Opinie o Marek Strzyż Moskit PPUH w Nowe Skalmierzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marek Strzyż Moskit PPUH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Marek Strzyż Moskit PPUH o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Strzyż Moskit PPUH w Nowe Skalmierzyce

Paulina

@Ori wspominasz, że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas. Czy taka sytuacja zdarzyła się jednorazowo czy powtarza się cyklicznie?

nick
@Paulina

powtarza się co miesiąc.

flejtuch

dobrze ze sa pieniondze na swienta

Jan

co za okrutny los dla biednych ludzi mało zarabiających

flet

dlaczego nie możemy zarabiać na godne życie

Przedstawiciel Handlowy

Witam, kolega który pisał wcześniej, nie wiedział że tego tekstu nie można edytować; gdy już go doda ;) Jeżeli chodzi o przebieg rekrutacji to było dokładnie jak Pan napisał.

Tutaj także zgadzam się z mym przedmówcą.

Leszno
Ori

ani warunków pracy ani stawek godziwych ani pieniędzy na czas ani nawet do ZUS składki marnej bo najnizsza idzie tyle w temacie

Człowiek

Firma jest to taka że każdy rodzic powinien tutaj przyjść i zobaczyć żeby móc później tłumaczyć swoim dzieciom co się stanie jak się nie będą uczyć. Szkolne wycieczki ze wszystkich okolicznych zawodowek powinny przychodzić i powinno być uczniom tlumaczone: Jak się nie będziesz uczyć to trafisz do Marka na gómówkę, zobacz jak się tu pracuje w jakich warunkach i za ile. Zaraz by był wysyp Einstainów na okolicę całą.

Olo

witam a co mozna powiedziec o tym mlodym szefie bo chyba on tam teraz tym kieruje?

Edi

Stawkę musisz sam negocjowac. Złotych gór nie dostaniesz. Na nadgodziny płatne tak jak powinny być według kodeksu też nie licz. To samo wyjazdy służbowe jeśli się trafia to o diecie zapomnij. Kasa za urlop też uważaj bo możesz zostać oszukany. Z wypłatą kasy na czas też nie licz. Na czas nie ma nigdy. Oczywiście musisz być zdrowym chłopem odpornym na stres i ciężkie warunki pracy. Zapylenie jest ogromne do tego latem jest gorąco a zimą tak zimno jak na dworze. O wodzie darmowej latem zapomnij a zimą trzeba zakładać po kilka kufajek. Czasem brakuje nawet podstawowych rzeczy jak rękawice ochronne. Generalnie o wszystko trzeba się prosić i musisz się liczyć z głupio mądra odpowiedzią szefa. Plus jedyny taki ze co by o Marku szefie nie mówić to jest jaki jest ale przynajmniej nie czepia się jak w innych firmach to bywa. Rotacja ludzi jest duża bo więcej tu minusów a plus jest tylko jeden wspomniany wyżej. Ogólnie wyzysk panuje

Pankracy

A napiszcie coś jakie stawki godzinowe sa? Czy można liczyć na godziwa zaplate?

Dokladnie banda cepow tam pracuje , co do niczego innego sie nie nadawaja , co drugi to lepszy , jeden na drugiego donosi , nowy pracownik jak przychodzi to jest max miesiac , a niekiedy 2/3 dni jak widzi ten syf i brak kasy na czas , bo szef placi ze spoznieniem ok 3 miesiecy , nigdy nie ma wyplaty na czas

KOVU

ponowie pytanie co z ta nowa hala ktora stawiaja bedzie tam zatrudnienie? i co z tymi zamowieniami za granicznymi z tego jest kasa wiec skoro szef ma kase na inwestycje to i pracownika sie cos skapnie

Jacek szmaja

Ni ma

Czy dostaliście już dodatek na święta? czy można liczyć na talony świąteczne w tej firmie ?

Lukasis

No i zaczyna się to co zawsze. Zimno wilgoć jak w Auschwitz pył i brud jak zawsze i głupio mądre odpowiedzi jak zawsze

ed

Ciekawe tylko jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na przedstawiciela farmaceutycznego, bo chętnie bym się załapal. Dobrze, że jest zapewniona umowa o pracę, bo to się wiąże z odpowiednimi benefitami socjalnymi. A jak jest ubezpieczenie zapewnione to jeszcze lepiej.

Bart

Zaproponowano mi taka stawkę ze zostawię bez komentarza. Wyszedłem z tamtad Tak szybko jak wszedłem

Tata smerf czekanow

Ha ha banda zawistnych nieukow tam pracuje. Jak nie pasuje robotą to gdzie indziej zawsze możecie iść. Prawda jest taka że większość z Was nic nie umie i nie ma żadnych papierów na nic. Proste chłopy co nigdzie nie byli i nic nie wiedzieli. Najdalej gdzie byli to Ostrów albo kalisz ha ha Możecie tylko robić za grosze I psioczyc jak to się kasa spóźnia a większość nawet jakby im oferowali pracę za 3000euro to by się bała odejść ha ha

bart

zawsze sa opoznienia. Problemow nie chce szefostwo rozwqiazac i to najwiekszy problem tej firmy, mentalnosc szefato najwiekszy problem

bart

brak pieniedzy na czas to najwiekszy problem tej firmy drugi problem to marne place trzeci problem to brud

Cypisek

Świetnie. A jak z zamiłowaniem do porządku ? Czy stał nadal wkładają ręcznie do cięcia ? Czy są na wszystko rysunki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Strzyż Moskit PPUH - Nowe Skalmierzyce

• Jak się pracuje w Marek Strzyż Moskit PPUH?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Strzyż Moskit PPUH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Strzyż Moskit PPUH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marek Strzyż Moskit PPUH?

Kandydaci do pracy w Marek Strzyż Moskit PPUH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marek Strzyż Moskit PPUH
1.6/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Skalmierzycka 52
    63-460 Nowe Skalmierzyce