Albea HPC sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Albea HPC sp. z o.o.

lolitas 2014-08-24 18:49:02
Pracowałem w Albea 2 miesiące i to co zobaczyłem to jeden wielki bałagan ludzie żądzą kierownikami którzy są bez jaj . Nie mają pojęcia o rządzeniu ludżmi. Panowie operatorzy są do niczego pod względem dobrej organizacji pracy .Jedynym plusem tego to atmosfera między ludżmi jest miła .Zarobki takie sobie . Nie polecam!!!
mamusia 2014-11-05 08:20:36
Albea to beznadziejna firma. Nikt godny zatrudnienia tam nie pracuje albo nie popracuje długo. Ludzie szybko się zmieniają, dostają pracę za plecami, jak Pan Kamilek R. któremu pracę załatwiała jego dziewczynka. Żenada
wadim 2015-12-09 17:21:45
najgorsza firma pod względem pracy i płacy szczególnie na manewrowej nie polecam nikomu
Chyba skecz 2016-08-07 17:12:57
Ta niby na której zmianie jest ten dobry kierownik .....?????? dbają wyłącznie o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no chyba ,że kogoś faworyzują z pracowników to ma lepiej...
Chyba skecz 2016-08-07 19:02:59
Atmosfera jest dobra jeśli Ty zapieprzasz na tych maszynach co niektórzy z pracowników nie chcą,a operatorzy i kierownicy na to się godzą
dyzio 2016-09-01 01:41:46
Slabe zarobki praca w ciaglym systemie zmianiwym zero zycia
KasiaPawlakJestBoska 2016-09-23 23:53:09
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, od 2017 dyrektor obiecał podwyżkę premii jakościowej o 1% :) Klimatyzacja na hali HPC, o której mówi się na każdym śmiesznym zebraniu/ szkoleniu z dyrektorem i resztą świty, pewnie pojawi się tam za 50 lat :) Wszystkie stołki obsadzone rodzinką Katarzyny P; tylko coś murzynów chętnych do pracy przy produkcji coraz mniej
stonka 2016-11-20 10:48:55
Firma ok. Pracowałem tam jakiś czas temu. Z operatorami idzie się dogadać, kierownik u siebie także luzik. Ja polecam
pantera 2016-12-06 11:46:44
Kasa nawet jak na Łódź jest slaba i pracownicy/produkcji uciekają po kilku miechach to powinno sie zmienić bo tacy przelotni pracownicy to tylko koszty .
Pracujace wekendy bez dodatkowej kasy pogarszają sprawę a nikt nie widzi tam problemu.
Ktos pisal ze zaaklad zatrudnia znajomych iduze biuro rozni bhpowcy , techniczni i ludzie od czegos tam tylko wymyslają jaką dać nowa nalepkę ostrzegawczą , zlapac kogos na czym, cos tam wydrukowac bo sie musza wykazac . 1 pracuje i 3 go obserwuje.
Exrobol 2016-12-09 00:31:00
BTW to przypomniałem sobie, jak kiedyś podszedł jakiś pacjent, postał parę minut patrząc na wtryskarkę i zapytał "Czy ta maszyna pracuje?" ;d bekowa firma, na jakiś czas można się zaczepić ale nic ponadto
Zostaw swoją opinię o Albea HPC sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albea HPC sp. z o.o.