Opinie o Pij 303 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pij 303 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pij 303 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pij 303 Sp. z o.o. w Wrocław

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Pij 303 Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Krzysztof

Nie uczciwy pracodawca !!! Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie , nikt tam nie jest odpowiedzialny za nic , po przepracowanych 4 miesiącach w tej firmie ostatni miesiąc przepracowałem bez umowy , na koniec nie dostałem wypłaty jak inni pracownicy sklepu przy szybowcowej 5 c , inwentaryzacje są robione bez obecności pracowników , nie wypłacają ludziom pieniędzy jest już nas 16 osób (usunięte przez administratora) przez ta firmę , uwaga także klienci być może was tez (usunięte przez administratora) , zastanówcie się czy chcecie robić zakupy tam???

Pan Policjant Nowy wpis
@Krzysztof

i co tak sie pieniles i nic to nie dalo dobrze tak oczerniac porzadna firme ?

Wiktoria Nowy wpis

Nie nie nie ! Zostałam oszukana przez tego pracodawcę , nie wypłacono mi pensji za przepracowany miesiąc, pracowałam ostatni miesiąc na czarno . Wcześniej przy podpisaniu umowy zlecenia kazano mi podpisać odpowiedzialność materialna, wtedy nie byłam świadoma ze wg prawa odpowiedzialność materialna jest ważna tylko przy umówie o prace, powodem nie wypłacenia mi wypłaty była przeprowadzona rzekoma inwentaryzacja gdzie żaden z naszych 4 pracowników jej nie widział , nikt nie podpisywał stanu jaki był na sklepie ani po skończonej inwentaryzacji. Dziwne rzeczy się tam robi , tam jest jeden wielki przekręt, a właściciele i przełożeni wzbogacają się kosztem nas pracowników .

Honorata Nowy wpis
@Wiktoria

Jaka inwentaryzacja, co z nią było nie tak, że nie otrzymałaś pieniędzy? Planujesz coś z tym dalej robić? Ktoś miał taki sam problem jak Ty?

Oskar

Zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika , praca na nockach z brakiem możliwości wezwania ochrony , brak miejsca do zjedzenia posiłku czy też szatni i co najważniejsze ucinanie lub całkowity brak wypłaty za przepracowane godziny. Nie polecam nikomu pracować w tej spółce!!!

@Oskar

Czym było argumentowane te ucinanie lub brak wypłaty? Długo w tej firmie pracowałeś czy po pierwszym braku wypłaty się zwinąłeś?

Mała
@Oskar

Ja też jakiś czas pracowałam w tej firmie. Trafiłam do zgranego zespołu, było miło, fajnie, sympatycznie praca całkiem fajna w porównaniu do żabki... jedynie przy dostawie trochę pracy ale jak sklep był ogarnięty to na godzinkę pracy, lekkie prace porządkowe i można sobie posiedzieć... ale nadszedł dzień inwentaryzacji i okazało się że są dość spore braki... Padło pytanie dlaczego? Skoro do tej pory były to minimalne kwoty... to ja.. dałam ciała brałam jak swoje i nie płaciłam za wszysko. Zostałam obciążona w większości kosztami i zostałam zwolniona. Domyślam się że gdyby nie ta sytuacja do dziś dnia bym tam pracowała. Proszę was przestańcie się ośmieszać i wypisywać takie głupoty bo na pewno za nic nie zostały wam odciągnięte pieniądze tylko że wy nie macie za grosz honoru do tego żeby się do czegokolwiek przyznać...z umową też nie miałam jakiegokolwiek problemu może tylko to że była przedłużana w momencie kończenia się poprzedniej a ja dostawałam ją kilka dni później do podpsania. Jeżeli chodzi o wypłatę zawsze na czas. Ja w przeciwienstwie do was polecam pracę w tej firmie wystarczy być UCZCIWYM i pracowitym. Ja swojego zachowania bardzo żałuję. Pozdrawiam

Joanna
@Mała

No tak, do czegoś takiego dość trudno się przyznać... Ale widzisz nie ma takiej możliwości, że mimo wszystko ktoś niesłuszne został uznany za winnego, bo doszło do jakiejś oceny i odpowiedzialności zbiorowej?

Krzysztof
@Mała

Super ze otrzymałaś umowę zaraz po skończeniu się poprzedniej , ja przepracowałem miesiąc na czarno i wynagrodzenia nie otrzymałem ! Dlatego postanowiłem zwrócić się do inspekcji pracy , co w odpowiedzi inspektor poświadcza nieuczciwość firmy do mojej osoby, Ponadto udając się z moja wcześniejsza umowa do prawnika ,okazało się ze moja umowa zlecenie jest umowa o prace tylko firma zmieniła sobie nagłówek z umowy o prace na zlecenie , Ponieważ firma nadal nie ustosunkowała się do wypłacenia należnego wynagrodzenia , Postanowiłem zgłosić się do odpowiednich organów w celu ustalenia stosunku pracy i razem ze mną zgłosiło się jeszcze kilka (usunięte przez administratora) przez firmę osób ,co będzie skutkowało opłaceniem za pracowników należnych składek oraz podatków . Mam nadzieje ze następnym razem zanim kogoś oszukają , dobrze się zastanowią czy napewno warto ????

Brałeś udział w rekrutacji do Pij 303 Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Jan Niezbędny

Szanowna Pani kierownik ze sklepu Toma na rękodzielniczej 15 minut przed zamknięciem sklepu stała sobie na papierosku i miała bardzo dużo czasu, niestety nie został on spożytkowany na dokończenie przerwy. Moja dziewczyna zapytała się zmęczonej szefowej czy pracuje w tym sklepie, po otrzymaniu odpowiedzi stwierdziliśmy że możemy poczekać. Wtedy się zaczęło XDDD istny cyrk.. Pani się trochę poczuła, zaczęła się pytać co ćpamy i, że nas nie obsłuży, do mnie i mojego kolegi wyszła z gazem pieprzowym tylko dlatego, że się z niej śmialiśmy. Niestety zakupów nie udało się zrobić w lokalnym sklepie, więc skorzystał na tym sąsiedni monopol 24h ;c .

Zostaw merytoryczną opinię o Pij 303 Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pij 303 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pij 303 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pij 303 Sp. z o.o.?

Pij 303 Sp. z o.o.
  • Rogowska 3