Opinie o Coko-Werk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coko-Werk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coko-Werk o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coko-Werk w Łódź

pracownik produkcji

Ja bardzo dobrze wspominam prace w Coko, duzo sie nauczylem i dzieki temu dostalem prace w BSH :D Dużo fajnych dziewczyn tam pracuje, stawki jak wszędzie ale za to dobra premia :D Co do osob tam pracujących... dużo leni tam jest, którzy najchętniej siedzieli by ciągle na fajce!

Pracowalem w Coko i bardziej denerwowalo mnie to, ze cwaniaczki takie jak Ty chodzili ciagle na papieroska, podczas gdy nie palacy musieli pracowac! Idzicie do Indesitu... wtedy zrozumiecie, ze wcale u niemcow nie jest zle! Milym dodatkiem dla pracownikow Coko jest opieka w Medicover, ktorej mi brakuje najbardziej! Premie też maja w porządku!

Były Pracownik . . - 2010-01-27 19:13:31 Pracowałem w coko werk teraz 9 dni miałem być operatorem wtryskarek a byłem pomocnikiem kolegi ktury pracował jako montażysta dziwiczków do suszarek podwykonawca boscha a w ostatnich dniach kazali mi sprzątać podłogę myć podłogę i odkurzacze i ściany wszystko co popadło ,bo tak naprawdę nie mieli dla mnie pracy tam jak pierwotnie ustalano na wtryskarkach prz produkcji elementów do suszarek. To są kłamcy ,nigdy więcej nie podejmę się pruby pracy w COCO WERK .I nikomu tego nie życzę ,tego pomiatania pracownikiem ktury wcześniej miał przeszkolenia na produkcję Przy obsłudze Pracy . Hamstwo i Ignorancja Ciesz sie że cie poprostu nie wywalili jak nie mieli dla ciebie pracy a co w domu nie sprzątasz że cie tak szczotka parzy.Jak widać po formie pisania do biura sie nie nadawałeś !!!

KTOŚ

Dodam że w tej firmie jest bardzo lekceważące podejście kierownictwa do pracownika produkcji. Pewien kierownik rozmawia z ludźmi trzymając ręce w kieszeni!!! 1

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Coko-Werk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
coko

wszystkie cykle produkcyjne wyśrubowane tak że nie ma czasu na dokładne sprawdzenie czy dany detal jest dobry czy nie.(np.:u niemca jeden cykl to 1,5 minuty w łodzi 50 sekund.)ostatnio wicherek rozkazal że na palarni trzeba stać a kto usiądzie to będzie karany.zrobił nową jadalnie ale nie pomyślał że z końca sali idąc do szatni po jedzenie i potem na stołówkę traci się okolo 5 minut -drugie tyle na powrót reszta to jedzenie a dokładnie to łykanie jak kaczka.to jest gorzej niż w alkatraz. ludzi traktuje jak zło konieczne .a może by tak jego potraktować jak zło konieczne.odradzam tam prace .system komputerowy to paranoja.nie dosyc że ciągle trzeba się logować to brak podglądu ile zrobiono produkcji ,brak rozeznania o stanie magazynu itp itd.obsługa logistyki też szwankuje.brakuje druków,nalepek.pracowników umysłowych jest kilka razy więcej niż produkcyjnych.dokładnie tak jak było za komuny.za to zarobki roboli to szok w majtkach. jak nie wstyd dyrekcji tak wykorzystywać swoich rodakow.

Były Pracownik . .

byly pracownik

Z braku laku to i kit dobry......naprawde nikomu nie polecam pracy w tej firmie.....nie wazne ile godzin przepracujesz i tak pieniade slabe.....pracownicy produkcjii to tania siła robocza nikt cie tam nie szanuje a juz napewno nie mozesz miec własnego zdania......kierownik pan W.no o ewnement na skale europejska co on tam robi nie wiem....QS--to dopiero porazka sami kaza przepuszczac wadliwe czesci a potew wielce zdenerwowani ze czesc sie wraca i do kogo maja pretensje??no własnie do pracownika.........Jednym z wymogów bhp jest chodzenie w odpowiednim obuwiu ale nie dotyczy to kierownika QSi ktory zaiwania w japonkach bleee szok...ogolnie nie polecam nikomu chyba ze to ma byc przejsciowa praca czyli taka na tydzien 2 góra na miesiac.NIE POLECAM,NIE POLECM

ciekawe co zyskuje kierownictwo zakazując słuchania muzyki przy stanowiskach pracy.moim zdaniem w niczym to nie przeszkadza,a raczej uprzyjemnia czas przy monotonnej pracy.ciekawe kto wpadł na tak genialny pomysł ? dyrektora czy kierownika - a może przyszedł z niemiec.

produkcja

bałagan - kierownik wprowadza jakieś zebrania przed zmianami nie wiadomo po co.duży nacisk na ilość kosztem jakości ,uważa że człowiek działa jak komputer wystarczy go podkręcić i już szybciej robi (a to jest kosztem jakości -szybie oglądanie elementów to więcej braków na montażu i u klienta)

A jaka jest atmosfera na produkcji?

Jest to firma w rękach niemców, którzy myślą łącznie z dyrektorkiem M. że [usunięte przez moderatora] z Łodzi będą na nich harować !! Odradzam tam podjęcia pracy!!!!!

anonimek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Bałagan jest jak wszędzie ale pracować gdzieś trzeba da się wytrzymać.Jedyny minus to Kierownik Produkcji co ma 500 pomysłów na minute i nic nie jest dokończone jak powinno być

XxX

A co sądzicie o firmie Coko-Werk? Warto starać się tam o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Coko-Werk - Łódź

• Jak się pracuje w Coko-Werk?

Zobacz opinie na temat firmy Coko-Werk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coko-Werk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coko-Werk
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź