Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Ochroniacz

Takie pytanie mam czy na któryś z obiektów jest dostarczona woda w upały . Jeśli komuś wiadomo na ten temat to niech napisze. Bo to nie jest chyba w porządku żeby pracownicy firmy którą się pilnuje przynosili wodę jak widzą że pracownik w opakowaniu na czarno nie ma co nawet się napić.

Mrs
@Ochroniacz

U nas na jednym z kieleckich obiektów o wodę to żeśmy przez kilka dni prosiły, w końcu dostałyśmy taką ilość, że nie wiadomo było jak to dzielić. Zaczęłyśmy kupować swoją

kielce
@Mrs

Byłem na dwóch obiektach w kielcach i gdy nie było problemu z wodą nawet czajnik w zimie przywieźli do herbaty WIEC NIE SLUCHAJCIE BZDUR

Karol
@Ochroniacz

Potwierdzam zawsze woda jest, ciuchy nowe, czajnik, telefon, dla mnie to był szok ze tak można

Tomasz
@Ochroniacz

WODA JEST ZAWSZE TAK JAK CZAJNIKI, UBRANIA ROBOCZE, BUTY, KURTKI W ZIMIE najleszpa firma jak datąd POLECAM

rambo77

czy firma skarem pokrywa czesc kosztów dojazdu do pracy

Jacek

Obiecują, a nie płacą

@Jacek

To lipa wszędzie doplacaja ryczalt za dojazdy

Zofia
@Jacek

A skąd o tym wiesz? Pracujesz tam aktualnie?

@rambo77

Pracuje u nich i mam dopłatę do dojazdów bez problemu

Zofia
@Marek

Super! A na jaką kwotę dopłaty można liczyć?

Dorotka

Najlepsz firma w lepszej nie pracowałam

@Dorotka

Najgorsza firma w jakiej pracowałam.Mobbing przez panią kierowniczkę Krystynę.Nierówno traktuje pracowników.Ubrań roboczych nie dostałam choć już pracuję pół roku,problem z urlopem.Wiecznie tylko zastępstwa podwójna robota za tą samą wypłatę.Przyjmowanie znajomych i trzymanie ich pod kloszem a inni zapiepszaja za nich.nie polecam

Dorotka

Chyba pół roku na urlopie jeszcze podal do PIPU a PIP nic nie stwierdził

Sabka
@Dorotka

Najgorsza firma w jakiej pracowałam Nie dali ubrań tylko Mobi g przez kierowniczkę. Zastępstwa zastępstwa i jeszcze raz zastępstwa.Zadnej premii za podwujną robotę.Nawet towaru z środkami niechce im się przywieść tylko pracownikom na stacjach CPN zostawiają,żeby samemu dowieść sobie do zakładu porażka nie polecam.

Łaska

Nie prawda.Bylam pracownicą w tej firmie i akurat p. KRYSTYNA była moim kontrolerem. Jest to osoba miła, kulturalna, miałam ubranie, wypłatę na czas. Z p. Krystyną zawsze można było porozmawiać, co do urlopu to nie tylko to od niej zależne, bo teraz są takie czasy że ludziom albo się nie chce pracować albo chcieliby pracować za dużo większe pieniądze. Może i ty byłaś takim pracownikiem że chciałaś więcej a że nie dostałaś to teraz wypisujesz bzdury. Pani Krystyna i Pani Dorota to bardzo miłe osoby w oddziale Rzeszów a ogólnie cała firma Skarem to żetelna firma

@Łaska

Mogłabym od Ciebie się dowiedzieć ile wynosi wynagrodzenie w Skaremie? :) Jakie to są stawki na starcie? Czy posiadanie doświadczenia ma znaczenie i jest brane pod uwagę przy jej ustalaniu? Można negocjować?

Dorotka

Najprawdziwsza prawda zawsze jest tak ze na tych portalach jeden trop potrafi zrobić setki wpisów i oczerniać a to naprawdę porządną firma

Jacek
@Dorotka

Była by lepszą firmą gdyby nie przyjmowali osób psychicznych (ale tu jest większa kasa na grupę)

Jarosław

Wyciąganie prywatnych spraw zatrudnionych osób nie jest w dobrym tonie. Chyba się ze mną zgodzisz. Rozumiem, że jedną pracownicę bardziej lubisz od drugiej, ale może wyjaśnisz na czym polega ten konflikt?

Sylwula
@Jacek

Każdy ma chorobę psychiczną przeciesz ty też możesz zachorować więc traktuj ludzi w normalny sposób bo nawet taka osoba jak ty też możesz zachorować

nik1974
@Jacek

Ludzie psychicznie chorzy też chcą pracować i normalnie funkcjonować.Choroba nie wybiera.Każdego to może spotkać.Nie ich wina że akurat oni zachorowali.

Jarosław
@nik1974

Zgadzam się z tobą. Jak się bierze leki to choroba zupełnie nie wpływa na pracę. Nie można tak dzielić ludzi, którzy tak samo starają się w pracy. Dużo osób z orzeczeniem pracuje w firmie?

Masakra.
@Jarosław

Dokładnie. I dziwić się że ludzie mają potem uprzedzenia i boją się komukolwiek o swoich chorobach powiedzieć bo zaraz go zlinczują i odizolują. I koło się napędza. Masakra.

Jola

Najuczciwsza firma, po dwóch oszustach Ni wiedziałam że można jeszcze uczciwie pracować beż naciągania duży plus dla SKAREM

Jola

Jak komuś się nie chce pracować i ciągle na zwolnieniu albo udaje ze pracuje to co się dziwisz ze zwolnią ja pracuje uczciwie i gdy nie miałam problemów jak coś potrzebowałam to kierownictwo zawsze pomoże ostatnio nawet starałam się o rower bo mój już jest stary i się psuł i mi dali więc jak chcesz pracować to pracuj a nie kłamiesz

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Józek

Bardzo pozytywna firma nie sądziłem że jescze są takie firmy w branży tak uczciwe POLECAM PRACE B. DOBRE warunki mile szefostwo

@Józek

Cześć, a jak wyglądają wspomniane warunki zatrudnienia? Na jakim stanowisku pracujesz? I jak długo :)

Józek

Pozytywne doświadczenia ze Skaremem teraz wim jak było w Skaremie dobrze przejęła nas inna firma na szpital w Rzeszowie powiem tak MASAKRA wracam do Sakaremu

Wiesia

Bardzo porządną firma nie ma lepszej nie oszukują nie niszczą ludzi tak to ja mogę pracować z całym sercem polecam Skarem

Krystyna z Białej Podlaskiej

Pracuję w tej Firmie Skarem od trzech miesięcy, dostałam umowę na rok .... wypłatę zawsze mam na czas i na konto. dostałam nowy fartuszek. kierownik bardzo miły, daje urlop kiedy potrzebuje, pomaga nie ma żadnego problemu. ile bóg da chce pracować w tej firmie

Front

Temp 33 stopnie . Obiekt się topi z gorąca. Wody nawet kropelki . Brawo firma. Po prostu brawo .

Maria
@Front

Nie prawda, my dostajemy wodę na każdy telefon

Zosią

Ludzie nie znam tak normalnej firmy w sprzątaniu mamy czym sprzątać mam urlop bez nadgodzin za marne grosze wyplata jak w zegarku umowa o prace super dziękuję skarem mam nadzieje ze będziecie jak najdłużej pozdrawiam wszystkich

FikiMiki

Bardzo dobra uczciwa firma ci co ją opluwaja zostali zwolnieni albo gonieni do roboty jak placa trzeba pracowac nie znam bardziej uczciwej fimy na tym rynku, wyplata jak w zgarku, ubrania robocze, woda w lato, zwracaja za leki, zwracajo za okulary dostalam zwrot za wczasy, za rower na dojazdy do pracy

Jurek

Polecam umowa o prace dodatki na leki dobra robota spoko kierownik

Julka

Prawda dobra firma

Juras

Potwierdzam

Gienek
@Jurek

Jak masz okazje zmienic z tych solidow konsalnetow justusow nawet sie nie zastanawiaj bez problemu cos wyjasnisz wszedzie sie dodzwonisz swietnie zorganizowana firma naprawde z czystym srcem polecam tam prace

STASIA
@Jurek

Ni pracowałam w lepszej firmie przynajmniej traktują nas jak ludzi

Inapracownik
@Jurek

Co ty bredzisz nawet ubrań roboczych nie dali.Tylko terror.Nie polecam

Taka
@Jurek

kierowniczka do niczego pojęcia niema o kierowaniu.Najnizsza krajowa żadnych dodatków ani premi.Tylko wykorzystywanie ludz.Mobbing.

Julka
@Jurek

Co ty piszesz jakie umowy w połowie miesiąca dopiero umowy przywozi kierownik.

Saba
@Jurek

Nie polecam umowę na luty nie mam dodatku żadnego nie mam nawet ubrań roboczych nie dali.Tylko potrafi kierowniczka straszyć że nie da umowy. Tyle w temacie

Mika
@Jurek

Jezu co wy za brednie wypisuje i.Pracuje w Skarem nigdy grosza premi nie dostałam pomimo że wiecznie za kogoś robotę ideałami.Zadnych dodatków na leki czy nawet wody w takie upały nie dają.Marna firma

Józek

Bardzo dobra firma naprawde z calym sercem polecam nie ma lepszej z tych wszystkich ochroniarskich

Krzysztof
@Józek

A co Cię tak przekonało do tej firmy? Możesz powiedzieć jakie są zarobki w Skarem i czy oprócz pensji są jakieś benefity pozapłacowe? Z tego co widzę to jesteś zadowolony z pracy, jednak fajnie jak napiszesz następnym razem coś więcej. :)

Grzegorz

Firma najlepsza na rynku nie rozumiem tych żalosny wpisow jak nie ma ubran do PIPU jak nie ma wody do PIPU a nie kłamiecie i oczerniacie firme kontrole sa co miesiac bo takie nieroby wypisuja zgloszenia ja pracuje u nich juz 10 lat i wiem ze nie ma czegos takiego azeby ktos ubran nie dostal albo wody jak nie ma to sie dzwoni do przelozonego a nie bzdury wypisuje SKAREM NAJLESZA FIRMA

Jojo

POLECAM NAPRAWDE JESTEM ZADOWOLONY

Beatle

Dobra firma jak trza pomoga nie spodziewalam sie ze jeszcze zastane w sprzataniu tak uczciwa firme nie sluchajcie bzdur wyisywanych przez innych sa to osoby ktore przychodza na chwile i zolnienie jak sie zzagoni do roboty to zara strasza pipami itd wiem bo jestem kierowniczka na ich obiekcie EXTRA FIRMA POLECAM

John

Jak narazie najlepsza firma w ktorej pracowałem jestem mile zaskoczony godziny w normie jak chcesz to idziesz na nadgodziny urlop 36 dni ubrania nowiutkie nie noszone nawet kurtke dali zimowom super firma

Fiona

Firma na duzy plus mam porownanie poniewaz wzieli mnie z obiektem az odżyłam nie wiedzialm ze w takich firmah mozna pracowac noramlnie mam urlop praca w normalnych godzinach pozdrawiam

@Fiona

Czy przybliżyłabyś mi jak wyglądają te normalne godziny pracy w Skaremie? :) Czy nadgodziny się może zdarzają czy raczej nie?

Janek
@Fiona

Firma na duzy pus 164 godziny standard jak chcesz nadgodziny czasem daja urlop 36 dni jak nieplnosprawny, ciuchy dla kazdego standard

Tomasz

Bardzo dobra firma ubrania w zimie każdy ma kurtki nie jak w innych firmach 1 na siedmiu dajo hebate wode czajniki najlepsza firma

@Tomasz

Brak ubrań swoje niszczymy.

Jurek
@Tomasz

Prawda ze ubrania kazdy dostaje nie wiem co ten jurek pisze ale przyjeżdżał taki jeden z Karabeli po tym jak nas wzięli i kazal chodzić do dyrekcji i gadać ze jest źle niemamy tego tamtego a to nieprawda zhlasza ze coś trza zara coś przywożą nie tak jak w tych dziadoskich firmach

Komunista
@Tka

Bzdury piszesz nie ma cudów najniższa ale Skarem nie zaluje na start ubrania buty wszystko sam się zdziwiłem w żadnej firmie tak nie ma za kazdy ma nawet kurtke

Gosia

Nieprawda nie dają ubrań

@Komunista

Pracuję to wiem ubrań nie dali zastraszają i umowy też niemamy.Kierowniczka umie tylko straszyć że zwolni.

@Komunista

Wyrażam swoją opinię pracuję to wiem że niszczę swoje ubrania.O i tylko wymiary wzièli i na tym koniec 4mc bez ubrań.Bez Ubrań jak tak pisze to tak jest!!!!!!Nie wmawiają mi czegoś czego niema!!!!!!!

Sam bzdury piszesz!

Werka
@Tka

Kłamczuszko napisz kim jestes tracisz wiekszosc obiektow i nie wiesz jak sie odgryzc to rozpisujesz klamstwa na portalach pamietak karma wraca

Stach
@Tka

Bardzo dobrze znam tą sytuacje gość przyszed pracowal niecaly tydzien i poszedl chorowac prawie pol roku i pozniej pisal jeszcze donosy na moj posterunek na firme, takie toto zlosliwe

Józek

Bardzo dobre dyrektory mile zawsze pomogo

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 111 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.