Opinie o Starpharma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Starpharma Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Starpharma Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starpharma Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka jest stawka początkowa w Starpharma Sp. z o.o.? 28 września na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu.

Rozmowa

Myśle, że stawka zostanie podana na rozmowie.

Rozczarowana

Pracowałam w starpharmie ponad 2 lata. Zwolnienie z dnia na dzień bez podania przyczyny. Zero premii ,na wszystkim oszczędzali. (usunięte przez administratora) Dobra praca na początek ale rotacja spora co dobrze nie świadczy o miejscu. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Lizak
@Rozczarowana

Podziwiam za długość stażu pracy. Opis kadry zarządzającej i atmosfery -Nic dodać, nic ująć :)

Agata
@Lizak

Z tego co zrozumiałam - nie pracowałeś nigdy w Starpharmie, a swoje zdanie opierasz jedynie na opinii @Rozczarowana. Każdy z nas wymaga czegoś innego od pracodawcy, więc mogłoby się okazać, że akurat Tobie praca tam odpowiada. A czy miałeś w ogóle w planach podjęcie pracy w tej firmie? Chętnie się tego dowiem.

Lizak
@Agata

Dla uzupełnienia wcześniejszego komentarza i wyprowadzenia z błędnego wnioskowania, dodam, że podzielam opinię koleżanki, bazując na własnym doświadczeniu z firmą w której spedziłam trochę czasu. Duża rotacja to stwierdzenie faktu. W głównej mierze jest to kwestia organizacji i atmosfery wprowadzanej przez szefostwo. Niemniej jednak każde doświadczenie uczy :) Pozdrawiam.

@Lizak

Z rotacją nie należy tak generalizować, bo zwykle zależy od różnych czynników. Ale jak atmosfera jest kiepska to faktycznie nic dobrego. Jak tam pracowałeś to nie było możliwości tego poprawić?

@Marcin

Moim zdaniem oczywiście, że jest taka możliwość. Jeżeli komuś przeszkadza atmosfera to wystarczy użyć odrobiny charyzmy, by ją zmienić. Jak w każdym miejscu. Plusem w Starpharma jest to, że z każdym pracownikiem można się dogadać, również z Panią Prezes ;)

Starpharma to firma z dużym potencjałem. Osoby, które mają aspirację na rozwój oraz zdobycie doświadczenia, znajdą tu miejsce dla siebie. Starpharma ma swoją główną siedzibę w Warszawie, natomiast zakład produkcyjny znajduje się w Piasecznie. Atmosfera jest przyjemna, pracują tu ludzie z którymi współpraca układa się owocnie. Stawka wynagrodzeniowa jest adekwatna do doświadczenia oraz obowiązków pracownika. Dla wszystkich, którzy rozważają pracę w Starpharma - nie wahajcie się. Możecie przyczynić się do rozwoju firmy, a to bardzo cenna kwestia :)

Bogumił

Wszystko zależy od naszego podejścia i zaangażowania w pracy. Ja jestem generalnie zachwycony pracą a do tego przyjemna atmosfera!

Czy kandydat na stanowisko Kierownik działu zapewnienia jakości w firmie Starpharma Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Zadowolona

Pracowałam w firmie ponad rok. Bardzo dużo w tym czasie się nauczyłam i moje ogólne wrażenia są na plus. Prawdą jest, że bywały nerwowe chwile, ale wynika to bardziej z charakterystyki branży. Praca jest wymagająca, ale jeżeli wykonujesz swoją pracę to wszystko jest ok :)

@były pracownik to myślisz że tutaj rok pracy to max a potem szukać czegoś nowego?

były pracownk

praca super, jeżeli jesteś bez doświadczenia czy juniorem i chcesz się dużo nauczyć. Oszczędzanie na każdym roku(usunięte przez administratora) zdenerwowani pracownicy to codzienność. Zespół jest super, atmosfera w pracy też(usunięte przez administratora) Praca dobra na start, żeby po roku odfrunąć gdzieś dalej, gdzie nasza psychika będzie spokojniejsza nie żałuję wyboru pracy, bo w ciągu przepracowanego tam ponad roku nauczyłam się bardzo wiele, jednak co się nadenerwowałam to moje i myślę, że zostanie mi w głowie jeszcze nie długi czas

Iza

@Monika S., a możesz napisać coś więcej? O jakie możliwości rozwoju dokładnie chodzi? Czy pracodawca wysyła swoich pracowników na przykład na różne szkolenia podnoszące ich kompetencje? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w Starpharma - może ktoś z pracowników firmy wie coś na temat aktualnych rekrutacji w tym miejscu?

Monika S.

Pracuję w firmie od roku i mogę śmiało powiedzieć, że daje duże możliwości rozwoju.

Złe doświadczenie

O pracy w firmie nic nie powiem, bo jej po prostu nie znam z tej strony. Nie polecam natomiast ich produktów. Słabe i to bardzo słabe są nawet nie warte swej niskiej ceny bo i tyle nawet szkoda na nie wydać.

admin

Jak się pracuje w firmie Starpharma Sp. z o.o. ? Można liczyć na szybki awans i jasno określoną ścieżkę kariery? Napisz opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Starpharma Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Starpharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starpharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starpharma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Starpharma Sp. z o.o.
  • Stawki 2 lok. 23 PIĘTRO