Opinie o Coko-Werk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coko-Werk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coko-Werk o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coko-Werk w Łódź

Przed rozmową

Cześć. Jestem przed rozmową w sprawie pracy w Coco Werk w Konstantynowie. Natomiast nie zapytałam czy mają transport pracowniczy. Mają ? I na jakie zarobki można tam liczyć

Czy pracodawca Coko-Werk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Hmhus

Każdego motywuje coś innego. Rozmowa i ocena pracownicza jest raz w roku. Premia dla kierowników zależna od wyniku: roczna. Programy rozwoju są. Plany szkoleń są. Niby wszystko zgodne z trendami zarządzania tylko szkoda, że z 20 lat wstecz.

Beata
@Hmhus

Plany, planami a jak organizowane są te szkolenia? Ile ich było w bieżącym roku i czego dotyczyły?

Xyz

Nie.

Xxxx

Tak, że odchodzą na potęgę

Urszula
@Hmhus

Czy ta ocena raz w roku ma jakieś znaczenie? To tylko rozmowa czy też odpowiada za premie czy podwyżke?

Lol

Nie

Gabriela
@Lol

A ktoś rozmawiał na ten temat z szefostwem? No bo może warto coś zmienić? Czasem jak się nie poruszy tematu, to nikt nie zdaje sobie z tego sprawy.

Czy w Coko-Werk występują paczki/bony świąteczne?

Xyz

Tak

Witold
@Xyz

I ile dostajecie w tych bonach? Oprócz tego są jeszcze jakieś dodatki?

mir
@Witold

Nie wiem czy dokładnie można mówic

Ilona
@mir

A tak w przybliżeniu nie możesz powiedzieć? Kilka stówek czy powyżej tysiąca?

niedoszła kandydatka

Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Była to najbardziej profesjonalna rozmowa kwalifikacyjnej w jakiej miałam okazję brać udział. Pani z działu HR bardzo miła, bardzo rzeczowa. Wiele pytań na temat sprawdzających pozom wiedzy na ubiegane stanowisko. Pytania konkretne. Mimo, że odpowiedź była negatywna otrzymałam ją w terminie ustalonym na rozmowie. Bardzo miło wspominam tę rozmowę. PS. Jeśli coś naściemniacie w CV to Pani z HR was na tym na pewno przyłapie!

Hmm
@niedoszła kandydatka

Pierwsze wrażenie najważniejsze... A jak jest dalej nie dowiedziałaś się. Pozostawić bym Cię chciał w tym wrażeniu ale sumienie mi nie pozwoli. Hr tej firmy jak i dużej części firm w pl działa mało sprawnie i selekcja, o której mówisz w żaden sposób nie jest dostosowana do warunków i kultury pracy. Co w konsekwencji prowadzi do małych rewolucji wewnątrz-zakładowych. Dlatego nie udaje się zejść do niskiego poziomu rotacji.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Coko-Werk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
PRAWIE nowy

Przychodzą nowi pracownicy. Czerwone nosy, że z daleka widać patologie. Na alkomat i do pracy he he

Gabriela
@PRAWIE nowy

A w pracy też piją czy po prostu widać to po nich?

Sven

Istnieje jeszcze ten bałagan? Pracują już tylko ukry?

Kinia

Masakra nikomu nie polecam najgorsza firma w łodzi ,poprostu tragizm????????????????

Radek
@Kinia

Ja jestem zadowolony-praca jak praca-wszędzie trzeba pracowac

Olek
@Radek

Firma warta polecenia!!!! Można zarobić mało pracując

Kierownik
@Olek

Nie podlizuj się... mnie ty się znasz a reszta mi powinna (usunięte przez administratora) lizać !!!!

Damn

Czy może ktoś napisać coś o pracy na stanowisku ustawiacza?

A jak się pracuje w biurze? Jak zespół, przełożony, atmosfera? Duża rotacja pracowników? Pojawiło się nowe ogłoszenie na analityka, stąd to pytanie.

Bartek

Taki spokój na forum to z pewnością dobrze się pracuje? Jak poradziliście sobie z pandemią?

Operator wózka

Pracowałem w coko konstantanów Łódzki i powiem tak super firma dobre pieniądze miła atmosfera kierownicy magazynu w porządku. Bardzo dobrze wspominam prace w tej firmie niestety przeprowadziłem się do innego miasta i musiałem zmienić prace gdyby nie to to bym dalej tam pracował Polecam !!!!

Imoot
@Operator wózka

Witam coś więcej na temat magazynu? Czy wysoki skład jest czy ciężka robota itp?

podczłowiek

tragedia. nawet jak na zakład produkcyjny. ludzie o różnych zakładach mówią, że są złe, ludzie są źle traktowani, wyzysk, blabla. Nie. Tutaj to inna liga. Dostajesz tylko i wyłącznie to, co wymagane prawnie. Byle tylko inspekcja pracy nie wpadła. Nic ponad to. Obrzydliwe miejsce. Byle szybko, bez sensu, ale szybko. Zatrzymasz się na minutę żeby odetchnąć, pomyśleć albo czegoś poszukać i już słyszysz pretensje, bo za wolno. Zniszczone narzędzia, o ergonomii chyba nie czytali nawet w słowniku, dostajesz najtańsze możliwe koszulki i zapieprzaj. Nawet o rękawiczki trzeba się prosić,ale nie ma kiedy, bo przecież taśma jedzie i trzeba szybko. Jedna przerwa, żeby dobiec na stołówkę i z powrotem. Dosłownie nic nie dostaniesz ponad to, co wynika z przymusu prawnego. Ludzie którzy nawet nie są kierownikami potrafią traktować innych jak śmieci. Naprawdę, taki Dell czy Bosch to raj w porównaniu,choć to właśnie te firmy nazywa się kołchozami. Coko to najgorszy zakład produkcyjny z jakim się w życiu zetknąłem. Nie zbliżajcie się, radzę szczerze.

podczłowiek
@podczłowiek

tylko dodam, że opinia dotyczy zakładu na Dąbrowie, na temat innych się nie wypowiem

Karol
@podczłowiek

Racja w tym zakładzie złe warunki we wszystkim-nie mówiąc o zarobkach

@Karol

Brawo Karol, w końcu dotarło... Dzielny bądź a dasz radę i nie będą się śmiać jak będziesz wychodził na halę! :)

bixer

Mam pytanie, jakie zarobki są na stanowisku młodszy analityk? Czy wyciągnie się chociaż 5 tys na rękę czy raczej mniej płacą? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

liliana.sobczynska@gmail.com

Mam w krotce pracowac,w tym Zakladzie .Mysla i czynem jestem pozytywnie nastawiona do pracy i ludzi. Ale czyajac te krytykujace opinie ,to ciarki mi przechodza po skorze.Szkoda ze w Nas Polakach nie ma wiecej szacunku, i powagi.Szanujmy sie wszyscy.A BEDZIE NAM LEPIEJ I PRZJEMNIEJ ZYC I PRACOWAC.

Osoba

Gdzie lepiej pracować w coko w którym zakładzie aby ludzie byli normalni i kierownik. Pozdrawiam

Życzliwy

W żadnym Pozdrawiam

Wiktoria
@Życzliwy

Dość zdawkowa odpowiedź,napisz jakieś konkrety. Jak warunki zatrudnienia w Coko-Werk?

@Wiktoria

brak warunkow zatrudnienia w tej firmie

@maxiu

Możesz napisać coś więcej? Chciałbym dowiedzieć się przede wszystkim, jak wygląda poziom płacowy w tej firmie. Mam nadzieję, że jest on atrakcyjny dla zatrudnionej osoby.

@Marcin

nie polecam tej firmy,nie szanują pracowników a poziom placowy tez daje do myslenia

BO
@maxiu

najlepiej maja ci ktorzy maja 'obce pochodzenie' wtedy to co innego-szybki awans nawet w kontroli jakosci

@BO

czyli praca nie dla polaków?

@maxiu

rynek jest juz nasycony,ciekawe co zrobi nasze panstwo?gdy tak polakow beda traktowac

@Osoba

lepiej pracować w innym zakładzie tylko nie Coko werk-stawka godz duzo zaniżona ,i człowiek nie ma szans tam długo pracować pod rożnymi względami

Jola
@maxiu

Mam zapytanie czy w tej fabryce zatrudniają obecnie? Bo szukam pracy-ale czytam że (usunięte przez administratora) jednak jest?

Jola
@Jola

Dlaczego usuwane są posty??? Czytam że fabryka to. Katastrofa?

Ahmed
@Osoba

Pracowałem na obu I odpowiedź jest jedną. Na Langiewicza dużo lepiej.

Kokos

Szkoda słów, jeden wielki bałagan. Ciągle pretensje od pana JASNE

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Coko-Werk?

Jasne

Jasne w tym zakładzie przyjmują bez doświadczenia-nie polecam

Powiedzcie coś na temat stanowiska kontroler jakości?

Anakonda

Jak tam wirus w coko

Ona

Pracowałam okolo 6 lat . I szczerze mowiac to co bylo na poczatku A co jest teraz to dzień do nocy. Praca jak praca . Ciężka nie jest dla chcącego nic trudnego. Wszystko da się ogarnąć. (usunięte przez administratora)

Kaziu
@Ona

Ja także uważam praca normalna ale stawka godz bardzo niska na takie warunki

Zostaw merytoryczną opinię o Coko-Werk - Łódź

• Jak się pracuje w Coko-Werk?

Zobacz opinie na temat firmy Coko-Werk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coko-Werk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coko-Werk
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź