fabryka Mebli Meblar

Baranów

Opinie o fabryka Mebli Meblar

Darty 2010-04-15 14:06:32
No początku jest pięknie i ładnie, po jakimś czasie wychodzi brak szacunku do pracownika, który zrobił dla firmy bardzo wiele.
Pracodawca robi tak żeby pracownik pracujący kilka lat sam odszedł, bo staje się niewygodny.
Totalny brak zaufania do pracownika, inwigilacja, podejrzliwość nie zna granic. Bardzo chłodna atmosfera. Brak swobody w działaniu.
Jak ktoś chce się uczciwie dorobić, angażując się to nie w meblarze.
Można by rzec nic dziwnego kapitalizm, ale to nie ma nic wspólnego z kapitalizmem a na pewno z prawdziwym kapitalizmem.
Taka postawa przypomina mi Judasza.
tiger79 2012-01-15 21:04:12
Firma Meblar mieszcząca się w polsce jest firma beznadziejną (usunięte przez moderatora),nie dotrzymują terminu zamówienia,sam jestem tego świadkiem .Zamówiłem łóżko 3/01/2012 r. miało być 14/01/2012 o godzinie 16,30 tak jak zostałem powiadomiony ,po czym termin minoł kierowca dość że nie przyjechał z zamówieniem to do tgo zadzwonił o 18:30 że niby auto się popsuło i nie dojedzie i żebym się kontaktował z salonem na kolejny termin dowozu.To są jakies kpiny z klienta a do tego obsługa w salonie na kromera we wrocławiu jest beznadziejna .Uważajcie na tą firmę której nie zalerzy na dobro klinta .(usunięte przez moderatora)
meblorze.pl 2013-02-05 16:41:11
Co do pretensji z kosmosu o niedotrzymanie terminu - wyślij się na MARSA. Nie pracuję w Meblarze, tylko z nimi współpracuję (kupuję meble) i terminy mają szybsze niż niejedna firma. W biurze pracuje Pan (usunięte przez moderatora), rzetelny gościu - zawsze informuje o terminie realizacji. Nigdy nie miałem z nimi problemu co do terminu. Także pretensje miej do salonu, że wcisnęli ci taki a nie inny termin a nie do fabryki. A to, że na magazynie pracują raczej nieroby (2 gości to wyjątki) to inna sprawa. P.S Nigdy nie idźcie po towar do takiego czarnego typa w kapciach - strasznie niemiły lomp, lubi sobie też wypić w pracy :)
Vicki 2013-03-27 22:47:45
Słyszałam że zaczęli w Meblarze produkować do dużej Niemieckiej firmy - może będą przyjęcia ??
marcin 2013-08-04 17:44:04
Jak ty pierwsze co pytasz o płace to nawet tam nie idź. Zadaj sobie pytanie co umiem i co chce robić a jeżeli zaczynasz od ubezpieczenia i zarobków to nie wróże Ci przyszłości w żadnej pracy. Firma jest na poziomie i wspaniale się z nią współpracuje.
Rafał 2016-09-09 13:53:34
Ocena po niespełna dwóch latach użytkowania narożnika salvo. Beznadzieja produkt z wadami konstrukcyjnym na które Pan "serwisant" poruszył ramionami. I stwierdził że nic z tym nie zrobi. Zawias z żaglówka bezpośrednio pod materiałem stwarza niebezpieczeństwo dla użytkowników.
Nie polecam tych mebli z pełną determinacją.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o fabryka Mebli Meblar - Baranów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fabryka Mebli Meblar