Opinie o Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie w Jurata

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie w Jurata

ted

Chciałem zapisać się na turnus, ale odechciało mi się po rozmowie z recepcjonistką. Bardzo niemiła osoba, jak by robiła łaskę udzielając mi odpowiedzi na temat ośrodka, nic się o niej nie dowiedziałem. Terminy podane w internecie nie zgadzają się z tym co ta baba mi mówiła z wielką laską i agresją. Nie wiem dlaczego tacy ludzie tam pracują?

@Klient
@ted

Właśnie wróciłam z turnusu w tym ośrodku. Warunki względne chociaż, lepsze w, Marysieńce. Zabiegi skromniutkie. Wyżywienie dość monotonne codziennie ser żółty i wędlina, ser biały i jogurt i tak przez 2 tygodnie kółko. Program KO ubogi 2 potańcówki i jeden raz, zawieźli nas kilka km do Helu i puścili do samodzielnego chodzenia. Okolica przyjemną bo lasy i blisko morze i zatoka. Jest molo w Juracie. Na dłuższą metę jesienią to nudy jednak po kolacji, brak świetlicy, żadnych wieczorków integracyjnych, gier, kawiarni.... Piszę o ośrodku. A i w październiku w Juracie pustki, pozamykane prawie wszystko. Pozostają tylko wycieczki po okolicach. W sezonie nie zapłaciłabym ponad 3 tysiące za pobyt w tym ośrodku. Niestety.

Jurek

Chcieliśmy podziękować za pobyt na turnusie rehabilitacyjnym w dniach 17 - 30.09.23 za miłą ,profesjoną obsługę a zwłaszcza Panuu Andzejowi kelnerowi na stołówce ,Tomkowi rehabilitantowi oraz Pani Sylwii z recepcji. Wyżywienie bardzo dobre. Polecam Jurek wraz z paniami ze stolika C

@@KLIENT

Co za bzdury,do obiadu był podawany naturalny sok, a nie jskaś zaprawa do rozrobienia.Proszę nie wprowadzać w błąd.

Laura

Szukam w wątku info na temat pracy na stanowisku recepcjonistki lecz oprócz tego, że osoba ta jest niemiła nic się nie dowiedziałam. Jakie kwalifikacje trzeba posiadać żeby dostać się do pracy w firmie? Jakie wynagrodzenie na tym stanowisku i umowa? Ktoś, coś wie na ten temat?

@Krewetka

A to przed samym sezonem rekrutują osoby czy przykładowo zimą też można sobie już zaklepać miejsce na pracę letnią? Już jak piszemy o takich szczegółach to doprecyzuj o ile wyższa jest pensja w sezonie.

Laura

bywalec
@Laura

Nie zgadzam się z opinią na temat recepcjonistki.....dziewczyna stara się jak może......jest dużo pracy, dużo wczasowiczów bo ośrodek mocno oblegany. Często 'po godzinach' słyszałem głos recepcjonistki wciąż pracującej..... Ja ją widzę jako przeładowana praca

Krewetka Nowy wpis
@bywalec

Zakres obowiązków recepcji jest niezmienny od wielu lat. Do standardowych zadań rzeczywiście dochodzą kwestie związane z prowadzeniem turnusów rehabilitacyjnych, rozliczaniem dofinansowań, przygotowywaniem dokumentacji medycznej etc., ale jeżeli potrafi się dobrze i efektywnie zarządzać czasem swojej pracy, to nie ma potrzeby zostawania po godzinach. Jednocześnie, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, trzeba się liczyć z tym, że standardowy, 12 godzinny dyżur jest absorbujący i nie każdy jest w stanie sprostać takiemu tempu pracy.

@Krewetka

Sezon to oczywiście sezon, można liczyć się z tym, że będzie ciężej. Czy taki wzmożony nakład pracy przekłada się na wynagrodzenie w tym okresie? Mam na myśli na przykład premie sezonowe?

Krewetka Nowy wpis

Większość pracowników zatrudnianych jest tylko na okres sezonu, czyli na kilka miesięcy w ciągu roku. Wynagrodzenia, szczególnie w miesiącach wakacyjnych, często rzeczywiście są lepsze niż w pozostałym okresie i jest to pewna forma uznania, przy czym wzmożony nakład pracy w sezonie zazwyczaj rekompensuje nabór dodatkowych pracowników.

@Krewetka

Czy Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie organizuje staże dla studentów?

Agata

Poszukuję opinii od uczestników turnusów rehabilitacyjnych czy Wielkopolanka w Juracie znajduje się zgodnie z ofertą ośrodka w parku czy przy ruchliwej ulicy, czy jest stół szwecki tzn kolacja i śniadanie i na temat czystości w pokojach

pracodawca

Byłam z mężem na ostatnim turnusie rehabilitacyjnym od 2.10 do 15.10.23r. Pogoda ,jak na tę porę roku ,względna. Mieszkaliśmy w Marysieńce. Pokoje czyściutkie .Pani recepcjonistka -Sylwia , kelnerki oraz rehabilitanci super uprzejmi. Wyżywienie urozmaicone i bardzo smaczne. Polecam każdemu ten ośrodek. Urszula i Tadeusz.

@pracodawca

Tylko, co ten wpis ma wspólnego z tematyką forum? Co do samej pracy, to jeden ze stałych bywalców widział w sierpniu, ile roboty jest do ogarniania na stanowisku recepcjonistki. Często również słyszał jej głos po godzinach pracy. Kto więc ma rozeznanie, jak często pracuje się tu ponad standardowe 8 godz - dziennie i ile płacą za każdą przepracowaną nadgodzinę? W ogóle, ile płacą i na ile odpowiadają te pieniądze wysiłkowi, którego praca wymaga?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jurek

@KLIENT
@Jurek

Proszę nie pisać, że wyżywienie bardzo dobre Bo to nie prawda. Nikt nie oczekuje luksosow. Ale informacja ze śniadania i obiady są w formie bufetu jest nieprawdziwe. I codziennie to samo na śniadania i kolację czyli wędlina i ser żółty. A poza tym brak zrozumienia istoty diety lekkostrawnej. Która powinna dotyczyć wszystkich posiłków a nie tylko gotowanego bez smaku mięsa na obiad i twardego jak podeszwa. A napój podawany codziennie do obiadu w] żera żołądek od chemii bo jest zrobiony z zaprawy do napojów.

@@KLIENT

ted

@Klient
@ted

BARDZO NIEZDROWA KUCHNIA

Post socjalistyczne luksusy ....ale nie mam kompleksów. Mam natomiast słaby żołądek - ten ośrodek doprowadził do całkowitej ruiny. Brak diety lekkostrawnej (z wyjątkiem obiadu gdzie podają mięso gotowane), całą resztą jest taka sama; śniadania, kolacje, zupy. Mamy więc wędzony żółty ser, wędzoną szynkę, bigosy, gulasz ..,.WSZYSTKO DOPRAWIANE CHEMIĄ (Vegeta, kwasek cytrynowy....it's)....żeby jak najtaniej i jak najsmaczniej. Najgorsze są soki podawane do obiadu (sama chemia) - wiele osób po prostu zostawia. Ja po tych wczasach miałem krwawienia z przewodu pokarmowego i biegunki. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Anka Jagiełło
@BARDZO NIEZDROWA KUCHNIA

Dieta jest zawsze do uzgodnienia. Więc proszę nie opowiadać dyrdymałow. Pretensjonalność to ostatnio duża nasza bolączka.

wczasowicz
@Anka Jagiełło

Pani Anno, To pani wypisuje dyrdymaly. Tam się nic nie ustala; dieta lekkostrawna nie powinna zawierać ciężkostrawnych produktów....wędzonych smażonych...I jak najmniej chemii spożywczej .....nic do ustalania......a oni podają to samo co dla osób bez diety z wyjątkiem drugiego dania (mięso gotowane). Proszę nie (usunięte przez administratora) tym wpisem innych kuracjuszy - to jest dla nich cenna informacja

Oliwka
@Anka Jagiełło

Wie pani może czy na przyszły sezon planowany jest nabór na kuchnie? Będe w tedy świeżo po szkole gastronomicznej, interesuje sie prywatnie dietetyką więc myśle że sprostałabym dietom wykluczeniowym itd. a akurat rozgladam sie za pracą żeby zachować ciągłość po szkole. :) Jeśli tak to może wiadomo mniej więcej jakie są warunki>

Gaba

10 lipca pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko recepcjonistki. Kogoś zapewne forma już zatrudniła ale i tak podeślę swoje CV. Jak realnie przedstawiają się zarobki? Wie ktoś ile za h na start można oczekiwać? Jak z atmosferą w tym miejscu, dobrze wszystko? Warto składać dokumenty?

Jakie są mocne strony pracodawcy Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie?

Edyta

Opinie od bywalców jak widać mogą być różne, mnie za to interesowałaby sytuacja od strony pracownika. Ma ktoś jakieś doświadczenie z pracy tutaj na recepcji? Jak z atmosferą w zespole i czy zdarzają się roszczeniowi goście?

Wiktoria

Często wspominasz o kasie, że mała. Powiesz jakie to zarobki? Dla jednych będzie mało dla innych dużo, sama bym się chciała przekonać.

Rozczarowana

Zapach stęchlizny w pokojach położonych na północ. Wystrój pamiętający chyba Gomółkę plus niesprawna lodówka. Telewizja z kablówką ale w momencie przyjazdu nie działała. Kilka awarii prądu. Pająki w każdym kącie pokoju. Damska część obsługi recepcji niemiła. Ale jest jeden wspaniały atut ośrodka. To Pani Danusia,kierowniczka kuchni,która wykazała się prawdziwą maestrią. Wszystkie posiłki przesmaczne,urozmajcone i nie powtarzały się. Co do rehabilitacji,to nie mam zastrzeżeń. Fizjoterapeuci bardzo mili i kompetentni.

+ Blisko do morza i małej plaży nad zatoką - przez las, + Dobre jedzenie i dużo + Wspaniały kierownik - pani Maria + Dobry program KO - wycieczki , wieczorki, kiełbaski - Niestety pani, która robi masaże (pani Paulina) nie masuje zbyt dobrze, jedynie "głaszcze" skórę___

Kitka

Łdny ośrodek, jedzenie wspaniałe, blisko do morza - przez las

Zostaw merytoryczną opinię o Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie - Jurata

• Jak się pracuje w Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie?

Zobacz opinie na temat firmy Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie?

Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wojska Polskiego 8
    84-141 Jurata