Opinie o Coko-Werk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coko-Werk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coko-Werk o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coko-Werk w Łódź

Hej, czy w firmie Coko-Werk płacą za nadgodziny?

Taki ktoś

Płacą, ale nie wiem czy wszędzie i w różnych działach tak samo to wyglada czy nie.

Kaziu
@Taki ktoś

Ha ha-super zarobki-totalny chaos w zakladzie

Kaziu

Jaka jest stawka na godz???

max

na dąbrowie tez nie lepiej z ta firma-to katastrofa-czy ktoś tam jeszcze z dobrych pracowników pracuje?

КАТЯ

Компания просто ужасна. Все должно быть сделано быстро в первый день, они не уважают людей, они считают, что это роботы. Я не рекомендую.

MAREK
@КАТЯ

to po co tam pracujesz jak tak ci 'zle;-lepiej wyjazd zrobcie do siebie to bedzie lad w tej firmie

kate
@КАТЯ

wypadało by się polskiego nauczyć bo jest z wami bariera językowa"""""

@kate

tego pełno jest w Lodzi

кто-то
@КАТЯ

Tjaželaja rabota, no oni ne platjat za vašu rabotu?

M
@КАТЯ

Następne, może po polsku jak chcesz z się udzielać na polskim forum...

Ніна

Найгірше в чорних і червоних сорочках. Podrywacze.Myślą, що вони прохолодні і такі потворні. Робота хороша. Менеджери були дуже приємні.

@Ніна

A może po polsku jak chcesz się uruchamiać na polskim forum...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Coko-Werk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Firma to tragedia kolhoz temperatura pracy to 40stopni.brak wsparcia z innych dzialow każdy na siebie donosi ludzie pracują kilka dni i składają wypowiedzenie istny dramat

max

racja coraz gorzej w tej firmie stare 'wygi tylko zostały chyba'

Goryl

Czy kto sie orjentuje czy system 12x3/noc12x3 ,jest w obu odzialach firmy na terenie LDZ?

@Goryl

Skąd masz informacje, że jest taki system? Byłeś na rozmowie w Coko-Werk? Doprecyzuj o jakie stanowisko Ci chodzi. Na przykład Launch Engineer – automation service (https://www.coko-werk.pl/kariera/oferty-pracy) ma ruchomy czas pracy.

xxxxx

Witam Wszystkich pracuję w tej firmie blisko rok .Zarobki może są małe ale niestety wszędzie trzeba pracować a nie cioci głupa za przeproszeniem jak co niektóre osoby nie bende mówiła z której jestem zmiany ale mój kierownik jest bardzo dobrym człowiekiem rzadko takiego spotkać można wymaga swoje od człowieka ale potrafi uszanować człowieka .Tak samo instruktorki są to bardzo dobre osóbki potrafią człowiekowi wytłumaczyć i pomóż .Pracowałam kiedyś z innymi instruktorkami i kierownikiem w firmie coko do pracy przychodziłam z niechęcią a teraz jestem zadowolona itd. Ludzie na prawdę ogarnijcie swoje głupie opinie bo to jest leka przesada nikt nie ma płacone za opierdalanie się niestety.Pozdrawiam

Zainteresowana

A w którym zakładzie ?

robert
@xxxxx

hej jak to jest z tymi przerwami na dąbrowie?-ile przysługuje?bo ja nie wiem dokładnie jedni tak mówią drudzy tak/a chciałbym wiedzieć bo ja często chodzę zapalić,a nie chce żeby się ktoś do...

DARO
@robert

WIESZ MI SIE ZDAJE ZE TO SCIEMA ZE KAMERY PRZEGADAJA ILE LUDZI PALI?,MASZ PRAWO ZAPALIC

Zzz
@xxxxx

Sa jeszcze tam dobrzy kierownicy?

Ireneusz
@Zzz

czy w tym zakładzie pracują jeszcze jacyś polscy?

Ireneusz

W tym problem ze nie

ABA
@DARO

Przeglądają monitorong!!!

Jeśli brakuje ludzi do pracy to nic dziwnego, że firma zatrudnia obcokrajowców!!

Anglik

Ta firma powinna(usunięte przez administratora) do ukrów!

Coko men

Przeniesie ten zakład sobie na Ukraine i tak tam by pracować trzeba znać ukraiński (produkcja jak i biuro) i 90% załogi panimajo. W zamian w to miejsce jakas galeria market większy pożytek dla mieszkańców Łodzi. Kołchoz 4 brygadowy za stawki głodowe. Swiatek piatek niedziela dzień myli się z nocą 12h. Ludzie nie pomocni jakby mogli to by Ci oczy wydlubali. Bo trochę sprawniej sobie radzisz od starych pracowników i masz wiecej bo agencja lepiej płaci. Jakby to była twoja wina

Obserwator

3.2.1. Biorę popkorn, browar i czekam ???? dziś nasz super dyro miał świetny sen aby pozwalniać 3/4 montaży ???? brawo! Od kwietnia będziemy zatrudniać ludzi z Burkina Faso chyba ???? zaraz forum ożyje ????

Coko men
@Obserwator

jak dla mnie to funkcja koordynatora jest tam zbędna i sztuczny etat za dobrą kasę. spokojnie 2 osoby na ten etat i cała grupa by miała lżej w pracy

Ola96

Ta firma to jakiś dramat, nikt nikogo nie szanuje, każdy na każdego gada. A najgrosi są Ukraińcy, zachowują się takby byli u siebie. W dodatku prosiłam kierownika żebym mogła na chwilę dosłownie zdjąć te ochronne obuwie ponieważ ta guma tak mocno uciskala mi stopy że moja jedna stopa wyglądała jak 2. Sam przyznał że wygląda to okropnie, ale nie pozwolil mi zdjąć, wracałam do domu w ogromnym bólu, ledwo idąc. Ale usłyszałam tylko od pseudo kolegów z pracy ze nie mam pojęcia co to ból.

@Ola96

Zapewne obuwie ochronne nie bez powodu jest stosowane w tym miejscu. Czy kierownik umotywował Ci powody swojej decyzji? Nie zrozum mnie źle, bo rozumiem, że sytuacja była dla Ciebie kłopotliwa, ale w przypadku ściągnięcia obowiązującego obuwia możliwe, że naruszyłabyś przepisy BHP. Być może właśnie to było przyczyną decyzji kierownika?

judasz

Koordynator ds. technicznych w Konstantynowie - możecie powiedzieć coś więcej (zarobki, możliwość rozwoju itp.) o tym stanowisku i atmosferze panującej w Konstantynowie?

D

Poprostu zainwestowali w usuwanie prawdy. Prawda boli. Jeszcze nie jeden etat oplaca tu by skasowac niewygodny komentarz niz ogarnac ten chaos :)

An
@D

Chyba trzeba uderzyć wyżej bo tutaj nikt nic nie widzi albo nie chce widzieć.

@D

Do kogo kierujesz swój komentarz? Przypominam, że na forum GoWork.pl usuwane są wyłącznie te komentarze, które naruszają regulamin serwisu lub/i polskie prawo. Warto byś zapoznał się ponownie z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

produkcyjna

Dlaczego usuwane są wpisy dotyczące transportu w firmie i koneksjach kier.transportu i magazynowania z jedną z firm logistycznych? ktoś się czegoś obawia?

@produkcyjna

Zawsze podkreślam, że na forum usuwane mogą być wyłącznie takie wpisy, które łamią regulamin GoWork.pl lub/i polskie prawo. Jeżeli komentarz, który napisałeś zawierał dane osobowe, wulgaryzmy, czy zwyczajnie nie był zgodny z regulaminem, to mógł zostać z tego powodu usunięty. Przeanalizuj zasady działania serwisu zawarte w regulaminie, byś nie miał wątpliwości co do funkcjonowania forum: https://www.gowork.pl/regulamin

1910

Śmieszny jesteś czlowieczku

1919

Kwota pieniędzy która zapewne zarabiasz =)

adwokatka czarnej
@1919

My na produkcji zarabiamy troszkę więcej,na pewno nie tyle co "inni", którzy są tak "kreatywni".a swoją drogą coraz lepsze plotki krążą po firmie,zapewne niebawem ktoś się nimi pochwali szerzej:)))

K.

Wiedźmo z produkcji; jak już coś to 'pionu transportu i magazynowania'.bardzo nieładne rzeczy dzisiaj można było usłyszeć, ktoś kogoś ewidentnie nie lubi

umysłowy
@1919

Pewnie kierownik nie trzyma ciśnienia,a coraz lepsze kwiatki się słucha na temat zleceń transportowych dla swojego ziomka

Paula

Nie polecam pracowalam tam kilka miesiecy temu. Trzeba robic za dziesieciu nieważne czy jestes kobieta czy facetem. Co do osob "wyzej" bez komentarza. Nawet Ukraincy narzekaja ze praca ciezka a zarobki slabe.

coco terminator

czytam , te wypociny i zastanawiam się czy jesteście normalni. Tutaj tacy wygadani ale żaden ani żadna już w oczy prawdy nie powie i nie dotyczy to tylko pracowników ale również "elit wyżej" . Kierownicy mam nadzieję , ze to czytają i w końcu do was dotrze , że nie pracujecie z bydłem tylko z ludźmi. Może dotrze w końcu do samego świętego prezesunia, że czasy się zmieniły i niech lepiej zacznie szanować pracowników bo jeszcze chwilę i sam będzie zapier... na produkcji. Zaznaczam, ze piastujący wysokie stanowiska nie jesteście bezkarni i na każdego można coś znaleźć , dlatego radze trochę z tonu spuścić.... Co do rządzenia i oganiania zastanawiam się jak ludzie , którzy nie maja pojęcia o niczym mogą piastować stanowisko dyrektora.... nie wiem jakim cudem człowieku się tam znalazłeś ale jesteś największym nieporozumieniem jakie spotkało tą firmę i poprzednie , w których pracowałeś .... nie znasz się na niczym, czepiasz rzeczy, o których nie masz pojęcia i tylko ludzie z ciebie pośmiewisko mają. Swoim zachowaniem i postawa nie zasłużyłeś na inne traktowanie ze strony ludzi pracujących w tej firmie.... takiego bakłażana powinni w końcu wyje.... dla dobra całej firmy :)

M

Nie znasz to nie oceniaj proste. Nie podoba Ci sie ona nie komentuj. Przynajmniej jest normalna mila sympatyczna. Zawsze mozna z nią porozmawiać . A nie z pijaczkami i cpunkami .

z

na dąbrowie są z doświadczeniem

...

Świniopas to ty masz na drugie imię! Normalna sympatyczna dziewczyna. Odpier...cię się od niej poj.by!!!

Pipi

Ludzie co z wami jest po co wypisujecie takie glupoty na ludzi czy nie lepiej powiedziec komus prosto w oczy niezapomnijcie ze jest rodo i panie ktore sa tu wymienione moga was pociagnac do odpowiedzialnosci .

@Pipi

każdy prawdę pisze,co tu ukrywać a niech ludzie wiedza co dzieje się w tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Coko-Werk - Łódź

• Jak się pracuje w Coko-Werk?

Zobacz opinie na temat firmy Coko-Werk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coko-Werk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coko-Werk
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź