Opinie o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesco Dystrybucja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tesco Dystrybucja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Dystrybucja w Gliwice

xyz

Wyjaśni mi ktoś po co firma chce zatrudnić nowe osoby, skoro pracy nie ma nawet dla obecnych pracowników? Gdzie tu sens ?

@xyz

Bo świeta idą i liczą że będzie wielki booom. A po za tym sporo osób odeszło ostatnio.

@xyz

Bo komuś trzeba nie dać umowy na stałe, robią tak od dawna.... Bo są "członkami"... Niestety

@Taki ktoś

Fakt. Łatwiej komuś zwolnić pracownika kiedy ten ma 2 tygodnie lub miesiąc wypowiedzenia albo mu nie przedłużyć umowy. Niż potem zwalniać kogoś z 3 miesiącami wypowiedzenia. A po za tym świeżą krew łatwiej kontrolować. Starzy pracownicy nie są już podatni na filozofię pracy w Tesco

:-)

Wkurza mnie ta niesprawiedliwość w Tesco jedni doceniani a inni na stratę bez żadnego gadania zapieprzarz jak wół roboczy starasz się a oni od tak opieprza zjadą cię jak psa ja się pytam dlaczego oni są tacy ci sami ludzie ciekawe co by czuli będąc na naszym miejscu i byli by traktowani tak jak oni traktują nas ehh nic dodać nic ująć

Odbiorca

Zbędne produkty wyślę się jak w temacie

???

witam jakie zarobki na magazynie tranzytowym ?

@???

Ty lepiej o normę zapytaj, normę której i tak nie zrobisz

Magazynier

Test do rozwiązania w 6-8 minut z pytaniami głownie matematycznymi ze szkoły podstawowej.

Ile to jest 1/2 z 4,80? Oblicz 2+2*2. Uporządkuj cyfry od najmniejszej do największej. Uporządkuj litery alfabetycznie. I tym podobne...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
??????

Witam mam pytanie dlaczego nie ma sprawiedliwości w pracy Tesco dystrybucja każdy by chciał zdobyć doświadczenia i wykazać się ale niestety nie ma tego a wiadomo aby zdobyć doświadczenia trzeba czasu i wdrożenie się w systemie więc pytam dlaczego nie dostajemy tej szansy wykazania się w pracy owszem są popełniane błędy i wiadomo na błędach się uczymy całe życie ale trzeba dawać szansę na naprawę tego błędu

JT
@??????

Bo tesco to dno

@??????

Zmień pracę, wszędzie jest lepiej niż w sresco

Lolek

Witam mam rozmowę w Vita logistic (Gliwice) w sprawie pracy dodatkowej jako magazynier (kompletacja) na bojkowskiej . Orientujecie się jakie dają wynagrodzenie za godzinę ?

JT one hundred %

Czy jest taki drugi zakład pracy w Polsce w którym pracodawca tak bardzo chce się pozbyć swoich pracowników a jednocześnie żąda zysku?..Dramat..tutaj można by książkę napisać o (usunięte przez administratora)przełożonych w stosunku do pracowników, chamstwie i nieustannym szukaniu "haka" na pracownika żeby tylko nadawał się do zwolnienia albo co najlepsze, żeby sam się zwolnił..o przekrętach na paletach, ustawionych rekrutacjach na stanowiska itp., kolejny tom encyklopedii mógłby powstać..tak naprawdę nie ważne co się tu napisze i kogo z imienia czy nazwiska "wyróżni" W CD Tesco Gliwice będzie tylko gorzej , aż do ostatecznego zamknięcia..PS Panowie i Panie w zielonych i żółtych kamizelkach, jest takie staropolskie przysłowie " Im kto mniej wart, tym wyżej głowę nosi", pamiętajcie bądźcie uprzejmi i życzliwi dla ludzi w swojej drodze na tescowy szczyt, bo możecie ich spotkać gdy będziecie z niego spadać..pozdrawiam

@JT one hundred %

Szczerze napisane pozdrawiam

@JT one hundred %

Pozdrawiam cie kolego, to co napisałeś to czysta esencja tej firmy i 1000000000% prawdy, znamy się, z tym że ja tam już nie pracuje :D

@Xxxx, @Konar, dziękuję za bardzo obszerne opinie. Niemniej jednak proszę o nieużywanie wyrażeń mających znamiona pomówień. Długo już pracujecie w Tesco Dystrybucja w Gliwicach? Jakie zmiany według Was powinny zajść w firmie, aby ten pracodawca był bardziej atrakcyjny dla obecnych, ale i przyszłych pracowników? Czy ktoś z Was jeszcze chciałby coś dodać na temat pracy w Tesco Dystrybucja w Gliwicach?

Konar
@Karolina

Jakie zmiany hmm, bardziej bym zastosował terapię szokową - był taki program "kryptonim szef" i z miłą chęcią zaprosiłbym Dave Lewis'a do takiej nie zapowiedzianej kontroli jako magazynier lub / i operator wózka wysokiego składowania, żeby sam się przekonał co tam się dzieje - tak żeby nikt się nie zorientował, że On to On. Przechadzając się miedzy alejkami usłyszałby nie cenzuralne słowa w jego stronę i że każdego norma goni a On przeszkadza. Ciekawi mnie też czy po miesiącu zdoła wykonać normę, tak jak reszta pracowników. Dozna nie jako upodlenia pytać się kierowników o zaczerpnięcie wody z dystrybutora, jak nie to zostanie ukarany "czerwonym światłem" z BHP (tak są tacy kierownicy, nie wszyscy). Po pewnym czasie się zorientuje, że coś jest nie tak z systemem oceniania pracy i dostanie odprawiony w kwitkiem "bo coś wymyśla, przecież się to wyrówna" po czym stwierdzi, że słowa które usłyszał są po to, żeby kierownik się go pozbył. W pocie czoła przerzucałby towar i zobaczy jak kierownicy (nie wszyscy) sobie rozmawiają, śmieją się lub zajmują się swoimi zachciankami (oglądają (usunięte przez administratora) grają na telefonach itp.)? W styczniu musiałby rozplanować cały należny mu urlop, jak nie to zrobią to za niego. Można by było pisać... Wystarczy przewinąć stronę w dół i czytać nasze komentarze. Jestem pracownikiem od początku istnienia tego magazynu i niestety widać stopniową samo destrukcję. Chciałbym nadal pracować, ale musiałoby się zmienić tak naprawdę 70% magazynu. Chciałbym zobaczyć jak każdy inny pracownik niż magazynier czy operator wózka wysokiego składowania po 3 miesiącach pracuje na równi z pracownikami z długoletnim stażem (wg. Pani kierownik działu personalnego jest to możliwe). To, że ktoś wspiął się na drabince rozwojowej wyżej to nie znaczy, że może traktować osobę niżej jak zło konieczne, śmiecia. Rok temu była ankieta wewnętrzna z której wynikło, że kierownicy są dla pracowników nie mili, nie wspierają pracowników fizycznych. Oczywiście kierownikom i górze to nie pasowało. I tak najśmieszniejsze było to, że my magazynierzy i operatorzy wózków wysokiego składowania mieliśmy napisać "Co możemy zrobić, żeby to naprawić". Co należałoby zmienić: - komunikacja - niestety nie są przekazywane istotne dla pracownika fizycznego informacje na danym odcinku tylko to co usłyszysz (nowości, zmiany) - powaga - unikanie, zbywanie, robienie z pracownika głupka to najgorsze co może być - kolesiostwo - każdy pracownik danego szczebla powinien być traktowany identycznie - rotacja - zmiana odcinków pracy, nie według dobrych relacji tylko według sprawiedliwego podziału - elastyczna norma - to byłoby trudne do zrobienia, ale jest to realne, chodzi mi tutaj, żeby norma była regulowana do ilości pracy, przy czym wytyczając maksimum wydolnościowe np. przy nawale pracy norma nie przekroczyła 1250pkt (więcej pracy niż pracowników) - równo uprawnienie do benefitów - rozumiem pracowników z dziećmi, więc nie pracują na zmianę nocną, ale dlaczego ja jako singiel nie mam wczasów pod gruszą, mam mniejsze bony świąteczne, do urlopu w okresie letnim Oni mają pierwszeństwo? Przecież pracujemy na równi? Czy mam jak niektórzy oszukiwać, że mieszkam z X ludźmi, żeby obniżyć przychód na osobę w gospodarstwie domowym? - kierownik ma być kierownikiem - tutaj proponowałbym zrobić test IQ obecnym kierownikom, a osoby nie zależne sprawdziły czy umieją zarządzać zasobem ludzkim jak i ciągłością pracy magazynu. Naprawdę da się odczuć, że przychodzą do pracy utrzymywać relacje towrzyskie. - szanowanie pracowników z długim stażem - po 5 latach pracy dzień urlopu jako podarunek dla pracownika? Nie jest to coś co pozwala mi się czuć docenionym pracownikiem. Ale płaca wg. stażu byłaby tym czymś. Wystarczy spojrzeć na innych pracodawców np. Lidl, Biedronka - czynnik ludzki - pamiętaj, że jesteśmy tylko ludźmi - Tobie się rozsypie paleta lub Roll Cage to ucieszy Cie fakt, że pomoże ktoś Ci ją pozbierać i na odwrót - komuś się rozsypie podjedziesz pomóc pozbierać. Nie każdy jest wysoki, więc wypada pomóc drobnej niskiej kobiecie wrzucić na górę np. zgrzewki wody mineralnej. Niestety kierownicy staną i się gapią na takie sytuacje lub głupkowato komentują i się podśmiewają. Można by było przytoczyć ostatni wypadek w pracy naszej koleżanki, której przy zabezpieczaniu Roll Cage pękł pasek i uderzyła głową w posadzkę - nie byłem świadkiem rozmów z udziałem karetki pogotowia, więc nie chcę pisać co usłyszałem, ale jeżeli to prawda PIP miałby co robić. - rozwój osobisty, awanse - nie powinny być zależne od pozytywnych relacji między kierownikiem, a pracownikiem tylko od wyników pracy i tego co ma się w głowie.

Młody
@Karolina

Wystarczy do PIP i BHP zgłosić zachowanie naszych kochanych przełożonych . Do dzieła kochani !!! Co wy na to ??

Konar
@Młody

Niestety nic z tym nie zrobisz, każda kontrola jest zapowiadana. Mam nadzieje, że w końcu to co piszemy dotrze do Dave Lewis'a i zrobi z nimi porządek.

@Konar

Sama prawda. Zasada jest jedną-kierownik może być największym debilem, ale ma ślepo wykonywać polecenia góry i im gorszy dla ludzi, tym lepiej ocenia go góra. Opcje? PIĆ NA WODĘ patrząc kto Przez nie przechodzi! Nie wiem, czy zwrociliscie uwagę, ale przy ostatnich redukcjach polecili wszyscy kierownicy normalnie odnoszący się do pracowników!! Pozostali mierni ale wierni. Na temat kierowniczki K. szkoda nawet pisać dno dna!! Podsumowując trzeba mieć w tej firmie stalowe nerwy i du. e ze stali żeby wytrzymywac ta atmosferę i niektórych ludzi!!!

Sprzątaczka

Panie Mirku K. Jeszcze raz zobaczymy w szatni obierki z pomarańczy na ziemi albo folie na magazynie rzuconą na środku alejki to porozmawiamy przy zmianowym i udokumentujemy to zapisem z monitoringu lub zdjęciami. Ostatni raz Ostrzegamy !!! Mamy dość tak bezczelnych zachowań w stosunku do nas .. Nie wspominając o agresywnej kulturze jazdy podczas wykonywanej pracy ale to już inny temat

@Sprzątaczka

Jemu tesco zycie uratowało

what the ...

ktoś tu napisał że jest bogaty fundusz socjalny i konkursy - ok spoko ale zauważcie że te konkursy nie są dla pracowników (w przypadku takich w których biorą udział dzieci a wiemy że to rodzice robią te prace) one są dla kierowników. dziwnym trafem co roku wygrywają dzieci kierasów a te głosowanie to też fikcja... biorą po dwoje ludzi z magazynu i udają że nie wiedzą czyje są kartki kierowników. praca w tesco podoba się (usunięte przez administratora) którzy chodzą (usunięte przez administratora) a wigilia też bardzo fałszywa - fakt jedzenie spoko ale w innych firmach nie cisną ci jedzenia jedno po drugim żeby się udusić i broń boże żebyś nie siedział dłużej jak pół godziny.... widać że firma pada, trudno szkoda tylko ludzi i przyjaźni. dojdzie do tego że trzeba będzie kierownikowi zgłaszać siku i kupę albo czy laska poszła zmienić podpaskę a on pójdzie z tobą potrzymać drzwi z zegarkiem w ręku. a sami chodzą na górę do jadalni na przerwy na kawki i gadu gadu. i te chodzenie po magazynie i śmichy i opowiadanie głupot albo oglądanie filmów na YT . tego nikt nie widzi? oni mogą wszystko bo mają kamizelki? a i sprawa telefonów , pracownik nie może go posiadać a kierownik może i chodzić i pokazywać prywatne zdjęcia ? czy też kobitka jeżdżąca na myjce i plotkująca z psiapsiółką...to nie przedszkole moi drodzy. a karać za siedzenie dłużej na kawie powinni osoby które się tego dopuszczają i to nie -300 czy -600.... sami do tego dopuścili. a no i dziękujemy za szkolenie UDT w sierpniu b.r. o którym było tak głośno. i czekamy na te nowe inwestycje na 2019 rok panie menager...

@what the ...

Drogi kolego, nikt nie może Ci zabronić posiadania telefonów nawet w pracy!!gwarantuje ci to konstytucja, art49 mówiący o wolnej komunikacji, pamiętam że jakiś retrakarz na groserce o tym mówił, ale on już chyba nie pracuje

FreschLady

Zastanawiam się skąd tak złe opinie. Pracuje w gliwickiej dystrybucji już 3 lata. Owszem normy mamy większe i pewnie bedą jeszcze większe, ale jeśli większość ma zielone światła to chyba nie jest tak źle? Żadna z moich poprzednich firm nie dawała paczek na święta i bonów jednocześnie, nie organizowała tyle konkursów od tych plastycznych po loterie paragonowe czy loterie wspierające obecność w pracy. Przecież mamy forum pracownicze wiec czemu żale nie są wylewne tam zamiast tu w internatach ? Jedyne co mi przeszkadza to odzież robocza gorszej jakości i brak kawy/cherbaty na FF .

@FreschLady

Spróbuj odezwać sie na forum pracowniczym a długo popamietasz cichą zemstę kierowników. Każdy wniosek pracowników jest odkładany na później albo olewany. To tylko czcza gadanina. A to co sie dzieje na GR to istne szaleństwo ostatnio.

@FreschLady

Właśnie, takie masz zdanie bo za krótko pracujesz, każda normalna firma płaci premie za frekwencję a nie jak tesco losuje 3 osoby z pośród 480!!!, premie jak dasz rade to zrobisz ale zobaczysz z czasem jak łatwo ci ją utną, co do paczek to się zgadzam nie każdy daje paczki i Bony bo z reguły firmy dają kasę przelewem nie.... BONY HAH LOL!!! Przekonasz się jeszcze jak tam jest ale prawda będzie bolesna

Ktoś

Tyle złych słów wstyd każdy powinien się cieszyć że ma pracę i szanować ją bo niewiadomo co go może czekać w innym miejscu pracy moje zdanie jest takie pracuję na siebie i jestem bardzo zadowolona z tej pracy a naprawdę nie warto wymawiać złych słów bo karma zła wraca a potem dopiero się niektórym gwiazdom oczy otworzą ale wtedy może być za późno

@Ktoś

Od razu widać że nie pracujesz tam fizycznie, pewnie albo jesteś kierasem albo grzejesz zad na krześle w personalnym

Groser Man
@Ktoś

"każdy powinien się cieszyć że ma pracę" to nie komuna Dziś należy szanować pracownika, rynek pracy jest ogromny a coraz wiecej pracodawców ma problemy z zatrudnieniem. Negatywne opinie na pewno temu nie pomogą, a niemal 100% opinii tutaj pokrywa sie z prawdą. Kolega ma rację, albo grzejesz stołek, albo pracujesz od niedawna. Jeśli tak to przejrzysz na oczy w swoim czasie :)

@Ktoś

Tu się mylisz pracuję fizycznie i firmie jestem bardzo długo

@Taki ktoś

Nie jestem Ani kierasem ani personalnym pracuję fizycznie i szanuję tą pracę a ten ktoś to również osoba tak jak i ty tylko że ja nie mam zamiaru krytykować nikogo bo to niegrzeczne a widzę że jesteś osobą z którą niewarto rozmawiać bo i tak skrytykujesz moją odpowiedz po swojemu pozdrawiam serdecznie no i powodzenia życzę

@Ktoś

Czyli w takim razie poprostu cię pogrzało skoro bronisz firmy która nie szanuje również ciebie, nie chrzań pracowałem tam 7 lat, a jak jesteś taki(a) cwany(a) podaj tu nazwisko, widać że tesco ma swoich ekstremistow tak samo jak islam, haha haha, a wysadzisz się w powietrze krzycząc "resco akbar"!!!!!??

@Taki ktoś

Tesco (usunięte przez administratora)

@Taki ktoś

Dzięki tej firmie mam na chleb i rachunki a ty ty co krytykuje zamknij jape w końcu zamilcz bo (usunięte przez administratora) farmaZony

@Ktoś

Haha haha, umarłam że strachu

leszek

Jak wam sie niepodoba praca to droga wolna poszukajcie sobie nowej firmy a nie tylko wiecznie tylko nazekacie

Kumpel

To prawda że paru osobom już nieźle odwala. Zielone kamizelki wcale nie lepsze. Judasz szaleje, Pepa wcale nie lepiej a o Tekli nie wspominam. Irek zaciera tylko ręce jak tu wlepić jakiejś przyjęciówce minis 300 za jakiś drobiazg. A teraz jeszcze czepiają się tych przerw w pikingu. System kar i obowiązków pracowników sięga stanu krytycznego. Zwykłe wyjście do toalety to już przekroczenie czasu nieproduktywnego. Jeszcze chwila i za toaletę dostaniemy minis 300. Ale to wszystko ma tylko jeden cel. Ludzie muszą mieć coraz więcej czerwonych świateł by można ich zwalniać. Jeśli plotki są prawdziwe to za kilka miesięcy Tesco się w Polsce akończy. A odprawy dla tylu ludzi to kolosalne pieniądze

Bardzo zdziwiony

Jeżeli źle się wam tam pracuje,polecam zmianę pracy bo szkoda nerwów. W Gliwicach jest masa pracy również za te same pieniądze co ma Rt . Wiem bo sam tak zrobiłem . No ale nie którzy liczą na odprawę. ...żal...

Semyaza

Brak logiki, brak szacunku, brak kompetentnych przełożonych. W której firmie musisz latać za przełożonym kilka dni by zmienił 'Twoja ocenę' za dany dzień ? Absurd. Zastanawiam sie od pewnego czasu, która firma nie posiada naczep by móc zaladowac towar i wyslac go na sklep ? Który baran odpowiada za to wszystko ? Pracy nie ma, ocena produktywnosci jest. Mam sobie wyczarować tą robote, czy zrobić norme na plecach kolegów i być znienawidzony ? Tesco dystrybucja wydajcie książkę pt. ' jak zostać Januszem biznesu ' Później wydajcie drugą część tytuł proponuję ' jak obudzić się z ręką w (usunięte przez administratora) '

Boyka
@Semyaza

Prawda,jak można oceniać kogoś jak nie ma pracy aby wykonać normę??? Później przez to wszystko przez te nerwy ludzie kłócą się między sobą o karton czy o paletę ... Zaniedlugo normalnie będzie MMA bo ludzie na parkingu potrafią powiedzieć sobie część przed pracą a w pracy na magazynie patrzą na siebie jak by mieli stoczyć ze sobą pojedynek . Szkoda słów , a to wszystko przez panów zarządzających.

Pacyficjusz

Słyszałem że niektórzy idą do stokrotki na kasę podobno lepiej płacą.

Marzena

Czy to prawda, że w III kwartale 2019 roku Tesco ma się wycofać z Polski? Doszły mnie słuchy, że do tego czasu chcą zmusić pracowników do rezygnacji z pracy, aby jak najmniej wypłacić odpraw. Czy ktoś może to potwierdzić?

Bezdomny
@Marzena

Oczywiscie ze tak , kierownicy w Gliwicach stali sie wredni nawet ci co wydawali sie spoko co do pracowników. Ale malo tego , kiedy nie ma pracy naprawde nie ma co robic , kierownicy i tak oceniaja cie po cyfrach na komputerze. Dla nich to co pokazuje system , to świętość i nie ma gadki.

Bardzo zdziwiony

Widzę że nowy manager w okularach nawet tu zabronił wam się wypowiadać

@Bardzo zdziwiony

A jego dziewczyna szaleje i straszy ludzi zwolnieniem z pracy jeśli nie będą grzeczni. Już poleciała dziewczyna po 15 latach roboty w tej firmie. Żenada. Tak się tutaj traktuje doświadczonych ludzi. Ta firma to przedszkole. Wizerunek jest ważniejszy od bhp albo zdrowia ludzi.

kolega zmianowego

a panowie na trzecich grupach kradną orzeszki

Zdziwiony
@kolega zmianowego

A panie na pierwszych zmianach wcinają kanapki. Bardzo "ładny i miły" komentarz Kolego zmianowego

Xxxx
@Zdziwiony

Pan kolega zmianowego pewnie jeździ do pracy na białym góralu okrągły rok,pracuje tam dwa lata a wie wszystko najlepiej , wiadomo kto, przecież wszyscy się tam znamy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Dystrybucja - Gliwice

• Jak się pracuje w Tesco Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Dystrybucja?

Kandydaci do pracy w Tesco Dystrybucja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Dystrybucja