L.Kleiber

Śrem

Opinie o L.Kleiber

anonim 2011-06-17 17:03
Dot. Pracy w biurze. Ciężka atmosfera w biurze, powodująca długofalowy stres i zmęczenie psychiczne pracownika. Prawdopodobnie przez bardzo dużą rotację na tym stanowisku, ciężko jest o akceptację i zakotwiczyć się na dłużej, choć sama praca jest interesująca, tyle że przypomina pracę na akord. Brak umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi i pohamowania się w niektórych wypowiedziach.
anonimus 2012-08-31 17:51
praca na hali starzy pracownicy jak pączki w maśle dłubią w nosie a zarobki ponad norme. Nowi minimalna krajowa podwyżka po 2 latach 30gr na godz wiecej żadnych perspektyw na awans.Bióro mozna siekiere powiesić.[usunięte przez moderatora] kto widzie to wie co robi duże oczy guma w psyku nie śpi fantazje z ksomosu dużo przez nos.... na krótki czas mozna isc porobic nie polecam ludziom ambitnym stracą tam czas.Bardzo duza Rotacja na stanowiskach związanych z kontaktem z biurem czyli ksiaegowa i kierowca na rok ok.5osób bywa że wiecej
pracownik 2015-11-06 22:07
Szefowie małżonkowie nie dogadują się w błahych sprawach przez co obrywa się pracownikowi, gdyż nie wie jak załatwić daną sprawę - jest rozdarty czy posłuchać szefa czy szefową. Ona wyniosła Pani wszystko wie najlepiej, arogancka i ironiczna. On jakiś taki nijaki, trudno się z nim dogadać. Ogólnie afery i latanie o każdą pierdołę. Panie w biurze wystraszone i mało kompetentne
Anonim 2016-09-22 22:13
Brak dogadnia się z brygadzistami myślą że wszystko im wolno bo mają w umowie brygadzista
Biuro 2017-05-25 10:03
Pomału każdy odchodzi przez ,,super,, atmosfere
Zostaw swoją opinię o L.Kleiber - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L.Kleiber