Opinie o Fabryka Mebli Meblar Maria I Franciszek Sołtysik sp.j. w Baranów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Meblar Maria I Franciszek Sołtysik sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Mebli Meblar Maria I Franciszek Sołtysik sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Meblar Maria I Franciszek Sołtysik sp.j. w Baranów

Janusz Nowy wpis

Narożnik Salvo II w pojemniku na pościel była uszkodzona płyta podłogowa. Zgłoszenie - przyjazd serwisanta / bardzo miły facet/ wymiana płyty na nową wolną od wad narożnik zrobiony. Jeśli chodzi o sam narożnik, bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie! Bardzo miły kontakt w czasie zgłaszania reklamacji, krótki czas na wykonanie reklamacji, bez żadnych problemów! 100% zadowolenia! Gorąco polecam produkty Meblar! a że w życiu zdarzają się przypadki, że może coś w czasie użytkowania uszkodzić się, więc właśnie od tego jest reklamacja. Prawda?

Well Nowy wpis
@Janusz

"a że w życiu zdarzają się przypadki, że może coś w czasie użytkowania uszkodzić się, więc właśnie od tego jest reklamacja. Prawda?" Drogi Januszu jak coś uszkodzisz w czasie użytkowania to nie jest to reklamacja. Po prostu jak sam coś popsułeś, możesz sobie to naprawić a nie reklamować. Wypal dziurę w tapicerce i reklamuj. Powodzenia.

Iwona Nowy wpis

zakupilam naroznik Enzo.produkt ladny wizualnie i na tym koniec.Po kilku miesiacach wglebienia w siedzisku,posrodku wyczuwalna deska ,ktora uniemozliwia siedzenie w tym miejscu.Niemozliwe rowniez spanie na nim przez te wglebienia.pierwsza reklamacja-serwisant stwierdzil ze tak ma byc(zgroza)Zlozylam kolejna reklamacje i czekam na serwisanta.Odradzam zakup bo jest zwykly bubel za niemale pieniadze

drosiu Nowy wpis

Kupiłem witryne MEGA SYSTEM 2 i po złożeniu okazało sie że są zle nawiercone otwory na polki. Zglosiłem reklamacje i stwierdzili że ją zle zmontowałem. Przyjechał serwisant z miarką pomierzył i stwierdził że ją żle zmontowałem. Nie chciał nawet słuchać że tego nie da się żle zmontować bo są otwory na śruby. Reklamacja nie uznana, radż sobie kliencie sam jak kupiłeś. Jakośc i wykonanie żenada nie polecam , radzę kupować w salonie gdzie można obejrzeć dane meble.

Rafał

Ocena po niespełna dwóch latach użytkowania narożnika salvo. Beznadzieja produkt z wadami konstrukcyjnym na które Pan "serwisant" poruszył ramionami. I stwierdził że nic z tym nie zrobi. Zawias z żaglówka bezpośrednio pod materiałem stwarza niebezpieczeństwo dla użytkowników. Nie polecam tych mebli z pełną determinacją. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fabryka Mebli Meblar Maria I Franciszek Sołtysik sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
marcin

Jak ty pierwsze co pytasz o płace to nawet tam nie idź. Zadaj sobie pytanie co umiem i co chce robić a jeżeli zaczynasz od ubezpieczenia i zarobków to nie wróże Ci przyszłości w żadnej pracy. Firma jest na poziomie i wspaniale się z nią współpracuje.

Vicki

Słyszałam że zaczęli w Meblarze produkować do dużej Niemieckiej firmy - może będą przyjęcia ??

meblorze.pl

Co do pretensji z kosmosu o niedotrzymanie terminu - wyślij się na MARSA. Nie pracuję w Meblarze, tylko z nimi współpracuję (kupuję meble) i terminy mają szybsze niż niejedna firma. W biurze pracuje Pan (usunięte przez moderatora), rzetelny gościu - zawsze informuje o terminie realizacji. Nigdy nie miałem z nimi problemu co do terminu. Także pretensje miej do salonu, że wcisnęli ci taki a nie inny termin a nie do fabryki. A to, że na magazynie pracują raczej nieroby (2 gości to wyjątki) to inna sprawa. P.S Nigdy nie idźcie po towar do takiego czarnego typa w kapciach - strasznie niemiły lomp, lubi sobie też wypić w pracy :)

tiger79

Firma Meblar mieszcząca się w polsce jest firma beznadziejną (usunięte przez moderatora),nie dotrzymują terminu zamówienia,sam jestem tego świadkiem .Zamówiłem łóżko 3/01/2012 r. miało być 14/01/2012 o godzinie 16,30 tak jak zostałem powiadomiony ,po czym termin minoł kierowca dość że nie przyjechał z zamówieniem to do tgo zadzwonił o 18:30 że niby auto się popsuło i nie dojedzie i żebym się kontaktował z salonem na kolejny termin dowozu.To są jakies kpiny z klienta a do tego obsługa w salonie na kromera we wrocławiu jest beznadziejna .Uważajcie na tą firmę której nie zalerzy na dobro klinta .(usunięte przez moderatora)

Darty

No początku jest pięknie i ładnie, po jakimś czasie wychodzi brak szacunku do pracownika, który zrobił dla firmy bardzo wiele. Pracodawca robi tak żeby pracownik pracujący kilka lat sam odszedł, bo staje się niewygodny. Totalny brak zaufania do pracownika, inwigilacja, podejrzliwość nie zna granic. Bardzo chłodna atmosfera. Brak swobody w działaniu. Jak ktoś chce się uczciwie dorobić, angażując się to nie w meblarze. Można by rzec nic dziwnego kapitalizm, ale to nie ma nic wspólnego z kapitalizmem a na pewno z prawdziwym kapitalizmem. Taka postawa przypomina mi Judasza.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Meblar Maria I Franciszek Sołtysik sp.j. - Baranów

Fabryka Mebli Meblar Maria I Franciszek Sołtysik sp.j.
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Budka
    63-600 Baranów
  • NIP: 6191002644 REGON: 250468034 KRS: 0000005131

Fabryka Mebli Meblar Maria I Franciszek Sołtysik sp.j.