Opinie o Paroc Polska w Trzemeszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Paroc Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paroc Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paroc Polska w Trzemeszno

Najlepiej pogadać z Pracownikami z produkcji, powiedzą jak jest.

Adaś@

Nie polecam, Świątek Piotek i Niedziela skorumpowani robią z pracowńików durni,cele przede wszystkim zostają lizusy i donośiciele do kierownika i brygadzistów

Tycjan

Firma z całą pewnością wie, że jest dobrze i zna swoją wartość. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Agnieszka

Od kilku miesięcy nie pojawiła się żadna nowa opinia na temat pracy w Paroc Polska. Czym jest spowodowana ta cisza? Czekamy na Wasze opinie na temat aktualnych warunków zatrudnienia w firmie!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Paroc Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Brygadzista UR Automatyków i Elektryków w dziale Izolacji Budowlanych?
Leszno
Info

Jak wygląda praca na zmiany w Trzemesznie?

rafik

Witam przyjmują do paroca

Palcóweczka

Słyszałam, że nieźle się tam opierdlcie ?!

Bolcownik

Słyszałem, że będę zwolnienia? PRAWDA ?

@Bolcownik

Nie będą zwalniać jedynie to zatrudniać ale na instalację budowlane (BI) bo ludzi brakuje a tu jeszcze nowa linia do obsadzenia... Nie wiem jak jest na TI ale tam to ciągła rotacja

sex
@Bolcownik

nie będzie z polecenia alkoholików po mieście szukają do pracy pozdrowienia dla pana z bhp po alkoholu

solidarność 2019

zwolniom tym co strajkują

www
@Bolcownik

Mają w planach zatrudnić pracowników z Ukrainy.

Janek

Najgorszy kierownik jakiego Mam.Praca na lamelu najgorsza nie polecam...Juz chyba lepiej w Izotransie

Janek
@Janek

Kierownictwo mysli ze to jedyny zaklad w trzemesznie i ze ludzie bez Paroc sobie nie poradzą

TOM
@Janek

Dokładnie tak jest, po co są Związki Zawodowe - Konfederacja ? Umieją tylko mieszać pracownikom w głowach i bawią się za składki. Odradzam ten zakład !!!

sex
@Janek

fin ma na niego oko wie ze wywozi za bramę

Związkowiec

Walczymy o podwyżki dla pracowników Paroc Polska, 21 lutego 2019r. pikieta pod zakładem.

Orzech

Pracowalem w tej firmie 4 lata wiec mogę powiedzieć coś na jej temat.Jako firma totalna porażka brud ciągłe gonienie za celem.Zarobki jak dla kawalera a gdzie tu myśleć o rodzinie to już brak ambicji.Obecne kierownictwo na otulinach i galanterii zaufane w sobie nie dające szans na rozwój... Brygadziści jak to brygadziści są lepsi i gorsi. Bardzo upierdliwe podejście do urlopów i urlopów na zadanie itp. Poświeciłem cale młode lata piątek nocka sobota nocka święta nie święta wszystkich świętych w pracy a gdzie tu czas dla rodziny ...Ogólnie porażka zakład za Pawła bylo o wiele lepsze gdy się kierownictwo nie zmieni to nie zmieni się nic.I oczywiście mobbing ''Nie pal sobie mostów mam znajomości wszędzie w Cembricie I Izotransie nigdzie pracy nie znajdziesz "Znajome Ci Jaro....

Orzech
@Orzech

Dodam ze jestem jedna z tych osob których zwolniono po wieloletnim stażu i doświadczeniu jakie sobie sam wypracowałem

Franek

Czy firma planuje w okresie październik listopad grudzień zatrudnienie nowych pracowników dziękuję za odpowiedz

Maria
@Franek

Jak na razie to zwalnia pracowników z paroletnim stażem. Istny cyrk. Nie polecam.

Bla bla
@Maria

A co dziś zwalniali?

Polak

Witam. Chcialbym zatrudnic się w Paroc , moze mi ktos powiedziec co to jest za praca w tej firmie i za ile? Mam tu na myśli jak wygląda praca na produkcji ??Co konkretnie tzreba robic czy jest cięzko itd??

Olo

Nie polecam! Ja pracowałem na dziale TI na tzw "Azji", zero atmosfery, kierownictwo bez pojęcia a robota ciężka,ponoć lepiej jest na "otulinach" ale tam też cyrki się odwalaja, pełno się porobiło donosicieli i karierowiczow, brak szacunku dla doświadczonych pracowników.

witam nie tak dawno zacząłem pracę w Paroc na tak zwanej Budowlance i muszę powiedzieć że jestem w szoku nigdy nie myślałem że praca tutaj jest taka spokojna i nie jest ciężka... W moim przypadku zmiana pracy na Proc to zmiana na lepsze uwierzcie ludzie że są o wiele gorsze miejsca pracy ja po zmianie pracy odpocząłem i fizycznie i psychicznie fakt zarobki szału nie robią ale 2500 na rękę na początku to chyba nie jest tak źle

majka

Hejka przyjmuja do paroc Polska Trzemeszno a w szczególnosci kobiety bo szukam pracy ,próbowałam w krochmalni nie wyszło tam dyrektor wybiera

Franek

Dział HR ale czy jest szansa żeby pracować w Was już na zimę

Franek

Marta dziękuję bardzo ruszyło się ????

@Franek, chętnie udzieliłabym Ci odpowiedzi na Twoje pytanie, ale niestety nie mogę, ponieważ nie jestem pracownikiem Paroc Polska. W związku z zainteresowaniem pracą w tej firmie, powinieneś skontaktować się bezpośrednio z nią lub aplikować spontanicznie, ponieważ pracodawca umożliwia taką metodę ubiegania się o zatrudnienie.

Dział HR
@Marta

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem HR, w celu zaczerpnięcia wiedzy o prowadzonych projektach rekrutacyjnych. tel. 61 468 23 11. Pozdrawiamy zespół Paroc HR Trzemeszno.

Franek

@Marta czy mógłbym prosić o odpowiedź na zadane wcześniej pytanie z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Paroc Polska - Trzemeszno

• Jak się pracuje w Paroc Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Paroc Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paroc Polska?

Paroc Polska
2.4/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Gnieźnieńska 4
    62-240 Trzemeszno