Opinie o Coko-Werk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coko-Werk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coko-Werk o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coko-Werk w Łódź

Wiktoria

@Oceniacz a Tobie osobiście, jak współprace się z Coko-Werk? Jak długo z firmą współpracujesz? Obecnie firma poszukuje kilku pracowników - chodzi o stanowiska elektromechanika i nastawiacza maszyn natryskowych. W przypadku pierwszego stanowiska wymagane jest wykształcenie techniczne, w przypadku drugiego - wystarczy doświadczenie i wiedza praktyczna. Czy firma zatrudnia młode osoby na staż bądź też praktyki?

@Wiktoria

Firma poszukuje nastawiaczy ponieważ z tą śmieszną podwyżką złożyło kilku odeszło. Zapomniałaś tego dodać.

Oceniacz

Nikt nie zmusza do korzystania z usług agencji pracy Są ludzie zadowoleni z Coko-Werk bo maja pracę!!!

Fiołek

Powstaje ponownie budynek na dąbrowskiego: Świadczenia socjalne, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (najniższa krajowa)

Pyza
@Fiołek

Chyba ty ośle zarabiasz najniższą krajową, jak nie masz pojęcia o zarobkach tam to się nie wypowiadaj

@Pyza

Przecież prawdę napisał.

Wiki

Witam Czy na produkcji jest ciężko i jak atmosfera? Myślę aplikować na pracownika produkcji. Dziękuję

Pracownik tego obozu
@Wiki

Tak na większości jest ciężko się wyrobić do tego dochodzi kontrola jakości, na którą tak naprawdę nie masz czasu, odmeldowywanie produkcji w komputerze, na które też nie masz czasu. No i jeśli nie zauważysz wad na produkcie, a często brakuje czasu, żeby je zauważyć, mogą Ci zablokować partię i będziesz musiał wszystko sprawdzić i ewentualnie poprawić po godzinach. Nie polecam jak masz wybór jak nie masz próbuj

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Coko-Werk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wieloletni

Zrezygnowałem z pracy w tej firmie po przepracowanych kilku latach, nie żałuję swojej decyzji, tym bardziej jestem zadowolony z podjetej decyzji ponieważ w tej firmie nie dostałbym takiego wynagrodzenia na które zgodziła się każda z firm w których uczestniczyłem w rekrutacji.

Wujek Staszek
@Wieloletni

Dla mnie atmosfera kołchozu. Próbowałem pomoc koleżankom bo kierownik podkręcił taśmę i dostałem Naganę. Bo one same muszą z tym sie uporać. Kierownik jak chce kogoś wyrzucić, kaze nastawiaczowi podkręcić maszynę i pretekst gotowy. Masz wylapywac elementy na tasmie, dbac by nie braklo kartonow i innych elementow do pakowania - czyli latac po zakladzie i dzwonic po skoczka. A kierownik wymusza na kontrolerkach kontrole ktora wykazac musi ze jest zle abys za darmo przyszedl na nadgodziny. To czesta praktyka. wiec atmosfera jak na Syberii znajdzcie czlowieka a paragraf sie znajdzie

Xxccxxv
@Wujek Staszek

Jeżeli prędkość maszyny nie jest dostosowana do pracownika lub pracownik do maszyny trzeba taka sytuacje zgłosić przełożonemu. Odpowiedzialność za jakość produktów w tej firmie ponoszą wszyscy a w szczególności kierownicy zmianowy. Także jeżeli okaże się, że produkt jest niezgodny z normami jakościowymi to w pierwszej kolejności on za to odpowiada. Następnie pracownik, ale jeżeli pracownik zgłasza problem do kierownika i ten nie reaguje to pracownik po pierwsze powinien zglosic problem do szefa produkcji o zaistniałej sytuacji po drugie odpowiedzialność za błędy bierze na siebie osoba do której został zgłoszony problem. Obecnie jest rynek pracownika także zamiast pisać na forum negatywne opinie lepiej prawidłowo wykonywać swoje zadania i w zamian oczekiwać adekwatnego wynagrodzenia.

