Opinie o Experis w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Experis. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Experis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Experis w Toruń

ulkaulka

Witam, też "napaliłam" się na ten wyjazd i tyle było mojego szczęścia. Nawet męża mogłam zabrać .... dziękuję bardzo za takie fora bo szybko spadłam na obie nogi ...Pozdrawiam

Andrzej 77

Tak to bywa. moj mail andrzejsz.w@wp.pl

Jaro

Dzwoniła też do siedziby firmy w Amsterdamie Amsterdam Barbara Strozzilaan 201 1083 HN Amsterdam (usunięte przez administratora) i nikt takiego człowieka tam nie zna.

Jaro

Witam. Poprosiłem koleżankę pracującą w Holandi od 10 lat. Biegle mówi po holendersku aby dla mnie to sprawdziła. Skontaktowała się z P.Tomaszem i mówi że facet nie potrafił odpowiedzieć na podstawowe pytania i bardzo się gubił w "zeznaniach". Naciągacz tak mi dosłownie odpisała. Pozdrawiam

@Jaro

A żeby zbrzydł za to... Tylko nadziei sobie narobiłam...

Aplikowałeś do Experis na stanowisko Global Finance Integration Senior Manager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
I.

Dzięki za informacje. Także trzeba szukać dalej i być ostrożnym ;) Powodzenia

Karola

Andrzej77 można dostać do Ciebie jakiś kontakt.?

kris
@Karola

Czesc, Ja dostalem propozycje pracy od Tomasza jablonskiego. Oferuje prace przy pakowaniu chipsow w Amsterdamie. Chce bym przelal na jego konto 70 euro. Czy to jest napewno oszost. Bo zglosilbym to na policji. Prosze o odpowiedz.

Dostałem takiego maila od Experis: "Witam, To nie jest nasza oferta pracy. Pan Tomasz Jabłoński podszywa się od jakiegoś czasu pod pracownika naszej firmy i próbuję wyłudzić pieniądze. Proszę pod żadnym warunkiem nie przesyłać żadnych pieniędzy. Polskie prawo mówi, że nikt nie może pobierać opłat za szukanie pracy od pracowników/kandydatów. Sprawa w ubiegłym tygodniu została skierowana do odpowiednich organów ścigania. Dziękuję za kontakt i czujność." Także wątpliwości chyba rozwiane ;)

eddie323

Dzwoniłem bezpośrednio do firmy experis i tam powiedziano mi że ktoś się pod nich podszywa i sprawa jest zgłoszona do odpowiednich służb. Pozdrawiam

@eddie323

Możesz podać numer?

@eddie323

Do firmy EXPERIS oczywiście, to też zadzwonię do nich.

Dziękuję i również pozdrawiam

Andrzej 77

Otóz dzwoniøem do '"Tomka" I mówiøem mu o swoim miejscu zamieszkania, blisko Amsterdamu 30 min busem. Powiedzial mi,ze tylko i wylacznie gdybym mieszkal w Amsterdamie wtedy nie musialbym byc zakwaterowany, gdyz pracoawca nie chce by ktos dojezdzal. Sprawdzalem adres firmy-zgadza sie. experis jest polozona w tym adresie. Jednak nie moglem powiazac, ani znalezc danego nam kontaktowego maila, wiec wyslalem e-maila do glownej siedziby firmy w Amsterdamie z zapytaniem o numer konta nam podanego, czy nalezy do ich firmy, aby wykluczy© podszywanie sie oszusta pod ich firme . Czekam na odpowiedz i zobaczymy jak cos sie dowiem to bede informowal na biezaco

Karola
@Andrzej 77

Można dostać do Ciebie jakiś kontakt.?

Oferty Pracy

Fizyczna Experis 2015-03-03 Żródło: Gowork.pl Amsterdam ( ) Experis to dobrze zorganizowana i profesjonalnie działająca Agencja Zatrudnienia zajmująca się pośrednictwem pracy na terenie Holandii. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:(pakowacz-pomocnik) Praca od zaraz. Przy pakowaniu wyrobów solonych. Termin wyjazdu do pracy 12.03.2015. Czas pracy 8 godzin dziennie. ( 5 dni w tygodniu ) Zakwaterowanie w mieszkaniu firmowym (pokoje 2 osób) Praca znajduje się w magazynach nowo o

@Oferty Pracy

Hej jest napisane że jeżeli ktoś posiada własne lokum w Amsterdamie to opłata nie jest wymagana.

Edyta

Witam, Mój chłopak też wysłał CV i dostał pozytywną odpowiedź i też nas ta wpłata 70 euro intryguje...Ale spotkałam się już z taki przypadkiem, że przed wyjazdem płaciło się jakąś kwotę ale za to, że załatwiło się pracę (moja siostra w tamtym roku wyjechała do Holandii i musiała właśnie 70 euro zapłacić), ale to było załatwiane przez znajomych i wszystko było sprawdzone. A tutaj nikt nic nie wie o tejże firmie...Jak będzie coś wiadomo to proszę dajcie znać.

Andrzej 77

Witam. Ja mieszkam w Holandii blisko Amsterdamu. Rozmawialem z tym "Tomkiem" , ale w sumie, wychodzi na to ze zeby dostac prace musze wplacic 70 euro i zamieszkac w kwaterze jaka daja. Mimo ze moglbym bezposrednio dojezdzac. To jest nie uczciwe, ale tak dzialaja polskie agencje. Postaram sie czegos wiecej dowiedziec jako ze jestem na miejscu. Na razie do 11 marca mamy temin wplaty, wiec mamy jeszcze czas.Proponuje sie wstrzymac. Jesli sam wplace dam znak . POZDRAWIAM

@Andrzej 77

Ale w ofercie pisze, że jak masz mieszkanie w innym miejscu, blisko Amsterdamu to nie musisz płacić za mieszkanie, które daje Ci firma. Czekam na Twoją odpowiedź, zależy mi, bo oferta na prawdę fajnie wygląda...

@Andrzej 77

A nie jednak tego nie ma w ofercie, sorry... Ale i tak czekam na odpowiedź, zależy mi...

@Justyna

mi włąsnie tez zależy bardzo..:(

Maniek

Również wczoraj dostałem ofertę do pracy w Holandii. Bardzo się ucieszyłem, a tu młotkiem w łeb. Nie wiem czy wpłacać kasę. Napiszcie coś

Justyna

Hej, piszę ponownie. Dzisiaj dostałam odpowiedź na moje CV z innego biura i tam także wymagają wcześniejszej wpłaty na konto, tyle że jest to troszkę mniejsza suma. Sama nie wiem co robić. Fajnie to wszystko wygląda w EXPERIS nie trzeba znać języka co mnie bardzo cieszy... Ale... Może jednak ktoś pracował w tej firmie i napisze co i jak w najbliższym czasie, oby jak najszybciej...

kuba

adresy firmy i podane w mailu nie zgadzają się. firma zajmuje się rekrutacją informatyków itp. koles podaje prywatnego maila, a nie firmowego chce kasy przed robotą moim zdaniem śmierdzi na kilometr szukamy dalej dzieki maniek

lukasz

Witam. Ja też składałem cv na te chipsy i nie było nic w ogłoszeniu o wpłacie za chate. Dostałem e-mail a tu zonk. Trochę pracowałem w hollandi i wiem że żadna normalna agencja lub firma nie bierze kasy z góry, tylko odciąga po pierwszej wypłacie. Te ogłoszenie jest zbyt piękne aby było prawdziwe. Rzadko się zdarza zeby na pakowaniu dali 9 euro. Coś tu wali. Monia, albo ktoś inny jak wiecie coś o tej pracy dajcie znać. Pozdro

Madlen

Wg mnie to naciągane dzwoniłam tam dziś i facet bardzo platal się w odpowiedziach nie dajcie się naciagnac

@Madlen

cos ty ? hmm ;/ a juz sie cieszylam :( no ale co zrobic trzeba szukac dalej :)

nacpany pawian

Napiszcie cos o tej ofercie pakowacza chipsow dostalem odp na cv ale trzeba przelac 70 euro na mieszkanie i nie wiem czy to nie wa£ek.

@nacpany pawian

Tez dostalam odpowiedz..tylko te 70 euro trzeba wplacic .. nie wiem sama co robic hm :P

nacpany pawian
@moniaa1117

Daj mi jakis kontakt do siebie

@nacpany pawian

moniaa1117@onet.pl ;) to napisz :P

Madlen

Mam kontakt do polskiego koordynatora na terenie Holandii do P Tomasza aczkolwiek płatność z góry budzi moje watpliwosci

anisia

Na te pakowanie to oferta nawet ciekawa ale też mi się wydaje jakaś podejrzana, jakby się ktoś dowiedział coś to proszę napisać

Zostaw merytoryczną opinię o Experis - Toruń

Experis