Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Gosc

Macie postojowe z tarczy antykryzysowej? Czy można do pracy do Was iść?

Ludek

Nie polecam tej pracy bo jest problem z dojazdem a pracodawcą za mało się stara żeby to zmienić ,dlatego zrezygnowałem z rekrutacji w tej firmie rowerem trudno jeździć do pracy ,słaby rozkład MZK ,pojedyncze połączenia a dla admistracji całkowity brak połączeń jeśli stać cię na zakup i utrzymywanie auta po to tylko żeby na terenie miasta dojeżdżać i w soboty to ok ale pensja jaka mi zaproponowali nie pokryje kosztów zakupu i utrzymania auta

Ruda
@Ludek

Amazon wozi pracowników po 100km autobusami za darmo lepiej tam idź

No ludzie jedyni
@Ludek

Może jeszcze obiadki gotować i w domku posprzątać jaśnie Państwu? Ludzie! Bez przesady!!! Dobra lokalizacja, nie stoisz w korku jak na strefę, a dojazd z Centrum zajmuje 5 minut. Ciekawe co kandydacie reprezentujesz sobą, że masz takie oczekiwania? Proszę zostać Dyrektorem , to będzie auto służbowe etc.

Wozny
@No ludzie jedyni

Ta sama trasa co na strefę. Odbijasz za bama na prawo S3 i 3minuty jesteś na fabrychach od razu z pominięciem korków wszystkich. Dojazd na strefę super jest.

Ola
@Wozny

No ok ale za jakie pieniądze , przecież to najniższe krajowe

Beniek
@Ola

Oczywiście że w bramie najniższe krajowe i jeszcze dojazdy odlicz to kpina z chałupy wychodzić za ten grosz

S

Z tego między innymi wynika niechęć biznesowych elit do jawności płac. Mogłaby ona ujawnić skalę nieprawidłowości i wywołać społeczny gniew. Wszak nie ma żadnego usprawiedliwienia, aby prezes firmy zarabiał sto razy więcej od szeregowego pracownika. Nie ma też uzasadnienia dla gigantycznych pensji, premii czy odpraw dla kadry zarządzającej, szczególnie w firmach przynoszących straty - uważa Szumlewicz i przypomina, że wiele polskich pracodawców uwielbia mówić o społecznej odpowiedzialności biznesu. - A przecież odpowiedzialność polega między innymi na trosce o pracowników i przejrzystości zasad rządzących przedsiębiorstwem. Jawność płac byłaby ważną częścią relacji opartych na zaufaniu i dialogu między pracodawcami i pracownikami. Jeżeli pracodawcy rzeczywiście są tak uczciwi, jak deklarują, powinni poprzeć wprowadzenie jawności płac - podsumowuje

Malte

Czytam tutaj te teksty i sam bełkot, żadnych konkretów a nawet sensownie skleconego zdania Można wywnioskować,ze firma jest OK, a produkują się sami nieudacznicy, którzy nie potrafią powiedzieć o co im chodzi i czego chcą.

Hirek
@Malte

Wydze konkretny pracownik kadr pisze o konkretach a co dokładnie ?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Lenor

A ja się pytam jak mozna dodzwonić sie do tej firmy. Telefon podany na stronie nikt nie odbiera.

Ryża

Dobra skonczcie te wywody. Powiedzcie tak normalnie ile u was można zarobić, tak bez owijania

Ryża
@Ryża

A jeszcze jedno. Ile jest zmian i jak z pracą w soboty? Byłbym wdzięczny za te informacje.

Lala
@Ryża

Zarobki są różne w zależności od stanowiska, działu, stażu tak samo jeśli chodzi o pracę zmianową jeden dział robi na 3 zmiany inny na 2 a szwaczki i biura na jedną zmianę.

@Lala

To ile można zarobić na produkcji ? Więcej jak 2.000 na rękę ? Nadgodziny i soboty są płatne ?

Macie stażowe płacone?

Mądraluś
@Nina

Nikt nie płaci za staż,starzy się już kończą nowi nie frajerzy za friko robić tu nie będą .dojeżdżać o 4 rano. Mają ludzi za (usunięte przez administratora) ,roboty za trzy osoby ,pensja żebracza. Żeby wam bóg w dzieciach wynagrodził drodzy przełożeni za waszą uczciwość. Kiedyś Bamą rządził na kacu jeden mądry ,wyj....li go, zostawił skacowanych pupilów i przepłacanych leni i nowych sługusów szefa . Tak tam płacą złotem, ale nie za ciężką pracę i nie za doświadczenie . Więc komu i za co i dlaczego ? Jakieś racjonalne uzasadnienie ?

mistrzu

Stażowego nie ma

mistrzu
@Nina

jak muszą to płacą za soboty i nadgodziny

Walesa
@mistrzu

Czas założyć ZWIĄZKI ZAWODOWE,ale tym razem musimy trzymać sie razem,żeby nie było poprawki. Będą brac nas na huki,ale nie damy sie!!!!!!!!!!! znam kogos,kto nam pomoże zapisać sie do OPZZ Solidarność,tylko potrzebuje wiekszej grupy ludzi. Chetnych zapraszam do mnie.

Bszczelny
@Walesa

Wysokość odpisu podstawowego na Fundusz jest stała i wynosi w 2018 roku 1185,66 zł w przeliczeniu na pełen etat. Ktoś widział te pieniądze ?

Bszczelny
@Bszczelny

Niedozwolone jest uzależnianie dofinansowania do wczasów czy jego wysokości od kwalifikacji, stanowiska pracownika, czy stażu pracy. Potwierdził to wyrok Sądu Najwyższego z dnia 16 sierpnia 2005 r. (sygn. akt I PK 12/05), w którym wskazano, że wydatkowanie środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych z zastosowaniem kryterium stażu pracy, bez uwzględnienia kryterium socjalnego i sprzecznie z zakładowym regulaminem świadczeń socjalnych, jest niezgodne z przepisami ustawy o ZFŚS.

@Bszczelny

To czemu trzeba 3 lata stażu przepracować w Bamie żeby dostać wczasy po gruszą ?

Zosia
@Niewygodny

Pracuje rok ,zarabiam najniższą na produkcji, co miesiąc zfss dostaje 1186 zł za moją osobę . Upublicznione jest co roku rozdysponowanie zfss w Bamie ? Ja nie dostałam jeszcze nic .

Ela
@Ryża

Niestety kokosow nie zarobisz.na prodykcji magazynie itp. 1860-2000 i nie licz na wiecej nawet z nadgodzinami.za soboty firma (usunięte przez administratora)tylko daje dzien wolny...startuj na nowa hale tam jest 3000 brutto i od czerwca 3 zmiany!jak nie masz szans na prace w jakiekolwiek innej firmie to pozostaje jedyne rozwiązanie

Mądrala
@Niewygodny

Sąd Najwyższy w wyroku z 20 czerwca 2012 r. (sygn. akt I UK 140/12, OSNP 2013/13-14/160) podkreślił, że: „(…) Regulamin zakładowego funduszu świadczeń socjalnych stanowi źródło prawa pracy na podstawie art. 9 K.p. (…). Skoro określa on także »zasady i warunki korzystania z usług i świadczeń finansowanych z Funduszu«, jest więc wiążący nie tylko w zakresie ogólnych zasad (kryteriów) podziału środków funduszu świadczeń socjalnych, ale także w odniesieniu do ustanowionego w nim trybu ich przyznawania pracownikom, uwzględniającego indywidualną ocenę każdego przypadku według przyjętych kryteriów.”.

Hans
@Bszczelny

Nooooo wydali na zespoły muzyczne i filharmonie pod nazwą integracji, zamiast biedniejszym pracownikom co roku wypłacić wczasy pod gruszą ,firma nie ma prawa uzależniać gruszki od 3 lat stażu pracy !

przewodniczący związku zawodow
@Hans

Tak jak pożyczki mieszkaniowe są świadczeniem pomocy socjalnej dla najmniej zarabiających pracowników i nie powinni dostawać inne osoby co dużo zarabiają. Zfśs to pomoc biednym,nie bogatym. A jak jest w regulaminie zfss Bamy ? Każdy wie jak .

Murzyn
@przewodniczący związku zawodow

Pchają w d....e tym co się przelewa .dla najmniej zarabiających nic się nie należy.paczki po osiem jakby ich nie było stac.pazernosc nie ma hamulca.

marek
@Ela

Nawet w biurach bez kokosów dziewczynie po kilkunastu latach pracy płacili ledwo ponad 2000 na rękę i miała rację że porzucenie zrobiła . Po złości jej nawet nie chcieli dać porozumienia żeby mogła normalne pieniądze zarabiać gdzie indziej. Taka polityka tutaj jest .... Tylko że teraz nikt w świadectwa pracy nie zagląda i można z dnia na dzień odejść do drugiego lepszego pracodawcy. I mają ludzie rację bo tu tylko po złości egoistyczny prywatny interes szefostwa wychodzi na jaw....i nikogo nie dziwi już że kolejna rzuciła wypowiedzeniem.... dorobiły się tu obie - stresu w chorej atmosferze i pracy za innych...zresztą nie tylko one bo my też.

@marek

kumate babki, pracowite za trzy ,znały się na swojej pracy ,inni to wykorzystywali, powinny razem się starać o odszkodowanie ,wszyscy wiemy czemu,teraz przynajmniej mogą być kierownikami, tu się marnowały za darmoche,co za przyjemność z myślenia i zapierniczania za innych leserków bez wiedzy co du_y noszą wyżej jak głowy

Karola
@Nina

Babki srabki. (usunięte przez administratora)Wazne do kogo można oczkami postrzelać i z kim pogadac a poza firmą nikt się niby nie dowie jakie z nich (usunięte przez administratora). Wraz z ich mężami. Wstyd

Ważniak
@Karola

Nazwiska?

Ciekawski
@Ważniak

Sucha Blondi czy Mała ?

@Ciekawski

pracownicy co znali się na pracy byli skutecznie tępieni bo burzyli pijar nierobom i zmuszono ich do odejścia ,szefowie wola widocznie bajki od faktów

Robol
@Bszczelny

Gdyby miało być rozdysponowane dla wszystkich to każdy by co najwyżej polskie morze może zobaczył. Dzięki Tobie jednak najlepsi i najważniejsi widzą co roku apartamenty we Włoszech. Powinienes być z sieibe dumny!

@Robol

Chwała najwyższym że mogę na nich rylać ja beduin

Biedul

ZA CO IM PLACA 20 X WIEKSZA PENSJE NIZ NA PORODUKCJI ? ZA TO ZE POGANIAJA BATEM PO PLECACH ,STRASZA ,I POPIERAJA NAJGORSZE PRAKTYKI. CZEMU KIEROWNIKOWI WYPLACILI ZA PARE LAT DO PRZODU BO LUDZI ZLE TRAKTOWAL ? TYLKO W BAMIE SIE NAGRADZA KIEROWNIKOW I BRYGADZISTOW ZA ZLE PRAKTYKI. KTOS WYPLACIL POSZKODOWANYM ZLOTOWKE? ILE NIUNIEK Z PRODUKCJI SIEDZIALO U NIEGO W BIURZE DOBROWONIE A ILE MUSIALO ZNOSIC ROZNE ZACHOWANIA ? WYSZTSCY WSZYTSTKO WIEDZA A GORA WYBIELA SIEBIE ? TO NIE WIEDZIELI 20 LAT ? NIE SLYSZELI ? I DALEJ SLEPYCH I GLUCHYCH UDAJA ?

Martadela
@Ela

żartujesz ??? więcej 500 plus dostanę i dodatków od państwa !!! za takie wsie pieniądze dać się poniżać codzien ??? wolę w domu siedzieć

@Karola

potwierdzam, uwaga na (usunięte przez administratora), które tam pracóją. jedna to nawet kierownika wyrwała a teraz płacze.

Witek
@Marta

bo żonaty był :D

Witek

a kogo ja obrażam? mówię co jest. Może warto zadbać o morale firmy. Zamiast romansować w pracy warto skupić się na pracy. Może warto ostrzec jakieś żony żeby nie puszczały tutaj do pracy swoich mężów ale odwrotnie, żeby mężowie nie puszczali do pracy swoich żon. Co ? nikt nie widzi, że są wśród nas pracownicy, któórzy idą na L4 z powodu nieudanego romansu? Albo odchodzą z pracy dobrzy fachowcy, bo muszą się wyplątać z kłopotliwej sytuacji? To jest jak najbardziej opinia o firmie.

Elektryczny
@Witek

@Witek nie jesteś na bieżąco. Ta lala przecież awansowała, szkoda bo było na co na produkcji popatrzeć. A ten co za nią tak latał to podobno to jego L4 to sciema bo i tak był do odstrzału. Firma przeciętna, szału nie ma ale i nie taki zapier.......jak na przykład w faureci.

Aleksander
@Elektryczny

Czy firma zatrudnia na produkcję również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały w takim charakterze? Zastanawia mnie, czy są szanse na przyjęcie.

Ogar
@Biedul

Panie Biedul - gdybyś myślał to byś takich bzdur nie wypisywał -no ale gdybyś myślał to byś nie był Biedul !

@Ogar

@Ogar Uważam, że Twoja wypowiedź nie jest na miejscu. Napisz proszę na jaką umowę może liczy nowo zatrudniona osoba w Bama?

Taki pan z TPV z PCBA

Przyszedl do nas pan Petrus z tpv Dlaczego nie tesknia za nim w poprzedniej firmie? Odpowiedzcie sobie sami

Jak zarobki w nowej fabryce ?

Agruszka

:) Żegnajcie 3 kobietki:)

Ktore
@Agruszka

Ktore

Milenka
@Ktore

te co zamiast zająć się własnym życiem zajmują się cudzym i są fałszywe.

Baranek

Nie dbają o doświadczonych pracowników , Dużo zwolniło się administracji i kierownictwa ,pracowali powyżej 10 lat w firmie ,nawet powyżej 20 lat. Nowi wchodzą i wychodzą . Starzy nie chcą tam tyrać i myśleć za friko na kominowe pensje królów-królowych-królewstwa. Tylko znajomości się liczą ,nie ciężka praca,nie wiedza. Atmosfera na produkcji ,magazynach i nie tylko - dużo do życzenia. Szczucie jednych na drugich . Stanowiska obsadzane sługami pana. To nie jest normalne tak pracowac

@Baranek

Metoda Szewca z Rzeszowa ????

Czysty

Kto nie chciał brudzić rączek dawno się zwolnił ???

Mizia
@Czysty

M. odeszła , stary typował ja na kierownika za siebie i zabierał na zebrania . Ktoś wie czemu. Czyste ręce ma .

@Mizia

Miała rację. Jedna z normalnych. (usunięte przez administratora) ja nie pociągało widocznie. Dobry pracownik jak ona to tylko do darmowej roboty za innych nierobów. Nikt nie jest frajerem żeby myśleć za kierowników a pensje brać fizola. Bravo M. Zabierz nas z sobą .

Ruda
@Ania

Robili z dziewczyny konia pociągowego. Na jej miejscu nawet 1 dnia bym nie przepracowała w Bamie. Szkoda dziewczyny bo się tu marnowała z tymi nieudacznikami i leserami. Każdy wie jak było. W Bamie od dawna nie ma z kim już pracować. Brak wiedzy i lenistwo się kłania. Bałagan i zero zainteresowania. Tylko kliki zaszczuwania jednych na drugich i maskowanie niewiedzy. Walka o żebracze pensje niedowartościowanych ludzi bez kwalifikacji i szkół i bez doświadczenia. Taka Polskę chcieliśmy ?

Lubię M.
@Ruda

Jeździ fura nowa z salonu i kierowniczka jest hahaha to sobie pogorszyła :d Najlepsza decyzja twojego życia M. Tęsknimy ale tu nie masz po co wracać marnować cennego czasu ! Daj namiary to dołączymy ,będziesz naszym kierownikiem w innej firmie :)

AsA
@Baranek

Do wymiany kierownictwo a nie ludzie/załoga . Materiał ludzki na produkcji też niestety ale coraz gorszy - a kto jest winien temu ?! Szefc z Rzeszowa ! Jak taki ktoś może zarządzać produkcją nie mając pojęcia o zależnościach występujących na każdym etapie przebiegu procesów ( nie tylko produkcji)oraz ich wpływie na efektywność pracy !! Wszystko co dobre zaczyna się od wiedzy, atmosfery , relatywizmu ,zaufania i szacunku . Jakkolwiek żeby to stosować , trzeba to rozumieć i w to wierzyć a z tym u Szewca jest słabiutko .

Mimi
@AsA

Polityka coś mu nie styka

znawca tematu

W skali 1 do 10 oceniam : 1-atmosfera pracy,1-przełożeni,1-zarobki,1-mozliwosc awansu,1-wspolpracownicy,1-dojazd,1-warunki pracy,1-jakosc obiadów i dofinansowania,1-kadra najwyzsza,1- kadry i podejście do pracownika,1-atmosfera w jakości,1-atmosfera produkcji i magazynów ,1-traktowanie pracowników,1-motywowanie pracownikow .sam zadaj sobie pytanie czy tego chcesz przyszly pracowniku .od tej reguly jest tylko 1 procent wyjatku

Pszczolka Frania

Na starej hali ok 2300 na rękę a na nowej ok 3000 na magazynie. Na produkcji na starej 2000 na nowej 2500. Pozdrawiam

Ello
@Pszczolka Frania

Na nowej 2500 ma rękę nie mają

Pracownok
@Ello

Żal.pl

Fasola

A czy ta firma ma swoją stronę internetową

Stara rura

W firmie panuje duży nieład. Zbyt dużo kierowników od niczego. Spychologia na każdym kroku. Ciężko cokolwiek załatwić. Zarobki bardzo słabe jak na wymagania co do pracy. Brak premii, nadgodziny za dzień wolny. Nie polecam.

Strach to zły doradca
@Stara rura

W dużych organizacjach szansę na zmianę masz tylko wtedy ,gdy jesteś gotów dać się zwolnić,jeżeli zmiana nie dokona się sama.Jeżeli nie masz takiej determinacji do zmiany to nic nie osiągniesz!

Ryba
@Stara rura

Zostali gorsi od tych co się ich pozbyli dla przykładu . Bo tamci działali na polecenie tych co zostali.

Ziom
@Strach to zły doradca

To raczej kierownictwo powinno się zainteresować wprowadzeniem zmian. Bo to im powinno najbardziej zależeć na pracownikach, którzy chcą pracować w normalnej atmosferze. W innym przypadku ludzie będą uciekać do innych firm. A miejsc wolnych jest obecnie całkiem sporo i za lepsze pieniądze.

@Ziom

wszędzie przyjmują z porzuceniem pracy tak więc śmiało bez oporów (usunięte przez administratora) i zacznij pracować w normalnych firmach

Czarny
@Ziom

Zapomnij ! Klika co grabi tylko do siebie nie swoje pieniądze

Jacek
@Stara rura

Po co pracujecie i narzekacie?Smarujecie się nawzajem,a to moja rola.Trace wenę gdy nie ma tematu na ploteczki.

Kristif

Moje rzycie to bama

Stowarzyszenie poszkodowanych

Nie bądź obojętny na problemy w firmie! Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl *Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Ofiara

w stowarzyszeniu siła

GW
@Stowarzyszenie poszkodowanych

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami oraz z szukaniem nowej pracy.

Mimi
@GW

rzadna strata pomoge

Pomoge
@Mimi

Obowiązkowym elementem w takim kalendarzyku powinny być nazwiska osób, które dopuszczają się nadużyć i szczegóły ich zachowania. Dobrze jeśli przy każdej notatce umieścimy również miejsce, czas oraz okoliczności towarzyszące zdarzeniu. Dowodem w sprawie mogą być również listy, wiadomości sms, a także nagrania zrobione dyktafonem lub kamerą. Skutecznym potwierdzeniem nękania w pracy są też mejle

Prawnik
@Pomoge

Sad Najwyzszy Uznal, ze zgodnie z art. 23 k.c., dobra osobiste czlowieka pozostaja pod ochrona prawa cywilnego niezaleznie od ochrony przewidzianej w innych przepisach. Z tego wzgledu ochrona wynikajaca z art. 24 k.c. jest ochrona cywilno-prawna takze wtedy, gdy korzysta z niej pracownik. Obowiazkiem pracodawcy jest takze zapobieganie i przeciwdzialanie naruszaniu dobr osobistych przez innych, podleglych mu pracownikow. Z tego wzgledu tolerowanie takich naruszen jest przyczynieniem sie pracodawcy do wynikajacej z nich szkody, uzasadniajacym jego wlasna odpowiedzialnosc za szkode wyrzadzona podstawie art. 416 k.c. Odpowiedzialnosc ta ma charakter deliktowy. Takiemu jej zakwalifikowaniu nie przeszkadza to, ze obowiazek szanowania dobr osobistych pracownika ma takze charakter obowiazku ze stosunku pracy, ktorego naruszenie pociaga za soba odpowiedzialnosc kontraktowa.

Prawnik
@Prawnik

po prostemu nie musisz iść do sądu pracy bo każdy poszkodowany może założyć sprawę cywilną nie tylko pracodawcy też koledze z pracy

Mruweczka
@Prawnik

niech płacą latami rzerowali na cudzej krzywdzie koledzy koleżanki przelorzeni...zgłaszam sie ...

Krzysiu

Niom

Królowa pszczolek

Parentyfikacja rodzin dysfunkcyjnych oraz wielodzietnych powoduje że dzieci muszą zajmować się młodszymi i przyjąć rolę matki

Mamusia
@Królowa pszczolek

zwłaszcza jak matka karierowiczka pracuje

Dopóki nie oszczyszczą szeregów z starej kadry kierowniczej razem z brygadzistkami to dobrze nie będzie . Na pokaz pozbyli się paru a reszta taka sama została .

Dopóki nie oczyszcza szeregów z starej mentalności kadry kierowniczej i brygadzistkami to dobrze nigdy nie będzie ,za mało parę osób na pokaz odstawili Amerykanie a na resztę jest ciche przyzwolenie

Przez tam same fajne babki

Kizi

Nikt nie widzi jak zachowuje się Pani F,co robi z ludźmi i jak ich traktuje,a stronniczość jej pomocnika przechodzi wszelką wyobraźnię.

Fajny Fojtek
@Karolina

Niom przes sucha z bmwi

Pracowita Pszczółka
@Fajny Fojtek

"Godosz - królowej wolno wszyćkie drzwi przestawiać w Bamie . Jak pierdyknie to całe biura się tszynsom." i suchej wolno wszyćko.

Pipek
@Pracowita Pszczółka

Wysuszona dobra sztuczka napier()a i spierd()a specjalistka od zamieszania w krótkich spodenkach.

Czysty
@Pracowita Pszczółka

Kralewna szantarzyska

Mróweczka

Drodzy koleżanki i koledzy z produkcji. Najważniejszy dział w firmie to wasz. Wszystkie inne działy i osoby na wyższych stanowiskach są służebne wobec produkcji. Bez pracowników produkcji nikt nie byłby potrzebny już. Jesteście najważniejsi w firmie. Tylko dzięki wam istnieją inne stanowiska i działy. Tak wygląda hierarchia ważności według prawa ekonomii i gospodarki rynkowej. Jesteście filarem każdej firmy i należy się wam szacunek i specjalne względy.

@Mróweczka

Frazesy !

Ziutek

kto awansował te marne brygadzistkami ...... marne kierownictwo produkcji ...magazynu .....ci ludzie poza podjeb.......niem coś potrafić umieć robić ?????

Beka
@Ziutek

polityka zarobki jak w NBP tylko dla najważniejszych

2019
@Ziutek

Posłuchajcie co mówią na dziale skarpet o swojej ...niby brygadzistce..masakra..tylko współczuć . Może po ankiecie coś się zmieni..

Murzyn
@2019

Nie przypominam sobie od początku swojej drogi zawodowej aby gdzieś tak słabo płacili przy tak zawyżonych wymaganiach oraz poganianym batem po plecach i zepsutej atmosferze ,było rórznie ale nigdy z takim czymś do czynienia nie mialem

Biały murzyn
@Murzyn

Jak trzeba dowoduw to dostarcze

Niewygodna
@Ziutek

Haha dostaly awans za ciężka prace na palarni

@Niewygodna

no co ty za umiejętność obsługi kalkulatora

Beata
@Niewygodny

Standardowy telefon do działu IT: - Pomoc techniczna, słucham? - Mój komputer nie działa. - OK, co się dzieje, gdy próbujesz go włączyć? - Nic. - Czy kabel zasilający jest podłączony? - Nie widzę, strasznie tutaj ciemno. - To zapal światło. - Nie mogę, jest jakaś awaria i nie mamy prądu.

Beti
@Beata

Kochanie, to nieprawda, że interesuję się Tobą dopiero od momentu, kiedy przesłałaś mi swoje zdjęcie, a wcześniej Cię olewałem. Jak możesz tak pisać? Fascynuje mnie w Tobie przede wszystkim Twa inteligencja, uwielbiam nasze wspólne rozmowy, jesteś błyskotliwa, dowcipna, wrażliwa i bardzo czuła. Chyba zakochałem się w Tobie, masz cudowny charakter... - pOwaShNiE pIsZeSz MuJ sŁoTki MiSiAcZku?

Zdolna skarpeta
@Ziutek

Umieć nie umieć wypłaty brać ! Czy się stoi czy leży to się nalerzy

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.