Opinie o L.Kleiber w Pysząca

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy L.Kleiber. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie L.Kleiber o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L.Kleiber w Pysząca

M

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku brygadzista magazynu? Jak dużą grupą ludzi będzie się koordynowało?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w L.Kleiber? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

wójt

Otóż jest to żmudna rozmowa podczas której mierzą Cie dociekliwym spojrzeniem i właściwie tyle, czekasz na telefon i zostaje tylko cyrograf do podpisania. Pozdrawiam

Wojtek

Ile tapicer zarobi w tej firmie ?

Tapicer

Czy obecnie firma szuka do pracy tapicerów?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie L.Kleiber? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
ZZ

Zgadzam się że nie każdy powinien tu pracować. Atmosferę robią ludzie. Do pracy przychodzi się pracować to znaczy wykonać powierzone obowiazki a nie lazic i ploty robić. Widocznie nie każdy dorośli do roli pracownika. Pozdrawiam

Pank

Może nie każdy powinien tu pracować? Dla mnie to bardzo dobry pracodawca!!

Xd
@Pank

Rudy to ty

AA

Ojojoj xD właściciel się zagotował :) swoją drogą żenujące jest tłumaczenie się i próba poprawienia wizerunku po przez wpisy odnosząc się personalnie do kogoś nie mając pewności kto co napisał. Skąd takie przeświadczenie, że byli pracownicy kilka dni po zakończeniu współpracy zamieszczają nieprzychylne firmie wpisy. Jeśli tyle osób pisze o tych samych problemach w podobnym tonie to coś jest na rzeczy bez wątpienia. Osobiście znam kilka osób które przewinęły się przez tą firmę i opinie są te same. Skoro firma co kilka miesięcy szuka pracownikow na to samo stanowisko to kogo chcemy oszukiwać?? Siebie czy innych?? Czas może popatrzeć na siebie i zadać sobie pytanie, co sprawia tak dużą rotacje i takie surowe opinie. Po wpisach właściciela widać jednak, że nie ma problemu ze strony firmy... w myśl zasady jestem najlepszy, wszyscy inni to idioci! Bardzo słabe, ale czego można się spodziewać po słabych ludziach... Porażka!

@AA

Pisze Pani o dużej rotacji, ja natomiast mogę stwierdzić, że akurat na stanowiskach dających się nazwać związanymi ze sprzedażą, w ostatnich 5 latach poprzedzających zamieszczenie tej opinii, pomijając jeden przypadek rozwiązania umowy z przyczyn losowych, poza Panem Kamilem, jeszcze tylko jedna osoba mogła o sobie powiedzieć, że jest byłym pracownikiem. Rozwiązanie tej umowy odbyło się około pół roku wcześniej. Mając takie dane, można jednak dopasować autora do opinii, chyba, że napisała ją osoba, która jednak nie pracowała w tym dziale, pytanie zatem w jakim celu i na jakiej podstawie ocenia w nim pracę. Każda rzetelna opinia jest dla nas wartościowa, szczególnie cenimy sobie te od obecnie pracujących osób, staramy się zawsze brać je pod uwagę i razem poprawiać problematyczne obszary. Opinie pisane przez bliżej nie określonych autorów, pomawiające, przeinaczajcie liczby i fakty nie powinny mieć natomiast moim zdaniem miejsca. Każdego roku odnotowujemy duże wzrosty sprzedaży, w związku z tym w wielu działach potrzeba dodatkowych osób. Wraz ze wzrostem sprzedaży, potrzebne są też nowe osoby do jej obsługi. Ogłoszenia o pracę zamieszcza się nie tylko w celu uzupełnienia wakatów, ale i w celu powiększenia załogi. Chociaż jak Pani wie, nie za każdym razem udaje się wybrać właściwego pracownika jak i z drugiej strony patrząc, odpowiedniego dla siebie pracodawcy. Pozdrawiam Marcin Kleiber

BB
@Marcin Kleiber

Szanowny właścicielu. Wydaje mi się, że z premedytacją zapomina Pan o pracownikach z umowami tymczasowymi. Jest masa ludzi, którzy po okresie 3 miesięcy zniesmaczyli się tak bardzo, że nie mieli zamiaru przedłużać umowy. Zresztą sytuacja nie tyczy się tylko biura. Od dawna rotują ludzie choćby na pakowaniu. Myślę że warto to przemyśleć, a najlepiej zacząć od dokładnego omawiania sprawy na rozmowach rekrutacyjnych, bo z tego co czytam, to jest masa niedomówień- jasne, ktoś mógł nie zapytać, ale jeśli masa ludzi w komentarzach ma problem z owym załadunkiem, to może warto wspomnieć o nim w pierwszej kolejności, żeby uniknąć nieścisłości. Zobaczyłem sobie na aktualną ofertę pracy na platformie olx i nadal nie ma o nim mowy. Czytam również, ze jest problem z zaufaniem do pracowników. Może czas zatrudniać dobrze wykwalifikowane osoby i pozwolić im działać?

@BB

Podkreślę z całą odpowiedzialnością, w mojej wypowiedzi nikogo nie pominąłem, także osób pracujących jedynie 3 miesiące na okresie próbnym. Do dnia ukazania się opinii, która wszczęła początek dyskusji, takich osób, na tym stanowisku nie było. Mam świadomość, że Pani jest właśnie tą zniesmaczoną osobą. Pozostaje mi, nie wdając się w dalsza polemikę, życzyć zadowolenia z nowego miejsca pracy.

@Marcin Kleiber

Panie Marcinie od stycznia br. do sierpnia z działu zamówień i biura odeszło 5 osób! Przy tak małej ilości pracowników biurowych to katastrofa! A Pan ciągle brnie w zakłamywanie rzeczywistości... niech czytający wyciągną wnioski sami.

@Marcin Kleiber

Haha... jest Pan zabawny... nie ma sensu dalej pisać... myśle, że i tak już dosyć się Pan skompromitował swoimi wpisami... życzę sukcesów w rotacjach na stanowiskach biurowych...w tym jesteście najlepsi na świecie!!!

Marcin Kleiber

Jestem właścicielem firmy Kleiber i chciałbym odnieść się do ostatnich opinii. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w ostatnim czasie poszukujemy nowych pracowników do różnych działów, w tym do działu obsługi zamówień. Z tego względu do naszej stałej, wieloletniej załogi (wielu z naszych współpracowników może pochwalić się 5, 10, 15, a nawet 20 letnim stażem pracy) dołączyło w ostatnich miesiącach także kilka nowych osób, rozpoczynających jak każdy nowo zatrudniony w firmie od 3 miesięcznego okresu próbnego. Zdarza się, że po tym okresie nie udaje się nawiązać dalszej współpracy, zarówno z inicjatywy pracowników jak i naszej. Od lat obserwuję, że albo nowy pracownik pracuje z nami jedynie kilka miesięcy, albo zostaje na długi czas. Autorką przynajmniej jednej z opinii jest Pani, której zakończenie okresu próbnego przebiegło jednak nie do końca po jej myśli. Przy niedużym około 65 osobowym zespole, dość łatwo udaje nam się powiązać wpis, z autorem, który z reguły kilka dni po zakończeniu pracy zamieszcza swoją opinię. Niestety nie widzę w wyrażonych opiniach chęci pomocy przyszłym kandydatom, a jedynie chęć oczernienia byłego pracodawcy. Zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach staramy się zawsze jak najrzetelniej przedstawić podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jesteśmy otwarci na wszystkie pytania, na które oczywiście odpowiadamy zgodnie ze stanem faktycznym. Przykro mi, że autorce (autorom) opinii, nie udało się przed rozpoczęciem pracy zapytać o ważne dla niej kwestie, a podczas krótkiego okresu pracy nie udało się poznać mechanizmów funkcjonowania firmy, być może wtedy udałoby się uniknąć wyrażania opinii (w tym o pracy logistyka), które są nieadekwatne. Dziękuję tym wszystkim, którzy z nami budują firmę Kleiber, i tym, którzy w przeszłości, choćby krótko mieli okazję. Pozdrawiam, Marcin Kleiber

Zorientowany

Ta firma to jakiś ponury żart... znowu pojawiło się ogłoszenie do „działu zamówień” niech Was to nie zwiedzie! Oczywiście ostatnie 2 opinie jak najbardziej trafne. Cała kwintesencja firmy kleiber. Nic dodać, nic ująć! Co do ogłoszenia to nie ma słowa (jak i na rozmowie zresztą) o załadunku i wysyłce towaru... w firmie gdzie praktycznie codziennie wysyła się towar do klientów w Polsce i za granicą nie ma logistyka! To powoduje że robisz wszystko! Totalny bałagan, brak kompetencji ze strony szefostwa! Odradzam każdemu! Szkoda czasu po prostu ????????

aaaaaa

W tym roku odeszła już kolejna osoba, znowu pojawiło się ogłoszenie. Widać jak szanują pracowników. Nic dziwnego, że nikt w biurze nie chce tam pracować. Ciągła rotacja pracowników

Olga

Akurat atmosfera w firmie to "zasługa" pracowników więc nie wińcie o to firmy!!

Jedyny plus firmy to płaci o czasie i zgodnie z umową ale nic więcej. Teraz minusy - atmosfera fatalna, każdy boi sie podjąć odpowiedzialność. Kamera na każdym kroku a szef uwielbia wszytsko kontrolować. Rozliczanie pracy co do minuty. Zero kożeństwa - a pożegnania jeśli ktoś chce się zwolnić to pozostają wiele do życzenia - nawet brak podanie ręki...

Jerzy

Jeśli ktoś nie spełniał wymagań stawianych w pracy to już go nie ma w firmie i teraz oczernia!!! Tyle w temacie

Renata

@Monika, aplikowałaś już do L.Kleiber, czy dopiero masz taki zamiar? Jeśli byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej to podziel się jej rezultatem na forum. Zachęcam do udzielania się na forum. Zapewne wiele osób, podobnie jak użytkownik @Monika, chce zasięgnąć informacji, na które szuka tutaj odpowiedzi. Dlatego wpisujcie merytoryczne oraz wyczerpujące posty, ponieważ takie są najbardziej przydatne dla kandydatów, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o rekrutacji oraz pracy w firmie.

Pracownik01
@Renata

Szef beznadziejny, a ala kierownik Robert to ma dwie lewe ręce

Cześć. Powiedzcie mi szczerze jak wygląda atmosfera na produkcji? Dlaczego wszyscy odradzają pracę w tej firmie? Na jakie zarobki można liczyć?

Renata

@Weronika, na jakie stanowisko chcesz aplikować lub już aplikowałaś? Fajnie by było jakbyś podzieliła się informacją czy byłaś już na rozmowie rekrutacyjnej, jeśli tak to jak wyglądała i oczywiście, czy dostałaś wymarzoną pracę. @Bolo, dlaczego odradzasz? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Weronika

Bardzo dobry pracodawca i mam zamiar aplikować. Może dowiem się coś więcej

Bolo
@Weronika

Odradzam

ABC

Odkąd szef wyrzucił największych lewusów pracuje sie dużo lepiej...

były
@ABC

kogo masz na myśli...

jas
@ABC

Jakby miał wypiżyć "największych" lewusów to by został 1 tapicer, monter, 1 z przygotowania i 2 z klejenia a wiadomo że w 5 nie uciągnie tego ... -(wpisz co chcesz). Ponadto nie mylcie pojęć wyrzucenia a samowolnego opuszczenia - Bo gdzie będzie tak dobrze jak tam... - wszędzie, wystarczy się rozejrzeć a nie trzymać się kurczowo jak dziecko mamy spódnicy, no chyba że w innych zakładach nie pozwolą Wam na cwaniactwo..

Popo
@jas

Firma to jeden wielki (usunięte przez administratora)

Minister

Siemka pracuje już w tej firmie ponad rok, nie polecam tej firmy z kilku przyczyn: - nadgodziny musowe, jak nie zostajesz to mają pretensje - "kierownik hali"? Żaden kierownik boi się wszystkiego o co kolwie byś się nie spytał to wiecznie nic nie wie. - brak atmosfery każdy jakieś fochy robi "zwłaszcza Ala kierownik" - robię rok a mam taką samą stawkę jak nowy - chcesz wolne to nie dostaniesz idziesz do kierownika i dostajesz taka odp: nie wiem muszę się zastanowić bo nie ma ludzi do pracy. (Nie ma ludzi bo każdy ma to gdzies, nawet zachorować nie można bo zaraz mówią że manipulujesz). - Traktują ludzi jak robili Jednym słowem totalne dno.

K.

i zostala sama elita co swoje niepowodzenia zrzuca na pracownikow nizszych "stopniem- doświadczeniem"

Zostaw merytoryczną opinię o L.Kleiber - Pysząca

• Jak się pracuje w L.Kleiber?

Zobacz opinie na temat firmy L.Kleiber tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L.Kleiber?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

L.Kleiber
  • Meblowa 1