Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

O;a

czy są miejsca parkingowe dla pracowników czy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona? zastanawiam się nad pracą tam, ale nie wiem czy zawsze będę miała gdzie zaparkować czy wogóle? dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

@O;a

Tak są miejsca parkingowe dla pracownikow

O;a

Dziękuję za odpowiedź. Tzn ze jak sie zatrudnię to nie bedzie problemow ze znalezieniem miejsca? W sensie, że dla każdego miejsca nie brakuje? Pozdrawiam

@O;a

Nie będzie problemu z zaparkowaniem ponieważ czuwa nad tym ochroniarz , żeby każdy pracownik miał miejsce

A....
@O;a

Tak , spokojnie , bez paniki , jest mnóstwo miejsc parkingowych , jest wokół Herza dużo rowów , fos ,dziur itp, gdzieś na pewno się wciśniesz .

@A....

Nie widziałam żeby ktoś parkował w dziurze czy w rowie .Owszem w związku z rozbudową zakładu jest mniej miejsca na parkowanie ,ale nie jakoś wszyscy się mieszczą więc nie wprowadzaj ludzi w błąd

o;la

czy są miejsca parkingowe dla pracowników czy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona? zastanawiam się nad pracą tam, ale nie wiem czy zawsze będę miała gdzie zaparkować czy w ogóle są miejsca dla szeregowych pracowników? dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Zła

Relacje Kierownictwo, Brygadzistki a pracownicy to jest dno. Takiego poniżania, chyba, nie znajdzie sie w innych firmach. Kierownictwo nic z tym nie robi i nie zrobi. Ważne są tylko plany.

Gramatyka ????????
@Zła

Masakra ale błędy...

Tomasz

Jakie warunki miałeś na umowie a jakie dostałeś w rzeczywistości?

Jacek
@Zła

Atmosferę w pracy- w każdej pracy! tworzą ludzi, to od was zależy jak będzie wyglądał wasz dzień. Panie oblewają się wzajemnie pomyjami za plecami i wylewają żale na forum internetowym. Zdajecie sobie Panie sprawę, że zarząd waszej firmy też może to czytać?!?! Jak dla mnie to forum w ogóle nie jest pomocne jeśli chodzi o opinie o pracodawcy, ale można się pośmiać z rozmów pracowników. Tragedia Pozdrawiam

Bb

Witam mam pytanko jak wygląda praca oraz warunki magazyniera lub montera w tej firmie?

JAN
@Bb

No praca Magazyniera wygląda następująco : Rozładunki towaru przy użyciu wózka widłowego , porozkładaniu towaru po magazynie, dbanie o czystość magazynu , składanie zamówień i pakowanie ich do wysyłki , załadunek towaru na tira do wysyłki ,współpraca z działem handlowym. Nie wiem co masz na myśli pisząc warunki ale praca jedno zmianowa w zasadzie cały czas pod dachem w zimie chłodniej w lecie cieplej ,

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zła..

Z nam bardzo Dobrze panie sprzątające pani (usunięte przez administratora)wykonuje solidnie pracę jak karzda z pan ktorym wydaje rozkazy co mają robic (wienc nie wykonuje ich sama)tylko ktoś za nią albo razem.nawet jej słuchają kiedy przerwa ile przerwy czy dzisiaj śpią bo jest nie wyspana bo puzno poszła spać.Jak się jest pupilkiem kierownika to zawsze bendzie dobrze praca wykonana jej a kogoś źle.premie za wszystkie sprzątaczki bierze a one resztki albo wcale.

@Zła..

Czy ma Pan/ Pani jakieś dowody na potwierdzenie tego że Pani K zabiera premię koleżanką ?

Jola
@Inspektor

Mam

@Jola

Proszę je pokazać i udowodnić

...

Nie polecam pracy (usunięte przez administratora)podlizuje się skarczac po oknach mimo tego że nikt tego nie bkarze robić a pan od BHP nie pozwala to myje wtedy gdy go niema.a potem jej się różne żeczy dzieją . jak jej się ktoś postawi to leci do kierownika na skargę pupilek i dupolizus.bo u kierownika jest chroniona powie mu że jak jej osoby nie zwolni co jej nie lubi to się zwolni a boją się jej zwolnić bo ma znajomości i niechce żeby im bagna narobiła.pierw jedna sprzątaczka przez nią wyleciała potem 2ga ciekawe ktura kolejna 2to znajome koleżanki to pewnie nie ale trzecia już nie.a sama po wc siedzi i gada przez tel.a inne (usunięte przez administratora) ale jej wolno.Szefowa.

....
@...

Sory za bledy Tel mi szwankuje

@....

Nawet dobry telefon nie pomoże jeżeli który jest napisane prze U. A po za tym uważam że pani Kasia jest jedną z najlepszych osób pracujących w tej firmie wszytkie pracę jej przydzielone są wykonane starannie i na czas. A pani popracowałaby chwilę jak wspomniana pani to wtedy bedzie mogla pani wtedy narzekać.

@...

Twierdzisz że Pani sprzątająca ustawia Kierownika co więcej mówi mu co ma robić ?? Jak tak jest to nasuwa się pytanie dlaczego dalej sprząta (usunięte przez administratora)

Marlena

W tym Herz'u ludziom zamiast premii świątecznych powinni słowniki kupić . Masakra oczy bolą jak się te opinie czyta !!!

melania

No to teraz sie będzie działo anonimowe ankiety bedziemy wylewać smutki i żale . Brygadzistki i pupilki na tapetę.haha

ooooo
@melania

Melania jak myślisz , że prezesa obchodzi co robi ta osoba czy tamta to jesteś chyba z kosmosu , jego interesuje co nam na zakładzie nie pasuje i chciłybyśmy zmienić a nie babskie ploty na innych. Myślisz że on zna jak która osoba ma na imię ,albo co robi ? Nie bądź żałosna .Ankieta jest po to , żeby polepszyć sytuacjię w pracy a nie do podpie.......a

Bożena

Wszystkim pozostajacym w firmie Herz mówię" do widzenia" Czasami było fajnie. Niezadowolenie kierownictwa i brygadzistek wpłynęło na moją decyzje. A dzis chcialam sie pożegnac bez urazy. Niestety, p. Alicja odwróciła sie do mnie tyłem. Gratuluje chamstwa.

Młoda

Pracowałam kiedyś w tej firmie dziwię się, że wytrzymałam tam aż rok. Nikomu nie polecam aplikowania do tego (usunięte przez administratora). Szkoda mi tylko pań pracujących w tej firmie, które godzą się na takie traktowanie przez panie brygadzistki, które każdego wyzywają. Zero szacunku dla drugiego. Zero możliwości jakiegokolwiek rozwoju patrząc z perspektywy młodej osoby. Jedyne co można się dowiedzieć jakim to nie jest się głupim. Pozdrawiam serdecznie byłe koleżanki z pracy..walczcie o swoje... szczególnie środkowym palcem panią Alicję :)

@Młoda

Możesz bardziej szczegółowo napisać o sytuacjach ,które wpłynęły na Twój komentarz o firmie? Wspomniałaś o atmosferze między pracownikami, a jakie są relacje na linii dyrekcja - pracownicy?

buuuuum

Puk , puk, puk Panie prezesie co z naszym stażowym?. No tak lepiej kupić nowe auta dla firmy niż dać ludzią . WSTYD !!!

@buuuuum

celownik- komu, czemu: ludziom!!!

blah blah bla blah
@recydywa

Buhahaha najlepiej pouczać to wychodzi najlepiej rzadzącym w tej firmie .

@blah blah bla blah

najlepiej, najlepiej. :):):). Buhahaha.

@recydywa

Ja bym sie nie śmiała tak , bo jest nad czym zapłakać , dno totalne nie dziwię się ze nikt do pracy nie chce przyjść bo taki terror psychiczny i łamanie kodeksu pracy i BHP . Traktuje sie ludzi w tej firmie jak śmieci . Najgorsza firma i życzę jak najszybszego zamknięcia zakładu .

@blah blah blah

Który konkretnie artykuł KP jest łamany i jakie zasady BHP. Jak się Panią mówi: załórz okulary ochronne, załórz stopery do uszu a Panie mają w d...e. Jak się mówi nie pakuj lagerfixa do pełna, nie dzwigaj takich ciężkich skrzynek, a Panie- ale mi tak lepiej. Pytanie, kto nie pszetrzega zasad BHP a później ma pretensje do kierownictwa? PS a propos poprzednoego postu, przeczytaj co napisałaś(najlepiej pouczają, ci co najlepiej żądzą).

@recydywa

Nieprzestrzeganie artykułów w kodeksie pracy i BHP są następujące : - Pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy których nie ma . Kurz i (usunięte przez administratora) na hali który jest wdychany , sprząta się wtedy kiedy ma przyjechać właściciel . - Zagracona hala niepotrzebnymi paletami , dwie osoby sie nie mieszczą by dźwigniąć lagerfix . - Pracodawca jest zobowiązany chronić zdrowie i życie pracowników w nagłych wypadkach w czasie pracy ma prawo zawiadomić służby medyczne , a nie odsyłać do domu . A nastepnie wymuszać od pracownika odrabianie tych godzin . - Zgodnie z zasadami BHP temperatura na hali nie powinna przekraczać 28 stopni , po przekroczeniu należy sie dodatkowa przerwa z kodeksu ( kierownik niech nie robi łaski że daje przerwe ) . - Pracodawca powinien skrócić czas pracy przy wysokich temperaturach . - Czy były kiedyś robione badania stężenia zapyleń chemicznych na stanowiskach pracy ? . - Dlaczego przy badaniu na hałas , są wyłączone maszyny a pracownicy pracują ręcznie , bez używania młotów i powietrza ?. Najlepiej siedzieć w klimatyzowanym biurze i pouczać , proszę wyjść na hale w 40 stopniach i powdychać czystym powietrzem przez 8h . Nie ma już spowiedzi na magazynie , uuuuuuuuuuuuuu za gorąco .

@blah blah blah

KP mówi tylko o minimalnej temp. w miejscu pracy. Temp. max. jest wartościom umowną pracodawca ma zapewnić napoje chłodzące. Szprząta się codziennie 21`50 niektórzy nawet 21`30, a później stoją z torebkami gotowe do biegu. Gdyby każda z Pań chwyciła za miotłe i szmatę to w dziesięć minut każde stanowisko by lśniło. A z tym brakiem miejsca żeby dwie osoby nie mogły podejść do lagerfixa to ok pod warunkiem, że obie osoby ważą po 200 kg i lepiej je przeskoczyć niż obejść.

@recydywa

Takie sprzątanie 21:30 , 21:50 to nie sprzątanie , a kurz zalega dalej . Pozatym Panie brygadziatki nie pozwalają na dokładniejsze sprzątanie bo liczą się normy i normy . Pani/ Pana teoria jest błedna jak i wszystko w tej firmie. Wiem bo pracowałem. P.S A na dalsze pytania nie ma odpowiedzi ?? uuuu zatkało kakao

@blah blah blah

Na tetarium da się posprzątać. Przy każdym wypadku czy zasłabnieciu. była wzywana karetka lub kierownik osobiście odwoził na SOR(ewent. króryś z mechan. lub magaz.) chyba że pracownik wyraźnie sobie tego nie życzył. Co do badania zapylenia na stanowisku pracy, niestety masz rację nie mam wiedzy na ten temat więc się nie wypowiadam. Najlepiej spytać Pana od BHP. Co do pomiaru chałasu ok jeśli chcecie siedzieć w słuchawkach ochronnych( a problem jest już z używaniem stoperów). Życzeniem szybkiego zamknięcia zakładu nie zrobisz krzywdy ani kierownictwu ani dr GG bo przeniesie zakład gdzie tylko bedzię chciał, stać go na to. Najbardziej pokrzywdzone bedą Panie na prodykcji,ktore potrzebują tej pracy. Nie wszyscy mają możliwość zmiany pracy. Pomyślałaś o Paniach, którym zostało kilka lat do emerytury. Macie prawo domagać się lepszych warunków pracy ale róbcie to mądrze bo obrażaniem drugiej osoby nic nie zyskacie przócz wrogów.

Krótki
@recydywa

Jak stać (usunięte przez administratora)na przeniesienie zakładu to dlaczego takie małe zarobki są? Panie za te pensje wszędzie znajdą pracę gorzej będzie z tymi co w biurze siedzą takiej posadki nie znajdą.

@Krótki

To dlaczego skoro tak źle, dalej tam pracujecie jeśli wszędzie możecie znaleźć pracę? Panu/Pani ktoś mówi co ma robić z zarobioną kasą? Pieniądze dr są jego pieniędzmi i zrobi z nimi co będzie chciał.

Krótki
@recydywa

Ciekawe jak by się dowiedział o kradzieżach, które były to pewnie by chciał zwrotu pieniędzy haha

Lenka
@Krótki

W sumie jedna z brygadzistek została przyłapana na kradzieży ale rozeszło się po kościach

Bożena
@Lenka

A czy wiecie właściwie, o co chodzi z tym stażowym, o który pyta osoba o nicku "buuuuum"? Mają wejść jakieś dodatki za wysługę lat w Herz? Trochę zeszliśmy z tematu.

A co z podwyżkami ? Spawacze już ścieżkę do prezesa i kierownika wydeptali.Może wszyscy by coś dostali - inflacja nie wybiera i wszystkich dotyczy.

Czesław
@Gość

Pracodawca zapewniał może pracowników, którzy zatrudnieni są w firmie Herz, że nadejdą podwyżki? W ogóle może mógłbyś przedstawić, jak wyglądało to do tej pory? Chętnie dowiem się, kiedy ostatnio można było liczyć na podwyżkę wynagrodzenia.

Byłem na dwóch etapach na rozmowie na konstruktora. Nie polecam. Szukają jelenia, do trudnych zagadnień projektowych za marne pieniądze.

Black
@Gość

Skad taka pewnosc ? Powiedz cos wiecej na ten temat, bo zastanawiam się nad aplikacją.

Czesław
@Gość

Chętnie dowiedziałbym się od Ciebie jak wyglądały te etapy rozmowy kwalifikacyjnej. Czy były trudne do przejścia i jakie zadania miałeś do wykonania. Podstawa wynagrodzenia Ci nie odpowiadała, czy ewentualne benefity mogły ja podwyższyć? Wszystko co dodasz będzie istotne dla osób szykujących się do złożenia CV.

A....
@Gość

Bo nie wiesz jak to działa , a to takie proste jest , po prostu nie należysz do żadnej rodziny , a to firma taka rodzinna jest .

Biały Miś

Dla pracowników z długo letnim stażem pieniędzy nie ma , a na sponsorowanie Dni Wieliczki się znalazły taka biedna firma HERZ brawo , brawo Prezes . P.S Panie Prezesie pora sie obudzić bo ludzi coraz mniej i bedzie jeszcze mniej !!!!! .

Kogiel mogiel

Tym zakładem powinna zajac sie inspekcja pracy . Panstwo z biura uciekaja do domu o 13-14 rozdawana jest ciepla woda do picia a wiatraki dmuchaja w tym upale ale cieplym powietrzem . Zgroza gdzie jest pan z bhp . Mdleja ludzie ,dzis odpadla kolejna osoba ukrainka i z laska pogotowie wezwali .

Gorący

Na hali produkcyjnej od 37°do 43 °, aż dziwne, ze dajemy rade. Kierownik wychodzac z biura sie krzywi po czym wraca prędko do klimatyzowanego biura... A pan z BHP jakoś dziwnie nas nie odwiedz....

Sunrise

SEZON karetek w Hercu2019 uważam za otwarty. Tak właśnie kończy sie poganianie ludzi przez brygadzistki w 40stopniach na hali , najlepiej siedzieć w klimie i mieć w (usunięte przez administratora) . Panie brygadzistki my jesteśmy ludźmi , a nie robotami .W takich warunkach praca powina być skrócona . Spokojnie inspekcja pracy już wie !!!

Filip

Mam zamiar aplikować ale te opinie nie zachęcają zbytnio. Może to coś wyjątkowego się wydarzyło?

blah blah bla blah

Upały na hali po 40 stopni , a gdzie woda dla pracowników? gdzie Pan od BHP ? niech zobaczy jakie są warunki pracy . Inspekcja pracy już jest powiadomiona .

meges

Czy jest możliwośc skorzystania z prywatnej opieki medycznej i multisportu? Jeśli tak to czy pracodawca część dofinansowuje?:)

@meges

hahahahahahahahahahahaha tak i frytki do tego XD

meges
@0700

pytam, bo jest to normalne w większości firm teraz;) nawet jeśli nie dofinansowuje pracodawca to pracownik ma możliwośc wykupienia. Rozumiem po Twojej odpowiedzi, że pracodawca nie dba o zdrowie ani kondycje pracowników skoro tak prostych i banalnych i już tak powszechnych benefitów nie proponuje? wszystko wiem;)

Lenka
@meges

Po pracy w tym zakladzie juz nie bedziesz na silach isc na silownie zreszta notabene silownie masz na hali razem ze sauna musisz dzwigac co jakis czas ciezkie zawory bez niczyjej pomocy. Jak magazynierzy nie maja sily i checi do przewiezienia palety to jeszcze zapierniczasz przez hale z paleta. Opieki medycznej tez wola nie sponsorowac bo by co 2 osoba chodzila na l4 albo by placili tak jak tym z inspekcji pracy czy sanitarnej na zezwolenie pracy w spartanskich warunkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz