SKAREM

Opinie o SKAREM

dekoder 2015-04-17 00:09:17
SUFO(przynajmniej w SKAREMIE)-SPECJALISTYCZNA UZBROJONA FORMACJA OKRADZIONYCH
ten pijak 2015-04-17 07:53:56
Zal, ze i pani prezez bierze udzal w takim cyrku z obarzanie i szkallowaniem siebie nawzajem. To tylko dowodzi temu, ze jaki prezes taka firma.
dd 2015-04-17 16:03:14
pani prezes proponuje podwyżkę dla Judaszy bo wykończą panią tak jak poprzednich przełożonych
abc 2015-04-17 20:27:08
Pani prezes widzę ze we trzech sprowadzili panią do swojego poziomu a teraz pokonaja doświadczeniem. A my zaśpiewany OTO JEST DZIEN
AHA 2015-04-17 20:42:49
A leśne dziadki z milicji sa w grupie interwencyjnej i w (usunięte przez administratora) walą jak zorro
www 2015-04-17 22:11:41
A pracuje tam jeszcze ten co tak ciągle był nawalony, w mundurze kupował sobie piwo na statoil i wino w biedronce, krzyczał pier... SKAREM, śpiewł oto jest dzień,wyrzucał klucze od obiektów, klientom odradzał usługi tej firmy,był "dowutca" i dostawał premie za spowiedz z grzechów kolegów którzy nie raz ratowali mu tyłek?
profesor 2015-04-24 08:29:09
NO I KOMBAJNISTA ZOSTAŁ DYREKTOREM REG . TERAZ JUZ TYLKO AWANS NA PREZESA HA HA HA HA .
grupa interwencyjnacw 2015-04-26 09:58:47
Do dyr reg Głubczyce .. Dlaczego grupa interwencyjna nie ma swojego pomieszczenia ? Czas juz skonczyć te farse i niech wreszcie ci ludzie zaczną pracować , a nie siedza w domu i biora kase za friko .I nie ma co okłamywac dyr ze Stalowej Woli
sąsiad 2015-05-13 16:53:34
A to auto ze SKAREMU to Babińca bo wiecznie stoi w Gołuszowicach?
tak 2015-05-13 18:28:52
A niech ich doją jest z czego ha ha
kto to widział 2015-05-14 19:48:23
Każda firma ochroniarska jest do dupy. Prezesi i właściciele chcą zarobić i trudno im się dziwić jeśli jesteście wszyscy nieudolni począwszy od zwykłego pracownika aż do dyrektora. Generalnie na normalnych zasadach i przy kierownictwie w oddziałach bez ich chęci i zaangażowania możecie liczyć tylko na podstawową, najniższą wypłatę i ew. sporadyczne, żenujące premie. Można zarobić więcej i nie być wykorzystywanym ale to już przekracza inteligencję, doświadczenie i jakąkolwiek chęć ze strony dyrektorów oddziałów bo to głównie od nich zależy to aby zadowolić właścicieli, prezesów i wszystkich pracowników. Wiem o czym mówię bo pracuję już kilka lat w tej firmie i w tym czasie zmieniło się kilku dyrektorów, ale tylko przy jednym byliśmy traktowani jak ludzie. Były premie dla zwykłych pracowników, uznanie i szacunek. Dyrektor a mowa o dyrektorze z Katowic / mam nadzieję, że się nie obrazi jak podam nazwisko/ Łyko, który starał się i zadowalał i właścicieli i nas. Nie narzekał i nie pierdział w stołek. Załatwiał kontrakty, podnosił stawki za ochronę pilnował kontraktów. Potrafił nawet dwa razy dziennie być na obiekcie aby wszystko grało. Pilnował żeby nie było dziadostwa i w nocy i w dzien. Nie miał problemu aby właściciele dali premie, aby zgodzili się z przekroczonym limitem za telefon czy paliwo. Miał czas dla wszystkich. No cóż taki już chyba się nie pojawi. Teraźniejsi dyrektory to patrzą tylko mieć spokój i brać kase tą co dostają. Nie mają żadnych ambicji i nie wykazują najmniejszego zaangażowania, a do tego sami robią złą robotę bo zamiast wziąć się za robotę to sami narzekają, wyzywają i szukają winnych wszędzie ale nie u siebie. A pozostali biorąc z nich przykład też narzekają i leją na wszystko, no bo jak dyrektor tak robi to czemu nie. Z czego ma być więc być kasa na podwyżki i premie. Łyko jak chciał dać swoim pracownikom podwyżki i premie to sam ruszył dupe i załatwiał ciężkie pieniądze u kontrahentów i wtedy nie było problemów aby właściciele podzielili te pieniądze na wysokie premie od 150 do 500 zł. a było to kilka lat temu. Ci co wtedy pracowali i dostali te pieniądze to wiedzą. Ja pamiętam przynajmniej trzy takie przypadki, ale wiem, że było ich więcej. Zamiast narzekać i straszyć sądami to weźmy się wszyscy za robotę, a właściciele powinni zadbać o dobór kadry kierowniczej i leni wywalić na zbity pysk.
profesor 2015-05-28 09:30:33
A kombajnista zaś nieogolony w pracy pewnie zaś bryne łepał i ręce chodzą jak maszynka do strzyżenia
poirytowany 2015-06-07 00:57:05
Teraz Kierownika ze Stalówki chcą wyrzucić człowiek niczemu nie winien. ostatnio prostował sprawy po poprzednim dyrektorze ale pani prezes nie podobało się to że pomaga G.J. i teraz jest także jej wrogiem. Może napiszmy petycję żeby Go zostawili w spokoju ale pewnie pani prezes jak zawsze się z nami nie będzie liczyć i go zwolni. Bo nie ma to jak szacunek dla ludzi którzy na nią zasuwają
pppppp 2015-07-14 22:17:34
(usunięte przez administratora) trzeba być naprawdę pod ścianą żeby iść tam do pracy .... nikomu nie życzę takiego etapu w życiu..chyba że tym pseudoprezesom
witek 2015-08-03 08:47:06
Co za kanał....jedną wielką pomyłka..... Never tej firmy ! Never !
tyty 2015-08-25 22:15:05
90% wypowiedzi jest zgodne z rzeczywistością.Nie ma róznicy czy pracujesz w ochronie czy sprzątasz.Traktowanie w tej firmie pracowników jest już sławne na całą Stalową i resztę miast gdzie mają "oddziały" :) .
Porządany pracownik to oczywiście z grupą (teraz najlepiej ze schorzeniem specjalnym !!! ),pracujący w nadgodzinach,nie upominający się o urlop nie domagający się żadnego dofinansowania itd itp. Masz tyrać, cicho siedzieć i dziękować że pracujesz.
Musisz sama spróbować i wtedy albo po kilku miesiącach zaczniesz też tutaj opisywać swą przygodę z tą firmą albo dziwnym trafem Ci się tam spodoba :D .
Wybór należy do Ciebie.
strażnik 2015-09-19 14:54:44
cz może ktoś wie;dlaczego zmieniają umowy o pracę z pełnego etatu na dwie umowy1/2 etatu.Jedna umowa w ochronie a druga umowa jako sprzątacz?
t 2015-09-26 09:26:50
Masz 15 stron opinii o tej firmie,jeszcze nie masz zdania?jakich informacji szukasz? jako były pracownik powiem ci ze 95 % powyższych wypowiedzi to prawda.Teraz sam/a oceń czy warto tam się zatrudnić.
bolo 2015-09-30 08:24:21
Panowie z GI St Wola czy dostaliście jakieś podwyżki? Co z pozwem do sądu? Pracuję w innym oddziale i chciałbym wiedzieć jak się sprawy u Was mają.
Wojciech Lebioda 2015-10-01 04:52:26
Proszę pana jakie podwyżki ja się teraz doszedłem z tej firmy a oni mi nawet za zaległy urlop nie zapłacili w tej firmie to tylko raczej obniżki i dokładną obowiązków
cdn 2015-10-05 09:43:16
Oddaje sprawę do sądu pracy - oddadzą z odsetkami.
HGR 2015-10-07 10:10:19
A jak ma być w tej firmie dobrze jak matoła po zawodówce zrobili dyrektorem , to nic innego jak by ogladać firm ''Kariera Nikodema Dyzmy
nick 2015-10-07 18:17:21
To kto tam jeszcze pracuje w GI? Bo słyszałem ze dużo chłopaków odeszło w ostatnim czasie
felek 2015-10-08 23:11:35
To chyba niemożliwe żeby po zawodówce ktoś był dyrektorem. Gdzie takie cuda?
ooo 2015-10-09 09:56:07
W skaremogrodzie jest wszystko możliwe.
Jan 2015-10-09 17:13:45
Jak nie w oddziałach pracują kierownicy z wykształceniem zawodowym to norma w skaremie ha ha
gretagarbo 2015-11-02 10:48:22

jedynym okresem pozytywnym w historii tej firemki jest czas kiedy rządził właściciel-zarobki też wtedy były do d..y ale był porządek i inne traktowanie pracownika;po zmianach w zarządzaniu firma w opiniach pikuje mocno w dół i chyba tylko jakieś stare układy trzymają ją na rynku.
Maja 2015-11-13 14:16:11
Jaka to ochrona skoro facet bez reki tam robi . Juz nie róbmy jaj z pogrzebu .
wujek 2015-11-15 16:10:12
próbuj próbuj ...tylko po 3 miesiącach tu nie wracaj z żalami i wyzwiskami :)
okurde 2015-11-17 10:55:08
no co Ty....1750 przez okres próbny...potem 3000 zł (brutto niestety)...karnet na basen,siłownię,pakiet medyczny w prywatnej przychodni lekarskiej,dodatkowe ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich dzieci,raz w roku voucher na przelot w obie strony na Dominikanę (niestety tylko dla jednej osoby),jeśli masz stopień niepełnosprawności S to masz szansę na bony towarowe Sadexo uprawniające do zakupu 100 l wody mineralnej w wybranym przez Ciebie dyskoncie spożywczym...
laptop,smartfon z 30 GB internetem i Iplą,całoroczny zapas długopisów to standard więc po co o tym wspominać...
..aha... raz w roku możesz za całkowitą darmochę skoczyć z komina na terenie dawnej HSW na bungee.......oczywiście bez bungee
animals 2015-11-30 13:41:30
psiary jeszcze pracuja!!!!! gołodupce ...
róża 2015-12-08 11:46:06
Pojawiła się oferta pracy u tego pracodawcy na stanowisku referent do spraw administracji biurowych,obecnie poszukuję pracy,ale po przeczytaniu Waszych opinii to grubo się zastanawiam!napiszcie coś więcej,może ktoś pracował tam na tym stanowisku?
starachowice 2015-12-09 20:30:39
witam starachowice stracone z koncem roku :D brawo za polityke :D jeszcze twierdza ze sami zrezygnowali bo nie bylo to rentowne :D ta jasne :D teraz mamia nas ze dostaniemy kase za nadgodziny gdzie w kwartale wychodzi ze mamy pracowac 504 godziny i policzmy pazdziernik i listopad po 144godziny grudzien 212 wrzucili nam wiec gdzie tu nadgodziny ??fundusz zawieszony przez figurantow ktorzy sie zwia przedstawicielami naszymi a nikt na oczy ich nie widzial ani nie dostalismy zadnego pisma ze zawieszaja fundusz...brawo skarem ciekawe co na to prawnicy powiedza i urzad skarbowy lacznie z pefronem :D
Nieważne 2015-12-13 22:10:27
Na okres próbny dali mi 1450 zł (brutto) oprócz godzin nocnych, a z tego co mi wiadomo powinnam mieć 1750 zł + godziny nocne.
Pracuje jako ochrona.
dzielnicowy zzzz..... 2015-12-18 13:07:47
Tych starych milicjantów niech zatrudnią jako oborowych bo tylko sie do tego nadaja !!!!!
Daro 2015-12-19 16:56:33
Ja tam wolałbym zatrudnić byłych policjantów niż takich nieudaczników i denuncjatorow jak ty
lalika 2016-01-21 21:04:37
Proszę o informację czy obecnie w Katowicach coś się dzieje ? Szukaja nowych kontraktów a tym samym są wolne etaty dla osób z niepełnosprawnością ?
do serca przytul psa 2016-02-22 11:26:45
Zawsze było dwóch krawęzników jeden pisał a drugi czytał . Ty do którego sie zaliczałes??
rr 2016-03-05 03:24:11
oj głupi narodzie,oj głupi.....żal czytać wasze wpisy..albo jesteście tak zdesperowani albo tak głupi żeby tam pracować...tym pierwszym to się nie dziwię-takie życie a ci drudzy niech sobie sami odpowiedzą.
robinson 2016-03-12 19:23:17
Ta firma to totalna porażka, szukałem pracy,spotkałem się z regionalnym na Zielona G. takiego oszołoma dawno nie widziałem, gość nie ma o niczym pojęcia, jakby się z choinki zerwał, ignorant...opowiada takie pierdoły, zę żal go sluchać
Głogowianka moja nocna zmiana 2016-03-13 15:46:44
Jak możenie wszyscy wiemy szefami firm ochroniarskich są byli policjanci i jak wiadomo są to największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od firm zewnętrznych na jednego ochroniarz dostają od 30 zeta w górę a tym biedakom płacą 3,75 zeta, reszta idzie na lux samochody służbowe BMW i inne super marki.
Jan 2016-04-10 06:23:42
To ta firma jeszcze istnieje .....
jan 2016-08-31 17:04:58
Ta firma istnieje i ma się całkiem dobrze.
Daro 2016-08-31 17:23:54
Już niedługo !
Daro 2016-09-06 14:29:55
Pani prezes?
Jola 2016-09-07 06:25:32
Myślałam że tego dziadostwa już nie ma
eoak 2016-09-07 23:29:03
Taki specjalista ds. windykacji telefonicznej może rzeczywiście liczyć na dobre zarobki. Dobrze, że posiada również własne stanowisko pracy (komputer, telefon), ciekawe tylko czy oprócz tego sa jeszcze jakieś socjale.
gargamel 2016-11-17 21:04:43
Zbliżają się święta bożego narodzenia, ciekaw jestem jakie prezenty firma Skarem ufunduje dla pracowników ochrony. Pozdrawiam wszystkich
Daro 2016-11-18 08:46:33
Na święta zabiorą Wam, to co zostało z dodatków. Ta pani mianująca się prezeską firmy jest nie tylko brzydka ale...
LOP 2016-12-02 16:27:46
Tylko ze ja po zwolnieniu sie ze Skaremu i tak wyszedlem na swoje a Ciebie wywalili sam dobrze wiesz za co !
Zostaw swoją opinię o SKAREM - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKAREM