Opinie o Coko-Werk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coko-Werk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coko-Werk o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coko-Werk w Łódź

ludzie do pracy a nie wypisujecie bzdury

dori

pewnie na Facebooku jak każdy"

A co bys chcial/a gwiazdke z nieba juz oddawna byla mowa ze ruszamy dopiero koniec sierpnia bo sa urlopy a po drugie to nie tylko ja jestem sa tez inni w komisji zakladowej .....a kiedy wroce to tylko moja sprawa ...

lolek

teraz przez to ze jestem w tych związkach to na piwko mi braknie

Hipopotan

Do admina bardzo prosze o usuniecie imion i nazwisk tych pan i wszystkich ktorych wymieniono

Taksowkarz

Problem tej firmy jest taki że jedzie na oparach finansowych. Sam to przyznał pan dyrektor. To jak ma być dobrze. Ukraincy maja gdzies ta prace, pracują chwilę i zaraz przychodzą następni.

Zazo

Możesz podać argumenty bo opinia jest bardzo ogólna...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Coko-Werk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Balans Poland

Proszę zajrzeć na pracuj.pl, infopraca.pl, i inne serwisy rekrutacyjne oraz na naszą stronę i profil na FB. Firma obecnie prowadzi intensywną rekrutację tak więc proszę nie wprowadzać nikogo w błąd. Ni sztuką jest anonimowo wypowiadać się w internecie

xd ela
@Balans Poland

Dobra lub srednia firma/agencja nie szuka pracownikow bo ma cala szafe/dysk twardy pelna Curriculum vitae......... kto lubi alf.nsa z agencji oddawac ~15-30% z kazdej roboczogodziny to polecam

Sven
@xd ela

xd Dokładnie!

Wiktoria

@1243123, rozumiem, że duży ładunek emocjonalny kryje się za tym wpisem, ale niestety jest on bardzo nieczytelny. Aby to zmienić, proponuję, abyś każdą uwagę poparł choćby jednym przykładem, który ją zobrazuje. Wtedy na pewno osoby poszukujące na tym forum opinii o Coko-Werk, będą doceniać Twoje zaangażowanie w jak najlepszą prezentację firmy (co oczywiście nie jest tożsame z jej pochwałą).

Sven
@Wiktoria

Czego nie zrozumiałaś?

Chociaż woda w butelkach kupiona.

Lemjasz

Niedługo sam pan dyrektor d. Będzie stał na maszynach a towar który wyprodukuje zawiezie tramwajem do klienta

Gubernator

Firma ciągle się zmienia, rozwój zawsze wprowadza zamieszanie, mimo wszystko atmosfera jest naprawdę super. Firma buduje kolejny zakład więc pracy będzie mnóstwo, Zarobki ok, chodź mogły by być lepsze. Polowa łodzi ma lepiej ale i połowa gorzej. Na produkcji jest spokój, nie trzeba chodzić na przerwy i do WC na gwizdki, jeśli robi się swoje to nikt nie gania, jak popełnisz błąd i się do niego sam przyznasz, wszyscy rozumieją, nie ma niepotrzebnych krzyków itp. wiadomo trochę zawodu jest ale i tak jest ok. Wiadomo trafiają się kanalie, tu też kilka osób ma tzw przerost formy. Ale są to pojedyncze przypadki. Pozdrawiam wszystkich którzy chcą kasy za nic.

paula

nie wiem jak pani sie nazywa ale taka blondi z kontroli jakości... wczoraj byłam pierwszy dzień w pracy i praca jako praca fajna, podoba mi się, ale ona...! zamiast pokazać wszystko co i jak robić, to potraktowała mnie jak bym juz to robiła i wiedziała jak robić, hasła ma takie , nawet mi sie nie przedstawiła ani ja jej a ona do mnie na kochaniutka... zaczełam prace 13.45 i powinnam wyjsć 21.45 a szłam na 14 do 22. a ona , że ja to nie obchodzi, że ja weszłam wczesniej 22 i mnie dopiero nie ma w pracy. zrobiłam na 8 h 2 palety to i tak dla mnie jako na osobe która pierwszy raz jest w pracy i pracuje jest duzo a ona do mnie, że ja powinnam na 8 godzin zrobić 8 palet jedna paleta na godzine... nie wazne ze na jednej palecie jest 8 kartonów po 22 sztuki w kartonie i musze to sprawdzac i robic raporty liczyc... dzisiaj nie mam nawet zamiaru tam wracac, a zwlaszcza, że ja poszlam do pracy dodadtkowej i moge chodzic kiedy chce... bo mam male dziecko. albo szef mój wezmie dzisiaj gdzie indziej albo (usunięte przez administratora) ta firme... w (usunięte przez administratora) ukrainców w ogóle z nimi sie nie mozna dogadac, nie paniemajut tylko jest prosic glabow zeby ci przywiezli palate to chodza se po magazynie i udaja ze nie rozumieja... zawiodlam sie niestety... myslalam, że moj poierwszy dzien pracy bedzie spoko a ja tym czasem wrocilam do domu wkurwiona...

Xxxx
@paula

Rozumiem, że Exact Systems. Prace rozpoczynamy o ustalonych wcześniej godzinach. Jeżeli bez informacji/zgody rozpoczęła Pani prace o 13:45 to z przykrością trzeba stwierdzić, że zadziałała Pani na swoją niekorzyść. Każde zachowanie w Pani ocenie nacechowane negatywnym podejściem do obowiązków należało zgłosić do Pani bezpośredniego przelozonego, dzięki czemu będzie możliwość ustalenia i skorygowania niewłaściwego zachowania. Pracownicy z zagranicy to pełnowartościowi ludzie, w większości wypadków nie mający problemów komunikacyjnych. Jeżeli takowe występują na każdej zmianie są instruktorzy, którzy z chęcią służą pomocą w tłumaczeniu. Jeżeli taki problem wystąpił należało to zgłosić do osoby kierującej Pani pracą. Mam nadzieje, ze udało mi się Pani pokazać drogi w jaki sposób postępować w podobnych sytuacjach.

nicola
@Xxxx

Przykro mi, ale jeśli Państwu z Coko- Werk nie pasują jakiekolwiek komentarzę i opinie na temat firmy to po prostu usuńcie stronę i wtedy będzie święty spokój a nie, teraz nagle prawda boli i robicie ludzią wyrzuty, bo tak piszą... Napisałam tak jak uważam i jak było, a czy Państwu sie to nie podoba to niestety nic na to nie poradzę. Pozdrawiam " Panią instruktor zmianowy - czarną".

Byłem młodszym nastawiaczem stawkę miałem z wszystkimi dodatkami miałem 3000 brutto ;D;D. Zmieniłem firmę i za to samo stanowisko mam 5500 brutto z dodatkami i nie zmieniam form tylko ustawiam procesy. Nie wiem dlaczego nastawiacze siedzą w tym (usunięte przez administratora)

Jacek

M. dobrze,że już nie musisz przykręcać form. Przynajmniej żadna nie spadnie.

Mad
@Jacek

To jest ten co poszedł do mecalitu?

Wiktoria

@Pracownik, mam wrażenie, że za Twoją opinią kryje się być może umiarkowane, ale jednak zadowolenie z pracy w Coko-Werk. Czy zechciałbyś napisać kilka słów z czego ono wynika? Jak postrzegasz tego pracodawcę i czy mógłbyś go szczerze polecić wszystkim zainteresowanym pracą dla niego?

Powiem tak.....narzekacie, rozumiem,ale nikt was na siłę tutaj nie trzyma możecie zmienić pracę bo co niektórzy w ogole się do niej nie nadają!

obrońca

O ile można zrozumieć wytykanie konkretnych wady zwierzchnika o tyle nie zrozumiem jak obrażacie ludzi!!!

W coko od malolata

Z tym dyrektorem ta firma schodzi coraz bardziej na psy... Gość nie ma pojęcia o pracy, tnie ludzi na każdym z działów zwiększając tym samym normy. Rozje..e tą firmę z takim podejściem, wszędzie go wyjebywa.i to przyszedł do nas. Żałosne!

As

Jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości (wynagrodzenie, atmosfera, możliwość rozwoju)?

Maciek

Potwierdzam ten dyrektorzyna to nie człowiek to robak

to jest okropne miejsce dla każdej osoby, czas dużo pracować, trochę zapłacić, traktować ludzi jak bydło, pieprzyć wszystkie mózgi

Zzzzz

Czy są przyjęcia obecnie do coko na produkcję? Jaka atmosfera jest na produkcji łącznie z kierownictwem?

Wiktoria

@Zielonka ja nie jestem pracownikiem Coko-Werk, więc nie znam sytuacji, o której wspominasz. Możesz napisać więc o tym coś więcej? Czy podwyżka była niezadowalająca, że poczyniono tak drastyczne kroki?

Zielonka
@Wiktoria

Po prostu podwyżka była tak śmieszna że odeszli. Innym też nie chcieli dać dla tego mnie tam nie ma już. Współczuję jedynie tym co mają stałą umowę bo nie odejdą. Ponieważ wiedzą że znów musieli by się bawić z tymi dennymi i utrudniajacymi ludziom życie agencjami. Mam nadzieję że te agencje pracy tak szybko upadna jak szybko powstały.

Zostaw merytoryczną opinię o Coko-Werk - Łódź

• Jak się pracuje w Coko-Werk?

Zobacz opinie na temat firmy Coko-Werk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coko-Werk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coko-Werk
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź