Opinie o Nycz Intertrade w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nycz Intertrade. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nycz Intertrade na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nycz Intertrade w Kraków

Stasiu

Jeśli ktoś szuka pracy w normalnej firmie to zdecydowanie odradzam

@Stasiu

większość pracowników pracuje tutaj ponad 15 lat, zatem to normalna firma, nikt nie siedziałby tu latami gdyby było inaczej

Cześć wam, nie wiem czemu myślałem, że firma zatrudnia głównie ludzi na produkcję, a tu proszę:) Pracuje ktoś moze jako kierowca cysterny i da mi znać czy uprawnienia ADR, które są mile widziane dają mi jedynie przewagę w procesie rekrutacji nad innymi kierowcami, czy perspektywy na lepszą kasę też się z nimi wiążą. Wpadła oferta na stanowisko, piszą w sumie tylko o dyspozycyjności, a jaką umowę oferują, kasę, benefity. Pzdr i mam nadzieje do zobaczenia na pokładzie!

Spejson Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy w firmie Nycz Intertrade jako przedstawiciel handlowy. Organizacja w firmie jak w latach 90. Handlowiec nie zna cen produktów, wszystkim steruje kierownik M. on ustala ceny dla klienta. Samochody porażka .

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko chemika analityka/mistrza produkcji. Firma oferuje pracę w młodym i dynamicznym zespole. Czy to oznacza, że podczas rekrutacji jest ograniczenie wiekowe? Czy oprócz ubezpieczenia na życie można liczyć na jakieś inne benefity? Dajcie znać, bo chcę tutaj aplikować.

Stasiu

Jeśli ktoś szuka pracy w normalnej firmie to zdecydowanie odradzam

Pracownik Nowy wpis
@Stasiu

Mauzer.

Nie wiem czy coś wyniknęło z przyglądania się, drogi Prezesie? Ale aby ułatwić proces przyglądania, wspomnę o faktach. Była galwanizernia czy jak kto woli cynkownia. Cynkownia zarządzana przez Dyrektora, Kierownika Zakładu, Kierownika Cynowni ,była fakturzystka byli pracownicy na umowach pracę i ...cynkownia nie wypracowywała zysków. Mało tego , cynkownia była na stratach. Cynkownia została zamknięta. Skończyło się na zgłoszeniu do policji o złodziejstwie. Prawda była taka ,że wszyscy wiedzieli o lewej produkcji w której uczestniczył pracownik cynkowni i portier pan B. Były kamery , można było interweniować ,ale kierownik cynkowni uciekł na chorobowe ale dyrektor i kierownik zakładu zgłosili tylko sprawę na policję aby wytłumaczyć się z brakami u Prezesa. Cynkownia została zamknięta i sprzedana obcemu przedsiębiorcy ,który zarabiał dobre pieniądze i nawet pracownicy u nowego przedsiębiorcy zarabiali po 6-7 tysięcy miesięcznie. Nasuwa się proste pytanie. Jak była zarządzana cynkownia ,gdzie była pani dyrektor kierownik zakładu i kierownik cynkowni ,za co brali pieniądze i dlaczego dopuścili do strat na cynkowni. Czy wtedy Prezes też się przyglądał?????

@Mauzer.

Brzmi to dość poważnie :/ A jak dalej potoczyła się cała sprawa, czy policja wyciągnęła jakieś konsekwencje? Czy do tej nowej firmy przeszli też starzy pracownicy? Jestem ciekawa jak ta sytuacja potoczyła się dalej.

Mauzer.

(usunięte przez administratora)to codzienność i niestety chleb powszedni w zakładzie w Niepołomicach. Ciekawe jest to ,,,że mobing (usunięte przez administratora)na wyższy poziom i (usunięte przez administratora)są pracownicy ,którzy chcą pracować i nie koniecznie bawią się w politykę dyrekcji i kierownictwa zakładu polegającej na walce z Prezesem i właścicielem firmy. Organizowane są tajne spotkania poza zakładem przy piwie gdzie tworzony jest front przeciwko Prezesowi.

Alicja
@Mauzer.

tak mało pracy by tu mieli mieć, że w takie rzeczy by się mieli bawić? ;p Ale skoro tak piszesz to wyjaśnisz w sumie czemu mieliby przeciwko prezesowi występować, co by to dało?

Prezez

Przeglądane się temu !

Prezes

Ja też !

Alicja
@Prezes

Ciekawa bym była jak ta wspomniana sytuacja się rozwinęła.. Udało się dogadać wszystkim wzajemnie czy dalej atmosfera w firmie jest lekko napięta? Teraz od nowego roku jak z warunkami zatrudnienia stoicie, zmieniło się coś konkretnego w zasadach?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Nycz Intertrade na Pracownik Gospodarczy? 28 września ogłoszenie na Praca.gov.pl.

Prezes

umowa o prace , wynagrodzenie miesięczne

Małgorzata
@Prezes

A czy oprócz wynagrodzenia można liczyć na jakieś premie? Na początku pewnie jest umowa na okres próbny, a potem?

Kierowca

Na rozmowie o pracę człowiek zostaje zapewniony że mają masę roboty, zamówiony jest kilka samochodów, firma się rozbudowuje. Dla firmy jeżdżą inne spedycje ponieważ jest tyle zleceń. Człowiek zwalnia się z pracy i dołącza do nycza. Po trzech miesiącach zwalniają gdyż nie ma roboty, a swoje auto z nycza które miało stać widuję regularnie na drogach. Troszkę to mało profesjonalne. Nycz Niepołomice

Aneta

A jakie są to szkolenia dokładnie ?

@Aneta

szkolenia zależą od stanowiska na jakie jesteś zatrudniona

Ryszard
@Iwona

Z tymi szkoleniami jest tak, że każdy może wnioskować o kurs czy tylko przełożony decyduje kogo wyśle? Bo często firmy oferują szkolenia, a potem z dostępnością do nich jest kiepsko.

@Ryszard

Każdy może wnioskować

@Aneta

zależą od stanowiska :)

Czy w Nycz Intertrade zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracownik miesiaca

A i owszem

Emilia
@Pracownik miesiaca

O i dużo ich tam jest czy firma też oferuje sensowne zatrudnienie lokalnym?

Czy w Nycz Intertrade są szkolenia zewnętrzne?

Nycz

Tak, są

Julia

Ile da się zarobić ? Jakie trzeba mieć wykształcenie ?

Robus

NYCZ w Niepolonmicach to firma do dupy,nietrzymajaca sie sensu i kupy!!!,Kadra nia zarzadzajaca to (usunięte przez administratora) Niewolnikom szkode wyrzadzajaca!!!Niepolecilbym tam nikomu pracy bo to sami loszusci i lajdacy!!!Niemarnuj czasu na NYCZA tego,bo pozalujesz wszystkiego:(.

Stach

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką umowę dostaje się na początek?

zorek

Martyna

Czy takie narzekanie poprawi niektórym nastrój?? Normalna firma więc o co chodzi?

Remik

Niektórym pieniądze przesłaniają wszelkie inne wartości?

Dociekliwy
@Remik

A tak dokładniej, to o kogo chodzi......:)

Zuza

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy?

Atmosferyczny pracownik.
@Zuza

Atmosfera? A cóż to takiego? Czy atmosferą można zapłacić w banku ratę kredytu? A może atmosfera załatwi sprawę płatności co miesięcznych związanych z rachunkami za prąd,gaz,wodę czy może czynsz? A może atmosferą można zapłacić na stacji benzynowej? Ale zapewne atmosfera jest związana z hiper marketami i promocjami tam oferowanymi typu kup 2 produkty np. 2 rowery a 3 -eci będzie za 1 zł.....? U nas atmosfera polega na wzajemnym donoszeniu na kolegów z pracy. Kadra zarządzająca tak właśnie tworzy atmosferę......Donosiciele i kapusie są odpowiednio doceniani..... Pracownicy merytoryczni i tacy którzy potrafią pracować i tworzyć wartość dodaną są zwalniani,pozostają tylko "lojalni" ,którzy nie koniecznie coś potrafią oprócz donoszenia na kolegów. Taką oto atmosferę kreuje kadra kierownicza.

Atmosferyczny pracownik.
@Atmosferyczny pracownik.

Oczywiście mam na myśli oddział w Niepołomicach i o atmosferze w tym oddziale.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Nycz Intertrade? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Obi

Nie. Nie jest

świat się zmienia...

W Krakowie w Li..u jest 3400 zł, a po roku 3800 zł (brutto).

Zostaw merytoryczną opinię o Nycz Intertrade - Kraków

• Jak się pracuje w Nycz Intertrade?

Zobacz opinie na temat firmy Nycz Intertrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nycz Intertrade?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nycz Intertrade?

Kandydaci do pracy w Nycz Intertrade napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nycz Intertrade
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Płk. Dąbka 8 C
    30-732 Kraków