Opinie o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdynia

OlaPatola

Hej, jaka jest obecnie stawka na starszym analityku?

ANALityk
@OlaPatola

Obecnie jest 4900zł brutto na starszym analityku.

Z czego wynika fakt, że firma płaci najniższe stawki na rynku i nawet State, który od lat uchodzi za najmniej płacące korpo, płaci znacznie lepiej?

@Marta

To już nie do nas pytanie ale raczej do działu HR, który tu się raczej nie wypowie.

przykre
@Abc

ale rozkmińmy to, za dużo pracowników? chciwość i wykorzystywanie ludzi? czy biednemu globalnemu korpo aż tak źle się powodzi…?

Ubogi
@Marta

Firma porostu może sobie na to pozwolić... Jedni odejdą , to drudzy przyjdą , po co podnosic stawki i na tym tracić...? Zawsze znajdzie się szczęśliwy człowiek , bez żadnego doświadczenia czy tam lepszego wyksztalcenia , dla którego będzie to pierwsza praca i ucieszy się na stawkę, jaka otrzyma :( niestety nie inwestuje się w starszych racowników. A obowiązki są takie same jak obowiązki w innych trójmiejskich korpo

@Ubogi

Może warto byłoby zabrać głos na spotkaniach z (usunięte przez administratora) albo z dyrektorem? Jakoś wszyscy siedzą cicho a potem są tego efekty...

@Abc

To nie było bezpośrednio do Ciebie jak coś :) Po prostu przydałoby się mówić szefostwu o takich rzeczach.

@Marta

Wynika to z faktu, że santander nie szanuje swoich pracowników i dla nich są tylko cyferkami

Ubogi
@Abc

Rozumiem , spox:) tylko góra ma swoją śpiewkę. Inflacja. Za maly zysk wypracowany przez firmę. Albo to co słyszymy najczęściej : NEGOCJUJEMY STAWKI. Tylko, że negocjacje nad konkurencyjnymi stawkami trwają od lat i jakoś niewiele wychodzi. Nie raz ludzie słyszeli , że jak komuś się nie podoba to poprostu należy zmienić pracę. :/ Ale popieram w 100 procentach. Temat konkurencyjnych stawek należało by poruszyć. Myślę że każdy dobrze wie jak wyglądają stawki w działach fco u konkurencji

@Ubogi

Nie podnoszą stawek bo polski budżet musi klepnąć siedziba Hiszpanska bądź UK, a my cały czas jako Polacy jesteśmy określani "pomocą". Wielokrotnie na spotkaniach ogólnych z ludźmi z UK jak dziękowali to określali:" Polska przyjęła tyle i tyle co jest nasza wielka pomocą w kejsowaniu". Nie jesteśmy traktowani w ich mniemaniu jako pełnoprawny pracownik firmy tylko jako ich pomoc. Gdyby firma miała zacząć zwalniać z jakiegoś powodu to pierwsi polecieliby Polacy bo tych z UK nie ruszają. Przykre bo obowiązki mamy te same a np w własne święta obowiązują limity i Polacy nie mogą wziąć wolnego ale za to w W święto w Wielkiej Brytanii nagle wszyscy Polacy wolne mogą wziąć.

Asia

My też nie możemy żądać za dużych podwyżek bo wtedy UK czy tam Hiszpania wycofają się z Polski. To też już slyszalalm że klient z nas zrezygnuje i znajdzie tańszych pracowników. Zleca nasze zadania Indiom czy gdzieś tam na Wschodzie. Także nigdy nie będziemy zarabiać konkurencyjnie dopóki będzie możliwość znalezienia tańszych wykonawców

@Asia

Niestety UK nie traktuje nas poważnie i to widać od lat. Oddali nasze procesy Indiom w czasie pandemii tłumacząc to oszczędnościami. A oni nie wyrabiają sie z robotą, jak im sie zepsuł się automat, to Polska pomusz i poszła prośba do nas o nadgodziny.

@Asia

Twierdzą że klienci cenią nasza jakość a za jakość się placi. Firma jest już trochę na rynku więc powinna mieć wyrobiona renomę a co za tym idzie większe stawki. Co się dzieje że nadal dziaduja? I nie rozumiem dlaczego w tej firmie jest tam ogromny haos. Serio nikt z dyrektorów tego nie widzi? Menagerowie nie zgłaszają że UK robi sobie co chce? Polacy na "szkolenia" potrafią czekać nawet i miesiąc a samo szkolenie max 3 godziny. Przecież to szkodzenie sobie.

Asia

Bo wszystko jest przed strachem że UK się wycofa z Polski :( więc godzimy się na wszystko

Rockefeler
@Asia

Dokladnie, nawet czasem spotkanie jest jakies z TL, szybko konczymy bo UK nas skrzyczy - jesli w ogole sa jakies spotkania, bo co chwila odwoluja ze wzgledu na nawal pracy - ze nie pracujemy ale UK normalnie moga sobie szkolenia i spotkania robic.

O
@Marta

Dopóki znajdują chętnych na takie warunki, dopóty będą tyle płacić... Wyżej jest odpowiedź "kandydata": o co Wam chodzi, zawsze znajdzie się ktoś chętny :D A w momencie jak firma zaczęła zatrudniać ludzi z całej Polski to liczba możliwych desperatòw się jakby powiększyła ;)

Kasia b
@O

Zaznaczam są ogłoszenia za 3490 brutto na pozycje biurowe stacjonarne z wyższymi wymaganiami... Więc tu nie chodzi o to czy ktoś jest desperatem tylko o to jakie w danym czasie wyskoczą oferty pracy

Zola
@Rockefeler

UK może wszystko. Dziś na spotkanku pokazali jak beda teraz polaczkow sprawdzać-oczywiście obszar analityków. Policza ile czasu siedzimy w systemach itp. Kontrola co do minuty i jeszcze to zachwalają hehe

:o
@Zola

skąd to info? to dotyczy wszystkich zespołów?

@Zola

Ale co w tym złego, pracodawca płaci pieniądze więc wymaga od pracownika

biedak

Mikrozarządzanie, wywierane presji na pracowniku, inwigilacja... nie no, wszystko spoko.

potencjalnypracownik

hej, pamiętacie po jakim czasie od rozmowy rekrutacyjnej na „młodszego analityka” dostaliście odpowiedz? informowano mnie, ze ktoś będzie się kontaktował telefonicznie, a w razie decyzji negatywnej będzie informacja mailowa, a póki co cisza i się zastanawiam czy o mnie zapomnieli czy rekrutacje tutaj trwają długo

Na ogół do 2 tygodni się odzywają. Mogą mieć obecnie opóźnieni

obecnyniewolnik
@potencjalnypracownik

pewnie przestraszyli się że w widełkach podałeś/aś godną do wyżycia kwotę i stwierdzili że tutaj ze swoimi 3700 brutto nic nie ugrają

@obecnyniewolnik

Oj tak, zwłaszcza po tym jakie podwyżki premii zapewnili.... Jak strzał w twarz dla pracownika

Bbb
@Ptacpwnik

Ciekawe czy podwyżki wynagrodzenia będą równie „wysokie” co podwyżki premii. Zawrotna kwota…

I
@Bbb

Nie zapominajcie o tym ze mamy ekskluzywny pakiet medyczny;D. Obstawiam podwyżkę 10%. Klikacze tez odchodzą, 10 już poszło, kolejni na wypowiedzeniach

@I

Z tym ekskluzywnym pakietem to polecieli... Że im nie jest wstyd jako międzynarodowa korporacja...

Kasia b
@potencjalnypracownik

Hej, jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Jakie padały pytania oraz czy przebieg rozmowy był po polsku czy całość w j angielskim? Czy był może Test z Excela?

@potencjalnypracownik

Cześć, jeśli można wiedzieć jakie podali widelki? Najniższa krajowa dużo podskoczyła więc zapewne podnieśli wynagrodzenie na Młodszego Analityka

Kandydatka_na_analityka
@potencjalnypracownik

Miałam rozmowę w piątek. Chciałabym dostać tę pracę, ale obawiam się, że podałam za dużą kwotę, Powiedziałam, że chciałabym 4500zł brutto. Jakie Wy podaliście?

@Kandydatka_na_analityka

A zaznaczylas ze kwota do negocjacji? Jak wyglądała rozmowa w całości po angielsku? Był Test z Excela?

Samarytanin
@Kandydat

Kolego, czy Ty czytasz w ogóle widoczne tu opinie byłych i obecnych pracowników? Po co pchać się do firmy, która płaci niewiele więcej od tego co proponują kasjerowi w Biedronce czy w innym dyskoncie. Jeśli Ci życie miłe zatrudnij się na pół etatu w markecie i w międzyczasie zrób kurs spawacza, a na pewno lepiej na tym wyjdziesz.

@Samarytanin

Osoba która wybiera możliwość pracy 100% zdalnej to z pewnością nie ma zamiaru pchać się na kase do Biedronki... Nie rozumie tych zlosci obecnych pracowników? Jak mogą faktycznie zarobić więcej na pracy w markecie to droga wolna a do tego zrobią miejsce dla osób które będą chętne na takie warunki... Prawda jest taka, że zawsze znajdzie się ktoś chętny

@potencjalnypracownik

Ja godzinę po rozmowie :) nie wiem kiedy się rekrutowales/las, ale z tego co wiem rekrutacje na młodszego analityka są wstrzymane. Chyba że już w nowym roku.

pt
@Filemon

jaka jest teraz stawka dla młodszych analityków?

@pt

Na pierwszej próbnej umowie bylo 3700, teraz powinno byc 4k brutto (taką ja dostałem informację, jak komuś tyle zaoferują to niech łaskawie potwierdzi). Na drugiej umowie podwyżka Jakby ktos myslal o rekturacji tutaj, to na mlodszego analityka nie ma negocjacji stawki i jak podasz za dużą, to strzał w kolano.

Kandydatka_na_analityka
@Filemon

tak, zaproponowali mi 4k na pierwszej umowie.

Agata
@Ptacpwnik

Hej. 2 tygodnie to jeszcze ok. A możesz przybliżyć jak wygląda proces rekrutacji? Długo trwa? Ile etapów? Orientujesz się jak to wygląda teraz?

Lukasz

Straszne, bawienie sie w duzy kot, maly kot, rzucanie gwiazdka ninja w basemencie i proba wbicia jej w sciane, Lysys Team Leadr kradnacy sztucce, wiekszosc osob powinna tam pojsc na testy psychiatryczne, tak ? Tak. Bonusow brak, owocowych czwartkow tez. Wiekoszsc osob ma tam zeza i nie patrzy w srodek monitora. Kradzione sa przyciski z klawiatur i straszenie kocimi jezyczkami. Paranoja - Daro pozdrawiam

Patryk
@Lukasz

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) to malo powiedziane, wiekszosc sie tam nie myje i smierdzi spoconym psem, Srebrzysko przy tym odzdziale to pediatria, 50% na badania psychiatryczne, Kolega mowil ze niektorzy sie chwala tam ze sikaja na poduszki i potem to wachaja - to obrzydliwe, Pierdzenie i kichanie na kolezanki i kolegow z pracy sa na porzadku dziennym, Poziom angielskiego jest porwonywany z poziomem polskiej ekstraklasy, w trakcie pracy potrafi rozbrzmiec dzwonek i wszyscy sa wyprowadzania na zewnatrz zamiat liscie. Odglosy oddawanych fekaliow i sapanie masturbujacych sie team leadorow w toaletach poteguje tylko chrapke na petko kielbasy na schodach, Ludzie nie oddaja pozyczanych pieniedzy, mowia ze "nie oddadza" i tyle ich widzieli,l Duzo ludzi naduzywa alkoholu i czuc od nich fuzlem przy biurkach

Głodny wrażeń
@Patryk

Kurde, gdybym wiedział że takie historie na mnie czekają w biurze to bym w życiu nie odchodził. W moim zespole było wręcz przeciwnie. Sami nudziarze którzy pewnie w zainteresowaniach w CV piszą "oddychanie i przyjmowanie pokarmów". Przy takich dronach osoba sikająca na poduszki brzmi jak człowiek z pasją.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Windykator - telefoniczny
Speedxceo Sp. z o.o.
Hej

Podwyzka 500 zł brutto ale to w naszym obszarze. Szkoda ze specjaliści wiedza ile my dostajemy i zarabiamy( byli obecni na ogólnym spotkaniu) a my już nie wiemy ile i jak ich cenia. Albo wszyscy albo nikt

@Hej

Myślisz, że to z premedytacją tak się stało? Zresztą czy to jakoś mocno wpływa na warunki zatrudnienia gdy ktoś wie kto ile zarabia? Tu nie jest tak, że każdy patrzy do swojego portfela?

La
@Barbara

Nie uważasz tego za słabe, że pracownicy wyższego szczebla wiedzą ile zarabiają ci niższego ale na odwrót już nie? ja nic nie mam do jawności wypłat, ale tylko jeśli dotyczy to wszystkich pracowników

Nikt
@Hej

Dziwi mnie podejść TL, u nas komunikacja była indywidualna z każdym pracownikiem, możecie śmiało pisać do hr by wam podali zarobki dla specjalistów obstawiam ze wam podadzą, ale napewno nie ma jeszcze informacji o podwyżkach wiec będą to dane z tamtego roku

@Nikt

To nie chodzi o to zeby patrzeć na kogoś czy koniecznie wiedzieć kto ile ma. Tu chodzi o traktowanie, albo wszyscy wiedza albo nikt. Jawność wynagrodzenie dla mnie spoko- nie ukradłem tylko zarobiłem, ale jawność dla wszystkich:)

Podwyszka

Wypłata za 4 dni a info o podwyżkach nadal nie ma.....

Lll
@Podwyszka

Informacje o podwyżkach w moim dziale już były, z tego co wiem w kilku innych tez. Wiec to raczej Team Lider się spóźnia z informacja

ppp
@Lll

to może ktos chcialby się podzielic info dla tych, ktorzy jeszcze nie wiedzą ile dali podwyzki? albo chociaż czy jesteście zadowoleni? :PP u mnie na razie wiemy tylko, ze będzie

Olga

Hej i jak? Wiecie już jak duża będzie ta podwyżka?

Joanna
@Olga

Niestety cisza :( , miały być w zeszłym tygodniu, niby już wszystko ogarnięte a okazuje się że nagle nie ma żadnych info. Może wcale nie będzie :/

@Olga

Podobno zaczęli podwyżki od najniższych stanowisk

ania
@Joanna

Skoro team leaderzy już potwierdzili, ze będą to powinny być, ale kiedy to niewiadomo + zgodnie z ustawą wchodzą w marcu dotyczącej pracy zdalnej powinniśmy dostać zwrot kosztu energii i internetu.

Joanna
@ania

Ale potwierdzili że dla wszystkich stanowisk ? Żeby nie było 100 zł brutto ...

k
@Joanna

w moim zespole są ludzie na różnych stanowiskach, a było mówione ze będą podwyżki, wiec chyba dla wszystkich, ale zobaczymy

@Joanna

Ja już miałem rozmowę i być może zależy od zespołu, kto wie, ale ja dostałem 500 zł brutto. Dodatkowo wyższa premia bo dobrze firma wyszła na koniec roku.

n
@Filemon

a na jakim stanowisku jesteś?

Cosjestztobanietak
@Filemon

Wyższa premia...100 zł brutto , fajnie że chociaż coś ale żeby mówić "dodatkowo wyższa premia".

@Cosjestztobanietak

nie chodzi mi o podwyzke samej premii, czyli to zalosne 100 brutto, tylko ze procentowo więcej wyjdzie za ostatni kwartal (ponad 100%). ale może to tylko u mnie

KrulKroluw

Halo i gdzie te podwyżki, bo nie wiem czy wypowiedzenie drukować

Drukuj
@KrulKroluw

Drukuj, bo nic się nie zmieni.

eh
@KrulKroluw

a to mial być jeszcze nie koniec dobrych wiadomości w tym tygodni!!! tymczasem nawet lunchpass się opóźnia

Elmo
@eh

Juz trzeci raz sie spoznili z lunchpassem, raz przeprosili, raz nie. Ciekawe czy tym razem przeproszą ze lamia swoj regulamin.

Rockefeler
@KrulKroluw

Nie musisz drukować, wystarczy podpisany mail na adres e-mail kadr :P

X

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na Młodszego analityka? Jest w całości po angielsku? Test z Excela?

Aaa

Czy są przyjęcia na młodszego analityka? Jak z wynagrodzeniem?

@Aaa

Nie ma przyjęć, bo nie ma czego i za co świętować

@Hej

Kilka dni temu ktoś pisał, że odeszło 10 klikaczy i nastepni odchodzą... Z pewnością będą oferty pracy

Podwyzka

Czy każdego roku dostajecie jakaś informacje odgórna odnośnie podwyżek np ze są, ze nie ma ile/kiedy beda?

@Podwyzka

Było już info że nie będzie podwyżek ALE dostaniemy lepsze benefity, tzn 25 zl wiecej w MyBenefit i Lunchpassie. Rzekłbym na bogato.

Xyz
@biedak

Nie było info, że nie dostaniemy podwyżek. Nie wprowadzaj w błąd.

@Xyz

Miło być wyprowadzonym z błędu, z drugiej strony narracja typu "dajemy podwyżki bo wzrosła praca minimalna" nie da się skomentować inaczej niż x oraz (usunięte przez administratora)

Geos

Niedługo nasze pensje zrównają się z płacą minimalną. Nie ma co czekać na cud. Trzeba szukać czegoś lepszego. Powodzenia Wam i sobie życzę.

PREMIA!!!

Podniesienie premii uznaniowej o 100zł (33zł/miesiąc) i nazywanie tego DOBRYMI WIADOMOŚCIAMI - Gratuluje autorowi mejla poczucia humoru XD

I

I zaczęła się kolejna fala odejść z różnych zespołów….

Elmo
@I

Aj przesadzasz, tak odchodza, ale ci z gory jakies 5 osob gora, klikacze siedza i sie ciesza ze maja prace.:)

Ixa

Czy zdarzyło się ze komuś nie przedłużono umowy ? Jakie są stawki dla analityka i starszego analityka?( umowa ma czas nieokreślony lub 2 lata) Bo na juniora pisaliście ze 3700-3900 brutto

@Ixa

Za moich czasów (czyt. pół roku temu) na Analityka było 4100 brutto, teraz możliwe że trochę więcej, ale nadal pewnie mało

@Heisix

Po jakim czasie dostałeś awans? I gdzie aktualnie pracujesz? Zastanawiam się nad zmianą ale aktualnie w trójmieście ciężko z jakąś dobrą ofertą....

@Heisix

Wiele firm oferuje większe zarobki stażystom, więc faktycznie nie jest to zachęcająca stawka…

Heisix

Awans po 8 miesiącach, a pracuje aktualnie w zagranicznej firmie, nazwy nie wymienię Polecam szukać zdalnych ofert, trójmiasto wiele nie oferuje ;)

@Heisix

Ale zostałeś mniej więcej w tym co robiłeś tutaj? Jakieś KYC, CDD, Research, czy poszedłeś w coś zupełnie innego?

Heisix

Nie, poszedłem w kompletnie co innego ;)

P.W

Teraz jak zmienia się prawo to p.R bedzie musiał dołożyć się do internetu i prądu.

Piasek
@P.W

Racja. Przepisy wchodzą w życie od marca.

Tiaa
@Piasek

Nie zdziwie się jak osobom z 3miasta i okolic od marca kaza wrocic do biura :D Albo jak sie na to nie zdecyduja, to przez zwrot za prad itd. podwyżki będą niższe -też by mnie to nie zaskoczyło.

P
@Tiaa

jak każą wrócić do biura to będą musieli szukać nowej połowy pracowników bo większość zostaje tylko ze względu na możliwość pracy zdalnej XD wiec nie wiem czy opłacalne

@P

W tym tygodniu już ma pójść info o wysokości podwyżek. Ciekawe ile osób po ogłoszeniu zacznie szukać nowej pracy.

Analityk

O, skąd takie info?

@Analityk

Poczta pantoflowa :D znajomi mieli spotkanie z TL.

Analityk
@Abc

O, też teraz od TL takie info przyszło, zobaczymy, jaką kwotą zarzucą.

Pracuje w tej firmie już od jakiegoś czasu ale jestem przerażony tym jak w obecnej chwili wyglądają moje zarobki. Lubie tą prace i ludzi w swoim zespole, ale co z tego skoro nie starcza mi na normalne godne życie. Nie jeden napisze żebym zmienił prace i ma racje, ale ja po prostu chce godnie zarabiać w tej firmie. Myśle ze te 4 tysiące o którym ktoś już tutaj wspomniał to naprawdę minimum egzystencjonalne przy obecnej sytuacji gospodarczej.

Olka
@Tomek

To prawda, to jest absolutne minimum dla jakiegokolwiek pracownika na cały etat… ja tez lubię tę pracę ale jeśli nie będzie sensownych podwyżek w tym roku to niestety będę musiała się pożegnać, bo za taką pensję nie da się wyżyć. Pracy czasami jest tyle, ze niewiadomo w co ręce włożyć, a pensja żałosna

@Tomek

Ja także się rozglądam za czymś innym, nie motywuje także fakt, że w roku poprzednim odeszło parę naprawdę doświadczonych ludzi, którzy w tej firmie siedzieli minimum parę lat, jak dla mnie to tylko pokazuje, że ta firma w ogóle nie stara się zachować pracownika, jaka to ma być dla mnie motywacja.... Niby firma się rozwija ale o podwyżkach ani widu ani słychu, cóż....

Clara
@Tomek

Postawmy sobie sprawę jasno, nie jest to praca marzeń, tylko najzwyklejsze, nieangażujące klepańsko kejsików i jeśli lubisz tu pracować, to głównie ze względu na ludzi, dzięki którym absurdy korporzeczywistości są bardziej znośne. To trochę jak praca w Maku czy innym fast foodzie. Jest zapierdziel, ale ze zgraną i towarzyską ekipą nawet i solenie frytek może być spełniającym zajęciem. Firma nie odwdzięczy Ci się niczym za wierność. Czy zostaniesz rok czy 10 lat, korpo nie zawalczy o Ciebie wyższą pensją, bo jak odejdziesz i tak natychmiast wskoczy za Ciebie kolejna nieświadoma osoba, która zgodzi się na głodową stawkę i cykl rozpocznie się na nowo. Propaganda HRu może Ci wciskać jaki to nie jesteś ważny i jak firma docenia pracownika blablabla, ale z drugiej strony gdy bank chwali się kolejnymi rekordowymi wynikami, zamiast wynagrodzić pracownika godziwą pensją, dosypują łyżeczkę do miski ryżu pt. Lunch Pass, przyklaskując sobie jacy to oni nie są hojni.. Zaczynałam w KYC prawie 5 lat temu, również w Gdyni, i na start zaproponowano mi 4 tysie. I już wtedy bym powiedziała że to absolutne minimum dla osoby zaczynającej samodzielne życie w dużym mieście. Z kolegami/koleżankami możesz spotkać się po pracy, albo przenieść się wspólnie do lepszej firmy. Oczywiście zrozumiałabym, że nie chcesz zmieniać pracy ze względu na miejsce zamieszkania, przeprowadzki są teraz cholernie drogie. Ale w każdym innym wypadku polecam spakować walizki i rozglądać się za czymś lepszym. Wszyscy zasługujemy na lepsze zarobki, a niestety w korporacyjnej rzeczywistości najlepszym sposobem na awans jest zmiana pracodawcy. Powodzenia!

Nick Hornby

Hej i jak zadowoleni ze znacznej podwyzki benefita i lunchpassa? W sumie lacznie dali nam 2 x 25 zł. Czyli nas nieźle docenili 50 zł podwyżki od nowego roku:) wielki bank xD tylko nazwe co raz to nowa wymyslaja xD

Stachanowiec
@Nick Hornby

Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi ;))). Nie zapomnij też o aprisziejszyn dejs i lekcjach radzenia sobie ze stresem, oraz pakiecie kocyk z termosikiem by pracownik mógł zaoszczędzić sobie na rachunkach za ogrzewanie ;))).

Nowa

Czy pracodawca rekompensuje koszty pracy zdalnej? (Energia, Internet)

nie, nic

Prof

Nie.

Dobry żart
@Nowa

Hahahah oczywiście że nie. W odpowiedzi na te pytanie usłyszeliśmy niejednokrotnie - cieszcie się ze macie prace i że nie tracicie pieniędzy na dojazdy

@Nowa

Nie ma co liczyć na takie rzeczy, a i z wypłaty możesz mieć problem z opłaceniem tych rachunków

Barbara

masz na myśli w tym momencie najniższą czy jednak coś ponad nią? Czyli dofinansowań tutaj kompletnie do niczego nie ma? A podstawowy socjal jak wygląda?

Praca w ciągłym chaosie bez jasnych wytycznych, w dodatku firma na własne życzenie operuje na 1000 różnych systemach i z każdego trzeba jedną informację wyciągnąć. Ile czasu traci się jako analityk przez wszechobecny organizacyjny bałagan... Nie wspominając ile sama firma na tym traci : D Buddy session powinno być o wiele bardziej nastawione na to, że ludzie sami procesują sprawy, ponieważ oglądanie prowadzącego robiącego wszystko jest o wiele mniej efektywne w sensie zapamiętywania.

Szczupix
@123

Szkolenia to jedna wielka porażka. Zamiast od razu przyuczać do wyznaczonej roli, marnuje się czas na jakieś "akademie" dla przeszkolaków wyjaśniające dlaczego handel ludźmi i pranie pieniędzy jest be. Samo zasadnicze szkolenie jest oczywiście popeprowadzone w taki sposób by "wyszkolony" już pracownik nadal robił target w trakcie szkolenia innych, a świeżak/świeżynka oczywiście niewiele wyniesię z średnio angażującego lampienia się w monitor przez 5h bez przerwy.

Paulina

Czesc, jakie sa gorne widelki placowe na stanowisku mlodszy analityk?

NORAN
@Paulina

3900 brutto

Elon Bezmusk
@NORAN

Oferować taką stawkę nawet przed pandemią to byłby wstyd xD. Już lepiej aplikować do Lidla.

No
@Elon Bezmusk

Miałam aplikować ale ta stawka mnie rozwaliła…. dobrze, ze spojrzałam na opinie

Ayyu
@Elon Bezmusk

Przydałoby się też podnieść stawkę starym pracownikom bo to jest kpina, by ktoś po roku czasu awansował o 2 stanowiska i zarabiał tyle co inni po 5 latach jak nie więcej. Tym bardziej, że Ci starzy mają często bardzo dobre wyniki, w przeciwieństwie do tych nowych, którzy nieraz prostego zdania po angielsku nie umieją poprawnie sklecić.

jogi_mis
@NORAN

chyba 3700 brutto

@jogi_mis

czemu o 200 pln mniej? a tak z ciekawości ile osób obecnie tu pracuje na tym stanowisku i jaki staż pracy mają? robią za taką stawkę co piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdynia

• Jak się pracuje w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 5 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE