Opinie o L.Kleiber w Pysząca

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy L.Kleiber. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie L.Kleiber o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L.Kleiber w Pysząca

Planety

Szef nie miły i gburowaty. Traktuje ludzi z góry a Pani kierownik oderwana jest od rzeczywistości- wydaje jej sie że jest prezesową i włazi w każdą dziure psując klimat i rytm pracy. Beztalencie ogromne ale szumu potrafi narobić jak rasowa. W rytmie nic nie wiem ale bede sobie biegała po hali to bedzie widac ze cos robie. Ale ploty są takie ze szef widzi juz co to za ziółko i szykuje sie na powrot AK! Zatem do roboty panowie bo nowe nadchodzi!

L.P

Ogólnie to nie wiem czy Marcin sie kierował wybierajac swojego nowego kierownika. Jest nadzieja ze jednej zadymiary sie pozbył to i moze tu otworzą mu sie szybko oczy. Poki co sieje zamęt i zniszczenie i to jej jedyna umiejetnosc. Oddana praca w przytakiwaniu Marcinowi nie zrobi z niej kierasa produkcji bo nim nie byla i nigdy nie bedzie. Wiekszosc obecnych porazek jest podpisanych jej nazwiskiem. Nikt nie chce z nia pracowac bo oprocz biegania po hali, wydawania gestapowskich komend i tej calej otoczki niewiele robi. Moze ten rdzawy kolor nie jest przypadkowy..hehe..

pomocny dobromil

Szef bardzo nieprzyjemny. Nie szanuje pracowników. Lizus w biurze -pani (usunięte przez administratora)achowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i znała się na wszystkim, a prawda jest niestety inna... Zdecydowanie lepiej pracowało się, gdy Pani Agnieszka (była szefowa) również prowadziła tą firmę.

@pomocny dobromil

Co można napisać o liczbę zatrudnionych osób w biurze? Widziałam, że poszukują obecnie pracownika działu obsługi zamówień i ciekawa jestem aktualnych opinii w zakresie tego stanowiska. Podobno współdziała się ściśle z działem produkcji. Jak współpraca przebiega?

Kwietniowy

Rotacja ogromna. Jak chcesz zmienić robote to nie właź do tej rzeki bo szef zwalnia ludzi jak nie ma humoru. Z biura ludzie odchodzą nie wytrzymując miesiaca. Decyzje co do pracy podejmowane są przez pseudo kierowników a wręcz ludzi z przypadku z godziny na godzine. Szed w (usunięte przez administratora)był i tyle w niej widział bo nie zna się na niczym a wszystko chce wiedzieć. Nie szanuje ludzi ich czasu wolnego. Nie polecam. Są leprze firmy w okolicy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie L.Kleiber? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
nieznajomy

szef z nieludzkim podejściem.

PM

Nie polecam

Mostowiakowa wjechała w karton

Dno i dwa kilo mułu! Tyle o tej firmie!! Po tym co teraz sie (usunięte przez administratora)to tylko czekać na bunt pracowników i na to że Klienci znajdą lepsze firmy które wyrabiają się z robotą. Przychodzisz do roboty i nie wiesz o której wrócisz do domu! Akord i nagdodziny przymusowe! Jak byla AK to jakoś to hulało i robota szła(usunięte przez administratora) Teraz to nieudolne dziewcze chce ją godnie zastąpić ale jak słoma w butach była to i z sukienki wystaje. Aż sie dziwie czasem że nasz bosss to akceptuje, no ale swoje już chłop zarobił to po co się ma ścierać.

@Mostowiakowa wjechała w karton

Mówiąc krótko twierdzisz, że gorzej się pracuje? Odzwierciedla się to mocno w wynikach pracy? W jakim konkretnie stopniu? Jeśli jest to bardzo widoczne to kto ostatecznie zajmuje się analizą i wyciąganiem wniosków? Które stanowiska są za to odpowiedzialne?

Koń

Ile tam u was można zarobic? U mnie w podobnej firmie pod Poznaniem między 3.5-4? W tym 1 sobota.

Łoś
@Koń

Kto pracował w Kleiberze ten się w cyrku nie śmieje ;)!!!! Jakie stanowisko cie interesi drogi panie? atmosfera spoko o ile (usunięte przez administratora)**(usunięte przez administratora)od szefa sie nie trafi. Kiedys było lepiej ale teraz nowy lizus z biura pucuje sie pare razy dziennie i strzela fochami jak z karabinu. powoli sie odechciewa a jestem juz kilka lat w tym parku.

Koń
@Łoś

Produkcja, tapicer.

Wiaderko
@Koń

Zarobki tapicera bez soboty 3500-5000 zależy od chęci.

mG
@Łoś

Myśle ze postawa „prawej ręki” szefa jest karygodna i wpływa na operatywność pracy w każdym dziale od sprzedaży po magazyn. Kablowanie, wsadzanie na minę i brak szacunku to standard jej pracy najgorsze ze sama nie przyna się do błędnych decyzji jak na lidera przystało tylko zrzuca wszystko na ludzi. Zle dla firm są słabe awanse i tak jest w tym przypadku. Myśle ze fala wypowiedzeń dopiero przed firma a już są w czarnej biorąc pod uwagę tyły w wielu tematach. Szef nie widzi albo nie chce widzieć ale czemu się dziwić jak z ludźmi nie rozmawia. Potencjał super ale kompletnie nie wykorzystany. Brak wdrożeń= ciągła rekrutacja. Brak procedur i zmian schematów działania, wstrzymuje ta firmę w rozwoju. Przydałby się ktoś z doświadczeniem operacyjnym. Dobrze ze maja zamówienia to jakoś się kręci ale to wszystko na glinianych nogach stoi.

Były
@Koń

Polecam pracę na tapicerni, bardzo fajny brygadzista Idzi załatwić z nim wszystko co nie można powiedzieć o brygadzistach z innych działów

@Były

Tak się po prostu trafiło czy ogólnie tapicernia jako dział jest krótko mówiąc lepsza? I swoją drogą to czemu pozostali są jacyś gorsi według Ciebie? Na brygadzistę się awansuje czy dostaje z ogłoszenia?

Były
@Łucja

Moja opinia została napisana z mojego punktu widzenia. Jeśli chodzi o brygadzistę z tapicerni to jak mi wiadomo to jest tam od początku istnienia firmy, ogromna wiedza i doświadczenie zasługują na pozytywną opinię. A jeśli chodzi o brygadzistów z innych działów to podam przykład z działu przygotowania bodajże pan P zero wiedzy.

Tapicer 1
@Wiaderko

Czyli rozumiem że jest praca na akord?

@Tapicer 1

Jeśli tak to w jaki sposób to oceniasz? Będzie do wyrobienia? Jakie normy akordowe tu mają obecnie?

Po drugiej stronie mocy

Imprez nie ma, atmosfery nie ma. W zasadzie idziesz do roboty i nie wiesz o której dzis wyjdziesz. Biuro czyste, szatnie też. Nowa lokalizacja na plus. Zarobić mozna nawet dobrze jak się zgadzasz na soboty. Sam szef wiecznie z grymasem. Da się odczuć że jesteśmy dla niego gorszym sortem. Gdyby nie kasa płacona na czas to juz by mnie nie było.

Janek

Czesc. Rozważam aplikacje do dzialu zakupów. Jaka atmosfera i benefity są w firmie? Imprezy integracyjne? Wigilie firmowe? Moze ktos sie wypowiedziec jak dzis tam sie pracuje? Firma z zewnątrz wyglada ok.

@Janek

Hej, a gdzie w razie czego masz ogłoszenie, na które aplikujesz? Nie mogłam właśnie znaleźć, więc pytam... Co z innymi działami, tam nie ma rotacji? Chyba, że zespół powiększają i dlatego aplikujesz?

mojżesz

Jakie warunki panują na nowej hali? gra farta świeczki?

Xd
@mojżesz

Jest wiele firm w okolicy proponujące większą stawkę

Śremianin
@mojżesz

Odpuść temat sztywna atmosfera na hali aż się nie chce tam przychodzić

Janek
@Xd

Niby które?

klient

czy firma istnieje? Od tygodnia do nich wydzwaniam, piszę maila i nic. Gdyby był urlop całej firmy, to przyszedłby autoresponder

Jordan

Czy już jest nowa osoba na stanowisku Kierownika Magazynu?

Rafał
@Jordan

A co się stało z poprzednim i co ta zmiana oznacza dla pracowników? Pytam, bo zastanawiam się nad zatrudnieniem w firmie. Jak się robi na magazynie? Jakie są zarobki?

Jordan
@Rafał

Pytam bo widziałem że szukają i znikło ogłoszenie

@Jordan

No to jak znikło to pewnie ktoś już jest. No chyba, że chcą je inaczej przerobić i wrzucić, bo nikt się jeszcze nie zgłosił?

Jak wygląda ścieżka kariery w L.Kleiber? Czy trudno jest zdobyć awans?

Awans ? trudno o szkolenie, a co dopiero o ścieżkę awansu. Nie ta firma. Płacą na czas zgodnie z umowa i nic więcej.

Małgorzata

A były rozmowy w tym temacie? Jak szefostwo na takie pytania reaguje?

Czy w L.Kleiber zatrudniani są obcokrajowcy?

abc

Pewnie, Ukraińcy

Co się wydarzyło ze Agnieszka K. już nie pracuje ?

Xyz

Pracują tam osoby z okolic Gostynia ?

Magda

@odpowiedź serio żadnych?

Odpowiedź
@Magda

Szkoleń żadnych. Jedyne "szkolenia" na produkcji i magazynie czy biurze to takie, jak kolega czy koleżanka pokaże i nauczy czegoś.

Pracownik02
@Odpowiedź

Czyli jednak są szkolenia. "learning by doing";-)...

Beata
@Odpowiedź

A co możesz napisać o innych warunkach pracy? Jak je oceniasz? Chodzi mi np. o wynagrodzenie, atmosferę pracy lub zakres obowiązków. Interesują mnie jakieś świeże informacje na ten temat więc byłabym wdzięczna za odpowiedź jak to aktualnie wygląda w firmie.

Czy pracodawca L.Kleiber organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedź

Szkolenia podnoszące kompetencje?... Buha... ha ha ha...

Potencjalny Pracownik

Czy do pracy na maszynach CNC wymagane jest duże doświadczenie jestem osobą młoda szukająca pracy z możliwością przyuczenia

Zostaw merytoryczną opinię o L.Kleiber - Pysząca

• Jak się pracuje w L.Kleiber?

Zobacz opinie na temat firmy L.Kleiber tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L.Kleiber?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

L.Kleiber
  • Meblowa 1