@Xxccxxv

Uwielbiam takich jak ty, wyznawcy zielonych wysp. To jest Polska i pracodawca ma gdzieś twoje zdrowie jak i to czy wyrabiasz się czy nie. Nie zwolnią maszyny dla pracownika, zwolnią pracownika. Tutaj maszyna pędzi i ich nie interesuje to czy ty dajesz radę czy też nie, zlecenie ma być zrobione. A ze ciągle są zwroty przez takie rzeczy to już nie ich problem, ukażą pracownika. Wiesz jak to wygląda w tej firmie? Jeżeli zauważą że robisz źle to zrobią ci blokadę i będą kazali zostać po godzinach i to odrobić. A ty jesteś zwyczajnie głupi albo naiwny

Xxccxxv
@Zielonka

Pracujesz w tej firmie 2 miesiące, nie wiesz jeszcze o niej za dużo skoro twierdzisz, że musisz zostać po godzinach. Pracuj najlepiej jak potrafisz, reprezentuj kulturę osobistą a jeżeli popełnisz błąd nikt nie będzie wymagał od Ciebie pracy po godzinach. Lepiej, wskaż przyczynę popełnionego błędu a z pewnością zaplusuje to Twojej osobie. Firma jest otwarta na wewnętrzny rozwój, ciągłe doskonalenie. Jeżeli chodzi o prędkości maszyn to większość nowych pracownikow w każdej firmie nie jest w stanie wyrabiać norm. Tutaj jest to brane pod uwagę i kładzie się duży nacisk na szkolenie pracowników. Jeżeli czujesz, że maszyna idzie za szybko, zgłoś to do kierownika. W Polsce jest ten problem, że dużo osób wstydzi się faktu, że nie wyrabiają się na maszynach i krępuje się powiedzieć o tym przełożonemu. Za wszelką cenę chcą wykonywać normy, które na niektórych maszynach i niektórych detalach wymagają min.3 tyg. wprawy. Kierownicy mają na głowie prawie cały zakład dlatego posiłkuja się wsparciem i czasem ciężko jest widzieć im wszystko co się dzieje. Dlatego tak jak pisałem każdy pracownik we własnym interesie powinien zadbać aby jego praca była najmniej stresująca i wykonywana prawidłowo. Każdy dorosły człowiek powinien być odpowiedzialny za to co robi. Dlatego zrzucanie winy na to, że nikogo nic nie interesuje a najważniejsze jest wykonanie zlecenia jest błędna obserwacją. Wystarczy zobaczyć jak długo czasami trwa ustawienie stabilnego procesu i ile przy tym jest przestoju i odpadu, żeby stwierdzić, że bliżej tej firmie do filozofii Jack Daniels "Wolimy prosić Was o cierpliwość niż o przebaczenie" niż obecnym trendom rynkowym na świecie.

@Xxccxxv

Nie bądź śmieszny. Tak dla chcących tam pracować. Dzisiaj przyszła mi wypłata za cały miesiąc przepracowany +1 dzień płatne 100% oraz jeden dzień nadgodzin na zwykłej stawce. 2100zł. Po za tym, skoro to szambo zwane coko werk jest takie super to czemu ludzie stąd ciągle odchodzą i przyjmuje żadnych ukraińców?

cocoszanka

Pisałam oczywiscie o zakładzie na Dąbrowskiego

@cocoszanka

Przestań wypisywać bzdury płatny trollu

Zielonka

Dno i kilometr mułu. pracuje tutaj od miesiąca i już jestem wręcz przekonany że zmienię pracę. Na spotkaniu o pracę mówią ci o wynagrodzeniu od 2500-3000 netto. Kłamstwo jakich wiele. Premia według nich 10% to około 100zl z 2100. Taśma pędzi jak szalona a ciągle wymagają od ciebie porządku wokół stanowiska jak nie jesteś w stanie odejść od taśmy nawet na 20 sekund bo tak zasuwa. Niemiecka firma która szuka tanich białych murzynów. Jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Dodam jeszcze tylko że umowa na początek jest przedłużana co miesiąc i może uda ci się przejść na firmę to wtedy normalną umowę dostaniesz ale nie wcześniej niż mi 3 miesiącach. Oczywiście to jest termin osiągalny dla nielicznych. Nie marnujcie swojego zdrowia i nerwów na tą firmę. Naprawdę nie warto tam iść do pracy.

Anita

Dobremu pracownikowi będzie tu dobrze. !!!

