Opinie o NaturAvena Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NaturAvena Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NaturAvena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NaturAvena Sp. z o.o. w Piaseczno

Martysia Nowy wpis

Hejka, chłopak po Piasecznie szuka pracy jako magazynier i firma mi wyskoczyła pod taka kategorią ale ogłoszenia o pracę już nie bardzo. widziałam tylko coś dla handlowca. Tutaj natomiast piszecie, że jakieś wypowiedzenia poszły. Tej firmy już nie ma czy jak?

Magazynier Nowy wpis

Jeśli chodzi o pracę magazynu , kierownik, zastępca, człowiek wystawiający faktury , brygadzista też był w porządku do pracownika. czy same warunki pracy na magazynie były bardzo dobre. Szkoda że sprzedana firma, ale takie było zarządzanie od góry szczególnie jednego dyrektora. Widac że zabawka się znudziła chyba .

Joanna Nowy wpis
@Magazynier

A co się stało z pracownikami w związku z tą sprzedażą? Dasz znać? bo nie jestem w temacie a zainteresowała mnie ta firma

Magazynier Nowy wpis
@Joanna

Cały magazyn dostał wypowiedzenia.

Ciekawy

Tak ,firma sprzedana tylko szkoda ,że zostawili wszystkich przedstawicieli.A mam na myśli jedną osobę.Ciekaw jestem jak długo popracuje......

@Ciekawy

jedną? a ten co kupił nie może przejąć PH stąd wszystkich?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma NaturAvena Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 3900 można liczyć na dodatkową premię?

Gg

Nie. Firma kończy brzydko działalność

Iza
@Gg

Jak to, co się dzieje? Weszłam żeby poczytać o pracy a tutaj takie informacje, nawet nie wiedziałam, że mają się zamknąć. Czemu?

Gg
@Iza

sprzedana

Andy
@Gg

A skąd wiadomo że sprzedana?

Grzegorz
@Andy

Nie mam pojęcia, fakt, że nie widać ogłoszeń z pracą ani na ich stronie ani w sieci. Ale info o sprzedaży również brak. Zajrzałem tu, by się dowiedzieć, czy mają wolne wakaty i ile mógłbym u nich zarobić? Wiesz coś na ten temat?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jest

Pani MJ nadal uważasz ,że pisze ta sama osoba ... Oj szkoda ,że nie potrafisz sama odpowiedzieć przed sobą ,że taka właśnie jesteś....

@Jest

Czy nie uważasz, że to co piszesz już jest zbyt personalne? Może warto prywatnie już sobie takie rzeczy rozstrzygać?

Byl
@Magdalena

Zbyt personalne MJ jest to jak obgadywałas ludzi mówiąc na głos ich imiona w firmie .Tu osoby piszą tylko twoje inicjały ???? więc ciesz się ,że ludzie mają tyle taktu ...

Były

Powiem Wam tyle. Zacznijcie się ewakuować bo od września zmniejszy się liczba ph o połowę. To się nazywa optymalizacja ????

@Były

I czekaj, właśnie tak to tłumaczą? Że czas na optymalizację po prostu i tyle? To ilu ich było jeszcze na początku sierpnia a ilu jest teraz?

Czytając te wszystkie opinie, zgadzam się z większością. Słowa o pseudo Pani kierownik są w 100% prawdziwe, udając tylko kierowniczkę do zespołu przedstawicieli nie wniosła żadnej pomocy, tylko ciągle pretensje i wypisywanie w weekend e-mail. Na sklepach nie jest miło widziana bo wciska towar chcąc być najlepszą. Jeśli chodzi o obgadywanie pracowników, robiła to nagminnie na wielu sklepach czego nawet kierowniczki sklepów miały dość. Jej mocną stroną to przechwalanie się wszystkim i całą sobą jaka to ona jest najlepsza. Natomiast z biura Pan J bardzo sympatyczny i pozytywny człowiek potrafiący pomóc w każdej sytuacji, czego nie można było powiedzieć właśnie o Pani M. Więc czas zacząć od siebie pseudo kierowniczko, bo świat jest mały i wszystko szybko się roznosi. A z tego co mi wiadomo na rynku nie masz również dobrej opinii wśród innych, więc czas zastanowić się nad sobą. . .

Przedstawiciel

Witam czytając te wszystkie opinie niestety muszę to potwierdzić choć z tą osobą nie pracowałam ale znamy się z rynku..to wiem ,że niestety opinie które są tu napisane to istna prawda. Wypowiadała się o kolegach z firmy bardzo negatywnie nawet była dumna z tego co opowiada.Ale rynek przedstawicieli zna ją i ma wyrobione zdanie o niej.

...
@Przedstawiciel

Szkoda tylko ,że pisze to cały czas ta sama osoba pod różnymi nickami.

Dorota
@...

A skąd Ty to wiesz? Masz jakieś dowody na to?

Obiektywny

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Jak wszedzie bywaly lepsze i gorsze momenty. Bylo wtedy sporo ludzi zyciwych ale i gro osob ktore potrafilo wykorzystac kazde twoje potkniecie. Niestety jak to w firmach prywatnych byl brak zainteresowania ze strony kierownictwa i zarzadu sferą samego przyslowiowego "samopoczucia w pracy" tutaj musze przyznac ze totalnie to nie istnialo. Zle dobrani ludzie w roli wiceprezesow. Czlowiek pracujacy 20 lat z prezesem a z 0 doswiadczeniem w zarzadzaniu zasobami ludzkimi. Ma pod soba magazyn i cala logistyke jednakze nigdy nie potrafil dobrze oceniac ludzi jak i ich motywowac. Jedynie kontrolowac. Wtedy kiedy trzeba bylo stanac murem za pracownikiem chowal sie za drzwiami i nie mial wlasnego zdania przed wlascicielem firmy. To spore braki kompetencji. Efektem tego byl brak mozliwosci rozwoju i rozszezania swoich umiejetnosci. Bardzo duzo wymagan a niestety malo od strony firmy. Brak jakiegokolwiek socjalu i benefitow. Na wigiliach zawsze info ze trudny okres dla firmy, choc sprzedaz i zasiegi rosly. Na jednej z takich firmowych wigilii otrzymalismy po 1 czekoladce Mercii (nawet nie pudełku) z okazji swiąt, bezposrednio z reki wlasciciela. :-) Zarobki byly na bardzo niskim i srednim poziomie. Specjalisci w roznych dzialach z zarobkami 2500-3000 zł netto / Przedstawiciele troche wyzsze podstawy ale faktycznie mogli drugie tyle dorobic premia. Nie jest tajemnica że patrzy sie tu kazdemu na rece. Bardzo malo zaufania. Ta firma moglaby byc naprawde wielka ale gdzies po drodze pogubila sie w zarzadzaniu ludzmi. Pozdrowienia dla Pana "Pieniążka" (stara gwardia bedzie wiedziała o kim mowa)

Seweryn

Dawno nie pisałem ale wyciągnąłem wnioski z wpisów pani M że powinna mieć pretensje do: - PHMMMJRKKAGAMJIAMADPDKD -sorry ale z tego wychodzi że raczej do całej firmy - a rano przed lustrem jaka ja jestem debest

Stary

Niestety M.J przestań już drążyć zajmij się sobą jak przestaniesz tak postępować i ludzi traktować ,opowiadać głupoty gwarantuje Tobie ,że chętnie wszyscy zapomną i nie będziesz na USTACH WSZYSTKICH.

Były Pracownik

Produkty na najwyższym poziomie. Panowie (J oraz D z biura ) wspaniali ! Najgorszym wspomnieniem jest Pani M. J - okropna kobieta, obgadująca każdego, demotywująca do pracy. Możnaby nawet powiedzieć, że stosowała mobbing w pracy. Kazała pracować po godzinach. W niestosowny sposób wypowiadała się o pracownikach, a zwłaszcza o KOBIETACH ! Rozumiem uciekający czas... ale zachować poziom umieć trzeba :) Niestety Pani M. J - OCZERNIAŁA każdą kobietę. Pozdrawiam

...
@Były Pracownik

Same bzdury piszesz. Dlaczego w Tobie tyle nienawiści bo coś nie wyszło i trzeba znaleźć ofiarę co z Was za ludzie. Pani D i Pan D

@...

Bo piszą same kłamstwa i oczerniania a z tego co wiem jest na to paragraf Chyba czas się zastanowić co się pisze

@Mateo

Tak oczywiście wszyscy kłamią , wymyślają ???? paragraf jest na to co ta pani robiła ???? więc moja droga pani weź sobie do serca co ludzie piszą i wyciągnij w końcu wnioski a nie szukaj winnych ....

PARANOJA

Ile osób, tyle opinii ! Oby każdy chętny podjęciem współpracy z tą firmą zajrzał wcześniej na tą stronę i podjął słuszną decyzję. Nie polecam, w każdej plotce jest trochę prawdy!!! Cyrk na kółkach, w którym małpy klaszczą uszami

Były

Ja nie narzekam na pracę w tej firmie. Jedyną osobą , przez którą przyszło mi zmienić pracę to właśnie ta Pani M.J. widzę że w końcu wszyscy przejrzeli na oczy i poznali się jakim ta osoba jest człowiekiem

Byl
@Były

Niestety nie wszyscy otworzyli oczy nadal mydli ludziom oczy .... Kłamie i opowiada nie stworzone historie...

@Byl

Napisane to jest tak tajemniczo, że jednak wymaga jakiegoś rozwinięcia. Dasz konkrety?

Stary

Niestety pani M.J nie ma w sobie empatii brak pokory. Mniejmy nadzieję ,że w końcu zrozumie jakim jest człowiekiem.

Były

Na szczęście nie doszła kierownik( koordynator) która wszystkich ma gdzieś wróciła na swoje miejsce do szeregu czyli ph

@Były

@byly tak to jest jak się jeździło i nic nie robiło tylko mc Donald i kawki ..

Zadziwiony
@Były

Tylko szkoda ,że ta pani tak traktowała ludzi nie jedna osoba przez nią ucierpiała zdrowotnie ...Oby przestała tak ludzi obgadywac i poniżać.....Zakłamana fałszywa , tylko szkoda że nie ma w sobie pokory.

Julia
@Były

A czemu uważasz, że wszystkich ma gdzieś ? Co takiego zrobiła?

@Były

Osoba o której piszesz nigdy nikomu krzywdy nie zrobiła Ale widać że ludzie są tutaj z opiniami nie do końca sprawiedliwi No cóż powiedzieć życzę wam powodzenia

Tacy odważni bo pod pseudo piszecie nikt z Was nie byłby taki odważny w 4 ocz

@Mateo

Nie robiła krzywdy będąc PH ...chociaż zastanawiając się ,obgadywanie i kopanie dołków jest krzywda dla drugiego człowieka.

PH
@Mateo

Po to jest ta strona, żeby wylać swoje żale. Zresztą na marne idą osobiste rozmowy, bo jednym uchem wpada a drugim wypada. W tej firmie nie praktykuje się wysłuchiwania obydwu stron, wystarczy że jedna ma zbyt wiele do powiedzenia!

@Stary

Tylko nie zapomnij ze w autach są GPS jakby tak robiła dawno by wyszło ????

@Stary

Te dwie rzeczy obgadywanie oraz kopanie dołków pod ludźmi to jest niestety definicja mobingu. Dziwne że nikt tego w firmie nie chce widzieć

Gabriela
@Były

Czyli ta kierownik została zdegradowana do ph czy jak?

@Były

Jeszcze trochę i ją wywalą.

@Mateo

Jak to nie zrobiła. Sprzedała osobę która załatwiła jej w firmie pracę.

Samy
@Rado

Serio? To Jej sprawka?

Kuba
@Rado

Osoba która jej załatwiła pracę nie pracuje juz od 2018 roku i zwolniła się sama o czym wy mówicie . Teraz widać że to same kłamstwa

@Kuba

Zwolniła się sama bo.moze juz nie miała wyboru :)

Seweryn

Oj oj oj widzę że kogoś prawda w oczy kole. Do nowych aplikujących firmę omijać łukiem

Był kiedys
@Seweryn

Oj święta prawda! Czytając kilku opinii zastanawia mnie to jak ludzie rozumują ? Czy my kogoś lubimy czy nie nie powinno mieć to znaczenia.Lecz faktycznie nikt nie ma.prawa do mobbingu.Życze tej osobie aby zrobiła rachunek sumienia była skromniejsza nie kopała dołków , szanowała ludzi...

Nie wycieraj się moim imieniem
@Seweryn

Jak nie masz odwagi podpisać się własnym to przynajmniej nie wykorzystuj imienia byłego pracownika podszywając się pod niego, wypowiadając się w jego imieniu podsycając dramę internetową. Prawdziwy S.K.

Seweryn
@Nie wycieraj się moim imieniem

Komuś puszczają nerwy

@Seweryn

Tak "M" się zaczyna denerwować bo grunt się pali :-)

Nie polecam

(usunięte przez administratora) nie firma, a właściciel (usunięte przez administratora) nr 1, bez szacunku do pracowników. Omijać firmę z daleka !!!

Były

Napiszcie w ogłoszeniu że za paliwo do służbowego samochodu trzeba płacić. A jazda prywatna zaczyna się od godziny 18, nawet nie można samochodu umyć. Słabo...

Jakub
@Były

Jak to? Jak jeździsz w sprawach służbowych to tankujesz za swoje? I nie oddają ci kasy? Czy bierzesz fakturę i dostajesz zwrot tylko za jakiś czas?

@Jakub

Nie, jak jeździsz prywatnie. Czytających ze zrozumieniem. To jest nie zgodne z ustawą. Jeśli płacisz ryczałt, to z jakiej paki masz tankować za swoje. Poczytaj trochę.

Jakub
@Były

Teraz załapałem. To trochę słabo szczególnie przy obecnych cenach za paliwo. A jak z serwisowaniem auta? Mam nadzieję że nie musisz nic dokładać ze swojej kieszeni?

@Jakub

Nie trzeba.

Kandydatka

Zaciekawiła mnie Państwa oferta pracy na stanowisko Przedstawiciela, ale czytając komentarze jestem pod wielkim wrażeniem. Dzięki tym opiniom otworzyły mi się oczy i szczerze mówiąc jeśli rzeczywiście tak jest jak opisujecie, to współczuję aktualnie tam pracującym. Fajnie że jest taka strona dzięki której można zaczerpnąć choć troszkę informacji na temat firmy przed podjęciem pracy. Życzę powodzenia w poszukiwaniu nowych pracowników

@Kandydatka

Mnie osobiście pracuje się dobrze Zawsze jest tak ,że jednym się podoba a innym nie spowodowane to jest tym ,iż pracownik niezadowolony będzie szarpał opinie firmy i osób w niej pracujących.Inny odejdzie lub będzie zwolniony i nie napisze nic.Opinie każdej firmy są różne ale wiadomo decyzją zawsze należy od Nas

????
@Mateo

Opinie są skierowane do jednej osoby ,która potrafiła zepsuć moralność i zdrowie innych W końcu ktoś głośniej wypowiedział się na jej temat bo nie ukrywajmy tego nie jest to normalne. Dobrze ,że wróciła jako PH i nie będzie miała możliwości traktować ludzi tak jak to robiła. .. Niestety firma dość specyficzna kierująca się zasadami aby w tej chwili pH nie mógł zarobić.A opinie są a nie inne gdyż każdy pH pracował w różnych firmach i wie jak można traktować ludzi.

Ludzik
@Kandydatka

Dziwie się ,że są ogłoszenia o pracę ...Miesiąc temu kilka osób zwolnili z powodu oszczędności.Wiec nie wiem o co chodzi?

Kuba
@????

Ogólnie z tego co wiem wasza owa pani stanowiska nie zmieniła Także trochę to dziwne co piszecie Nie ma co polemizować Trzeba pracować dalej

Kandydatka
@Ludzik

W tej sytuacji tym bardziej trzyma mnie przekonanie, że nie warto zawracać sobie głowę. Być może inni pracujący są zadowoleni, natomiast w każdej plotce jest trochę prawdy, więc coś musi być na rzeczy skoro jest tak wiele negatywnych opinii. Szukam dalej ...

@Kuba

Oj to chyba nie jesteś dość poinformowany ????.Przykro mi

Miasto
@Kandydatka

Kandydatko praca ponad 8 godz ...po 18 tej i w weekendy płacisz za paliwo w weekendy trasowka plus opis gdzie jeździłeś co udało ci się załatwić.. Będąc w Piasecznie na szkoleniach opłacony hotel tylko ze śniadaniem bez obiadu i kolacji..Samochód wygodny ale za myjnie płacisz za swoje ,brak dodatkowej opieki zdrowotnej,brak bonów na Święta .....Plany bardzo wysokie ....Na plus panowie w biurze (J D) pomocni pełni kultury szanujących innych .

Zostaw merytoryczną opinię o NaturAvena Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w NaturAvena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NaturAvena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NaturAvena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NaturAvena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NaturAvena Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NaturAvena Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 72 ocen.

NaturAvena Sp. z o.o.