Opinie o Paroc Polska w Trzemeszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Paroc Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paroc Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paroc Polska w Trzemeszno

Patryk

Czytam o waszym strajku w wiadomościach i jestem pełny podziwu dla waszej solidarności. Ponoć udało się wam już coś wywalczyć. Inni pracownicy w innych zakładach mogliby brać z was przykład. Życzę wam by wasze postulaty zostały spełnione co do joty. Precz z wyzyskiem polskiego pracownika, śmieciowymi umowami i żałosnymi ochłapami! Grodzisk Wielkopolski Was pozdrawia.

Mariano
@Patryk

I zadowolili się ochłapami. Gro pracowników, szczególnie młodych straciło. Zyskali tylko stare wygi. Bohaterowie a dali się tak ograć

Zarząd

Za kilka tygodni proszę spodziewać się zwolnień. Wypowiedzenia są w trakcie przygotowania. Nie damy się zastraszyć. Cieszcie się z podwyżki póki możecie. Do roboty!

Jacol
@Zarząd

No już się boimy haha. To staniemy znowu wszyscy na tydzień.W jedności siła.

Obserwator
@Zarząd

Taki z ciebie zarząd, jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba

Mariano

STRAJK. Śmieszy mnie przeprowadzony ostatnio strajk. Szumnie zapowiadany i tak samo przeprowadzony, a efekt? Efekt taki, że chyba związkowcy zadbali o swoje interesy, jako starych pracowników. Przyjęli ochłapy z pańskiego stołu. Zyskali nieliczni, a duża część, szczególnie pracowników, którzy mają być przyszłością firmy, straciła. Tak naprawdę, to firma nic nie dołożyła od siebie, bo jednym zabrano, a drugim dano. Szefostwo może być dumne, że ograło ćwo.ów. Apel do pracowników. Zastanówcie się dobrze, czy chcecie takiego przywództwa w związkach zawodowych. Może już czas zrzucić z piedestału Jakubka i spółkę. Oni już nie raz pokazali, że nie potrafią, czegokolwiek zrobić dobrze. Chodzą tylko z uniesionymi głowami i cieszą się, że sobie imprezują za wasze składkowe pieniądze. Mówię to ja - obserwator i były pracownik Izo

ciekawy

Ani słowa o strajku?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Paroc Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Brygadzista UR Automatyków i Elektryków w dziale Izolacji Budowlanych?
Leszno
gg

Wszystkim co narzekają proponuję pracę w lesie t.s. ZUL lub na budowach.

Operejtor
@gg

A dziekuje,skorzystalem, jestem od pol roku w Szwecji,zarobki rzedu 13k zl netto, dojazd i zakwaterowanie oplaca firma,masz jeszcze jakies sugestie?

związkowiec

.W Parocu tak dobrze się pracuje, że aż doszło do strajku generalnego za dwa tygodnie.

gary

Niedawno szeregowym pracownikom w ramach szukania oszczędności odebrano dostęp do bezpłatnych basenu i siłowni, które zapewniane były nieprzerwanie od około 15 lat. Po silnych protestach pracodawca chyłkiem się z tego wycofał. Jeśli Pracodawca nie zrezygnuje ze śmieciowego zatrudnienia i egoizmu ekonomicznego, strajk nie skończy się na dwóch godzinach.

Agnieszka

Hej, przychodzę z pytanie, czy wiecie, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Najbardziej interesuje mnie proces rekrutacji, ciekawa jestem czy składa sie z jednego, czy z kilku etapów. Niestety nie widze obecnie, zdanej informacji, aby firma poszukiwała pracowników, czy myślicie, że warto złożyć CV osobiście?

damg

Witam. Mam pytanie odnośnie widełek związanych z wynagrodzeniami. Zastanawiam się nad przejściem do Waszej firmy z Poznania. Słyszałem o wynagrodzeniach oscylujących na poziomie 5-7tys miesięcznie netto. Nie ukrywam jest to dość dobra stawka, nawet wyższa niż w Poznaniu na stanowisku szczebla menagerskiego w dużej firmie. Czy ktoś może podpowiedzieć na ile te informacje są realne?

Hahah
@damg

Chyba oszlalaea tyle ale brutto

stary pracownik
@damg

A gdzie ktoś słyszał o takich zarobkach. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

GPU
@damg

Kto ci takich głupot nagadał,przyjdź tutaj to sië przekonasz.

Aaa

Słyszałem że pracownicy na święta dostawali po 8 tys zł dodatku do pensji.Ktos się może wypowiedzieć jak to wygląda z premiami w Paroc?

Wuja
@Aaa

8tys to masz jak poginasz po 200 godzin przez 2,5 miecha

antypra
@Aaa

Się uśmiałem dodatek na święta ? ale które.......

@colo@

Firmy Paroc nie polecam jest wyzysk masz za........c i o nic nie pytać bo jesteś obserwowany bo są wybitni karierowicze w tej firmie tacy jak koordynator Szymon St. czas żeby nimi zajął sam szef Proca . Żal mi takich ludzi waz.....a to mało powiedziane , przyjdzie czas na niego.

edi
@@colo@

to (usunięte przez administratora) szukam pracy bo tu sie nieda pracowac same lizusy tu pracują

Jakie są warunki zatrudnienia w Paroc Polska?

Robol

Warunek to mieć tel . Najnowszej generacji ,nic nie mówić , tu nie liczy się człowiek tylko statyki w tabeli musza być na zielono w tabeli . Nic prostrzego ,nic nie robiąc będziesz ma gorze , wypłata może kilkaset zł mniej od operatora . Takiej pracy nigdzie nie znajdziesz .

Kasztan

Kupę strzeliłem na myśl o parocu

dawny pracownik

szkoda czasu na paroc zarobki 1700 , (usunięte przez administratora), 3 zmiany, praca w kurzu ,pyle (usunięte przez administratora) , formaldehyd Moje sugestie dla Paroc Polska: dajcie tym ludziom 4 tyś zł do ręki i przestanie mieć milion wymagań to ludzie nie będą od was uciekać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: dać więcej luzu pracownikom

bhp
@dawny pracownik

bhp no cóż mercedes gnije i opony inne jak powinny być brawo bhp brawo za ile pracuje

Bfff
@dawny pracownik

Yyy 1700? Z tego co wiem to stawka nowego pracownika wynosi 19.50 nowy zarabia około 3 tys na miesiąc

Tomasz
@Bfff

Mówisz o kwocie netto (do ręki)? Wiesz może, czy trzeba spełniać jakieś określone wymogi, aby móc zostać zatrudnionym w firmie Paroc Polska? Widzę, że masz wiedzę związaną z tym pracodawcą, dlatego liczę na Twoją odpowiedź.

Bfff
@Tomasz

Tak do ręki

@Bfff

Z oczkami w które i tak nie pozwalają chodzić . Jeśli nie lubisz pracować , masz wszystko gdzieś to znalazłeś idealna prace???? jako mlody będziesz miał ciut mniejsza stawkę ., Ważne żeby nikogo nie pogryźć bo kagańce mam założą . Kaski , okulary , buty które obcierają i odzierz z tworzyw sztucznych ???? przy 35 stopniach na hali w spodniach 50. Ale trzeba szanować pracodawcę .,

Gregor

Myślę nad zmianą pracy . Czy przyjmują lub mają zamiar przyjmować to Paroc-a. Na jakich umowach i stawka ci mniej więcej. Z góry dzięki za odpowiedzi.

@Gregor

Jako swierzak zarobisz sporo ,masz przyzwolenie żeby siedzieć i bawić się tel.przez 8 godz,stary i tak ogarnie bo wyjścia nie ma !!! Za niższa stawkę ... taki tu szacunek do pracownika .Bo nabardziej szefa zadowala , jak ktoś umiejętnie (usunięte przez administratora) ...

Jak szefostwo w Paroc Polska? Spoko traktują ludzi?

rob

Unikać tej firmy. Ludzie którzy tam pracują myślą że są bóg wie kim. Trzeba być mega lizusem żeby awansować. Kasa kiepska szefostwo katastrofa nie polecam tej firmy.

Kinia
@rob

Hej.A (usunięte przez administratora) pracuje jeszcze bo to dawno nie widziałam.?

As

Życzę wszystkim nowym pracownikom sukcesów w firmie Paroc pracowałem tam ponad 4 lata i tak jak ktoś tu napisał nikt nie dba o pracownika liczy się tylko cel,pracownik ma tylko zapiera....8h i do domu .Kamery stres , brygadzista (usunięte przez administratora) na zmianie nie mam dobrej opinii o tej firmie zapraszam tych niedowiarków żeby samo się przekonali jak tam jest.Ci co pracują po 15 /20 lat to jeszcze pracują bo mają umowy na stałe.

AktualnyPracownik

Nie polecam tej pracy. Praca na 3 zmiany w weekendy i swieta, zero zycia prywatnego. Syff, kurz i srodki rakotworcze unoszace sie na hali produkcyjnej. Szefowie zmian na dziale Base to ludzie bez wyksztalcenia, nie majacy pojecia o robocie i wykorzystujacy pracownikow dla zdobycia wlasnej premii. Firma na kazdym kroku probuje okrasc pracownikow z wyplat, zero podwyzek i jakichkolwiek dodatkow, a nawet odwrotnie bo wszystko zostaje pracownikom odbierane. Warunki pracy na niskim poziomie, w okresie letnim temperatura okolo 40 stopni na hali, a zima prawie jak na dworze, gdzie BHP ?! Jedyne ich BHP to obowiazkowe okulary ktore psuja wzrok i kaski ochronne przez ktore ludzie beda mdlec w okresie letnim z goraca. Afera za afera a kierownictwo robi sobie z pracownikow przyslowiowe jaja, nielegalne kamery czy okradanie firmy. Kazdy kto ma mozliwosc proponuje zmiany pracy a paroc omijanie szerokim łukiem. Sam jestem na etapie ucieczki i poszukiwania nowej pracy.

Agnieszka
@AktualnyPracownik

W wielu firmach pracuje się na trzy zmiany - nie jest zatem to nic nowego, a tym bardzie dziwnego. Dużo bardziej martwią mnie warunki, w jakich musicie pracować w Paroc. Z Twojej relacji jasno wynika, iż nie stosują się tam do zasad BHP. Może wobec tego należałoby zgłosić ten fakt Inspekcji Pracy. Co o tym sądzisz?

"Eryk" pisze, że dla wielu jest dobrym pracodawcą, to znaczy dla kogo? Afera za aferą: jakieś kamery pojawiają się i znikają, manifestacje pod zakładem, a dobra atmosfera w pracy to bajki i mżonki szczególnie na jednym z wydziałów. Na szczęście są jeszcze związki zawodowe, które na nieszczęście dyrekcji działają razem.

Eryk

Jeśli jest tak kiepsko to zawsze można zmienić prace. Dla mnie jak i dla wielu pracowników firma jest dobrym pracodawcą.

@Eryk

Dla wielu jest dobrym pracodawcą, to znaczy dla kogo? Afera za aferą: jakieś kamery pojawiają się i znikają, manifestacje pod zakładem, a dobra atmosfera w pracy to bajki i mżonki szcególnie na jednym z wydziałów. Na szczęście są jeszcze związki zawodowe, które na nieszczęście dyrekcji działają razem.

Zostaw merytoryczną opinię o Paroc Polska - Trzemeszno

• Jak się pracuje w Paroc Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Paroc Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paroc Polska?

Paroc Polska
2.4/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Gnieźnieńska 4
    62-240 Trzemeszno