też pracodawca, bo tak się jakoś składa że od kilku lat mimo podwyżki najniższej krajowej jakoś dziwnym trafem nie mamy żadnej podwyżki czy to jest szacunek pracodawcy do pracownika? A tak przy okazji to "podrzuć" trochę tych fajnych klientów, bo u nas to już zostali sami popaprańcy .....

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.