Opinie o POL-MOT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POL-MOT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w POL-MOT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-MOT w Warszawa

potwierdzam.pol-mot warszawski to syf.zarówno skoda ale głównie peugeot.nie płacą premi, na rozmowie o prace co innego mówią a co innego potem okazuje się w zyciu i na papierze. ściemniacze co przyjechali z całej polski i chca się dorobić w stolicy bo u nich im nie wyszło.

pol-mot warszawa.peugeot. nie polecam. traktuja pracownika jak śmiecia. niby mówią że trzeba sprzedawać ale potem wszystko co złe to twoja wina, nie ma premii. przełożony a jest ich kilku kulturą osobistą nie grzeszą.

zwiadowca - 2010-12-12 21:08:04 anonim - 2010-08-10 23:10:06 Firma jak firma ale jesli zwalnia się ludzi którzy pracują już po kilka lat w tej marce i zatrudnia swoich kolesiów to coś tu jest chyba nie tak. Na to co się tu dzieje od zmiany dyrektora to brak słów. Jeśli właściciel chce utrzymać firmę to musi chyba coś zmienić inaczej widzę to marnie. Witam z tego co się orietuję to przyznaję racje ze osoba postawiaona na stanowsku [usunięte przez moderatora]jest poprostu ,,SZALONA WÅ?OCÅ?AWEK · POL-MOT Auto Sp z o.o.. POL-MOT AUTO SP Z O.O. MOÅ»E W KONCU KTOS ZAINTERESUJE SIÄ? TÄ? CIEKAWÄ? OSOBA [usunięte przez moderatora]

zwiadowca

anonim - 2010-08-10 23:10:06 Firma jak firma ale jesli zwalnia się ludzi którzy pracują już po kilka lat w tej marce i zatrudnia swoich kolesiów to coś tu jest chyba nie tak. Na to co się tu dzieje od zmiany dyrektora to brak słów. Jeśli właściciel chce utrzymać firmę to musi chyba coś zmienić inaczej widzę to marnie. Witam z tego co się orietuję to przyznaję racje ze osoba postawiaona na stanowsku [usunięte przez moderatora] jest poprostu ,,SZALONA"" i uprawia [usunięte przez moderatora] w miejscu pracy,a co najciekawsze czuje się bezkarna lecz sądze ze do czasu.

Mechanik

Pracę proponują o umowę zlecenie. Może trwać od 3 miesięcy do roku. A później umowa o pracę na czas określony. Rok później 3 i czas nie określony. Więc to jakiś żart. Na pytanie o zarobkach nie mogli do końca stwierdzić ile można zarabiać . Gwarantują najniższą pensje czyli 1460 a reszta to premia od wyrobienia godzin . Zapytałem się o nadgodziny, więc odpowiedzieli jak chcesz zostajesz jak nie to nie. Ale nadgodzin i tak nie płacą

wysokość wynagrodzenia. Nadgodziny. Rodzaj umowy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
anonim 2

świetna firma ? to jakiś żart :) płaca tragiczna: 1.500-2.200 brutto !

Janusz
@anonim 2

To jakaś dziwna informacja wydaje mi się z palca wyssana. Czy ktoś wie jakie są aktualne warunki?

moim zdaniem świetna firma

Solidna Firma, nie zawsze doceniająca pracowników na poziomie Dyrektorów Oddziałów.Praca stresująca - jak to w usługach i handlu.Dużo szkoleń specjalistycznych związanych z profilem działalności.

Zostaw merytoryczną opinię o POL-MOT - Warszawa

• Jak się pracuje w POL-MOT?

Zobacz opinie na temat firmy POL-MOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POL-MOT?

Kandydaci do pracy w POL-MOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POL-MOT