Opinie o Hotel Andel's w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Andel's. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Andel's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Andel's w Kraków

Wiki

Pracowałam w Andelsie na pokojach wszystko było by dobrze, gdyby nie "niby" menager hoouskipingu Pani B, która nic nie robi tylko narzeka i nakręca wszystkich, że to wina dyrektora. Wszyscy się zwalniają tam i dobrze robią, może przejrzą na oczy co wyprawia Pani B ???????? powodzenia

Domi
@taka prawda

Kierownicy od początku już, nawet podczas rekrutacji mają jasno przedstawiane, że nie będą osobami decyzyjnymi? Będąc już tym kierownikiem to ma się chociaż lepszą pensję za samą nazwę stanowiska? Na czym to kombinatorstwo, o którym piszesz miałoby polegać?

Aaa Nowy wpis

Wiecie, że kilka lat temu pisali, w ogłoszeniu dla pokojówki, że można brać udział Vienna House Academy? Tyle nie byli już na tyle mili, by wyjaśnić dokładnie co to jest, a szkoda. Dajcie znać, jakie tu są szkolenia, i czego bym się tu nauczyła?

Większość opinii widzę, że pisana z perspektywy prac związanych z porządkiem na terenie obiektu. Chciałbym dowiedzieć się czegoś od kuchni i to dosłownie. Zamierzam wziąć udział w rekrutacji na stanowisko kucharza. Ogłoszenie kusi atrakcyjnymi zarobkami ale nie ma podanych żadnych kwot. Od jakiej kwoty na h zaczyna taki kucharz? Kuchnia zapewnia kitel roboczy czy koszty po stronie pracownika?

Jak wygląda ścieżka kariery w Hotel Andel's? Czy trudno jest zdobyć awans?

Kasix Nowy wpis

Ciężko na pewno, a droga do awansu może być długa i ciężka dla Ciebie. Najpierw cię styrają , zwyzywają od najgorszy później może się uda :)

Maja

Hej, ja również pracowałam w tym hotelu i zgadzam się ze wszystkimi opiniami jakie tu występują. Odradzam pracy w takiej atmosferze. Pozdrawiam wszystkich byłych Andelsiakow :)

Kinix

W vienna House pracowałam w wakacje w 2023: jako pokojowa do pracy nie polecam tam pójść. Atmosfera okropna. Supervisorki nie rozumieją pracownika z wyjątkiem jednej (Kasii) , pokoi multum, a dziewczyny w ogóle nie szanują pracy dziewczyn. Menagerka B.T w ogóle niekompetentna, odpisać pracownikowi nie raczy , w ogóle nie ma szacunku do innych. Nigdy bym tam nie wróciła, a pracy tam żadnej z was nie polecam. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem Vienna przy Galerii Krakowskiej radzę się dobrze zastanowić. Pozdrawiam

@Wiki

I ludzie się zwalniają, bo wspomniana Pani narzeka, o co w tym chodzi? Pracując na pokojach miałaś zmiany czy stałe godziny?

Wiki

Narzeka na wszystko, do pracy ani płynów ani pościeli ani odkurzaczy a wózki stare nowe pochowane w magazynach na lepsze czasy. Wszystko co dyrektor kupuje ona chowa nie daje by Panie pokojowe miały lżej tylko jeszcze im dowala.. . Na pokojach miałaś stałe godziny od 8-16,ale jeśli nie wyrobisz się z pokojami to musisz zostać dłużej. Najlepiej idź spróbuj i sama ocen ???? a gwarantuje, że opinia będzie taka sama jak i moja :)

Wiki

Ja przychodząc na pokoje miałam mieć stałe godziny od 8-16, ale zdarza się, że narzuci Ci abyś np: była na popo na pablikach, albo w sylwestra wstawi Cie w grafik na noc i ja to np nie obchodzi, że nie możesz być.. Masz być(usunięte przez administratora)

@Wiki

No dobra. Z tych wypowiedzi wynika, jakby całym złem pracy tutaj, była wspomniana przełożona. Ale to chyba nie jej firma i jest takim samym pracownikiem, jak każdy inny. Komu więc można tam zgłosić działania przełożonego, który jak pisano, nie ułatwia wykonywania powierzonych zadań i arbitralnie ustala grafik pracy?

taka prawda
@Wiki

Zdanie pracowników nie liczy się tam w ogóle, nawet kierowników, który pracują tam od lat i chcieliby mieć jakąkolwiek decyzyjność w swoich działach, nawet dotyczącą takich spraw jak używanie nowych wózków. W związku z tym niestety wszyscy kierownicy mają tam totalnie sprane mózgi przez pożal się boże dyrektora, wyprzedzają nawet działania i pomysły pana dyrektora, twierdząc, że zrobimy to tak i tak, żeby ów dyrektor się nie przy%^&*$%^. Pan dyrektor zresztą jest bardzo kiepski (najgorszy jakiego przyszło mi w życiu widzieć). Nie zna swoich pracowników, nie wie co tak naprawdę się dzieje w poszczególnych działach. Jedyne co robi to kombinuje gdzie uciąć hajs na i tak najtańszych pracownikach. Chociaż kilka lat temu pan dyrektor sam sprowadził swoją żonę (która jest tak nieogarnięta, że to jest hit nad hity), co jest niedozwolone przez regulamin pracy hotelu, na bardzo wysokie stanowisko i najlepiej płatne zaraz po pensji dyrektora. Nie chce bronić pani B., bo mojej sympatii też nie zdobyła, ale ma ona po prostu sprany mózg i robi tak bo wielki pan T. tak sobie chce.

@taka prawda

To po co stanowiska kierownicze, skoro nie mają żadnej decyzyjności? Kto zatem podejmuje wszystkie decyzje we firmie, sam szef? Piszesz, że Pan dyrektor próbuje uciąć hajs, ale jak znajdzie powód to co może nim być? Dużo kasy zabiera tak w ciągu miesiąca?

Domi
@taka prawda

Czy nowo zatrudnione osoby w Hotel Andel's otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

To zależy na jaki dział chcesz iść. Najlepiej znajdź lepszy hotel kierownictwo dyrektora two . Jak dla mnie najgorsze jakie mogło być !

@Ania

Ja bym chciała iść na recepcję. Tutaj jest od razu UoP, czy nie? I jak już piszę pytanie, to jeszcze może przy okazji ktoś mi odpowie, czy na recepcji jest jakiś firmowy dress code, czy prywatne ubrania sie nosi?

Roxi

Ile zarabia tu szef kuchni? W internecie szukali kogoś jakiś czas temu, ale nie widziałam info o pensji. Tu wiecie, jaka jest pensja? I czy dla szefa kuchni są też jakieś napiwki czy wyłącznie pensja?

Miejsce w sam raz na pierwszą pracę. Masz na umowie 18 zł/ h ? Nie ma się co cieszyć - przy wypłacie dostaniesz 9 zł za wysprzątany pokój, a tego nie zrobisz w pół godziny. Wyzysk, do tego nigdy nie wiesz o której wyjdziesz z pracy. Rotacja pracowników ogromna.

Sprytne dziewczyny robią 20 pokoi w 7 godzin i szybciej. Do godz 16 zostają te wolniejsze:)

Gocha

Witam, pracuje w tym hotelu 4 rok. Fakt na początku było ciężko ale jak się wdrożyłam jest spoko. Może początkujące nie zrobią wyjazdu w 30 min ( ja robię tak do 20 min.) o tyle pokoje serwisowe robi się w 10 minut. Podsumowując raport np. 20 pokojowy kończę 14,14.30 czyli 6,6.5 godziny a jeżeli mam 20 pokoi to mam 180 brutto. Może to nie jest kosmos ale jest jeszcze innych fajnych czynników które powodują że nadal tu pracuje. Co do rotacji- rotuja nowe osoby które miały trochę inne pojęcie o pracy w dziale hsk. To jest ciężka praca fizyczna wszystkie panie pokojowe to wiedzą ale jak już wspomniałam da się wytrzymać JAK SIĘ Chce i pracy nie boi.. Pozdrawiam wszystkie Panie pokojowe :)

Julia

Jak jest w zespole? Dobrze się pracuje z innymi, czy trzeba uważać na współpracę. Ciekawi mnie jak to jest być częścią zespołu.

@Julia

Ważny jest wzajemny szacunek reszta sama się układa ????

Widzę że jest to wypowiedź osoby która miała bardzo krótki staż pracy. Dziewczyny pracują nawet po 14 lat zlecenie również w większości jest stale więc nie wiem na jakiej podstawie jest ta wypowiedź.

Bardzo pilnie potrzebuję informacji na temat hotelu Andels w Krakowie. Chciałabym się mianowicie dowiedzieć, czy istnieje tam szansa odbycia stażu czy też praktyk. @Ja, wiesz może coś na ten temat? Byłabym naprawdę wdzięczna za odpowiedź.

alina

Nie sprytne dziewczyny tylko bardzo głupie. Do godziny 16 zostaje mądry pracownik który nie pracuje na akord za minimalną stawkę godzinową jeszcze z niepłaconymi nadgodzinami.

@Gocha

4140 zł brutto za 23 dni pracy pracując 6 godzin dziennie.Chciałabym to widzieć.To jest kosmos na tym stanowisku pracy gdzie nie można sie uprośić miesiącami - latami 50 zł podwyżki. Powiadasz fajne czynniki ? kantyna, premia kwartalna, praca w systemie 4 brygadowym i zmianowym,zero prywatności praca parobka :-) Nowe osoby właśnie mają pojęcie o pracy w przeciwieństwie do pracowników zakorzenionych w tym hotelu.

(usunięte przez administratora) Praca tragedia, wszyscy się zwalniają, nie marnujcie czasu i siły dla tej firmy. Jedna wielka porażka.

@Tomek

Dziwne,bo są ludzie którzy pracują od 12 lat... są też osoby które się zwalniają, idą za lepszym "chlebem" i.... wracają. Czyli nie jest aż tak źle. Praca jak praca zależy co kto szuka. Na pewno ludzie w Andel's cenią sobie atmosferę jak w pracy panuje.

dorota

W tym hotelu nie ma atmosfery.Tych wracaących ilu było ? jeden, dwóch ? i co się z nimi stało ? struś pedziwiatr. Ci pracujący po 12 lat przyzwyczaili sie i zapomnieli jak się pracuje w normalnej firmie.

Praca w administracji firmy Vienna House to najgorszy okres w moim życiu. Nie polecam, bałagan, zero zarządzania, kolesiostwo i brak wiedzy.

Jak wygląda ścieżka awansu w hotel Andels?

Nie ma czegoś takiego, awansowanie graniczy z cudem

Ola

@Ja ale to czemu na umowie jest 18zł/h a dostaje się tylko 9?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie hotel Andels?

Umowa zlecenie lub umowa o prace

Wercybul

Pracuję tu już ponad rok, opinie na początku nieco odstraszały. Jednak jak się okazało, sporo się tu zmieniło. Pojawił się nowy dyrektor, nowy manager f&b, widać że ekipa zaczyna się fajnie zgrywać. Nie jest to miejsce absolutnie bez skazy i idealne, ale takie też nie istnieją. Na przestrzeni tego roku widać sporą zmianę. Jak ktoś szanuje ludzi w okół siebie i jest pracowity, to powinien być zadowolony. Ja jestem i póki co się stąd nie ruszam! :)

Jaaaa
@Wercybul

Nowy dyrektor? Przecież od dawna rządzi (usunięte przez administratora)

Dawid
@Wercybul

To fajnie, że zgrałaś się z zespołem i jesteś zadowolona z pracy. Przyjemnie chodzi się do pracy, którą się lubi. Jakie jeszcze widzisz pozytywne aspekty zatrudnienia. Czy wynagrodzenie jest w odpowiedniej wysokości, a pracodawca oferuje premie? Czekam na Twój wpis.

stefan

Nie ma takiego miejsca jak: hotel Andels Adres: Lublańska 34, 31-476 Kraków NIP: 9452029923 KRS: 0000231549 Ponoć jest Vienna House ale to całkiem inna liga

Maciej

polecam

slabe

Praca jako kelner na konferencjach cos strasznego niczym (usunięte przez administratora), worzenie tych stolow z piwnicy rozkladanie sprzatanie, o umowie o prace mozna pomazyc, daja do roboty to co najcierzsze za gowniane pieniadze, niektore Zatluszczone Panie menager traktuja nowych pracownikow z POGARDA wyrzszoscia zwracaja sie do ciebie Ty...ty wes to przyniesc zaniesc....nie podlizujac sie i nie wlazac w (usunięte przez administratora) szefostwu zostajesz zwalniany z dnia na dziec po przepracowaniu kilku miesiecy i nadzwiganiu sie jak glupi i łudzac sie ze dostanniesz umowe o prace. Słabe i zalosne ze w centrum pieknego miasta w pieknym hotelu sa takie stare KROWY ZATŁUSZCZONE ktore za nic maja nowych pracownikow. KTOS KTO ZARZADZA TYM OBIEKTEM POWINIEN WYMIENIC TO TOWAZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI. pracujac tam kilka miesiecy mialem ciagle wrqzenie ze jestem tam smiecie ktory robi ciezka robote. I to zwolnienie na koniec bez powodu gdzie milion razy dopytywalem kiedy dostane umowe o prace zalosne. nie polecam tego miejsca

Natalia
@slabe

Rozumiem jak najbardziej, że możesz mieć negatywną opinię o pracy w danym miejscu, ale nie daje Ci to prawa do obrażania innych osób. Bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie na forum. Może jakieś osoby pracujące na innych stanowiskach w hotelu Andels w Krakowie także chciałyby podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w tym miejscu? Zachęcam!

Członek wzajemnej adoracji
@slabe

Do pracy jako kelner trzeba skończyć conajmniej podstawówkę, sądząc po Twojej ortografii coś w życiu Ci nie wyszło :) PS: Nie można całe życie wykręcać się dysleksją, edytory tekstu są proste w obsłudze. Ps2: Czasy kobiet na stanowiskach managerskich to historia, Twoja opinia jest zatem nieaktualna.

Natalia
@Członek wzajemnej adoracji

Bardzo prosiłabym, aby nie zwracać się w ten sposób do innych użytkowników forum. Szanujmy się wzajemnie! Zastanawiam się, z jakiej pozycji wypowiadasz się tutaj, w wątku dotyczącym pracy w hotelu Andels. Byłeś lub jesteś zawodowo związany z tym miejscem?

managerem F&B- jest facet więc już się nie zgadza ta " zatłuszczona" mgr. co do pracy ? raz lepiej raz gorzej czasami luzik a czasami trzeba się nagonić - chętnie poznam miejsce pracy gdzie się nic nie robi- proszę o namiar. A ludzie w hotelu ? wg mnie spoko z każdym można się dogadać jak się chce, bez włażenia w (usunięte przez administratora) no chyba że ktoś lubi. pozdrawiam Lubię atmosferę w hotel Andels za: ludzie :)

Miejsce do pracy jak każde inne. Zawsze są jakieś plusy i minusy ale skoro są ludzie którzy pracują tu od poczatku czyli 12 lat a niektórzy wracaja to tak źle nie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Andel's - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Andel's?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Andel's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Andel's?

Kandydaci do pracy w Hotel Andel's napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Andel's