Opinie o POL-MOT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POL-MOT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w POL-MOT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-MOT w Warszawa

Mark

Pracowałem długo w tej firmie aktualnie dno ,może kilka lat temu jeszcze jako tako ,a teraz Koleśnikostwo, kierownicy i dyrektorki ułomni, prezesi jeden nieodpowiedzialny...drugi chory krzykacz komuchowo. Stanowczo nie polecam, brak poszanowania pracownika

Witam, Nie wiem jak jest na stanowiskach kierowniczych. Ale Mechanicy zarabiają w granicach 1800 a 2600 netto.

Kolega

Od późnego 2014 propagandowiec firmy na tym forum przyjął nową taktykę- pisać posty o niczym które przesuną te starsze, krytyczne na drugą stronę. Taka komunistyczna strategia "zakrzyczeć wroga". Pozdrawiam komuszka z pol-mot. Widzę co tu robisz kotek

miko

Dno i wodorosty podobnie płace . Praca dla ludzi mało ambitnych i lubiących słuchać poleceń otaczających go zewsząd kretynów łącznie z prezesem na czele.

Mechanik

Pracę proponują o umowę zlecenie. Może trwać od 3 miesięcy do roku. A później umowa o pracę na czas określony. Rok później 3 i czas nie określony. Więc to jakiś żart. Na pytanie o zarobkach nie mogli do końca stwierdzić ile można zarabiać . Gwarantują najniższą pensje czyli 1460 a reszta to premia od wyrobienia godzin . Zapytałem się o nadgodziny, więc odpowiedzieli jak chcesz zostajesz jak nie to nie. Ale nadgodzin i tak nie płacą

wysokość wynagrodzenia. Nadgodziny. Rodzaj umowy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Mechanik zarabia około 1,8-2,3 zł miesiącu. Nadgodziny nie są płacone. Duża rotacja pracowników czy na salonie czy na warsztacie

juz po za matrix

To naprawdę jestem pod mega wrażaniem, że dają umowę, a co mają dać, kwity na węgiel.... ludzie obudźcie sie.... jak długo będą Was po (usunięte przez administratora)

3/4 napisanych w tym miejscu opinii to są kompletne bzdury. Jestem pracownikiem warszawskiego oddziału od 4 lat i z czystym sumieniem polecam każdemu pracę w PMA. Faktycznie, rotacja jest, ale jak w każdej firmie. Dotyczy zarówno szeregowych pracowników jak i kadry zarządzającej (moim skromnym zdaniem zmiany w zarządzie wyszły tylko na lepsze). Firma dynamicznie się rozwija, ma mocne poparcie w firmie matce- Pol Mot Holding- a to pozwala patrzeć bezpiecznie w przyszłość.Płace podstawowe na przyzwoitym poziomie, do tego premie wypracowane przez samego pracownika.

Mark

Bzdury to ty piszesz kolego

gosc

Pracownik Pol-Mot Auto - a w którym oddziale pracujesz?

Pracownik Pol-Mot Auto

Pracuję w tej firmie od 7 lat. Wszystkie negatywne opinie jakie tu czytam to jakieś brednie. Jak w każdej dużej firmie tak i tu trzeba pracować i dążyć do celów jakie wyznaczane są przez zarząd. Normalne. Kiedy osiągasz wyznaczone cele zostajesz odpowiednio premiowany. Stawki są takie jakie sobie wynegocjujesz (podstawa) a premie takie jakie wypracujesz. Proste. Ja jestem zadowolony i z wynagrodzenia i z kierownictwa. Rotacja jest natomiast wynika to z tego, że ktoś albo chce leżeć bezczynnie i zarabiać albo zwyczajnie nie ma pojęcia o tym co ma robić. Ludzie doświadczeni i chętni do pracy utrzymują się tu latami i zarabiają fajne pieniądze. Autoryzowana stacja to nie warsztat u Miecia w garażu i trzeba spełniać standarty dotyczące doświadczenia i kultury pracy.

RAPIT

Pracuje w tej firmie od dwóch lat... Na Boga nie piszcie takich głupot! Atmosfera i podejscie do pracowników nie zależy od kilku ludzi z zarządu całej spółki, tylko od kierowników, dyrektorów i reszty pracowników danych oddziałów. Wiec jeżeli ktoś pisze ze gdzieś tam pracował i go wycisneli to nie znaczy ze wszędzie wciskają. Pozatym wychodzi z ludzi tutaj 'POLSKOSC' najlepiej nic nie robić i zarabiać krocie. To nie jest warsztat u Kazia tylko autoryzowany serwis nie ma mowy o tandecie, praca ma być zrobiona na 100 % i jak najszybciej. Kto tak pracuje, dba o miejsce pracy, stanowisko i narzędzia ten zarabia. Nic trudnego wystarczy zmienić podejście.

poli

POL-MOT Auto to jedna z największych wielomarkowych firm dealerskich w Polsce. W 2013 roku Spółka sprzedała niemal pięć tysięcy nowych samochodów co jest naprawdę świentym wynikiem. Wyżej już ktoś próbował wyprowadzić Was z błędu, dlatego spróbujcie posłuchać tych którzy znają się na rzeczy lepiej ;)

spredzawc

Pracowałem kiedyś u konkurencji, bardzo mnie ciekawi jakie tutaj sprzedawcy samochodów mają warunki zatrudnienia, bo niestety u mnie to się bardzo pogorszyło i musiałem opuścić poprzednią pracę, teraz szukam nowej możę nawet w tej samej branz ale musze poszukać miejsca gdzie bede zadowlony z warunków. jak jest tutaj?

NN
@spredzawc

W każdym oddziale warunki są inne, a najważniejsze są standardy obsługi i realizacja planów (min 10-12 szt.) - pewnie to dobrze znasz. Warunki na jakich się zatrudnisz mogą się w ciągu roku zmienić nawet 2 razy. W miarę dobrze mają tylko zatrudnieni po znajomości. Poczytaj wcześniejsze opinie! 8,5 Euro na godzinę raczej nie dostaniesz ;) W całej branży nie jest lepiej ale to żadna pociecha. Powodzenia.

wero

no chyba nikt nie powie jak do końca te warunki finansowe wyglądają, chyba że dacie rade określić tak mniej więcej jakiej kwoty można się spodziewać tak naprawdę w poszczególnym dziale.. dajcie znać jak to wyglada naprawdę no i napiszcie nam tutaj, to na pewno byłby bardzo pomocny wpis ogólnie, pozdrawiam.

niemen

a na jakim stanowisku pracowałeś "były pracownik"?

tofik

blacharnia jest z 1970 roku,kierownik nie ma bladego pojecia o pracy,nie umie zapanowac nad zespolem,zarobki 2400-2600,wedlug wspolczynnika ktorego nikt nie rozumie,wszystko jest ukrywane.poziom wykonania samochodow.masakra nawet nie maja zgrzewarek!!!!jeden wielki smrod na lakierni!!!

tofik

blacharnia

Odejście było spowodowane zdarzeniem losowym a nie tym że chciałem czy nie, mam jednak nadzieję że będę mógł wrócić i zrobie to z wielką chęcią !!!

Jestem byłym pracownikiem POL-MOT Auto , niestety byłym nie z woli pracodawcy ani swoim, życie tak się ułożyło i to co jest wypisywane to bzdura, ludzie z POL-MOT Auto nie doceniacie tego co macie !!!, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jednak dla mnie najlepiej w POL-MOT AUto, jeżeli solidnie i uczciwe pracujesz jesteś doceniany !!! Polecam wszystkim !!!

miro
@były pracownik

dno i siedem metrów mułu

Pierre

Kupiłem w Skodę Spaceback! Jestem bardzo zadowolony. Poziom obsługi bardzo mnie zaskoczył - oczywiście pozytywnie. Wiele firm mogło by się uczyć profesjonalnego podejścia i życzliwości od Polmot Auto. Wiem, że zawsze pisza tylko ci niezadowoleni, sfrustrowani ale ja nie mogłem na to patrzeć bezczynnie i dorzucam od siebie 5 na 5 ! Trzymajcie tak dalej!

lol

Drogi Sławomirze (jeżeli faktycznie masz tak na imię) twoja opinia jest troszeczkę nie na miejscu. Wymieniasz człowieka z imienia i nazwiska a sam piszesz anonimowo. Trochę to mało wiarygodne. Jeżeli jest tak jak piszesz to powinieneś sprawę wyjaśnić osobiście w salonie.

Zostaw merytoryczną opinię o POL-MOT - Warszawa

• Jak się pracuje w POL-MOT?

Zobacz opinie na temat firmy POL-MOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POL-MOT?

Kandydaci do pracy w POL-MOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POL-MOT