Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Katarzyna

Taka firma jacy przcownicy. Na bramie szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie, siedzi (dosłownie) jakiś matoł i coś przeżuwa. Strasznie ważny, bo jest odpowiedzialny za podnoszenie szlabanu. Mogliby go przynalmniej w coś ubrać bo sobie dresik zniszczy. Gbur jakich mało.

Gdansk
@Katarzyna

Chyba tak dobrze jeszcze nigdy nie wyglądali. Pzdr. dla konkurencji.

@Gdansk

O! Tylko pogratulować dobrego samopoczucia. Czapeczka z napisem "Ochrona", workowate, ciemne spodnie i jasne adidasy. Ostatni krzyk mody ochroniarskiej.

@Katarzyna

Zajmij się resztą obiektów, i tak Ci zabiorą.

Maka paka

Tera ja tam pracuje nie narzekam dużo wolnego jestem nową no ale wykorzystują na umiarkowanym

Były pracownik,

W tej firmie zatrudnia się na stanowisko kierownicze byłych policjantów i wojskowych ,tacy ludzie kierując firmą chcieliby żeby ludzie wykonywali polecenia na rozkaz ,mobing krzyki rozkazy. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Pracownik skaremu w poznaniu

Ja spotkałam się w tej firmie z mobingiem ,kumoterstwem jak zmieniło się kierownictwo to po sześciu latach byłam zmuszona się zwolnić brak szacunku do pracownika ,zmuszanie do pracy dodatkowej za darmo, nie polecam tej firmy stanowczo.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
adaś

Pozdrowienia dla Pana dyrektora, który osobiście zajął się integracją nowego pracownika, na kilku dniowym wyjeżdzie, pewnie to nie pierwszy raz, może w końcu ktoś się zainteresuje wyczynami tego pana !!!

aaaaaa

złe doświadczenia - pracownik

virgo1980
@aaaaaa

Skarem. Jest fajny hahaha. Nie szanują praw pracowniczych. Każą ci pracować. Trzy noce pod rząd i jak się ma to do kodeksu pracy? Ludziki uciekajcie stamtąd nie bądźcie (usunięte przez administratora)i innych co kodeks pracy za nic maja. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego wolnym ludziom.

Żałuję że w ogóle podjąłem tam pracę , konfidenci na każdym kroku , dziadostwo , szkoda zdrowia (usunięte przez administratora)

virgo1980

Brawo. Gratulacje. Fajna praca w Skaremie? Ostrzegałem. Ja uciekłem po paru miesiącach pracy tam. Pozdrawiam. wreszcie ktoś przejrzał na oczy.

czocherek

Skarem to dobra firma dla dobrych pracowników, polecam!

@czocherek

Zapomniałeś dopisać że dobra firma dla wazeliniarzy i dla dwulicowcow hasło firmy powinno byc /donosze wiedz jestem

bobik

Witam . Co z tym skaremem nie tak? Lekarze nie chcą wydać pozytywnego orzeczenia do pracy?

Lekarz
@bobik

To chyba raczej nie ze Skarem cos nie tak nie jest, Masakra poziom wypowiedzi ponizej krytyki ze nie wspomne o moderatorach sztucznie napedzajacych skale hejtu

Annopol
@Lekarz

To nie jest poziom krytyki na marnym poziomie tylko zupełna prawda jak się do pani dyrektor chodzi i wałówki nosi to ma się i prace a ludzie chcący się rozwijać są na boku

Tyle na temat.

CO, JESZCZE EGZYSTUJE TO? JEST JEDNA RZECZ DO ZMIANY TAM. KIEROWNICY! TYLKO I WYLACZNIE TO. WTEDY STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE BĘDĄ NA NORMALNYM POZIOMIE. NIE ZATRUDNIANIE LUDZI MIENRNYCH NISKICH LOTÓW TYLKO I WYLACZNIE ABY DO NOSILI NA SIEBIE WZAJEMNIE. TEGO W INNYCH FIRMACH NA TAKA SKALE NIEMA! TYLE W TEMACIE. POWODZENIA DLA LUDZI NORMALNYCH.

@Tyle na temat.

w kazdej firmie tak jest niestety

Virgo1980
@1724

Popieram. Pracowalem tam 6 miesiecy I sie zwolnilem. Donosicielstwo, lamanie kodeksu Pracy I traktowanie ludzi jak niewolnikow, brak grafikow codziennych. Panowie koordynatorzy z Bożej Łaski potrafią zadzwonić w ostatnim momencie -Pan nie ma ma dzisiaj służby, to Pan ma służbę i biegnij człowieku 30 kilometrów w ostanie momencie. Odradzam stanowczo. omijać ta firme.

Pasjonat

Wypłata na czas, natomiast pokazując jako młoda osoba ,że chcę pracować, ciężko jest się doprosić aby nadal dalej pracować w tej firmie,obiecują z przedłużeniem umowy natomiast tak nie jest, szukają kolejnej głupiej osoby z grupą, nie zauważają osób którzy chcą się rozwijać, najlepiej jest przyjąć głuchego dziadka na patrol, śmieszne jest to ,że człowiek czeka bo ma mieć obiecaną umowę przedłużoną, a nagle okazuje się,że nie ma miejsca pracy. Może panią dyrektor w woj. Lubelskim miejscowości K******u ktoś skontroluje? Często urlopy , biuro zamknięte żeby składać dokumentację, Pracownik jeden drugiego obgaduje, wykonując odpowiedzialnie obowiązki na obiektach obcy ludzie oraz pracownicy firmy wynajmującej ochronę są zadowoleni, natomiast pani kierownik niestety nie, JEDNO ZDANIE , DO FIRMY ZASTRZEŻEŃ NIE MAM,MOŻE WARTO ZMIENIĆ KIEROWNIKA W BIURZE W TEJ MIEJSCOWOŚCI? trochę śmieszne jest to,że ktoś chce pracować i się rozwijać dzięki tej firmie,a niestety nie może z powodu takiego kierownika? cv było wysyłane do stalowej woli stwierdzili,że to zależy od kierownika w danej miejscowości, przyjmuje swoich

O to to tam jest takie odnoszę ie że ta firma powinna się nazywać donosicielstwo i spółka sp. Z o. O. I w każdych oddziałach się to dzieje ale najlepiej mają ci co są lizusami i wałówki przynoszą przełożonym to ci są wtedy cacy czyli nazwa finalna Donosicielstwo i wałówki sp. z. o. o.

John
@Anonim

Chłopie dałbyś se spokój przecież każdy widzi że te posty się cały czas powtarzają coś się tak uwziął jak ci nie pasi zwolnij się i idź gdzie indziej

ppoppik

nie szanuja pracownikow to jest masakra Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wszystko i kultura osobista

Dariusz

najgorsza firma ochroniarska jaką znam

po prostu Dzieci niczyje .

Agata

@Wojtek jeżeli jeszcze jesteś zainteresowany pracą w firmie Skarem tu jest oferta pracy: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-ochrony-fizycznej,1HYmpAOijeF6sjDIMafy9E,zielona-gora @Obiektywny Dlaczego uważasz, że firma nie docenia swoich pracowników? Możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację? Co Twoim zdaniem firma powinna robić albo czego nie powinna robić, aby pracownicy czuli się docenieni?

@Agata

Pracowałem w tej firmie po 1 brak grafika 2 brak miejsca na sniadanie dla niepełnosprawnych praca po godzinach itp. Wiele innych spraw bym przytoczył ale szkoda czasu i nie polece nikomu pracy w tej firmie

Czarek

Niestety sami sobie robimy takie piekiełko a później narzekanie na firmę, że jest zła itd.

Janusz

Dobry pracownik nie ma problemu i zawsze radzi sobie w codziennej pracy!!

Arek
@Janusz

HA ha że co?? Te koluniu, chyba że jesteś podpierd........ To wtedy tak. Ale lepiej zawsze być sobą! Choćbys wszystkich miał przeciwko sobie. Nigdy niebadz ciota. Roboty jest pełno na szczęście. A ta firma jest wyjątkowo nieprzychylna. Jakie stosunki międzyludzkie tam panują itd itp to niebede przytaczal, myśle że każdy średnio inteligentny się domyśli.

Giertych

Coraz bardziej mi się podoba praca w Karsach !!! I da się zarobić

Wojtek

Agata przytoczyć przykład nikt tego nie zrobi ale w skrócie ufa się i docenia tych co są lizusami i nic nie robią więcej poza swoje obowiązki a tych co starają się robić coś więcej poza swoje obowiązki to odrazu się skreśla jako zło i przez takich lizusow przelozony umacnia się w zarządzie swojo opinie że jakim to się nie jest dobrym szefem a dodatkowo przełożeni bawią się w niepotwierdzone plotki które później takim ludziom zarzucają co chcą pracować ponad obowiązki ale nic za to nie oczekując tylko być normalnie odbieranym tylko i wyłącznie lizus ma dobrze który jest pseudo ochroniarze i to jest przykre

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 111 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.