Opinie o Coko-Werk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coko-Werk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coko-Werk o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coko-Werk w Łódź

Job Impulse

Coko Werk na Langiewicza rusza pełną parą i przyjmuje nowych pracowników. Wszystkie nowe osoby mogą się zgłaszać do Job Impulse Polska, ul. Piotrkowska 147. Gwarantowane długie zatrudnienie.

Olo
@Job Impulse

Pracownicy potrzebni bo po wprowadzeniu czterobrygadówki większość ludzi z Dąbrowskiego złożyła wypowiedzenie lub poszła na zwolnienie. Ludzie nie chcą pracować za śmieszne pensje. Ale fakt, znajdziecie takich którzy będą chętni. Nie wszyscy mają ambicję i dążą do zwiększenia swoich zarobków. Niektórym wystarcza ochłapy. Życzę powodzenia i znalezienia lepszej pracy wszystkim pracownikom którzy odeszli lub zamierzają.

Balans Poland
@Olo

Obecnie Agencją Pracy obsługującą Coko Werk przy ul. Langiewicza jest Balans Poland Sp. z o.o. przy wsparciu Job Impulse (w awaryjnych sytuacjach). Bezpośrednio z ramienia Balans osobą kontaktową jest Monika Sadowska (512 603 829), która odpowiada zarówno za proces rekrutacji jak i za układanie grafików tak więc mogą z nią się kontaktować zarówno potencjalni kandydaci a także pracownicy już zatrudnieni za pośrednictwem agencji (jednej i drugiej) oraz pracownicy fizyczni zatrudnieni bezpośrednio przez Coko Werk. Jeśli chodzi o wynagrodzenie jakie jest proponowane dla nowych pracowników zatrudnianych za pośrednictwem agencji to wygląda następująco: 11 zł brutto/h. Weekendy mimo, że mogą być ujęte w grafiku jako normalny dzień pracy (wolne wypada wtedy w tygodniu) są dodatkowo płatne +50%. Do tego dochodzi premia obecnościowa + 10% wypłacana miesięcznie. Dodatkowo jest premia tzw. wydajnościowa. Osoby zainteresowane mogą wysyłać swoje CV na adres monika@balans-praca.pl, kontaktować się z numerem telefonu podanym wyżej lub też bezpośrednio zgłaszać się do Biura Balans Poland mieszczącego się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 51.

takie straty

martwicie sie czy 10-tego wyplaty wplyna na konto

AceVentura

Jak sie pan dyrektor namysli i postanowi placic pracownikom postojowe (60% wynagrodzenia) zamiast wysylac na BEZPLATNE urlopy to moze ktos z zalogi zostanie w przeciwnym razie sajonara. a zla slawa jak sie tu traktuje pracownikow pojdzie w miasto. i wtedy zycze powodzenia jak beda chcieli uruchomic hale

Łodzianin
@AceVentura

Postojowe płaci się w przypadku krótkich przerw w pracy, trwających co najwyżej kilka tygodni. Absolutnie żadna firma nie wypłaci Ci postojowego w przypadku przestoju trwającego rok, bo firma nie kontynuując produkcji nie zarabia na siebie, a tym bardziej na pensje dla pracowników. Z resztą firma będzie miała teraz ogromne wydatki - budowa od podstaw nowej hali, zakup nowych maszyn. O "złą sławę w mieście" na pewno się nie martwi. Wszystkie duże firmy owiane są "złą sławą" z powodów warunków pracy, a jednak nie brakuje im nowych ludzi do pracy. Bezrobocie w naszym mieście jest nadal bardzo wysokie, więc nie będą mieli żadnych problemów ze skompletowaniem ekipy pracowników.

ja nie z Coko, ale mam małe pytanie:

Co za ímbecyl wpadł na pomysł budowy ścian hali w technice płyt warstwowych z łatwopalnym wypełniaczem? W budynkach o zwiększonym ryzyku pożarowym nie stosuje się takich łatwopalnych ociepleń między blachami ścian. Na fotografiach jak i materiałach wideo z pożaru wyraźnie widać, że pożar w piorunującym tempie rozprzestrzeniał się głównie po materiałach ocieplających ściany. Ognie buchały spod arkuszy blach ścian hali, które pod wpływem bardzo wysokiej temperatury opadały i zrzucały płonące ocieplenie do wnętrza budynku co spowodowało zapalenie się materiałów tam składowanych, i właśnie to spowodowało takie ogromne straty. Pewnie przy budowie doszło do jakiś przekrętów, ktoś wziął w łapę i zastosowano najtańsze materiały. Normalnie w takich zastosowaniach używa się włókien niepalnych, samogasnących i nie produkujących takiego dymu. Jak tak w naszym kraju buduje się budynki przemysłowe to mała iskierka spowoduje kolejny podobny pożar, z resztą parę hal produkcyjnych już niedawno spłonęło.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Coko-Werk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
OooTak

Dlatego zamiast wniosków urlopowych posypią się wypowiedzenia.

Pracownik Coko

Najbardziej cwani są tutaj Ci, którzy nie pracowali w Coko i sie panoszą. Nawet nie znacie tego uczucia, że w pewnym momencie oglądasz się za siebie i widzisz 5-cio metrową ścianę ognia. Stajesz osłupiały, ale masz sekundy na podjęcie decyzji. Spieprzasz ile sił w nogach do najbliższego wyjścia, ale czujesz coraz większe ciepło za sobą. W mgnieniu oka sobie uświadamiasz, że ten ogień Cię dogania. Wtedy w ucieczce przed spłonięciem żywcem są pobijane wszelkie rekordy w biegu na 100 metrów.Tylko dlaczego nie włączyły się żadne alarmy przeciwpożarowe? Minimum zabezpieczeń. Kierownik Krystian Wicher wraz z dyrektorem powiedzieli 3 sierpnia na spotkaniu takie słowa. Bierzcie urlopy bezpłatne i widzimy sie tu z powrotem w pracy. Czy oni s (usunięte przez administratora) Sami sobie weźcie te urlopy bezpłatne matoły.

mocny

Czy pracownicy z Langiewicza będą zwalniani żeby zrobić miejsce dla tych z Dąbrowskiego?

Compal Europe (Poland) ul Techniczna 7

Z całego serca współczuję wszystkim pracownikom Coko-Werk Polska Sp. z o.o. tym zatrudnionym na firmę, jak i tym zatrudnionym przez agencje pracy. Taka utrata pracy to utrata pieniędzy niezbędnych do utrzymania się, a więc to wielka tragedia dla Was wszystkich, bez względu na to jaki to był pracodawca i ile płacił. Ja pracuję trochę dalej. Codziennie rano przejeżdżam autobusem linii 95 i widzę w oddali zgliszcza hali. Mam nadzieję, że właściciele szybko podejmą decyzję o odbudowie hali choć na pewno zajmie to sporo czasu (projekt, budowa) i produkcja zostanie wznowiona, tym bardziej że to najbliższe sąsiedztwo Bosha. Dojazd do drugiej fabryki w Konstantynowie to jednak kawał drogi, i mnóstwo czasu zmarnowanego na dojazd do/z pracy. Pozdrawiam wszystkich.

OP

W konstantynowie praca jest max na 150 osób , firma dopiero za rok może uzyskać w pełni produktywność . Leasingowi " out " , w Poniedziałek produkcja stop , na 700 osób to nie starczy

madxka

Niby jeden z największych pracodawców w Łodzi, ale zwyczaje miał rodem z obozów konfentracyjnych. Karda zarządzająca nie szanuje pracowników, a osoby starsze traktuje jak (usunięte przez administratora) Pracowałam tam 3 lata - niestety, zmuszona warunkami łódzkimi czyli brakiem pracy. Współczuje tym, co stracili pracę, ale pracodawcę w końcu spotkała kara.

un
@madxka

jak to wyglądało? możesz dać więcej info? czy polegało to może na tym, że wam czas co do sekundy przerw wyliczali? czy może było donoszenie i za to awans?

Solidarny

Chodzi mi o tego cobz brukiem wyjechał a nie o wypowiedź poniżej, z góry orzepraszam za pomyłkę

Mkp91

Nie wiecie moze co z pracownikami ktorzy mieli isc na 22 ?? Nikt nie dzwonil, do kierowikow tez nie mozna sie dodzwonic nie wiadomo co robic gdzie najlepiej jurto sie zglosic i dowiedziec co dalej???

obca1

Szkoda tych ludzi co straca prace sama tam chcialam isc.Powiedzcie mi jakie tam sa zarobki tak mniej wiecej bo znajoma tam pracowala i twierdzila ze 2400 ma.Czy to prawda?

zakochana :D
@obca1

ja dojezdzam z widzewa na langiewicza do coko,wiec jak sie chce to i drugi koniec miasta problemem nie jest. ja prawdopodobnie tez strace prace przez ten pozar,ale na zle mi to nie wyjdzie.... jakas motywacja do szukania lepszej pracy. zaczeli nas traktowac jak smiecie i karma wrocila....

obcy

Może była praca dla niektórych lepsza dla innych gorsza..Ale wielu miało blisko do pracy..A teraz może trzeba będzie trzeba szukać pracy w drugim końcu miasta i dużo czasu tracić na dojazd..

dobre

Źle było jak była praca to teraz poszukajcie sobie lepszej.Zawsze dobrze gdzie nas nie ma.Powodzenia

nieor
@dobre

Moi drodzy,bardzo Wam wszystkim współczuję. Mam nadzieję, życzę Wam abyście szybko znaleźli dobrze płatną pracę.

Ktoś

Narzekaliście a teraz już Was nie ma. 700 osób na bruk. Bo co spalone.

TenKtośWyżejToCwel
@Ktoś

i co Cieszy Cie to ? idioto? to ze ktos stracil pracę nie powinno być dla Ciebie interesem, gdybys Ty stracil prace przez pożar? cieszył byś sie? idz pograć sobie w gierke zanim poznasz życie bo widze ze ciezko u Ciebie z inteligentnym myśleniem gimnazjalisto

Solidarny
@TenKtośWyżejToCwel

Ocho, ale wpięty poszło, będziecie bruku, ałaaa jak zabolało... Słuchaj pseudointeligencie, kto będzie ten będzie, ale dla ciebie nawet tam nie ma miejsca rynsztokowcu!!! Pracują tam też ludzie którzy nie musieli i nie muszą pracować, a pracowali bo po prostu nie chcą być niczyimi utrzymankami albo ciężarem dla rodziców i dla nich szacun. Ale najbardziej obawiam się o ciebie, bo jeżeli też jesteś pracownikiem tej firmy, to komu teraz biedaku będziesz językiem w tyłku gmerał? Co ty zrobisz z taką ilością wazeliny? Wazelina ma małą wartość rynkową, zwłaszcza na rynku pracy.

Ktoś
@TenKtośWyżejToCwel

Oczywiście, że nie cieszy. Współczuję . Ale jak popatrzy się na forum to same narzekania . Nikt nie był w stanie przewidzieć tego co się stało a teraz to i taka praca byłaby dobra, prawda.

k

czy moze mi ktos napisac jakie sa zarobki w coco werke i na ile zmian sie pracuje

@k

Zadzwoń do Balansu, tam Ci wszystko powiedzą

pass
@k

to jest zmowa placowa aby zarobic 2200 zapomnij o sob.i nie

anonim3

mam iść na testy do coco werk ul.Langewicza. Praca byłaby przez biuro balance. Proponowali mi pracę na kontroli jakości. Jak to jest z tą kontrolą??Czy rzeczywiście po zdaniu tych testów i dostaniu się do tej firmy ludzie pracują na kontroli jakości czy może wysyłają na inne działy(takie jak praca przy maszynach). Chciałabym wiedzieć czego się spodziewać po tej firmie??Jak wyglądają testy i jak wygląda sprawa z urlopami???

@anonim3

Nie balance a balans. Praca polega na tym, że stoisz przy maszynie, pakujesz elementy z niej schodzące w międzyczasie kontrolując ich jakość. Testy polegają na tym, że stoisz przy maszynie i wykonujesz te czynności co pracownik, sprawdzają czy sobie poradzisz. Praca ok, wynagrodzenie też nie tragiczne. Za każdy miesiąc masz 2 dni urlopu choć teraz za bardzo nie chcą dawać wolnego bo jest masa pracy.

Robson
@anonim3

kontrola jakości to nic innego jak praca przy maszynie

zauroczony

ma ktos moze jakiś namiar do tej fajnej koordynatorki z Balansu ?:)

k2

Luzik patrzą%c na możliwości wszechogarniającej tempoty w naszym kraju to w coko nie jest źle :) Sprawa powszednia że lepiej kogoś krytykować niż racjonalnie ocenić samego siebie :)Co do osób pracujących w tym zakładzie myślę że wszędzie są ludzie oki i tacy co ciśnienie podnoszą jak tylko się na nich spojrzy :)Taki sobie polski schemacik w małym coko.Pozdro dla wszystkich pracujących dla tych zadowolonych i tych mniej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Coko-Werk - Łódź

• Jak się pracuje w Coko-Werk?

Zobacz opinie na temat firmy Coko-Werk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coko-Werk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coko-Werk
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź