Opinie o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesco Dystrybucja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tesco Dystrybucja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tesco Dystrybucja? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pickujemu

Narzędzia pracy? Auto? Auto dostal Menager, stoją jeszcze trzy służbowe Skody. A do pracy dostaniesz noz, rękawiczki i gacie hahaha

Łukasz

Najgorsza firma jaka istnieje praca na magazynie zapierdol normy masakryczne kolorowe światełka za normy jak w przedszkolu. Kierownicy umieją tylko poganiać ludzi do roboty a sami siedzą na gniazdach i oglądają (usunięte przez administratora) albo na telefonach . Program opcje to wielkie (usunięte przez administratora) ledwo kolorek kamizelki zmieni i dupny kierownik porażka . Zmianowi jak chcesz coś załatwić to wysyłają cie od Pawła do Gawła ten tego nie możne idź do tamtego tamten niema hasła i tak na okrągło . W ciągu roku są 4 uż chcesz wziąć to słyszysz odp nie da rady mało ludzi odmowa . urlopy planowane ale zmianowi sami dysponują twoim urlopem ty nie masz nic do gadania . i wiele innych na 1000% nie polecam tej firmy

Były
@Łukasz

100% prawda, kolorowe światełka, kierownicy którzy są ważniejsi niż sam prezydent i zero jakiegokolwiek zrozumienia drugiego człowieka

@Łukasz

Ciekawe ilu z Was by się sprawdziło w ich roli. Magazynierzy od siedmiu boleści, wiecznie coś nie pasuje. Jak tak źle to droga wolna, mało pracy wokoło? Ale nie! Bo odprawa, chce się załapać! Figa z makiem a nie odprawa. Żal mi Was. Potraficie po kontach tylko chodzić i narzekać, ale jak kierownik o coś poprosi 'tak, już idę! Coś jeszcze?'. A teraz ciekawe kto to napisał? Czekam na propozycje

Pani nauczycielka
@Apropo

Nie po kontach a po kątach kolego.Inteligencja się kłania.Jak już chcesz coś pisać publicznie to chociaż rób to dobrze,abyś nie musiał siedzieć w "koncie" że wstydu.

@Pani nauczycielka

Autokorekta się wkradła, wybacz

@Apropo

Żal to Ciebie czytać koleżko analfabeto. Chodzę w końcu do normalnej roboty, 2 zmiany, urlop czy uż kiedy potrzebujesz, magazyn takiej wielkości jak tesco A jest 1 kierownik, i 2 brygadzistów i to nie na zmianę tylko w ogóle,o nic nie musisz się prosić . Także dopiero po odejściu z tego obozu, człowiek widzi jak to powinno wyglądać . Elitarna Szkoła Poganiaczy, olać ich. Szkoda życia na takie coś. Odwagi.

@E.S.P.

Widzisz, ty znalazłeś inna pracę. Odszedłeś, spróbowałes i znalazłeś. Więc masz jak najbardziej pełne prawo narzekać i porównywać. A inni? Siedzą w tym (usunięte przez administratora) w którym jest tak źle i nadal nie mają odwagi na nic innego i lepszego (?). Mnie też już tam nie ma, ale podziwiam tych którym jest tak źle a nadal nic nie chcą zmienić

Apropo

A ja wiem, że jak zawsze są wyjątki. Tak jak są kierownicy, którzy potrafią zrozumieć i potrafią współpracować. Tak jak i są dwa różne typy magazynierow- tacy którym nigdy nie dogodzisz i tacy dla których Tesco jest jednym źródłem utrzymania i będą prace szanowac

Grzegorz
@Apropo

Panie Apropo - to słowo z języka francuskiego a jego prawidłowa pisownia to https://sjp.pwn.pl/sjp/a-propos;2550591.html

E.S.P

Witajcie Panie i Panowie???? powiedzcie , jak wam Tesco zaplanowało majówkę ?????????????

Takasobie

Hej, słyszałam że jednego z kierowników dopadł wirus w koronie, wiadomo coś więcej? Jakąś kwarantanna ludzi??

Wariat
@Takasobie

M. z Cęstochowy. Kilka osób już jest na kwarantannie.

Magazynier

Test do rozwiązania w 6-8 minut z pytaniami głownie matematycznymi ze szkoły podstawowej.

Ile to jest 1/2 z 4,80? Oblicz 2+2*2. Uporządkuj cyfry od najmniejszej do największej. Uporządkuj litery alfabetycznie. I tym podobne...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

????

Kiepsko to widzę teraz pójdzie lawinowo:(

Nicola

@Apropo A kogo takiego wyjątkowego z kierowników znasz?

@Nicola

Jakby to powiedzieć każdy z nas ma innego "ulubionego" kierownika. Takiego do którego prędzej pójdzie sprawdzić normę, punkty czy co tam kto chce. A mojego ulubionego już nie ma, reszta jest na poziomie "jest ok" i "to wolę nie wiedzieć, jak mam do niego iść"

Łukasz

Ile sklepów aktualnie obsługuje Centrum Dystrybucyjne Tesco w Gliwicach?

Dawny pracownik

Coraz mniej....

W szoku

Hejka jestem zdziwiony, większość sklepów dezynfekuje wózki, koszyki kasy czy też klawiatury, używają rękawiczek itp. My pracujemy na magazynie i co z nami?? Gdzie jakieś środki do wyczyszczenia wózka czy też skanera nie mówiąc o przyjęciach klawiatura, telefon. Wydaje mi się że tak wielką sieć stać na takie środki w końcu mamy pandemie a wy co robicie??? Zabieracie krzesła ze stołówki no sory ale takim tokiem myślenia koronawirus już tam jest i się sieje dalej, a wy nic z tym nie robicie.!!!

Tacja
@W szoku

Dokładnie! Nie mamy dostępu do chusteczek odkażających, myślą że mydło antybakteryjne wystarczy. Nie wystarczy! Skoro i tak część osób nie potrafi umyć rąk po skorzystaniu z toalety. Niby jest płyn do dezynfekcji na recepcji, ale jest tak mało widoczny i oznaczony, że część osób pewnie nadal nie wie, że on tam jest. Spotkałem się na szczęście z kierowniczką która dała nam na początku zmiany owe chusteczki abyśmy odkazili sobie skanery i wózki ????????.

Edyta
@Tacja

@Tacja, czy Wasze kierownictwo przekazało wyżej info o Waszych potrzebach? Mnie zastanawia, czy oferta pracy dla kierowcy C+E z portalu ogłoszeniowego jest aktualna. Rekrutacja trwa normalnie? Proszę, daj znać.

ola
@W szoku

wszystko jest ,płyny są wszędzie

Zmartwiony

Jak wygląda sytuacja u was? Pracujecie na pełnych obrotach? Czy już sklepy przestały zamawiać towar. Jest jeszcze coś na tym magazynie czy wszystko poszło.

Takasobie

Potwierdzone info?

V
@Takasobie

Pewnie ze potwierdzone,sprzedane tereny pod inwestycje budowlane ,Kapelanka,Poznań i Łódź.Juz prawie na każdym portalu o tym piszą.

Neutral

Kto z byłych pracowników ma chęć na spotkanie "JT" ? :D pozdro ;*

Obserwator

Kruszy się nam kadra kierownicza.(usunięte przez administratora) Chociaż wolałbym żeby kto inny odszedł. Gestapowcy dalej zostaną, a ci co widzą świat po za naszymi murami uciekają.

Zordon

Bardzo dobrze, że pozwalniali ludzi. Pozwalniają jeszcze kilkudziesięciu nierobów i zostawią ludzi oddanych i tych, którzy nie marudzą co chwila jak to jest źle. Kierownicy mają w komputerze wszystkie dane, więc wiedzą kto jest darmozjadem a kto daje z siebie ile może, zresztą można spojrzeć po normach. O normy rzucają się osoby, które zaczynają zmianę od kawki, herbatki na rampie 1 i przy pbl, nic dziwnego, że nie potrafią jej wyrobić. Do tego pogaduszki w alejkach i siedzenie na telefonie. Cały czas trzeba was upominać żebyście sie wzięli do roboty

@Zordon

"Cały czas trzeba was upominać.." :) pranie mózgu zrobiło swoje.. Ty pewnie też zaczynasz dzień od kawki, herbatki i gadaniu o niczym co ma związek z magazynem, ale inny kolor kamizelki już na starcie pozwala Ci na wszystko tylko nie uczciwą robotę. Elitarna Szkoła Poganiaczy Tesco Rulez

Magazyn

A ja jestem zwykłym magazynierem tak jak wy i bardzo mi przeszkadza wasze demotywujace podejście do pracy. Wiecznością chodzicie i narzekacie a swoje żale potraficie wylać na gworku. Gratuluję. Osobiście razem z resztą Tesco ludków wolę zrobić coś produktywnego

Taki ktoś
@Magazyn

"nie powiedział nigdy żaden magazynier tesco"

Gavroshe
@Magazyn

Takim mydleniem oczu nigdy tej firmy nie uratujesz, panie manager

@Magazyn

Ty jesteś" zwykły podrabianiec ",a nie magazynier. Magazynier tesco, myśli jak uciec z tego tonącego statku i jeszcze jakoś na tym wyjść za te lata niedoceniania.Zrobić "coś produktywnego " dla tesco, to znaczy zrezygnować ze swojego życia

Taki ktoś

Właśnie do niego mi najbardziej pasowała ta wypowiedź, dymała czyli "panienka" wieloryba ????????????

Mistrz Yoda
@Zordon

Wielu moich uczniów wyszło na ludzi i wy tez wyjdziecie. Codzienna lista odcinków wskaże wam drogę do odkupienia za swoje grzechy. Gwarantuje to wam . Panie Zordonie radze opaść na ziemie bo chyba woda sodowa uderza do głowy . Radze zabrać się do roboty tobie bo norma spada... a czerwone światło wisi w powietrzu za takie gadanie.

Gr

Podwyżki, podwyżki!

Ktoś!!!!!

To już jest koniec nie ma już nic jesteście wolni możecie iść ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Kompletna

Widzę tu wiele różnych opinii z jednej i z drugiej strony.Fakty są jedne każdy kto robił wie jak jest.Mnie już dawno tam nie ma ale skąd wy ludzie bierzecie tą siłę aby się wykłócać na tym niby portalu skoro to i tak na prawdę nic nie wnosi do całej sytuacji bo jest jak jest i będzie jak ma być po co wałkować ten temat co kumaty to się nie wypowiada bo już raz powielone tematy nie warto wkoło wertować.Opinia jest jedna i wiadomo dlaczego tak jest.Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników Tesco dystrybucja.Daj Cię sobie na luz wasza była koleżanka ;)

Zamkną dc gliwice? Podobno ma być coś innego niż tesco? Kiedy się to skończy?

@rt

Za niedługo mają swiadczyc uslugi logistyczne dla grupy żywiec. Czyli proboja zarobic na czymś.

Totylkoja
@@rt

już świadczą, maja przerobić sie na centrum dystrybucyjne, bez dodatku tesco :)

Ktoś 2

Dokładnie, ludzie tylko potrafią tu narzekać. Nic im się nie podoba ale dalej tam pracują. Mało magazynów macie w okolicy?

Ci co mieli najwięcej do powiedzenia polecieli na restrukturyzacji. Teraz zostali ci pobozniejsi :-P zobaczymy co będą mówić jak będzie gorzej

Sandra

Od jakiegoś czasu zauważyłam że na magazynie Grocery na odcinku Pbl notorycznie robią co chca zamiast pracować to pogaduchy albo kawka lub cherbatka. Najwyższa pora zrobić z wami porządek. Powinno was się tam pilnować.

J.W.
@Sandra

Poczekaj, niedługo i z tobą zrobią porządek kierowniczyno z bożej łaski.

Lala

Ruda, bo ostatnio rogi jej urosły

Takjest!

Zawsze myślałem że ona jest całkiem w porządku, ale chyba pozory mylą

ToTylkoJa
@Takjest!

Daj spokój, jest tak fałszywą osobą, że nawet sobie nie wyobrażasz.

Voldemort

Po nowym roku, nowe przeliczniki. Agencyjni żeby wyrobić normę za którą dostaną 17zł brutto muszą przerzucić 150 kartonów na godzinę. Wesoło tam jest ostatnio.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Dystrybucja - Gliwice

• Jak się pracuje w Tesco Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Dystrybucja?

Kandydaci do pracy w Tesco Dystrybucja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Dystrybucja