Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

madaa07

hej. niestety ja tez nie znalazlam jeszcze pracy.. jak inni ??

dana

HEJ LUDZISKA MACIE JUŻ PRACĘ? JA CAŁY CZAS SZUKAM. JAK KTOŚ MA TO NIECH NAPISZE GDZIE PRACUJE I NA JAKIM STANOWISKU! FAJNIE SIĘ WSPIERAĆ. POZDRAWIAM PRACUJĄCYCH A ZA NIE PRACUJĄCYCH TRZYMAM KCIUKI.

K

tez na to licze :) !!!

ehh

(usunięte przez administratora) Zal mi waszych wypowiedzi

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
a;j

hejka zaczyna się nowy dzień i nowe czekanie na pieniązki! oby to był ten cudowny dzień

pracownik 1

Czyli pani "i po sprawie" robi sobie jaja dziękujemy serdecznie było bardzo śmiesznie ...... skoro koleżanka ,,, pisała że pani syndyk poinformowała ją że przeleje kasę pon. wtor. to czekajmy

,,,

ok ale nie rozumiem po jakiego wała ktoś robi z nas wszystkich idiotów!!!!!!!!!!

ja tez nie!!!

,,,

TO PO CO KTOŚ PISZE ŻE DOSTAŁ I ROBI INNYM NADZIEJE MOŻE KTOŚ NIE MA KASY TERAZ I PRZYDAŁA BY SIĘ JUŻ A NIE JESZCZE CZEKAĆ DO WTORKU TYM BARDZIEJ ŻE KTOŚ PISZE ŻE JUŻ MA NA KONCIE ŻART GŁUPI I TO BARDZO

@,,,

Pracowaliśmy w takiej firmie, gdzie raczej nikt kokosów się nie dorobił i każdy czeka na tą kase, ale zamiast dzielić się informacjami robi się tu śmietnik gdzie każdy pyta o to samo po 100 razy i myśli, że w ten sposób wszystko przyspieszy. Czekajmy cierpliwie...

pff
@Nikola

ty tez robisz śmietnik!

@pff

''ty'' z małej litery, ahh ta kultura:)

NiKola

Zwróciłam tylko uwagę na Twoje błędy w pisowni, a Ty atakujesz. Zaparz meliskę pomoże Ci :).

Nikola

Czy Wy naprawde nie możecie poczekać do wtorku na obiecany przelew, tylko nakręcacie jeden drugiego? ;-)

PRZELEWY IDĄ Z BGŻ BO DZISIAJ JEJ PYTAŁAM

TO CHYBA ŚCCIEMA BO JA MAM BGŻ I TEŻ ECHO

pracownik 1
@,,,

Może pani syndyk przelewa z innego konta - spoko będzie ok :)

czekam

Ja też mam WBK i nic. Chyba ktoś specjalnie tak napisał a Pani Syndyk zacznie wysyłać pieniądze dopiero w poniedziałek :(

@czekam

dlaczego ktoś ma specjalnie tak pisac? Miejmy nadzieje ze dzis bedziemy mieli powód do radości.

vabbiis

ja mam konto w banku zachodnim WBK i jeszcze nie mam :(

czyli dotarł do ciebie już przelew od pani syndyk

czekam

Konto zasilone a w jakim masz banku?

@czekam

Ale z Ciebie Łoś bez serca :)

i po sprawie :)

Dla forumowiczow 3856 konto zasilone powodzonka czekajcie ma swoja kolej :)

@i po sprawie :)

ja mam pko bp i pusto :(

@i po sprawie :)

w jakim masz banku konto?

.....

No właśnie jak pracowaliśmy każdy siedział cicho i się bał odezwać !! A teraz mamy prawo się wypowiedzieć żyjemy w kraju wolnym i każdy ma prawo powiedzieć to co myśli a ten vabbik jakoś kojarzy mi się z (usunięte przez administratora) eh...

K

dzięki bardzo za te wiadomości! :) no to już lada lada będą pieniądze :) niech tylko do wtorku nikt do niej nie wydzwania. Mamy informacje, wiec zostało nam teraz czekac i mieć nadzieje ze będzie tak, jak zostało powiedziane.

,,,

POTWIERDZAM TEŻ Z NIĄ ROZMAWIAŁAM PRZED CHWILĄ PON I WTOREK ROBIONE BEDA PRZEZ NIĄ PRZELEWY

ona

pity powinny być nadesłane do 28 lutego!

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań