Paroc Polska

Trzemeszno

Opinie o Paroc Polska

pracownik 2009-08-22 22:53
Słabe zarobki,brak szansy na awans i podwyżki płac na wszystkich stanowiskach, miła atmosfera. Moja ocena 2 na 5.
jedynka 2009-12-17 10:13
Praca całkiem nie zła,choć dużo jest do zrobienia z strony kierownictwa, zarobki dobre jak na t-no. Atmosfera na liniach daje dużo do myślenia,są tacy co z ucha strzelają a jak widzą jakiegoś MISTRZA to najchętniej by im w [usunięte przez moderatora] wleźli.NO i są osoby którym się wydaje ze czas szybciej zleci po dawce dopalacza (wszystko natura)nawet ludzie z innej firmy Ce-it,izo-s.znajdą coś dla siebie na jednym z działów na poprawę humoru.
ręczniak 2012-09-21 14:00
W sumie jak na T-NO to dobre zarobki i socjal
reczniak 2 2013-02-24 14:37
Potwierdzam socjal i warunki płacowe nap ewno lepsze niż w większości zakładów produkcyjnych
l3 2013-05-20 07:26
Ciekawi mnie na jakiej maszynie pracujesz? jak mowisz ze socjal
taki dobry to zobaczymy co powiesz po wakacyjnym jak Ci zabiora
z obliczenia zarobkow. Kierownictwo to niekompetentni ludzi ktorzy
tylko patrza zeby Ci [usunięte przez moderatora]. Mam na mysli Base oczywiscie. Drugi raz bym cv tam nie zaniosl.. [usunięte przez moderatora] sie robi jak [usunięte przez moderatora]
ads 2014-02-20 18:13
jak wyglada praca na PH jakie narzędzia, kasa, wymgi
pracownik bez gumowego ucha 2014-05-29 01:56
Praca i płaca ok.Niema żadnych opóźnień z wypłatą.Tylko przełożeni są porąbani(w większości)zwłaszcza na wydz.Base.Na technicznym jeden z kierowników jest trochę fiubździu-trzeba uważać na pracowników co się mówi bo w większości to gumowe ucha.
Jak będziesz donosił na współpracowników to podwyżkę masz pewną.Jak się będziesz stawiał to przy byle okazji podziękują ci za pracę.Zrobili to już nie raz.Poza tym ok.
czechu 2014-06-01 20:21
Paroc spada na PSY!Zarobki coraz gorsze.(usunięte przez administratora) Kierownictwo czyli wielcy inżynierowie nie wiedzą co robią w pracy, brak doświadzczenia, po prostu pustka w głowie, ale najważniejsze że co miesiąc wpływa na konto
Jacek 2014-08-28 16:18
Cześć. Jest oferta na PH mazowieckie. Moglibyście powiedzieć na jaki rząd podstawy można liczyć? Czy są premie?
bergus 2014-09-23 17:08
praca 5 lat wstecz była super mielismy produkowalismy jakosc i bylo fajnie robic cos fajnego teraz kierownictwo stosuje dziecinna taktyke zastraszanie zwolnieniami co napewno odbije sie na klientach gdyz pracownicy stracili wiare i produkcja welny juz nie jest ta produkcja co kiedys .Pensje na maxa poobcinane i atmosfera jak w obozie pracy (chociaż tam nie byłem :)Jaka bronia walczysz od takiej giniesz ... i wlasnie tak bedzie 80%zalogi juz szuka pracy a reszta oczywiscie przydupasy dorzucaja oliwy do ognia wymyslajac bzdury na tematy swoich wspolpracownikow i tak czar prysnal jak nic sie nie zmieni to firma sama bata na siebie ukreci .Szkoda bo naprawde mozna bylo odniesc sukces nawet gdy zarobki byly slabsze Pieniadze to nie wszystko ale na moje to juz za pózno Pozdro 600
robi 2014-10-20 18:39
jak widzę jak pracują na załadunku to się dziwię ze ktoś tu zarabia powyżej 500 zł. co chwila przerwa po przerwie przerwa i jeszcze sniadaniowa. masakra . chory jestem jak mam tam jechać no ale pracownikom to pewnie pasuje
ASFQEG2R 2014-12-02 03:08
witam ,
co sie stało z poprzednim kierownikiem produkcji Base - BO WIDZE OGŁOSZENIE MOZE COS KTOS SKROBNAĆ I NAPISAC ?
Karol 2015-02-15 15:47
To chyba jedyny zakład, w którym wraz ze wzrostem stawki godzinowej wypłata ciągle maleje.
poprostu ja 2016-10-09 16:47
Myślisz o pracy w Paroc? Zastanów się dobrze, zanim przekroczysz te progi. Tu dobrze, to było. Czyrałem komentarze opisujące, beznadziejną sytuację na Base, ale to co sie teraz dzieje na TI, szczególnue na tzw galanterii, przekracza wszelkie granice, a napewno granicę zdrowego rozsądku. Ale czego się spodziewać, skoro coraz gorsi ludzie, bez kompetencji, zarządzają firmą. Mowa tu o zarządzie niższego szczebla - brygadziści, koordynatorzy itd. Nawet planiści nie potrafią zaplanować producji w taki sposób, aby produkcja na WM, ML I GM nie nie kolidowała z sobą. Co do bezpieczeńsrwa, to coś o czym się mówi na szkoleniu BHP, ale jakos sie zapomina w praktyce. Liczy się efektywność i oszczędności. Jednym slowem, to co sie tu dzieje, to patologia. Wózkowi z izo też muszą sie nueźle wyginać, aby ogarnąc produkcję. Popieprzają jak szaleni, zeby zdążyć na czas, bo będą wpisy o brak wózka. Tu prędzej czy później, dojdzie do poważnego wypadku, to tylko kwestia czasu. Wtedy wyjdą oszczędności niekompetentnej kadry kierowniczej. I tak jak już wspomnialem brygsdzisci i koordynatorzy, to ludzie ktorzy nigdy nie powinni odejsc od maszyn. Nie nadają sie do zarządzania.
poprostu ja 2016-10-09 16:49
kristek 2016-10-09 19:57
to chyba zalezy od tego ile pracy masz, jakie macie podpisane umowy i na jaki czas, moze faktycznie coś tam dorzucaja i nazywaja to premią za wyrabianie się w terminie
pracus 2016-11-06 14:21
fajna atmosfera
TO 2016-11-20 21:07
Podobno w biurach mają "lewe" programy typy Solid Works itp, może ktoś się tym zainteresuje...
Tak słyszałem o jednego kolesia co tu pracował...Niejaki Tomek...
zenek 2016-11-24 10:26
Płaca mało konkurencyjna, Socjal jest, ale dążenie Zarządu firmy jest by go zabrać. Kadry i czarny biurowiec nie mają pojęcia o rzeczywistych problemach, znaczy wie ale udaje że jest ok.
Kiero 2016-12-01 19:04
Syf okropny hamska atmosfera najlepiej omijać szerokim łukiem
nikt 2016-12-29 16:05
Hej witam ,jestem facetem 32 lat,który chce pracowac w PAROC czy wiecie czy
przyjmują ,jak sie dostac ,namiary telefon czy przez agencje -prosze bezrobotny
Pracownik 2016-12-30 09:02
Najlepiej bezpośrednio skontaktować się z działem kadr (tel. 061 468 21 90 na centrale).
Pracownik 2016-12-30 09:08
Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z działem kadr (tel. 61 468 21 90).
Poprostu ja 2017-01-02 15:06
Przyjmą Cię z otwartymi ramionami. Pdzez tel nic nie zalatwisz, zawieź im poprostu CV Zastanów się jednak, czy na pewno chcesz tam iść, jesli tak to witamy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
do poprostu ja 2017-01-07 17:10
Skoro tak Ci źle to dlaczego cały czas tam pracujesz? Pracy nigdzie nie brakuje
Michu 2017-01-08 11:06
Jeden z tych sfrustrowanych co potrafi jechać tylko drukarką albo belownicą :D
smiec 2017-04-14 06:10
Zostałem nieprzyjety przez ta ( usunięte przez administratora )o Niency od razu cie przyjmu tam jest po znajomosci jak wiekszosc znam nazwiska
Poprostu ja 2017-05-18 11:02
@ michu
Widzę, że ładnie określiłeś swoje stanowisko. Ale nie chwal się tak, bo Twoja praca ogranicza sìę, na nakładaniu płyt lamela.
Olo... 2017-06-06 11:08
Jak sie komus nie podoba to niech sie zatrudni w firmie PPM w Trzemesznie to dopiero zobaczy co to jest praca i jak mozna pracowac....
Bolo 2017-06-20 01:11
Co z tym PPM,aź tak dobrze,czy aż tak źle??
Gillera 2017-06-20 08:18
Nie jest zle.Na poczatku zarobki jak wszedzie.Ja jestem na maszynowni .Bardzo dobry kontakt z brygadzistami z maszynowni ich wiedza i doswiadczenie mnie powalalaja znaja sie na swojej pracy...........Kierownicy moga sie tylko od nich uczyc!!!!!!!#!!!!!!!!!
Bylemtam 2017-06-24 02:51
Pracowałem w Parocu miesiac dluzej nie wytrzymałem bo warunki sa fatalne l.. dla ludzi zdrowo myslacych jedno trzeba powiedziec: jelsi nie chcecie zestarzec sie w wieku 40 lat i zachorowac na raka/inne schorzenia neurologiczne to omijajcie ten zaklad szerokim lukiem... na bhp bylo powiedziane ze na calym zakladzie uzywany jest formaldehyd (rakotworczy bardzo) , aluminium (tez rakotworcze a zgrzearki plus ten metal= wdychanie tego, gówna ) nie wspominajac o ulatniajacych sie klejach i innych gównach w powietrzu, zapach palonego plastiku czuc nawet od bramy paroca..
Zainteresowany 2017-07-06 21:40
Drodzy forumowicze, zamierzam złożyć dokumenty do firmy Paroc. Potrzebuję informacji, podzieli się ktoś szczerą opinią? Chodzi mi o to czy przyjęcia są tylko i wyłącznie na stanowiska produkcyjne, czy jest możliwość "dostania się" na jakieś stanowisko średniego szczebla? Czy firma daje możliwość studiowania w weekendy? Będę bardzo wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.
Zespół rekrutacyjny Paroc 2017-07-10 10:21
Stanowiska średniego szczebla, można śledzić na naszej stronie http://www.paroc.pl/O-Paroc/kariera/Oferty-pracy- oraz portal pracuj.pl, na których na bieżąco pojawiają się ogłoszenia o pracę.

Przyjęcia prowadzone są przez cały rok na stanowiska produkcyjne. Ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników do pracy na produkcję dodatkowo pojawiają się na lokalnych stronach www takich jak trzemeszno24, cmg24 czy moje gniezno.

Dokumenty aplikacyjne (cv+podanie), można złożyć osobiście, mailowo lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronach www firmy.

Warto dodać, iż bardzo często nasi pracownicy ze stanowisk produkcyjnych awansują na stanowiska średniego szczebla, w drodze rekrutacji wewnętrznych.

Jeśli chodzi o studiowanie w weekendy, pracując na produkcji istnieje możliwość ustawienia grafiku tak by student mógł uczęszczać do szkoły, mimo iż praca na produkcji odbywa się w ruchu ciągłym.

Zapraszamy do złożenia aplikacji i Pozdrawiamy
Marta 2017-07-23 11:06
@Zainteresowany możesz podzielić się informacją, jak wrażenia z procesu rekrutacyjnego? Wziąłeś udział w rekrutacji?
bhp 2017-09-13 13:54
pięknie opisane warunki w zakładzie gdzie praca jest uważana za nieszkodliwą
Zostaw swoją opinię o Paroc Polska - Trzemeszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paroc Polska