Arek
@Anita

Dobry pracownik tutaj nie przyjdzie

Szynszyl

Śmieszna firma Wyższe stanowisko Większy komfort lecenia w kulki Ludzie zazdroszcza drogiej osobie poprzez brak miejsca w odbycie które niedostarcza własny H. J Wielki ból d.py Jedzenie własnego kału poprzez własne wypociny Pozdrawiam serdecznie wszystkich ko. wa normalnych

Bartek

Coko - Werk prowadzi rekrutację na stanowisko planisty produkcji, ktoś wie jak pracuje się na tym stanowisku pracy? Ja słyszałem o zwalniajacych się planistach regularnie w ciągu ostatniego roku było ich czterch

Kandydatka

A jak z pracą na Nowym Józefowie ? Widziałam ogłoszenie z agencji Job Impulse Polska.Ogólnie pracowałam na produkcji i żadnej pracy się nie boję.Opłaca się tam składać CV ?

Xdldz
@Kandydatka

Kandydatka podejdź do sciany najlepiej w pobliżu futryny i p......j się w ł.p

asystent asystenta

jedno co powiem to ,że jest to typowy zakład o bardzo niskich zarobkach oraz fatalnych warunkach pracy gdzie opary topionego plastiku wiszą jak chmury radioaktywne i wszyscy je wdychają. Zakład z zachodnim kapitałem oparty głównie w 90% na taniej sile roboczej z Ukrainy. nie polecam tego miejsca bo tyko można się wku.....wić

Witam... a kto aktualnie jest dyrektorem w Coko....? Pozdrawiam

@Michał

Jeżeli naprawdę bardzo potrzebuje Pan wiarygodnej informacji, to proszę napisać do nich maila z zapytaniem albo list tradycyjny.

gall anonim

Dla pracowników nie ma podwyżek. Ale w biurze jest więcej stanowisk kierowniczych i asystent ma asystenta, na to pieniądze są. Ja podwyżki nie widziałem dwa lata i szybko nie zobaczę. Teraz to nawet nadgodzin nie opłaca się robić w tym systemie nowego rozliczania. W styczniu dużo osób odejdzie. I ja też :D:D

Jurek
@gall anonim

Nawet pracownicy biurowi muszą pić dla zniesienia firmy

Robson

Najniższa krajową to mają prawie wszyscy,tyle tylko że sa dodatki .Pracować to trzeba za trzech,a i tak ci (usunięte przez administratora) atmosfera w porzadku ale zarobki do bani bo chociaż zarobisz jednego mieiąca to drugiego zabiorą.Jak ktos by się starał o pracę to niech się trzy razy zastanowi,chyba że jest murzynem lub z wschodu.Nie polecam w żadnym wypadku.

@Robson

Brawo dla firmy po raz kolejny, tym razem za błąd w rozliczeniach i zabraniem połowy pensji z poprzedniej wypłaty i kilku kolejnych

Bartek

Firma na łódzkim rynku ma tragiczną renomę. Nawet nie trzeba umieszczać komentarzy. Nikt nie chce tam pracować. Jak mówią ludzie od wielu lat firma przejściowa maksymalnie na pol roku. Usuwanie komentarzy niekorzystnych na tym forum jest regularne. Ostatnie komentarze są tak sztuczne... Napisane wiadomo przez kogo.

@Bartek

Podaj może jakieś konkrety a nie lejesz wodę bez podstaw

Tom

Ma ktoś jakiś namiar na dziewczynę z Balansu która obsługuje Coko?

Czy w Coko-Werk po pożarze jest praca na produkcji, tylko na Nowym Józefowie? Słyszałem kiedyś, że na Manewrowej Coko ma też oddział, a mieszkam blisko, więc byłbym zainteresowany. Z góry dzięki za info.

ciekawy

Ile na rękę wychodzi pensji za prace w tym systemie?

Zapraszamy do Compala - ul. Techniczna 7

Chętnych do roboty zapraszamy do Compala - ul. Techniczna 7 - super firma! ;) Pozdrowienia dla Balans Poland Sp. z.o.o co obsługuje również naszą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Coko-Werk - Łódź

• Jak się pracuje w Coko-Werk?

Zobacz opinie na temat firmy Coko-Werk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coko-Werk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coko-Werk
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź