Opinie o Coko-Werk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coko-Werk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coko-Werk o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coko-Werk w Łódź

Szczera

Dalszego w tej firmie są lepsze osoby? Tak naprawdę wystarczy że osoba dobrze ustawiona jest z Ukrainką i ona dostaję podwyżki. Porażka.

@Stary

Na podstawie czego można wiedzieć, że zostanie się zredukowanym? Chodzi mi teraz głównie już o temat samej odprawy, zdarzyło się, że odszedł ktoś kto mógł mieć na nią szanse, gdyby wytrzymał nieco dłużej?

Pracownik Coko

Produkcja jak produkcja. Mogłoby być gorzej i mogłoby być lepiej. Pracuje już tam dosyć długo. Jak ktoś chce pracować i jest ogarnięty to będzie pracować i nie bd narzekać.. Produkcja to nie miejsce gdzie położysz się na leżance i przedyndasz cała zmianę. Najwiecej negatywnych opinii jest od ludzi którzy są leniami i się nie nadają do pracy poprostu :) Wiadomo, ze nie wszystko jest pięknie tam zorganizowane, ale i tak wydaje mi się, ze jest naprawdę dobrze np. terminowe wypłaty, umowa o prace i spoko socjal. Pieniądze jak na produkcje średnie. Ludzie w porządku, kierownictwo tez całkiem spoko. Ogólnie polecam i zapraszam, może się spotkamy w firmie ;)

Lucy
@Arbeit......frei

Pytanie tylko jako okres czasu wspominasz? 2021 także? posty mają rozbieżność w czasie, ciekawa jestem czy faktycznie wpływa ona znacząco na oferowane warunki. Ta kasa była też zależna od osiągnięć? jak teraz wyniki są weryfikowane?

Czy Coko-Werk oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wujek Soda

@Pracodawca chłopie agencja ci daje umowę na miesiąc i tak co miesiąc.dostajesz nową bo wiedzą źe ludzie z tej firmy Coko Wiek będą odchodzić.mowa o nowych Ludziach ja wytrzymałem prawie dwa Miesiące..jedno jest pewne nigdy w Życiu nie widzałem tak (usunięte przez administratora)..Firmy fakt trzeba Pracować jak mały robocie no ale jak przyjdzie ci 10 i dostaniesz wypłate to se powiesz szkoda mojego czasu na ich pracę..taka tak jeszcze ciebie w ciula robią jak masz.np.Nocki a szkoda gadać o nich już

Zakończenie działalności przy Ludowej? To by wyjaśniało, dlaczego oferty do Łodzi przestały się pojawiać, a części osób nie można jakoś przenieść do Konstantynowa? Widzę teraz dwie oferty, że szukają

Czesio Nowy wpis

Niestety firma obecnie jest w trakcie zakończenia działalności w zakładzie przy Lodowej. W kwietniu nastąpi duża redukcja personelu a z końcem roku całkowite zamknięcie.

Po pierwsze to czy na każdym dziale tak jest, że w większości osoby z Ukrainy się zatrudniają? bo mnie to by interesowała ta oferta dla inżyniera jakości i nie wiem na ile odnosiło się to do samego biura? jeśli już o zarobkach pisaliście to jest tu może ktoś kto wie ile średnio przypada teraz inżynierom?

Było tak sobie Johnny Nowy wpis

Witajcie ja Napiszę Krótko i na Temat unikać tą.Firme i tyle w Temacie Ukraińcy niech Pracują tam sobie.plus jak lubią pracować za Grosze

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Coko-Werk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Szczera

Stary
@Szczera

Tak to prawda. Pracownicy z dlugim stazem sa zwalniani lub sami odchodzą. Powód zwolnień to redukcja etatów. Pracownicy z redukcji otrzymuja odprawy. Ci co sami odchodzą , znajdują po prostu lepiej platną pracę.

@Stary

Faktycznie jest tak jak ktoś teraz napisał, że starsi pracownicy otrzymują teraz podziękowanie za współpracę? Jeśli tak to z jakich konkretnie przyczyn? są może przy tym jakieś odprawy lub cokolwiek? ktoś pisał, że po 10 lat pracowali

Jak się pracuje z ludźmi z Coko-Werk?

Wwwwww

Pójdź i Zobacz ale na twoim miejscu lepiej poszukaj lepszej pracy bo tam raczej kokosów nie zarobisz 89% to Ukraina niż Polacy.. ja tam wytrzymałem prawie 2 miesiące.a jeszcze Coko Work nie Zatrudnia tylko Agencja Pracy.i co Miesiąc masz umowę o pracę nie wiem jak teraz jest ale słyszałem źe nie jest tam już ciekawie jak Coko Work swoich Starych Pracowników Zwalnia to jak myślisz czy dobrze jest tam Pozdro z Olechowa.Janów

Czy ja dobrze widzę, że byleś przez 1 / 5 miesiąca? Masz na myśli ledwo tydzień? Jak to w ogóle możliwe? opowiesz jak praca wyglądała tak konkretniej, że tak się zniechęciłeś? To nie tak, że wdrożenie jest ciężkie a potem już luźniej może być?

Gdy ci praca nie Pasuje Bolo

Ja źle napisałem wytrzymałem Prawie 2 Miesiące nie wiem gdzie byłeś ty ale ja na pewno z śmieszne pieniądze tam poraz drugi nie wchodził bym a jak już to Coko Work po mału kończy się ja mam takie Wrażenie jak oni Zwalniają starszych Pracowników co pracowali tam ponad 11 albo 10 Lat to sam sobie odpowiedz na pytanie czy chcesz pracować za Grosze aha licz się z tym że przez Agencję Pracy ja tam pracowałem nie przez Coko Work pozdrawiam serdecznie

Szybko i Łatwo

Tak napiszę źe po mału Firma chyba Ludzi Traci potrafią Zwolnić Starych Ludzi co Pracowali Tam po 10 albo więcej Lat i to dobrych Pracowników zwalniają dobrze źe ja w Połowie sierpnia już tam nie Wróciłem.Aha jeszcze jedno Jak Agencja Pracy tak ładnie mówi to proszę was nie mówcie ludzia źe zarobią tam powyżej 3 tys zł ja miałem 2830 i aż tyle plus 21 zł Brutto nie netto więc pozdrawiam tych co już tam nie pracują

@Pracodawca jak oni tak lubią ludzi na Hajs robić i nie którzy tylko słysze że mają prawie 3tys to śmiać mi się chce bo tam jak człowiek zarobi 2800to.jest sukces naprawdę polecam Poszukać innej i lepszej pracy a nie za 21 zł i tak ludzie pracują sobie tam ps..więcej tak jest Ukraińców niż Polaków taka prawda jest.

Wujek Soda

@Pracodawca Oj Masz Rację ja wytrzymałem tam Tylko Prawie Dwa miesiące i jeszcze ci powiedzą że zarobisz Ponad 3 tys zł gdzie nie w Coko Work na Lodowej tylko mydle oczu Ludzie ale Ukraińcy lubią pracować Tania siła Robocza pozdrawiam serdecznie

@Wujek Soda

Cześć, a warunki pracy jakkolwiek się różnią ze względu na lokalizacje? pojawiły się jakiś czas temu oferty na produkcje na takim portalu i widzę, że do Konstantynowa szukają i równolegle do Łodzi. Robił ktoś tu i tu i by się odniósł? Ja mam dostęp do jednej z tych lokalizacji i chce sprawdzić czy mam mimo wszystko szczęście

Widziałem opinie dotyczącą braku kultury wśród ustawiaczy, jeszcze w lutym ktoś tak pisał. Czy wiecie jaka do teraz występuje w tym dziale atmosfera? właśnie wisi oferta dla ustawiacza wtryskarek i chyba ją reflektuję. Czekam na odzew od ludzi z działu, jakie macie relacje miedzy sobą? Są integracje?

Poland Fans.

@Pracodawca Szkoda czasu dla takiej firmy nie dziwię się źe Polacy niechcą pracować za Grosze za 21 złotych brutto powodzenia Życzę

Mario

Jaka pensja taka praca-jest wiele ciekawszych firm gdzie można zarobić dużo dużo lepiej-a ten zaklad słynie ze zbyt niskiego zarobku

Olaf
@Mario

W Miele jest ciekawsza praca-no i zarobki są spoko

Big boy????????
@Mario

@Pracodawcato ile Zarabiasz. Że tak mówisz pójdź gdzie inndzej dostaniesz 2780 teraz od 1 Lipca wiec ile miałeś tam najwiecej ja pracowałemnw Innej Firmie i grosze zarabiałem wiec ciesz się że Prace masz. Albo nie masz

Bo Wielki

@Pracodawca umowe to dostajesz przez Agencję Pracy przez Jobimpuls i co miesiąc jest tyle w temacie

Było tak sobie Tomi

@Pracodawca witajcie jedno Powiem jak jak żyje po 42 latach nigdy w Źyciu nie widzałem tak (usunięte przez administratora)...firmy a 90% procent to wiecie kto pracuje Ukraina więc jak ktoś ma ochotę pracować za Grosze bo 21zł Brutto dają to powodzenia źycze

Jak wygląda sprawa grafiku w Coko-Werk. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jola
@Pracownik Coko

Pracowałem ostatnio w tym zakładzie-to płakać się chce-zła organizacja-wymagania ogromne-nie polecam

@Pracownik Coko

Pisząc o dobrym socjalu mógłbyś wyszczególnić co zawiera. Można liczyć na prywatną opiekę medyczną lub dofinansowanie aktywności sportowych?

@Marcin

Karta fitprofit sportowa, opieka medyczna medicover. Paczki świąteczne dla dzieci, grusza, 13 itd. Także jest całkiem spoko

Arbeit ..... Frei
@Pracownik Coko

Jaka 13? Nie przypominam sobie.

@Arbeit ..... Frei

Każdy kto tam pracuje wie, że jest coś takiego i zawsze po świętach była kasa ;)

Arbeit......frei
@Pracownik Coko

Jakoś sobie nie przypominam kasy po świętach w formie TRZYNASTKI. jeszcze istnieje ten bałagan?

Lucy
@Arbeit......frei

kandydat

Czy ktoś może przybliżyć jak wygląda praca nastawiacza maszyn wtryskowych na Langiewicza? Jaka atmosfera w firmie i jaka stawka na ww. stanowisku ?

@kandydat

Jedna z najciekawszych i najbardziej rozwojowych pozycji w tej firmie. Natomiast minus, że bywa bardzo ciężka, odpowiedzialna i stresująca. Jeżeli to będzie Twoja pierwsza tego typu praca to polecam. Jeżeli masz już doświadczenie wysoko się ceń na starcie bo przez właśnie zarobki i pogarszającą się kulture pracy odchodzą ewentualni poprzednicy.

Zbigniew

Pocisnąłeś ludziom z którymi robisz lub robiłeś. Jakie masz powody by tak o nich pisać? Jaka tam w ogóle atmosfera między ludźmi panuje?

uyt
@kandydat

Odradzam ci pracę w tej firmie. To najgorsza firma w jakiej w swoim życiu zawodowym pracowałem. Nie wiem skąd oni biorą tych ludzi, mówię o ustawiaczach ale masz wrażenie że...dobra nie powinienem obrażać. Zero kultury, chamstwo i totalna głupota. Kierownictwo nad niczym nie panuje. Park maszynowy słabiutki. Stosunki międzyludzkie dno. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem

TW Baca
@Zbigniew

Tam pracowali, pracują i będą pracować (usunięte przez administratora), które o 10 gr podwyżki utopią w łyżeczce wody. IQ kury 13. Dyrekcja pociotki Komuszków. Zachęcam trochę poczytać i przeanalizować nazwiska osób.

@TW Baca

IQ kury nie kojarzę, bo chyba żadnej nie znam... ale skoro już tak oceniasz współpracowników to jesteś w stanie przytoczyć jakiś przykład sytuacji lub argument odnośnie tej opinii?

XXX

Wyższe kierownictwo- tragedia. Brak konsekwencji w tym co robią. Nie mają pojęcia w która stronę iść. Redukcja ludzi to dla nich jedyny sposób na oszczędności- tragedia.

Na Langiewicza to jest cyrk ! Kierownictwo odeszło i wszystko idzie w złym kierunku.

Sylwia
@Nowy

A wiadomo dlaczego odeszli? I czy to tak z dnia na dzień, czy coś było wiadomo wcześniej?

@Sylwia

Pojdź to zobaczysz ????

@Sylwia

Zmiana dyrektora.

Xxxx
@TW

Rządy nowego Pana dyrektora do tego doprowadziło że już nie ma porządnej kadry kierowniczej! I pracowników!

@Xxxx

Szkoda mi czytać takie głupoty. Zakład zaczyna stawać na nogi. Nowa krew wniosła w tą firmę dużo dobrego i w końcu wszystko jest na dobrej drodze.

TW

Na dobrej drodze do zamknięcia zakładu. Nowa krew... Dramat. Niemcy formy już liczyli i oglądali a ten, że staje na nogi. Dyrektor z wypożyczalni aby pracownicy sami odchodzili bez odpraw. O to w tym chodzi. Jak tam premie roczne?

@TW

I znowu zmiana kierownika produkcji???

@Nowy

znowu? a co z poprzednikiem się podziało? i jak dokonują wyboru jest awans czy ktoś spoza firmy?

Hello

Ludzie się masowo zwalniają to chyba wystarczy żeby wyciągnąć opinie samemu

@Hello

być może ale wypadałoby to jednak nieco uściślić. co to oznacza, że masowo i od kiedy to się dzieje? ile osób odeszło na ile obecnie zatrudnionych?

Zostaw merytoryczną opinię o Coko-Werk - Łódź

• Jak się pracuje w Coko-Werk?

Zobacz opinie na temat firmy Coko-Werk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coko-Werk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coko-Werk
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź