Radomska Szkoła Wyższa

Radom

Opinie o Radomska Szkoła Wyższa

anonim 2011-05-05 13:08
hamstwo i pazerność, poniżej wszelkiej krytyki
anonim 2011-05-05 13:14
Radomska Szkola Wyższa to okropne miejsce do pracy. Hamstwo i pazerność pracodawców są oburzające.
anonim 2011-07-09 14:53
Zgadzam się całkowicie.[usunięte przez moderatora] Najlepiej nie mieć z nimi nic wspólnego
anonim 2011-07-09 15:04
Cały czas dołowanie pracowników i podcinanie skrzydeł. Wydzieranie się i obelgi. Nikomu by nie przyszło do głowy, że takie [usunięte przez moderatora] mogą założyć i prowadzić uczelonię.
anonim 2011-10-07 18:14
anonim - 2011-07-09 15:04:12

Masakra jakaś! Oszukały mnie na sporą sumę pieniędzy!!!!!! Gubią specjlanie pisma i żerują na czyjejś naiwności!
masakra 2012-08-27 12:40
Witam,

szkoła jest szkołą o bardzo niskim poziomie.
\\\\\\\\\\\\\\\"Władza\\\\\\\\\\\\\\\" szkoły jest aż szkoda słów-beznadziejna.
Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony szkoły.
Nie polecam-warto dojeżdżać gdziekolwiek dalej niżeli tam.
fola 2016-05-21 09:02
ciekawe @jago czy wystarczy magisterka i podyplomowe żeby u nich pracować
Lidia 2017-08-06 21:51
Czy aktualnie pracuje ktoś w Radomska Szkoła Wyższa? Jaka panuje atmosfera? Wypowiadając się i pozostawiając swoją opinię na temat pracy, pomagacie osobom tym, które myślą o przyjęciu się do pracy w tej Szkole.
Zostaw swoją opinię o Radomska Szkoła Wyższa - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radomska Szkoła Wyższa