SKAREM

Jarocin

Opinie o SKAREM

poirytowany 2015-06-07 00:57
Teraz Kierownika ze Stalówki chcą wyrzucić człowiek niczemu nie winien. ostatnio prostował sprawy po poprzednim dyrektorze ale pani prezes nie podobało się to że pomaga G.J. i teraz jest także jej wrogiem. Może napiszmy petycję żeby Go zostawili w spokoju ale pewnie pani prezes jak zawsze się z nami nie będzie liczyć i go zwolni. Bo nie ma to jak szacunek dla ludzi którzy na nią zasuwają
pppppp 2015-07-14 22:17
(usunięte przez administratora) trzeba być naprawdę pod ścianą żeby iść tam do pracy .... nikomu nie życzę takiego etapu w życiu..chyba że tym pseudoprezesom
witek 2015-08-03 08:47
Co za kanał....jedną wielką pomyłka..... Never tej firmy ! Never !
tyty 2015-08-25 22:15
90% wypowiedzi jest zgodne z rzeczywistością.Nie ma róznicy czy pracujesz w ochronie czy sprzątasz.Traktowanie w tej firmie pracowników jest już sławne na całą Stalową i resztę miast gdzie mają "oddziały" :) .
Porządany pracownik to oczywiście z grupą (teraz najlepiej ze schorzeniem specjalnym !!! ),pracujący w nadgodzinach,nie upominający się o urlop nie domagający się żadnego dofinansowania itd itp. Masz tyrać, cicho siedzieć i dziękować że pracujesz.
Musisz sama spróbować i wtedy albo po kilku miesiącach zaczniesz też tutaj opisywać swą przygodę z tą firmą albo dziwnym trafem Ci się tam spodoba :D .
Wybór należy do Ciebie.
strażnik 2015-09-19 14:54
cz może ktoś wie;dlaczego zmieniają umowy o pracę z pełnego etatu na dwie umowy1/2 etatu.Jedna umowa w ochronie a druga umowa jako sprzątacz?
t 2015-09-26 09:26
Masz 15 stron opinii o tej firmie,jeszcze nie masz zdania?jakich informacji szukasz? jako były pracownik powiem ci ze 95 % powyższych wypowiedzi to prawda.Teraz sam/a oceń czy warto tam się zatrudnić.
bolo 2015-09-30 08:24
Panowie z GI St Wola czy dostaliście jakieś podwyżki? Co z pozwem do sądu? Pracuję w innym oddziale i chciałbym wiedzieć jak się sprawy u Was mają.
Wojciech Lebioda 2015-10-01 04:52
Proszę pana jakie podwyżki ja się teraz doszedłem z tej firmy a oni mi nawet za zaległy urlop nie zapłacili w tej firmie to tylko raczej obniżki i dokładną obowiązków
cdn 2015-10-05 09:43
Oddaje sprawę do sądu pracy - oddadzą z odsetkami.
HGR 2015-10-07 10:10
A jak ma być w tej firmie dobrze jak matoła po zawodówce zrobili dyrektorem , to nic innego jak by ogladać firm ''Kariera Nikodema Dyzmy
nick 2015-10-07 18:17
To kto tam jeszcze pracuje w GI? Bo słyszałem ze dużo chłopaków odeszło w ostatnim czasie
felek 2015-10-08 23:11
To chyba niemożliwe żeby po zawodówce ktoś był dyrektorem. Gdzie takie cuda?
ooo 2015-10-09 09:56
W skaremogrodzie jest wszystko możliwe.
Jan 2015-10-09 17:13
Jak nie w oddziałach pracują kierownicy z wykształceniem zawodowym to norma w skaremie ha ha
gretagarbo 2015-11-02 10:48

jedynym okresem pozytywnym w historii tej firemki jest czas kiedy rządził właściciel-zarobki też wtedy były do d..y ale był porządek i inne traktowanie pracownika;po zmianach w zarządzaniu firma w opiniach pikuje mocno w dół i chyba tylko jakieś stare układy trzymają ją na rynku.
Maja 2015-11-13 14:16
Jaka to ochrona skoro facet bez reki tam robi . Juz nie róbmy jaj z pogrzebu .
wujek 2015-11-15 16:10
próbuj próbuj ...tylko po 3 miesiącach tu nie wracaj z żalami i wyzwiskami :)
okurde 2015-11-17 10:55
no co Ty....1750 przez okres próbny...potem 3000 zł (brutto niestety)...karnet na basen,siłownię,pakiet medyczny w prywatnej przychodni lekarskiej,dodatkowe ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich dzieci,raz w roku voucher na przelot w obie strony na Dominikanę (niestety tylko dla jednej osoby),jeśli masz stopień niepełnosprawności S to masz szansę na bony towarowe Sadexo uprawniające do zakupu 100 l wody mineralnej w wybranym przez Ciebie dyskoncie spożywczym...
laptop,smartfon z 30 GB internetem i Iplą,całoroczny zapas długopisów to standard więc po co o tym wspominać...
..aha... raz w roku możesz za całkowitą darmochę skoczyć z komina na terenie dawnej HSW na bungee.......oczywiście bez bungee
animals 2015-11-30 13:41
psiary jeszcze pracuja!!!!! gołodupce ...
róża 2015-12-08 11:46
Pojawiła się oferta pracy u tego pracodawcy na stanowisku referent do spraw administracji biurowych,obecnie poszukuję pracy,ale po przeczytaniu Waszych opinii to grubo się zastanawiam!napiszcie coś więcej,może ktoś pracował tam na tym stanowisku?
starachowice 2015-12-09 20:30
witam starachowice stracone z koncem roku :D brawo za polityke :D jeszcze twierdza ze sami zrezygnowali bo nie bylo to rentowne :D ta jasne :D teraz mamia nas ze dostaniemy kase za nadgodziny gdzie w kwartale wychodzi ze mamy pracowac 504 godziny i policzmy pazdziernik i listopad po 144godziny grudzien 212 wrzucili nam wiec gdzie tu nadgodziny ??fundusz zawieszony przez figurantow ktorzy sie zwia przedstawicielami naszymi a nikt na oczy ich nie widzial ani nie dostalismy zadnego pisma ze zawieszaja fundusz...brawo skarem ciekawe co na to prawnicy powiedza i urzad skarbowy lacznie z pefronem :D
Nieważne 2015-12-13 22:10
Na okres próbny dali mi 1450 zł (brutto) oprócz godzin nocnych, a z tego co mi wiadomo powinnam mieć 1750 zł + godziny nocne.
Pracuje jako ochrona.
dzielnicowy zzzz..... 2015-12-18 13:07
Tych starych milicjantów niech zatrudnią jako oborowych bo tylko sie do tego nadaja !!!!!
Daro 2015-12-19 16:56
Ja tam wolałbym zatrudnić byłych policjantów niż takich nieudaczników i denuncjatorow jak ty
lalika 2016-01-21 21:04
Proszę o informację czy obecnie w Katowicach coś się dzieje ? Szukaja nowych kontraktów a tym samym są wolne etaty dla osób z niepełnosprawnością ?
do serca przytul psa 2016-02-22 11:26
Zawsze było dwóch krawęzników jeden pisał a drugi czytał . Ty do którego sie zaliczałes??
rr 2016-03-05 03:24
oj głupi narodzie,oj głupi.....żal czytać wasze wpisy..albo jesteście tak zdesperowani albo tak głupi żeby tam pracować...tym pierwszym to się nie dziwię-takie życie a ci drudzy niech sobie sami odpowiedzą.
robinson 2016-03-12 19:23
Ta firma to totalna porażka, szukałem pracy,spotkałem się z regionalnym na Zielona G. takiego oszołoma dawno nie widziałem, gość nie ma o niczym pojęcia, jakby się z choinki zerwał, ignorant...opowiada takie pierdoły, zę żal go sluchać
Głogowianka moja nocna zmiana 2016-03-13 15:46
Jak możenie wszyscy wiemy szefami firm ochroniarskich są byli policjanci i jak wiadomo są to największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od firm zewnętrznych na jednego ochroniarz dostają od 30 zeta w górę a tym biedakom płacą 3,75 zeta, reszta idzie na lux samochody służbowe BMW i inne super marki.
Jan 2016-04-10 06:23
To ta firma jeszcze istnieje .....
jan 2016-08-31 17:04
Ta firma istnieje i ma się całkiem dobrze.
Daro 2016-08-31 17:23
Już niedługo !
Daro 2016-09-06 14:29
Pani prezes?
Jola 2016-09-07 06:25
Myślałam że tego dziadostwa już nie ma
eoak 2016-09-07 23:29
Taki specjalista ds. windykacji telefonicznej może rzeczywiście liczyć na dobre zarobki. Dobrze, że posiada również własne stanowisko pracy (komputer, telefon), ciekawe tylko czy oprócz tego sa jeszcze jakieś socjale.
gargamel 2016-11-17 21:04
Zbliżają się święta bożego narodzenia, ciekaw jestem jakie prezenty firma Skarem ufunduje dla pracowników ochrony. Pozdrawiam wszystkich
Daro 2016-11-18 08:46
Na święta zabiorą Wam, to co zostało z dodatków. Ta pani mianująca się prezeską firmy jest nie tylko brzydka ale...
LOP 2016-12-02 16:27
Tylko ze ja po zwolnieniu sie ze Skaremu i tak wyszedlem na swoje a Ciebie wywalili sam dobrze wiesz za co !
abc 2017-01-03 06:23
A co tam się porobiło w zarządzie?;))) Jakieś zmiany?
Marek 2017-01-03 18:43
Coś się zmieniło dajcie znać
A.B. 2017-01-09 21:00
A zmieniło. Prezesik co na wszystko odpowiada "fajno" poleciał choć za późno. Poleciał za Kraków i straty w Krakowie a powinien już... za Eurovie, Mostostal i wiele innych. Jak można debili brać do Zarządu? Teraz jego zastępcą jest milicjant z milicji. No żenada. W lecie skarpetasy i sandalsy. Grunt, że wkład do majątku firmy wniósł. Będzie się trzymał aż odrobi. Słowo do właściciela firmy: Czy Pan jest poważny? Szanuje Pan swoją pracę?! Nikt Panu nie odmówi zasługi w postawienie takiej firmy, ale na własne życzenie niszczyć swoją pracę i wprowadzać do Zarządu ludzi ze struktur firmy? Tym bardziej że to BUROKI bo nawet nie buraki. Kolesiostwo i układy! a mądrzejsi i ci co chcą sami coś zrobić trafiają na mur. Zostają zwolnieni, albo sami się zwalniają. Brawo dla tych co zwolnili się sami. Zarząd tej firmy to dno a Pani Prezes jest katastrofą wiedzy i metod - idealne dopełnienie Pani Dyrektor od sprzątania. Razem tworzą zgrany duet kablowania i opowiadania. Jedna powinna sprzątać a druga wodę w wiadrze mieszać.
cichy 2017-05-04 11:25
SKAREM jakie ma obiekty w woj lubuskim i jak sie pracuje jaki jest kierownik i dyrektor proszę o opinie
cichy 2017-05-04 11:54
@robinson odezwij sie
Gość 2017-05-12 16:05
Moja opinia jest o skarem lunlin. Mój teść nie dostał urlopu na ślub syna ! Chora firma. Ślub jest koło Poznania i on może mieć wolne tylko w dniu ślubu a już następnego dnia musi iść do pracy na 7 rano dzień przed ślubem też musi pracować więc mógłby przyjechać nas zobaczyć w dniu ślubu Ale ślub jest o 17 a żeby zdążyć do pracy na drugi dzień do pracy na 7 rano to musi wracać pociągiem do Lublina o godzinie 16:53 7 min przed ślubem. Porażka. Katastrofa. Masakra. Ta firma nie zarządzają normalni ludzie. Życzę tym wszystkim kierownikom żeby ich to samo spotkalo.
Daro 2017-05-13 19:46
to i trak dobrze, bo widzę że ty ani czytaty ani pisaty, zwykły głąb!
Daro 2017-05-13 19:52
Ta "firma" to padaka. Tam pracować, to nie tylko obciach, to też trauma. Szefostwo na poziomie dna, zarobki jeszcze gorsze. Szkoda na nich czasu!
Daro 2017-05-18 06:42
Robią remonty, znaczy się upadek firmy. Prezes nie słuchał jak pracownicy mówili, że baba nie nadaje się do kierowania firmom więc teraz będzie bolało
Jola 2017-05-19 05:47
To ta firma jeszcze działa myślałem że to już dzadostwo którym kieruje Pani B.już dojechalo do końca .
Agata 2017-07-23 11:23
@Daro o jakich remontach mówisz? Ostatnio pojawiło się kilka ofert pracy, więc wydaje się, ze o żadnym upadku firmy nie może być mowy. Możesz napisać, jak to w zasadzie wygląda? Twoja opinia będzie bardzo ważna, dla wszystkich, którzy zainteresują się właśnie tymi nowymi ofertami pracy.
Daro 2017-07-23 17:13
Nie wiem kto pisze o remontach, ja od dwóch lat nie pracuję w tej pseudo firmie, wiec nie wiem
Zostaw swoją opinię o SKAREM - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKAREM