Oferteo Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Oferteo Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 10:15:55
Mieliście styczność z firmą Oferteo Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
sok 2015-12-04 18:33:32
stycznosci nie mialam z firma wczesniej ale aktualnie chce ie dostac na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i spodobalo mi sie to ze oferuja stałe godziny pracy w systemie 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 w dni od poniedziałku do piątku
były klient 2016-11-23 10:53:21
powiem tak.

nie sprawdzają aktualności ofert,także już straciłem pieniądze na nieaktualne oferty.reklamacji nie uwględniają,tylko w kółko o regulaminie.

Nie chcą brac żadnej odpowiedzialności,a pieniądze biorą.

A skąd klient ma wiedzieć ,kiedy to ogłoszenie jest aktualne a kiedy nie?....asygnują to podpisem pracownika,że oferent gotowy do rozmów,że pracownik potwierdził ogłoszenie,a potem się okazuje że już nieaktualne,ale kasę za to wzięli.....już pare razy się przejechałem .

Także szukam osób oszukanych w ten sposób przez ten portalu,bo zamierzam złozyć pozew sądowy o zaprzestanie takich praktyk,i zmianę postępowania,oraz zwrotu straconych pieniędzy.

A jeżeli cos się o nich napisze,to straszą,że to pomówienie...jacy to oni uczciwi są....żenada i zakłamanie..także...odradzam korzystać z tego portalu.
Zostaw swoją opinię o Oferteo Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oferteo Sp. z o.o.