Opinie o Starpharma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Starpharma Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Starpharma Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starpharma Sp. z o.o. w Warszawa

i ja wtrącę swoje trzy grosze

Niestety muszę odradzić pracę w tej firmie. Zacznę od plusów, bo jest ich dosłownie kilka. Tani pakiet LuxMed, kawa i herbata, parking dla pracowników. No i to by było chyba na tyle. Przechodząc do rzeczy negatywnych a zarazem istotniejszych – ta firma to jest jeden wielki chaos. Nie będę tutaj opowiadać historii, które mogłyby bardzo zaszkodzić tej firmie. Wyrażę jedynie swoją opinię, choć w świetle wypowiedzi moich poprzedników, to będzie trochę powielanie treści. Poziom absurdów sięga zenitu z czego pracownicy doskonale zdają sobie sprawę i oczywiście rozmawiają między sobą o tym, ale pani prezes woli myśleć, że tak nie jest. Rotacja jest ogromna – nie potrzeba zbędnego komentarza. Pracownicy odchodzą bez większego sentymentu. Można powiedzieć, że nawet z uczuciem ulgi, bo wreszcie wyrwali się z tego toksycznego miejsca. Odchodzący się cieszą, zostający niekoniecznie, bo doskonale wiedzą, że to na nich spadnie ciężar obowiązków. Za groszowe premie albo i za darmo. Pracy przybywa, pracowników ubywa, tak więc presja i nerwowość wśród, szczególnie tych szeregowych pracowników, stale rośnie. Brak procedur, organizacji, dotrzymywania terminów jest na porządku dziennym. W takich warunkach, z ogromnym bagażem obowiązków, niskim wynagrodzeniem i humorach prezes oczywiście można pracować tylko szkoda zdrowia i nerwów. Pani prezes często okazuje brak szacunku do pracowników. Nie muszę chyba wspominać jak demotywująco to działa. Pracownicy są kategoryzowani ze względu na to jak bardzo potrafią się przymilać pani prezes. O zarobkach nie wolno oczywiście rozmawiać, bo każdy jest wynagradzany indywidualnie. Mam nadzieję, że już nie muszę dopisywać wprost co jest wyznacznikiem pensji. Na pewno nie pracowitość i zaangażowanie. Jednak tak czy siak, nie ma co liczyć na godziwe pieniądze. Ciężko się nie zgodzić z poprzedniczką, która napisała, że według pani prezes każdy wykonuje swoją pracę „źle, za wolno i za zbyt duże pieniądze”. Podsumowując – jeśli masz zamiar ubiegać się o pracę w tej firmie – odpuść. Jest masa lepszych pracodawców.

Kropek

Na wstępnie muszę wszystkich zainteresowanych pracą w Starpharmie przestrzec przed składaniem tu CV. Praca tutaj jest bardzo specyficzna i poziom absurdów każdego dnia jest przekraczany. Całkowity brak organizacji, struktury. Nie licz, że otrzymasz jakieś wdrożenie jako nowy pracownik. Rzucą Cię od razu na głęboką wodę i będą mieć wobec ciebie oczekiwania z kosmosu. Nie bez powodu co miesiąc ktoś się z tej firmy (firma celowo z małej litery) zwalnia. Zapewne Twój poprzednik się dawno zwolnił i na wstępie zostaniesz zalany masą zaległych spraw. Jeżeli już tu Cię przyjmą, to nie dlatego że jesteś dobry i masz atrakcyjne CV tylko dlatego, że zaproponowałeś najniższą możliwą stawkę. Tutaj zatrudnia się tego, komu trzeba najmniej zapłacić. Kiepsko z awansami i podwyżkami. Nie bez powodu większość pracowników firmy to osoby niższego szczebla typu młodsi specjaliści. Możliwe też, że Wasz przełożony (o ile nie będzie nim o zgrozo bezpośrednio (usunięte przez administratora)) nie będzie miał dla Was w ogóle czasu. (usunięte przez administratora) Co jeszcze mogę dodać, może warto, żeby przeczytała to (usunięte przez administratora)- w tej pracy docenia się i chwali osoby, które nie są wcale najbardziej kompetentne i pracowite, ale takie, które umieją zmanipulować (usunięte przez administratora)i stwarzać pozory bycia ekspertem i pracownikiem roku. Natomiast osobom uczciwym i pracowitym tylko dowala się więcej pracy bez absolutnie żadnego doceniania. Dlatego mam wrażenie, że w tej firmie jest dobór negatywny pracowników, ponieważ każdy bardziej ogarnięty szybko znajdzie inną, pracę a zostaje jakiś dziwny dobór ludzi, którzy są średnio albo słabo kompletni a dobrze się tutaj unoszą na powierzchni. Firma traci przez to ogrom potencjału i kapitału ludzkiego. Ale to nie mój problem. (usunięte przez administratora)

@Kropek

warto wspomnieć o okresie próbnym, który w tej firemce trwa 6 (sześć) miesięcy...

Kandydatt

Czy ktoś pracował na stanowisku- Private Label Junior Specialist i może coś więcej powiedzieć? Jak atmosfera w pracy, kierownictwo? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@J.

hej, opowiesz nieco więcej o samych wymogach, o których pada tu wzmianka? jakie obowiązki konkretnie zostały dołożone i z czego trzeba było ewentualnie zrezygnować, żeby móc podołać w takiej sytuacji?

Nawet jeśli ten wspomniany próbny trwa z pół roku tak jak ktoś podkreślił jakiś czas temu to po nim już wchodzi normalnie umowa na stałe? Na niej właśnie by mi zależało, a interesuje się praca przy kontroli jakości. nie mam pojęcia tylko jak teraz jest tam na dziale, w opisie pisali, że firma dynamicznie się rozwija

Kropek

@Kropek

A co z osobami bez doświadczenia? Oni też nie mają żadnego wdrożenia? Zatrudniają tutaj w ogóle ludzi bez doświadczenia?

Uciekaj

Drogi TX, tutaj na niższe stanowiska bardzo często zatrudniają ludzi bez doświadczenia z prostej kalkulacji o której napisał Kropek - trzeba im mało zapłacić, więc ok robimy DEAL. Możesz zdobyć tu doświadczenie, ale nie siedź zbyt długo.

Gośka
@Uciekaj

Hej, nie zależy to może jeszcze od działu, do którego ewentualnie pójdzie się usiąść? Widzę właśnie na takim portalu sporo ofert dla młodszych speców i mnie jak na razie najbardziej ten eksport by interesował. jak rozmowa może wyglądać i jaka jest dalsza ścieżka kariery?

@Uciekaj

Jeżeli już tu była mowa o tej całej kalkulacji to tak się składa ze specjalisty od niej jak i również wyceny szukają. Widzę ze to stanowisko juniorskie. Zastanawiam się czy był ktoś może na rozmowie już? Chyba ze one dopiero są prowadzone po wygaśnięciu oferty? pokazuje ze to opcja stacjonarna, a na hybrydzie tez można pracować?

pracownik Nowy wpis
@Kropek

i ja wtrącę swoje trzy grosze Nowy wpis

A z tą logistyką oraz planowaniem produkcji jak teraz wygląda sytuacja? Kiedyś z perspektywy pracy jako operator oceniali ją dość słabo, ciekawi mnie czy w ogóle cos się zmienia? logistycy w ogóle jacyś są tu zatrudniani? Głównie oferty dla operatorów mi się pokazywały, na produkcji jest teraz największa rotacja? Jak płacą?

Czy kandydat na stanowisko Kierownik działu zapewnienia jakości w firmie Starpharma Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Królowa jest tylko jedna

Praca tutaj przyniosła mi wiele nowego doświadczenia. Jednak cieszę się, że już jestem poza firmą. Z przykrością muszę stwierdzić, że największą bolączką tej firmy jest jej prezeska, która ma aspiracje na rozwój biznesu, ale bez inwestowania w nowe narzędzia pracy czy zwiększenie liczby etatów. ONA - królowa - tak ją żartobliwie nazywaliśmy, nie potrafi doceniać ludzi. Uważa, że wszyscy robią swoją robotę źle, za wolno i za zbyt duże pieniądze. Jej bezpośredni podwładni trafiają na zwolnienia od psychiatry, ponieważ nie dają rady. No i o dziwo, mężczyźni są lepiej doceniani, mając mniej obowiązków i lepsze płace... Płaska struktura firmy blokuje decyzyjność, ponieważ szefowa chce decydować o wszystkim sama. Z perspektywy kandydata - zapomnij o benefitach! Ciesz się, że masz biurko i działający komputer. Nawet karty multisport nie ma, a już nie wspomnę o innych dodatkach. Jeśli szukasz miejsca na rok, to polecam, bo jeśli chcesz to możesz wyciągnąć jakieś doświadczenie. Jeśli szukasz pracy na stałe, z myślą o stabilizacji, to nie jest to odpowiednie miejsce.

Ostatni Gasi Światło

Zostało już napisanych naprawdę bardzo dużo opinii - moja będzie częściowym powtórzeniem tego co zostało już powiedziane. W firmie panuje bardzo duży chaos. Pracownicy dostają coraz więcej obowiązków. Albo pracujesz po godzinach (usunięte przez administratora)albo się nie wyrabiasz i stres rośnie. W ramach wdzięczności za zrobioną pracę, dostajesz kolejne zadania. Nie licz na szacunek ze strony (usunięte przez administratora) Często są przekonani, że nikt nic nie robi, czasami nawet nie odpowiadają na “dzień dobry”. Zwalniają się kolejne osoby, a obowiązki są rozdzielane pomiędzy tych, którzy zostali. Z powodu ilości zadań “starzy” pracownicy nie mają czasu na szkolenie “nowych”. Atmosfera jest bardzo napięta, każdy jest zmęczony i niechętny do pomocy - myślę, że głównie przez nadmiar swojej pracy. Nie pracuje tutaj długo, może kiedyś było tu inaczej, (usunięte przez administratora) ą. Codziennie dziwi mnie co jeszcze się wydarzy, większość osób pracuje tutaj rok-dwa. Teraz wiem dlaczego.

Aplikowaliście do pracy w firmie Starpharma Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku specjalista ds. jakości są korzystne?

pracownik linii produkcyjnej

w firmie @Pracodawca jest brak jakiejkolwiek organizacji pracy, brak logistyki i planowania produkcji. ciągłe zmiany (po kilka w ciągu dnia) dezorganizują pracę. pracownicy lini produkcyjnej sprzątają korytarze i (UWAGA) toalety bo firmie żal wydać pieniądze na kogoś do sprzątania. w tej firmie jeśli zatrudnisz się jako Operator Maszyn to skończysz jako sprzątaczka. jednym z ich wymagań jest "łatwość w dostosowaniu i kreatywność", a to nic innego jak wykonywanie bezsensownych poleceń przełożonych. atmosfera wśród ludzi jest pozytywna do momentu wkroczenia kierownictwa firmy. w ostatnim okresie (piszę to 27.06.23) zwolniło się kilka osób i nie jest koniec odejść. nie polecam tego miejsca nikomu kto ma jakiekolwiek ambicje.

Kandydatt

@Kandydatt

Raczej nie polecam. Chyba, że chcesz być osobą typowo na posyłki. Stanowisko ma ładną nazwę, ale zadania są raczej ze stanowiska asystenckiego i jak jest potrzeba to recepcyjnego. Na prawdę nie warto tracić czasu

Bezdyskusyjne
@bezdyskusyjnie

A jakie zarobki? W okolicach średniej krajowej?

J.
@Kandydatt

Pracowałam na stanowisku Private Label Junior Specialist prawie dwa lata. Od nowego roku przeszłam na Specjalistę. Atmosfera i ludzie super, praca ciekawa, ale także wymagająca. Kierownik Działu w porządku, z wszystkim idzie dojść do porozumienia. Zarobki to kwestia indywidualna. Najlepiej przekonać się samemu i wyrobić sobie własną opinię. :)

@J.

Xzyz

Na jakie zarobki można liczyć w kontroli jakości?

Pozytywne opinie piszą tylko właściciele firmy.

Grażyna

Skąd to wiesz?

Pani Pe

To prawda.

Paulina

No cóż... A jak ktoś tak naocznie nie widział to mógłby się tu czegoś więcej od was dowiedzieć?

Normalna Praca

Po 9 latach pracy wydaje mi się, że mogę napisać obiektywną opinię na temat pracy w Starpharma. Miejsce do pracy dla osób ambitnych i pracowitych – to na pewno. Jest sporo pracy, więc jeżeli liczysz, że przyjdziesz i nie będziesz nic robić to odradzam. Branża, która daje dużo możliwości rozwoju i nauki. Jeżeli chcesz poszerzyć swoje horyzonty to jest dobre miejsce. Firma dynamicznie się rozwija więc jest sporo pracy. Ze względu na rodzaj branży dużo się dzieje, trzeba umieć reagować w sytuacjach awaryjnych, co wiąże się z koniecznością posiadania chociażby minimalnej odporności na stres. Szefostwo jest wymagające, ale jeżeli sumiennie wykonujesz swoją pracę to zawsze można się dogadać. Wynagrodzenie i podwyżki zależą od tego jaki wkład wnosisz do firmy. Fajni ludzie budujący tą firmę. Są lepsze i gorsze momenty, ale chyba tak jak wszędzie. Tak jak napisałem praca dla ambitnych osób chcących pracować i się rozwijać. Najlepiej jak każdy sam się przekona. Osobiście polecam.

@Normalna Praca

Czy może Pan powiedzieć ile jest takich osób, które jak Pan pracują 9 lat? Czy szefostwo nakierowało Pana na te opinie?

Paulina

W jakim sensie "nakierowało"? Twierdzisz, że opinia jest nierzetelna i pisana pod przymusem?

@Paulina

mnie by to nie zdziwiło

@bezdyskusyjnie

Serio? A w sumie po takim czasie jakie masz o tym wszystkim zdanie?

Pani Pe
@Normalna Praca

9 lat to tylko Pani Prezes tam pracuje ;)

@Pani Pe

Nie odnosicie wrażenia, że ta opinia została napisana w ten sposób z premedytacją? Bo jak tak sobie myślę to przecież wiedzieliby, że taki kit by nie przeszedł z tą długością stażu, skoro każdy o tym wie?

Paulina

I Ciebie takie coś przyciągnęło? Jak w sumie rekrutacja wtedy w Twoim przypadku wyglądała?

Witam wszystkich, Chciałem dowiedzieć się o opinię na temat firmy Starpharma. Zapoznałem się z obecnymi komentarzami. Większość to negatywne. Czy ktoś ma zdanie pozytywne ? I jeszcze jedna rzec: jaka jest rotacja zatrudnienia w firmie. Jak często ludzie odchodzą / przychodzą do firmy ? Jaki jest średni czas zatrudnienia. pzdr

Dzięki za wpis. Czy możesz doprecyzować "cała kadra". Masz na myśli wszystkich pracowników, może tylko handlowców, a może całe office, czy też trochę z magazynu, trochę z biura?

kontrola jakości

Pojawiło się ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. kontroli jakości. Wiecie jakie są widełki wynagrodzenia?

Mola

Czy pracodawca zapewnia jakieś benefity (opieka medyczna, pakiet sportowy)? Jakie narzędzia pracy udostępnia? Dziękuję z góry za odpowiedź

Alex
@Mola

Zapewnia kijki do biegania z samochodu do apteki. Dajcie sobie spokój, zero benefitów oraz premii. Nie polecam!

Gabriela
@Alex

Czyli rozumiem, że oferowane jest jedynie podstawowe wynagrodzenie, tak? Podpowiesz, ile ono wynosi? Czy podwyżki w Starpharmie się zdarzają?

@Mola

Nie ma niestety dodatkowych pakietów. Narzędzia udostępnianie przez pracodawcę to telefon komórkowy i laptop.

@Gabriela

Wynagrodzenie zależy oczywiście od stanowiska, doświadczenia oraz tego ile pracownik może realnie wnieść do firmy. Podwyżki się zdarzają, nawet po okresie próbnym. Jeśli ktoś wykonuje swoją pracę efektywnie to ma szansę na awans :)

Mogę odpowiedzieć za siebie: żadne Wypłata: poniżej 2800

@Anonim

Naprawdę żadnych benefitów nie ma? A jest za to może coś innego czym zachęca się tutaj ludzi do pracy?

Chciałabym dodać swoją własną opinię o firmie. Tak jak ktoś wcześniej napisał - widać tutaj głównie bardzo negatywne opinie, tak jakby firma była najgorszym miejscem do pracy bez żadnych perspektyw. Może i zdarzają się nerwowe i gorsze sytuacje, ale mimo to uważam, że w tej firmie można normalnie pracować. Nie wiele widać tu plusów, a według mnie są one dostrzegalne. Biuro jest kameralne, pracownicy są dla siebie serdeczni i pomocni. Do tego super lokalizacja. Jeżeli robisz swoją pracę dobrze i się starasz to również będziesz dobrze czuł się w firmie. Wiadomo, że Szefowa ma dużo na głowie, ale według mnie się stara i z tego co obserwuję jest serdeczna dla swoich Współpracowników. Firma się rozbudowuje, także jest też szansa na rozwój. Nie jest to giga-korpo, jest to średnia firma i w tym też widzę plusy. Osobiście nie wiem, czy czułabym się dobrze w korpo a Starpharmie według mnie jest OK. Pozdrawiam Serdecznie!

Byłam, widziałam, odeszłam

Dlaczego nie mówi się o tym, ile pracowników odeszło z firmy w ciągu ostatnich 6 miesięcy? Przypadek - nie sądzę ;)

@Byłam, widziałam, odeszłam

Podejrzewam z Twojej mikro sugestii, że sporo? Podzielisz się tym info? ;p

Czytając negatywne opinie o różnych firmach na Go Work, robi mi się przykro, że ludzie często piszą tylko negatywne rzeczy. Bardzo rzadko ktoś zostawi dobrą opinię. Jako były pracownik, chciałabym zostawić swoją opinię i podkreślić pozytywne strony Starpharma, które dla mnie osobiście były bardzo ważne i istotne. 1. Firma bardzo szybko się rozwija i ma ogromny potencjał. Osoby które są zmotywowane i mają aspiracje na rozwój, zdobędą tutaj dużo cennego doświadczenia. Każdy ma tutaj możliwość na rozwój w dość szybkim czasie. Można również zdobyć dużo nowej wiedzy. 2. Team jest bardzo dobrze dobrany i zgrany, więc atmosfera jest dobra i zawsze możesz liczyć na pomoc innych. Nigdy nie pozostaniesz sam(a) bez pomocy. 3. Stawka jest adekwatnie dostosowana do stanowiska, doświadczenia i stażu pracy. Po jakimś czasie, zawsze można liczyć na podwyżkę. Nie jest to taka firma gdzie „Za ile się przyszło tyle się ma do końca.” Po okresie próbnym, firma zapewnia ubezpieczenie w Lux Med. 4. Elastyczność - firma w czasie pandemii wprowadziła pracę zdalną, więc każdy kto ma potrzebę może pracować na home office, więc pracuje się bardziej komfortowo. Nie ma problemu z uzyskaniem urlopu albo wyjściami prywatnymi. 5. Szefostwo – tak jak pisano poprzednio, jest wymagające, ale z szefową zawsze można się dogadać o wszystko. Uważam że to jest firma godna polecenia dla osób zmotywowanych do pracy i którzy liczą na rozwój.

To dlaczego już tam nie pracujesz?

Emma

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma - a w Starpharmie nie było wcale źle:) firma uczy samodzielnosci i spoko ludzie tam pracują.

Uciekaj

Jeżeli zastanawiasz się aby złożyć tu CV, to lepiej już abyś przyjął się do Biedronki. Wynagrodzenie: marne, Ci którzy długo siedzą to jeszcze coś tam mają. Dodatki, benefity? Zapomnij! Tajemnicą jest nawet to, że wybrani mają prywatną opiekę (beka). Idą święta myślisz, ze dostaniesz jakieś pare groszy więcej ? Ha, dobre. Atmosfera? Współpracownicy super ALE w momencie kiedy (usunięte przez administratora)przychodzi ze złym humorem (a zdarza się to bardzo często), słyszysz jej „nastrój” od samego wejścia do biura . Cały komfort pracy spada do -1000 ( w skali od 0 do 10). (usunięte przez administratora) Rada dla wszystkich zastanawiających się nad pracą tutaj, jeżeli chcesz aby Twoje zdrowie psychiczne nie zostało poszarpane, trzymaj się z dala od tej firmy. I zastanów się dlaczego jest tak duża rotacja w tak malutkiej firmie?

Katarzyna
@Uciekaj

Marne? A w markecie to niby ile można zarobić? To kiepsko naprawdę musi być, powiesz dokładną kwotę?

bezdyskusyjnie

(usunięte przez administratora) Rotacja pracowników - średnio raz w miesiącu ktoś składa wypowiedzenie. Przez tą firmę przewinęło się kilkadziesiąt osób, średnia pracy to kilka miesięcy do roku. (usunięte przez administratora)

bezdyskusyjnie

(usunięte przez administratora) Ludzie się zwalniają sami, przez lata zostały zwolnione dwie może trzy osoby, ale tu i teraz bez możliwości napisania maila pożegnalnego. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Starpharma Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Starpharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starpharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starpharma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Starpharma Sp. z o.o.
  • Stawki 2 lok. 23 PIĘTRO
    00-193 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042