NutroPharma Sp. z o.o.

Opinie o NutroPharma Sp. z o.o.

Adela Nowy wpis

Niech ktoś mi napisze, jak szukają kogoś do (usunięte przez administratora) mobilnej jako przedstawiciel medyczno apteczny w linii ginekologicznej i oferują samochód do (usunięte przez administratora) to można jeździć nim też prywatnie? Jak tak, to wiecie, czy trzeba dodatkowe ubezpieczenie dokupić, jak chcę się jeździć poza pracą.

Wojtek Nowy wpis

Ciężko nazwać to miejsce firmą. Czasem się mówi firma krzak, ale ten twór to coś co nie powinno istnieć. Inwigilacja? Pełne tak. Sprawdzanie połączeń -tak , śledzenie tel -tak , śledzenie Cię w terenie i wyskakiwanie z krzaków -tak, za śmietnika -tak. Jeżdżenie do klientów po Tobie i wypytywanie ich o wszystko -tak. To standard tego miejsca. Kłamstwa na poziomie dziennym. Sprzęt do pracy kilkunastoletni. Jeśli wejdziesz autem z parkingu, a ono się nie rozleci to masz prawdziwe szczęście. Brak poszanowania Ciebie, Klienta to standard dnia codziennego. Jeśli posiadasz choćby najmniejszą poduszkę finansową i nie jesteś podparty do muru naprawdę poczekaj i nie idź tu. Jesli myślisz, że chcesz zmienic pracę i odejść z innego miejsca będzie to największy błąd w Twoim życiu jaki popełniłeś.

Mira Nowy wpis

Mnie tez tak w sumie interesuje temat poruszonej inwigilacji. Widziałam, że spec od marketingu był poszukiwany jeszcze na początku roku i po prostu chciałam poznać aktualne zarobki na dziale, zdradzi mi je ktoś? i jaka jest w nim w razie czego atmosfera?

Negatyw

Uważajcie na tą firmę! Nie polecam! Pełna inwigilacja!

Wacław Nowy wpis
@Negatyw

A czy możesz napisać o konkretach? Na czym polega wg ciebie wspomniana inwigilacja?

Kropka

12 wizyt to raczej standard w firmach. Jeśli w trakcie pracy masz czas na pójście na obiad, a nie wyrabiasz się z wizytami to chyba nic dziwnego, że firma tego nie akceptuje. Przypomnę, że rapoty ze srednią wizyt dostajemy regularnie i jak sie ma średnią 7 to trzeba się zastanowić...kolezanko. Ja pracuję w Nutro, nie jestem na l4 i nie szukam pracy.

Joanna

A szukają akurat operatora produkcji :( A le tej kary jest za zbyt szybkie odejście?

Władysław

Kary za zbyt wczesne odejście? Nie jestem ekspertem, ale jeśli się nie mylę, to przy umowie o pracę jest to niezgodne z prawem pracy. Pracownik ma prawo do wypowiedzenia kiedykolwiek będzie chciał, tylko musi wypracować jakąś ilość dni w zależności od ilości dni już wypracowanych od momentu wypowiedzenia. No chyba że to zatrudnienie na umowę zlecenie. (Ale wtedy chyba też powinno się coś dać zrobić, szczególnie jeżeli umowa zlecenie może być uznana za umowę o pracę. No ale nie jestem prawnikiem więc mogę być kompletnie w błędzie.)

xyz

SKANDALICZNY pseudo "proces rekrutacyjny" , pomijając już sam fakt że paniusia obiecuje że na 100% da znać o rezultacie rozmowy i oczywiście ani widu ani słychu. Nie odbiera telefonu , zlewa. Firma z cyklu "(usunięte przez administratora)" i tacy ludzie . Skoro już na tym etapie jest taki brak szacunku do kandydata , to co będzie potem........strach się bać , czas w nogi już !

@xyz

A może proces jeszcze się nie zakończył? Ja odpowiedź dostałam.

Janek
@xyz

Ja odpowiedź dostałem. Niestety negatywną, ale zgodnie z zapewnieniem kierowniczki. Proces rekrutacji i rozmowa były zupełnie normalne. Mimo rezultatu nie mam zastrzeżeń.

@Janek

A to szkoda akurat... A ta odp to taka krótka czy jednak opisali czego komuś brakuje? Bo to by było istotne info na przyszłość jednak

Janek
@Aneta

Krótką, z podziękowaniem. Nie sądzę, żeby jakiś pracodawca miał czas, żeby opisywać czego brakuje 20-30 kandydatom, z którymi gada. A ty dostałaś od jakiejś firmy taki opis?

Gosia

Jak umowa się nie podoba na wstępie to się jej po prostu nie podpisuje. Nie rozumiem takiego narzekania. Po co wylewać takie żale. Dojrzały człowiek idzie dalej, a nie żyje przeszłością. Pracowałam w firmie długo i jestem zupełnie innego zdania. Niestety malkontentów nigdy nie zadowolisz.

Czy można liczyć w NutroPharma Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Smok

Nie, w nutropharma nie ma prywatnej opieki medycznej, ani karty multisport, ani dodatkowego ubezpieczenia na życie.

Nie.Nie ma żadnych socjali tego typu

Nikt

Jest już opieka medyczna

Izabela
@Nikt

ooo, od kiedy? czy można liczyć na dołączenie do opieki medycznej jakiegoś członka rodziny?

Kxe

Pracowałam w tej firmie 2 lata...to co tu pisze...niestety yo wszystko prawda...a nie wierzyłam w to wcześniej....mobbing, oszustwa, brak premii, pensja nie adekwatna do włożonej pracy...I to co najgorsze: produkty-mają koszmarne wyniki badañ! Poprostu są zanieczyszczone! Wszystkie producty-są klepane na hali-pod biurami...taka manufaktura! Nie polecam! Prezes uważa że za te pieniądze powinno sie pracować po 10h na dobe! Auta kiepskie, non stop monitorują ludzi nawet w weekend

Karol
@Kxe

A nie zastanawiałeś się, jaki wpływ na Twoją opinię ma nastawienie wobec byłego pracodawcy? Coś Cię chyba trzymało 2 lata? Co do produktów się nie wypowiem, bo ich nie używam, ale skąd niby takie informacje masz?

AF
@Kxe

Bzdury piszesz i (usunięte przez administratora) zostałeś/as zwolniona i piszesz bzdury. Bardzo porządną Firma, produkty przebadane w niezależnych ośrodkach z certyfikatami. Najwyższa jakość produktów. Polecam

@AF

To gdzie dokładnie badają te produkty?

gosc

Czy możecie napisać jakie są warunki pracy w ginekologii? pensja- poziom atmosfera samochód- jaki, czy można używać prywatnie leki- czy lubiane przez lekarzy benefity dla pracownika itp

Gość 1

Podpinam się pod pytanie

@gosc

Pytasz o stanowisko lekarza w NutroPharma? Bo nie do końca zrozumiałam. Natomiast sama chętnie się dowiem powyższych, szczególnie w przypadku tego stanowiska pracy. Pozdrawiam serdecznie.

Smok
@gosc

Pensja jako Przedstawiciel ok 6k ale premii to nikt nie widział Samochód - tylko corolla w wersji z kołpakami najczęściej z dużym przebiegiem np. 190tys naprawiana w zaprzyjaźnionym warsztacie w lesznowoli. W aucie gps który jest regularnie sprawdzany nawet przez prezesa ale masz zgodę na 300 km w miesiącu prywatnie Produkty raczej ok poza nowymi pomysłami. Benefitów nie ma

Benia
@Smok

6k netto w każdej linii?A jakieś kwartalniki za wyniki? A jak teren warminsko mazurski w ginekologii?

@Benia

Jesteś zainteresowana pracą na tamtym terenie? Szkoda, że nie ma premii za zrobione targety bo wtedy podniosły by pensje ale i tak jest nie najgorzej.

@Smok

6 netto czy brutto bo mam rozmowę jutro ? Co warto wiedzieć tez ? O co pytają ?

Sebastian

Hej, jak ci poszła ta rozmowa i ile w końcu zaproponowali? :) Liczę że mi odpowiesz!

Czy uważacie ze firma jest wartościowa?

MarJuż
@Marta

Tak, ma spory kapitał zakładowy.

Cześć, mam pytanie o pracę na stanowisku KAM , teren Podkarpacia do Opolskiego. Czy możecie napisać jaka jest podstawa, GPS, ile wizyt, jak się pracuje ?

Nixk

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej w nutroPharma. Pierwszy etap przebiegł na miłej rozmowie i faktycznie dało się odczuć, że kobieta wie kogo i na jakie stanowisko szukam. P. Dominika zadawała sensowne, rzeczowe pytania. Natomiast drugi etap to kompletne (usunięte przez administratora) Większość pytań dotyczyła funkcjonowania apteki, P. Blondi chciała się porostu dowiedzieć gdzie z kim pogadać, żeby zwiększyć dystrybucję. Po zakończonej rozmowie zastanawiam się czy to nie jest sposób na rozpoznanie rynku aptecznego.

Sylwia

Trochę zaniepokoiły mnie wcześniejsze negatywne wpisy oraz komentarze na temat firmy. Czy w NutroPharmie od tamtej pory coś się zmieniło? Jak aktualnie oceniacie atmosferę pracy oraz inne warunki? Wynagrodzenie?

Jakie są mocne strony pracodawcy NutroPharma Sp. z o.o.?

może zainteresowany

Hej na jakie stanowisko się rekrutowałaś/eś?

Tak było jest i będzie. Jeżeli jesteś tzw. Klakierem i przyklaskujesz każdy pomysł a potem malujesz trawę na zielono to do póki wystarczy Ci farby jest ok. Schody zaczynają się kiedy jej już brakuje bo pomysły i założenia są już nie do zamaskowania. Celowo napisałam nie do zamaskowania bo już w chwili przedstawienia są często nie do zrealizowania lub są zwyczajnie infantylne. Dwór i dworzanie ???? Wierchuszka to grupa ludzi z okolicznych podwarszawskich miejscowości, którzy mają się za „WARSZAFKĘ „ pełną gębą, którym się WYDAJE. Prawda jest taka, że wystarczy spojżeć na obroty firmy w przedziale ostatnich 20 lat - sinusoida. Produkty jakościowo bardzo dobre i niestety smutne jest to, że przerost formy ludzi siedzących w gnieździe zaślepia możliwość rozwoju. My tu biuro wy tam w polu pracować na nas i podziwiać.

Wartości
@:)

Jeśli jesteś osoba wartościową i kompetentną ,dodatkowo nie oszukujesz osób dzięki ,który masz wyniki to w 100% odradzam !!! Wszystkie wpisy są Niestety prawdziwe i nie jest to rozgoryczenie osób ,które zostały zwolnione . Życzę wszystkim najlepszego !!!

Drdp

(usunięte przez administratora) koszmarna firma...z mojej ekipy z przed 1.5 roku już nikogo tam nie ma.....dno

Filozof
@Drdp

To może słaba ekipa?

Byly pracownik

Tragedia

Teresa
@Byly pracownik

Twoja wypowiedź jest krótka i nie wnosi konkretnych informacji na forum. Może zechcesz napisać, czym ona jest spowodowana i czy napisałeś ją z perspektywy osoby zatrudnionej w Holbex? Jakie są Twoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące pracy w tej firmie? Podziel się nimi z użytkownikami forum, gdyż merytoryczne wpisy są pomocne w wyciągnięciu wniosków o wewnętrznej sytuacji w niej.

Beti

Drodzy czytelnicy. Pracodawca niezwykle zajmujący nawet doświadczonych przedstawicieli. Praca w tej firmie jest niesamowicie zaskakującym doświadczeniem. Po pierwsze: małe i większe kłamstewka pojawiają się już na etapie rekrutacji więc bądźcie czujni i dopytujcie. Najlepiej w oparciu o konkretne przykłady. Wtedy sprawdzicie ile jest prawdy w prawdzie :) Po drugie: straszonko. Nie zdziwcie się słysząc kilka razy w tygodniu, że z zespołem czy bez niego szefowa osiągnie sukces. Po trzecie: komunikacja? a co to takiego? Wystarczy przyjąć zasadę, że pracownik odpowiada natychmiast natomiast jego zapytanie czeka, czeka i się nie doczeka odpowiedzi. Po czwarte: ploteczki i wyciąganie z nich wniosków. Plotka towarzyszy ludzkości o zawsze, ale tutaj ma wyjątkową wartość. Ponieważ bez zbędnej weryfikacji jest traktowana jak pełna prawda i często prowadzi do poważnych konsekwencj z groźbą zwolnienia włącznie. Po piąte: problemy z pamięcią. Szkoda bo coś ustalasz w terenie a szefowa o tym zapomina, odnosisz się do miala ale przepadł. Ty widzisz go w wysłanych Ona nie. Teraz na pozażnie. Wynagrodzenie jest przyzwoite ale nie licz na coś więcej. Produkty... chyba nie są złe, ale wątpliwie przebadane. Dużo kłamią wiec trudno jest im wierzyć. Auta owszem z GPS, ale możesz pojechać w weekend do sklepu. Jeśli cenisz sobie uporządkowany system pracy, prawda i szacunek mają dla Ciebie znaczenie, szanujesz swoich klientów i chcesz być wobec nich fair. To niestety możesz mieć problem z odnalezieniem się w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o NutroPharma Sp. z o.o. - Lesznowola

• Jak się pracuje w NutroPharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NutroPharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NutroPharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NutroPharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NutroPharma Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NutroPharma Sp. z o.o.