Opinie o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdynia

Zarobki

Jak teraz wyglądają zarobki dla świeżaków?

ex Klikacz

Unikajcie jak ognia. W każdym innym "korpo" dostaniecie lepsze pieniądze. Od dwóch lat zero podwyżek, w tym roku też się nie zanosi, a roboty coraz więcej. Szczególnie unikajcie działu financial crime, odejdziecie na chwilę od komputera zrobić sobie przysłowiową kawę, to dzwonią z UK, czemu nic nie robisz. Ludzie uciekają jak z tonącego statku, a nowi nie chcą przychodzić.

@ex Klikacz

Jak wyglada praca w financial crime? Chodzi mi o obowiązki, godziny pracy

@ex Klikacz

Serio? Jeszcze mi się nie zdarzyło :D

Czy rozmowa rekrutacyjna w Geoban odbywa się również w języku angielskim?

MIM

Tak, ale też i po polsku, masz 2 etapy, nie wiem jak w sumie aktualnie to wygląda w czasie pandemii. Ale wcześniej był test, później rozmowa innego dnia i przeważnie rozmawiasz i po polsku i po angielsku

KLL
@MIM

Jakie pytania po angielsku pojawiają się na rozmowie rekrutacyjnej?

Lala
@KLL

Pytania są proste nie ma co się stresować tym, ale radzę się zastanowić czy chce ci się pracować w tym miejscu, nie polecam kompletnie, brak doceniania pracowników przez firmę

Mateusz

Widziałam, że firma aktualnie prowadzi rekrutacje. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia zarobków. Jak to teraz wygląda? Czy coś się polepszyło bo widzę, że opinie są dosyć specyficzne.

Zdemotywowana
@Mateusz

Jest źle, podwyżek nie ma od dwóch lat, aktualnie w firmie panuje ciężka atmosfera, firma tylko mówi że nie ma pieniędzy, nie polecam tutaj pracy, radzę znaleźć inną za lepsze pieniądze i taka gdzie docenia się pracowników bo tutaj tego nie ma.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Windykator - telefoniczny
Speedxceo Sp. z o.o.
wyrolowana

z klepaczki na analityka za taka sama pensje

Czy w Geoban odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Klepacz roku

Tak, ostatnio się zdarzają

Geobańczyk

Jak co roku - te same wątpliwości :) Jest szansa na na podwyżki? Albo chociaż samą waloryzację?

Tak
@Geobańczyk

Tak, jest taka sama jak rok temu. Mniej niż zero...

Aaa
@Tak

Jak wasze odczucia po ogłoszeniu, że podwyżek nie będzie?

Bbbbbbb
@Aaa

Odczucia są słabe, kolejny rok pensja stoi w miejscu, ciekaw jestem jaka jest naprawdę cytuacja w firmie, czy naprawdę jest tak że nie ma kasy czy tylko wykorzystują okazję

Pt
@Bbbbbbb

Tak naprawdę wynagrodzenie spada bo inflacja rośnie więc coraz mniej można kupić za wypłatę, która od 2 lat nie była zmieniana :(

@Pt

Dać 25 punktów benefita więcej i myśleć że plebs na to pójdzie. Hit goni hit ????

Szeregowy
@Geobańczyk

Klepanie za minimalną krajową i według "ich" jest to bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Hehe
@Bbbbbbb

Sam sobie odpowiedziałeś, wszystkie duże firmy mają zyski w trudnych czasach, a jak proste dostają kase od UE, zabierają Tobie kasę...

Geowoman

Nie????

xxx

tragedia, wynagrodzenia stoją w miejscu od 2 lat.. :) nie polecam

co do podwyżek

tego się nie zapomina, takze będzie zdziwienie dlaczego eos znowu taki słaby

Klepacz
@co do podwyżek

Żeby chociaż z tego esoa jakiekolwiek wnioski wyciągnęli...

Rozczarowany
@Klepacz

Zamiota wszystko pod dywan, jak inne problemy. To kadra menedzerska potrafi robic najlepiej w tej firmie.

Kuba

Witam, zdałem testy a dzisiaj byłem na rozmowie, trafiłem na dwie bardzo sympatyczne kobiety. Rozmowa była "luźna", przedstawione warunki pracy, jak na początek super. Ok. 2200 na ręke + premie + ciekawy pakiet benefitów.

Wib

Na czym polegały testy?

Dostałeś już odpowiedź?

@Kuba

Witam, Odpowiedzi jeszcze nie dostałem. Test z angielskiego(a,b,c) i z uwagi (przepisywanie niewyraźnych ciągów cyfr, liter, coś jak captcha)

Lelka
@Kuba

Hej, ja idę jutro na rozmowę ;) jbc. będzie rozmowa w języku angielskim ponoć będzie trzeba kilka zdań w ang. o swoich zainteresowaniach i doświadczeniu powiedzieć

@Kuba

Właśnie zadzwonili, prace zaczynam od marca. Pani przy słuchawce bardzo sympatyczna, wszystko na spokojnie wyjaśniła. Dam znać jak trochę przepracuję ;)

Geoklik
@Kuba

Luźna.. Geoban jest super. Luźno to oni mówili o twoim przyszłym wynagrodzeniu. Tak na oko, luźno i plus/minus. Raczej minus:))))No chyba, że to znowu luźny wpis wrzucony przez dział HR dla poprawy wizerunku firmy.

Wib
@Kuba

Testy z ang...gramatyka? Pamiętasz przykłady?

@Wib

Nie pamiętam konkretnego przykładu ale test był dosyć prosty, miałeś lukę w zdaniu i musiałeś ją uzupełnić. Wpisz w google "sprawdź poziom angielskiego" i masz darmowe testy, zrób kilka razy i przeanalizuj wyniki, pytania są tego typu.

@Geoklik

Nie ma to jak "teorie spiskowe". :) Dostałem maila, który zaczyna się "Witam serdecznie w Geoban Polska..." moim zdaniem dobrze to świadczy o firmie. A co do plus/minus to do maila jest dołączone kilka dokumentów, jeden z nich to "warunki zatrudnienia" i jest napisane 3100zł brutto podstawy, do tego premie i sporo benefitów, np. Jeśli nie palisz, to co miesiąc dostajesz 90zł na karte prepaid, opieka medyczna premium (możesz podpiąć rodzinę), wyjazdy integracyjne na narty czy kajaki. W firmie są też drużyny sportowe. Więcej napisze w marcu jak zacznę prace. Jeśli chodzi o etap rekrutacji to jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Lelka
@Kuba

Ja też się dostałam :) I tak rzeczywiście mają super warunki

@Lelka

I jak, rozmowa rzeczywiście była także w języku angielskim ? Czy tylko same testy dotyczą tego języka ?

@Zainteresowany

Po 2 tyg pracy wrażenia pozytywne, osoby z którymi współpracuje siedzą w Geobanie 2-9 lat, moim zdaniem dużo zależy od podejścia do pracy, jak team się nie podoba to można zmienić na inny. Więcej napisze za jakiś czas :)

grubas
@Kuba

To sie poprawiło, bo ja jak zaczynałem prace to na okres próbny dostawalo się 1350 zł a potem 1600, ale to było jakies 7 lat temu na najnizszym stanowisku. 3000 brutto to mieli specjalisci a 5000 brutto teamlederzy. Jakbym miał doradzić osobom, które tam sie dostały, to probójcie sie tam pracując zaangazować w wewnętrzne projekty i korpobulshit poto tylko żeby awansować. A po 2 latach uciekac do normalnej korpo jakich jest od groma w 3city. I ciśnijcie angielski prywatnie.

Justyna
@Kuba

Kuba, czy możesz napisać jak Ci się pracuje i czy warunki które były Ci zaproponowane na rozmowie rekrutacyjnej potwierdziły się w praktyce? Jak atmosfera w firmie i czy warto aplikować?

@Zainteresowany

Może to zależeć od działu, ale jeśli starasz się o pozycję jednego z klikaczy (siedź i rób swoją robotę) to rozmowa odbywa się po polsku z tym, że trzeba przetłumaczyć list napisany po angielsku na polski - i pewnie tak samo z językiem hiszpańskim w działach hiszpańskojęzycznych ;) Jeśli dobrze rozumiesz angielski to nie ma się czym przejmować, podczas pracy i tak ludzie sobie pomagają, masz dostęp do translatora itp. Jednak język angielski jest bardzo ważny w tej pracy - jeśli trafisz do zespołu który dostaje pocztą pisma od klientów to musisz liczyć się z zagwostkami typu co tu jest napisane i o co klientowi chodziło ;p

@Kuba

I co? Zabrali Cię na te kajaki? :)

Geobańczyk

Jak myślicie - co będzie z podwyżkami w tym roku? Czy po zeszłorocznych bataliach jest jakakolwiek szansa? (usunięte przez administratora)

@Geobańczyk

Myślę, że coś będzie ale nie spodziewam się kokosów. Podejrzewam, że podwyżki będą niższe niż w zeszłym roku i podobnie z wyrównaniem za 3 ostatnie miesiące.

@Xyz

No nic. Pozostaje nam czekać. Byle nie aż do lata. Pozdrawiam ;)

podwyżka

brak. szacun

@podwyżka

Tzn ???

QWERTY
@Xyz

Podwyżek nie ma w tym roku... czekaj jednak są, ale tylko dla wybranych. Trochę to jest dziwne że dostajemy informacje w marcu że podwyżki będą mimo aktualnych problemów, a nagle w maju że ich nie będzie, ale ok można to zrozumieć. Później okazuje się że część osób dostała podwyżki, a dlaczego? Tego nikt nam nie wyjaśnił. Nawet można powiedzieć że jest to owiane tajemnicą bo ponoć zamiast zwalniać ludzi nie dają podwyżki, ale jednak coś tam komuś dali. Miło by było jak by ktoś to powiedział wszystkim dlaczego wybrańcy dostali podwyżki, a inni zostali pominięci. Szansa jest że podwyżki może będą w październiku lub listopadzie.

Nickt
@QWERTY

Podwyżkę otrzymaly osoby z najlepszymi wynikami za 2019 rok. Polecam pytac swoich przełożonych, zamiast na forum. I naprawdę cieszmy się, że zostaną zachowane miejsca pracy i pensja nie zostanie obniżona.

@Nickt

"Szansa jest że podwyżki może będą w październiku lub listopadzie" skąd takie info to raz, a dwa z tymi podwyżkami dla tych co mieli najlepsze wyniki też się nie zgodzę bo z tego co wiem, to nie jeden zespół nie dostał wspomnianych podwyżek...

z najlepszymi wynikami
@Nickt

haha,dyrektor manager jeden mówi tak drugi inaczej. powinno byc albo wszyscy albo nikt. stan nadzwyczajny jest i tyle. nawet posypały się awanse. ulubieńcom. i nikt nie patrzył na epidemie, wyniki etc i jak chcą żeby eos był lepszy?!

@z najlepszymi wynikami

Przecież z roku na rok jest lepszy bo mamy wytyczne jak odpowiadać na pytania xD...

kontynuuje temat
@z najlepszymi wynikami

podwyżki nie dostałam. i za co mam zrobić zakupy, opłacić rachunki?! wszystko drożeje, dziecku powiem że nie dostanie dziś .... bo firma taką decyzję podjęła, zaraz usłyszę od TL że jeżeli mi się nie podoba to nie muszę pracować. dziękuję

zzewnatrzpatrzac
@kontynuuje temat

ciesz sie ze nie zwalniaja

zzewnatrzpatrzac
@z najlepszymi wynikami

zazwyczaj jest tak, ze pracodawca daje podwyzki i awanse osobom ktore dla firmy sa najcenniejsze. Tak jest wszedzie. W obecnych czasach wartoscia nadrzedna jest praca, a nie podwyzka. W wielu firmach zeby utrzymac miejsca pracy, sa obnizki.

Jacek

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Rekrutowały dwie panie. Jedna miła i pomocna, druga zupełne przeciwieństwo. Pani ta nie nadawała się do rekrutowania pracowników, wówczas była chyba kierownikiem jednego z teamów w Geoban Gdynia. W trakcie rozmowy mówiła ,że kiedyś pracowała w firmie spedycyjnej ale wybrała Geoban, niestety nawyki przeniosła chyba z zatrudniania tirowców. No nie moge polecic zdecydowanie

Jakub

Jakiś czas temu pisaliście, że wynagrodzenie w tej firmie wynosi 1700 zł, jak wygląda teraz ta kwestia? Na jaką stawkę i umowę można liczyć?

Xxyz
@Jakub

Teraz to ponoć nieco ponad 2 tys na rękę na początek.

sweater weather
@Jakub

3100 brutto plus kwartalne premie max 900 zł netto, umowa o pracę na trzymiesięczny okres próby, a potem na 2 lata.

@Jakub

Od końca wakacji stawka na start to 3300 brutto na miesiąc + premie kwartalne, które zależą od wyników indywidualnych.

@Grrr

Po 3 latach tyle zarabiam :d

Jakub
@1133

Trzy lata to dość długo. Czy jest możliwość negocjować warunki kontraktu i wystąpić o podwyżkę? Chętnie się tego dowiem.

Anonym

Firma.. nie polecam. Z roku na rok, miesiąca na miesiąc, z dnia na dzień.. porażka. "Władzę" sprawują dupolizusie, którzy na tym się wybili. Bez kompetencji. Firma o takim zasięgu, powinna zadbać o renomę.. póki co, na niej traci. Byłem tam chwilę.. poznałem kilku " grubasow"..;/ żałośnie. I z mojej perspektywy, jak i osób jeszcze tam pracujących. W każdym dziale narzekają.. Wieśniaków z Wejherowa w składzie nie brakuje

@Anonym

To prawda, bardzo dużo zależy od managementu. A najgorsze jest to, że na to miejsce zatrudniają ludzi chyba "po znajomości", a nie za umiejętności. Przyjdzie jeden z drugim i BUM nagle "elastyczne godziny pracy" równają się pracy wtedy, kiedy firma tego potrzebuje, a nie tak że to Ty masz wybór. Urlopy? Wiadomo, że każdy chciałby chwilę wolnego podczas lata, ale obłożenie terminów jest tak duże, że jeśli jesteś nowym pracownikiem to możesz pożegnać się z wakacjami latem i świętami w domu....

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Geoban?

Grrr

Wydaje mi się, że tutaj dużą rolę odgrywa zespół do którego trafisz - z innymi pracownikami jest niewielki kontakt, ale ludzie w firmie, między zespołami itp. traktują się po prostu fajnie, zespół do zespół i da się to odczuć, większe problemy są z przełożonymi jeśli trafisz źle.

Mała

Czy to prawda ,że pracuje się w Geoban w Wigilię do godziny 20???

Z Geobanu
@Mała

Tak to prawda, pracuje się do 20. Bo podobno ludzie robią przelewy bankowe.

Tutaj wszystko jest możliwe :P

@Mała

To chyba zależy od zespołu, mój skończył pracę koło 13/14 :)

byłypracowniktegokolhozu

zastanawiam się skąd aż dwie gwiazdki w opinii pracownikow???? jedna napewno dla super współpracowników i na tym superlatywy się kończą.

Xxyz

Nowa manager? Tzn?

Tymon

Może pracownik nie potrafi dobrze pracować i są problemy?

@Tymon

Za 1.700 zł netto również nie potrafiłoby się dobrze pracować...

Totka
@anonymous

Jeżeli uzalezniasz podejście do wykonywanej pracy od poziomu zarobków nie warto ci płacić nawet złotówki. Skąd pracodawca ma się na tobie poznać że jesteś dobry skoro pracujesz na pół gwizdka., skąd ma wiedzieć że można ci powierzyć ważniejsze obowiązki i zapłacić więcej? Oach to pokolenie co chce od razu a od siebie nic nie daje.

Wooow
@Totka

Woooow serio, nie wiem nawet jak do tego podejść??? Chyba jest logiczne, że każdy chce być wynagrodzony godnie za swoją pracę. Jeżeli spór dotyczy 1700 zł i uważasz, że jest to godne wynagrodzenie, prosze nie utożsamiaj sie z tą firmą, bo krzywdzisz jej wizerunek. Daruj sobie takie komentarze. Od razu przychodza na myśl sentencje pewnego sympatycznego nosacza.W skrócie anonymous chciał powiedzieć - oni udają, że płacą, Ja udaje że pracuje.

M.
@Totka

No tak, kiedyś były czasy kiedy nie było czasów, piliśmy prestiż i jedliśmy sukces, okazjonalnie własne wydaliny. Jak pociąg się wykoleił to pasażerowi siłą ambicji wrzucali go na tory. Serio, pewne pokolenie ludzi musi wymrzeć żeby takie januszowe podejście typu "ciesz się że w ogóle cię zatrudniłem" odeszło na śmietnik postaw ludzkich. Jaka płaca, taka praca. Nawet najwierniejszy pies odgryzie Ci rękę jeśli go będziesz głodzić.

:P
@M.

To rusz się tam, gdzie Twoje ambicje i potrzeby egzystencjonalne zostaną zaspokojone. Po co złe korpo ma prowokować Cię do straty czasu na lanie żali na takich forach...

Pracuś

Dobrze Pan mu nagadał Panie Radku! XD

_________
@:P

Czyżby niewolnik ustroju poczuł się urażony, że ktoś powiedział prawdę ? W łagrach ludzie mieli godność.

Róża

Cieszcie się, że nie pracujecie we Wrocławiu. Liderka zamiast dać awans wybranej przez siebie osobie, to konkurs sobie wymyśliła. To, że konkurs to nic złego, tylko że każdej z tych osób mówi coś innego, a po firmie jeszcze inne newsy sobie krążą. No i okazało się, że chłoptaś nie może dostać awansu na specjalistę bo miesiąc wcześniej dostał już awans na starszego, a że przez miesiąc niczym się nie wykazał to trudno- facet to facet. A dziewczynom się powie, że niestety, ale się nie nadają. Super to motywuje.

Zostaw merytoryczną opinię o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdynia

• Jak się pracuje w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 5 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE