Opinie o Paroc Polska w Trzemeszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Paroc Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paroc Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paroc Polska w Trzemeszno

. ...

Co raz więcej koordynatorów i łazikówa co raz mniej ludzi do pracy tworzą się sztuczne stanowiska. Pracownik fizyczny nadgodzin robić nie może ale już koordynator i inni biurowi mogą sobie przyjść na nadgodziny w sobotę wypić kawkę powiedzieć i 8h odbębnić. Dodatkowo związki po strajku się sprzedały i o bonusie prodolukcyjnym możemy zapomnieć...

@:
@. ...

Brak słów i określenia na kierownictwo począwszy od kierownika TI skończywszy na przydu pasach koordynatorach .Trzeba umieć zarządzać,ale jak się na maszynie nie umiało a co dopiero jako kierownik czy koordynator.

Mariusz

Czy będą jakieś przyjęcia w tym roku na produkcję?

A ze względu na co będą planowane? Przewidujecie, że będą jakieś rotacje u was czy po prostu chcą powiększyć dział? Nie wiem jeszcze ile osób tam robi ale czy się rozwijają?

Koordynator zmiany w Dziale UR? Wczoraj dodano ofertę, widzę, że ze cztery osoby są potrzebne. Z czego wynika takie właśnie zapotrzebowanie? rotacja czy rozwój? i czy możecie ocenić warunki a przede wszystkim zarobki? nie zostały wskazane

Czarny Nowy wpis

Witam od kiedy zaczyna się remont na patrolu? Czy potrzebują spawaczy monterów na działalności i jakie mają stawki?

Jaki jest poziom rotacji? jeszcze z parę miesięcy temu ktoś do nich nawiązywał lecz bez większego odzewu, teraz natomiast pojawiło się zapytanie o to czy w tym roku będą w ogóle przyjęcia na produkcje. A czy możliwe żeby przez cały rok nikt kompletnie nie odszedł ani żeby nie tworzyli kolejnego stanowiska pracy? które działy jeszcze się rozwijają?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Paroc Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Brygadzista UR Automatyków i Elektryków w dziale Izolacji Budowlanych?

Czy jest możliwość pracy w Paroc Polska na część etatu?

Honorata

Cześć, aplikował ktoś tutaj na mechanika może kiedyś? znacie te ofertę, która została jakoś wczoraj wystawiona? Mój chłopak może z niej skorzysta, o ile mu ją podeślę, bo na razie patrząc po opiniach to sama nie wiem. Za dużo jakichś bieżących nie ma. wiadomo ile zarobi? tak na oko? Nie piszą w treści

Na produkcje, o która ktoś pytał nie widziałem ofert ale wisi za to na głównej stronie dla inżyniera automatyka. Nie ma niestety podanych zarobków a to dla mnie jak na razie kluczowa informacja. Pomożecie? Czy większość zależy także od pracy własnej? Oraz czy kilka lat doświadczenia podbije mi w górę stawkę?

Łukasz

Kiedy będą jakieś przyjęcia na produkcję?

Paroc Polska ma teraz aktualne oferty pracy w Trzemeszno. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Uzasadnisz dlaczego? widzę, że dalej wisi tamta oferta dla brygadzisty, o której już ktoś pisał. Jak pracuje się ogółem w tym dziale izolacji budowlanych? Jakie jeszcze inne składają się na całą strukturę i czy występuje pomiędzy nimi jakaś większa współpraca?

Aaa

Ktoś z Was pracuje jako Brygadzista UR w dziale Izolacji Budowlanych? To co generalnie dali ogłoszenie teraz w sieci. Ilu tam ogólnie pracowników podlega, zespół w miarę stabilny czy się zmieniają ludzie, po polsku mówią wszyscy? Szukam spokojnej pracy.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marcin

08.09.2023 02:09

Marcin ikona wywiad

Chcę podzielić się moją historią współpracy z firmą Paroc Polska. Obiecywano mi dłuższe zatrudnienie, a pod koniec okresu mojego trzymiesięcznego zatrudnienia, usłyszałem, że nie przedłużą mi umowy, mimo dobrej opinii brygadzisty.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Marcin ikona wywiad

Pracowałem na stanowisku Operatora maszyn mielących oraz Operatora wózka widłowego.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Marcin ikona wywiad

Mimo obietnic nie przedłużono mi umowy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Marcin ikona wywiad

Widełki na tym stanowisku to od 4600 zł do 5200 zł brutto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Marcin ikona wywiad

Bezpośrednio w firmie Paroc Polska pracowałem trzy miesiące, wcześniej współpracowałem z firmą przez rok u dwóch podwykonawców.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Marcin ikona wywiad

Nie, ponieważ w moim odczuciu nie szanują ludzi. Były strajki pracowników, związki zawodowe obiecały nam wiele typu przejście na umowę o pracę oraz dłuższe zatrudnienia, czy wypłacenie honorarium przy przejściu na emeryturę dla osób, które pracowały w czasach PRL w firmie Izopol, która przekształciła się później w Paroc Polska. Warunki te nie zostały spełnione.

Marcin ikona wywiad

Szeregowy pracownik nie ma możliwości rozwoju na stanowisku, czy nawet często ma problem z przedłużeniem umowy. Jedynie osoby będące w bardzo dobrych relacjach z kierownictwem mają takie szanse.

Marcin ikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń. Jedynie bardzo szybko pokazano mi jak wykonywać obowiązki. Dodatkowo pracodawca i kierownictwo oczekują, że pracownik raz dwa wszystkiego się nauczy, jednak nie ma liderów, którzy chcieliby nauczać nowych pracowników. Każdy skupia się tylko na wyrobieniu normy i zakończeniu pracy, nikt nie wykazuje się inicjatywą, by douczyć, czy przeszkolić nowe osoby.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Marcin ikona wywiad

W moim odczuciu kierownictwo wykazuje się postawą dwulicową, ponieważ poklepują po plecach, mówią, że wszystko jest dobrze, a następnie nie przedłużają pracownikom umów (takich osób jak ja było więcej), czy nie dają im możliwości rozwoju, mimo dobrych wyników pracy.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Marcin ikona wywiad

Wynagrodzenie było takie jak ustaliliśmy na początku. Niestety obiecano mi dłuższy okres zatrudnienia po pierwszej trzymiesięcznej umowie, wykazałem się na moim stanowisku i mimo tego pod koniec okresu próbnego nie przedłużono mi umowy.

Marcin ikona wywiad

Zacznijcie szanować ludzi, dajcie też szansę młodym na awanse, a nie przede wszystkim dbacie o starszych pracowników, którym zostało niewiele czasu do emerytury i już nie dbają tak o firmę, jednocześnie nie wykazują chęci nauczania młodszych pracowników. Młodzi chcą rozwijać się, awansować, a Wy im to uniemożliwiacie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Paroc Polska?

Czarna

Co z tymi związkami tak właściwie? Podkreślone zostało, że nie podejmują się żadnej reakcji, a więcej szczegółów? co zatem w ostatnim czasie zostało przez nie wdrożone? I jakie są tegoroczne rotacje w porównaniu z poprzednimi okresami?

. ...

@:
@. ...

Buntownik

Dwa lata temu był strajk mialo nie być umów śmieciówek zatrudniacie kłamiecie ze chcecie współpracy na dłużej a później mówicie ze to praca sezonowa nie liczycie sie z ludźmi przedłużacie umowy tylko rodzinie kierownictwa powinno być was wstyd HAŃBA związki zawodowe powinny zawiązać kolejny strajk a przede wszystkim rządać Wywiezenia Pana Malickiego na Taczkach z tego dziadowskiego zakładu

Agnieszka

Ktoś pisał o kilku wariantach pakiety medycznego, czy dają pracownikom jeszcze w jakichś innych sprawach wybór? Widziałam wzmiankę o zostanie przez kogoś brygadzistą. Powiecie mi co trzeba zrobić, żeby na spokojnie móc awansować na to stanowisko? Jakie warunki za pracę na nim obecnie tu przysługują?

Czy można liczyć w Paroc Polska na prywatną opiekę medyczną?

Szynszyl

Tak, można wybrać pakiet medyczny pod siebie - kilka wariatów ????

Obserwator

Paroc Polska potrzebuje osoby, która ukróci talent do tworzenia stanowisk, które nie są potrzebne. Zaczynałem pracę, miałem jednego brygadzistę, który miał jednego zastępcę. Dogadywali się w sprawie urlopu, nigdy nie było sytuacji, żeby nie było dwóch na raz na zmianie. Brygadzista, kierownik i koordynator rozmawiali z nami jak pracownik z pracownikiem, wysłuchali, jak wystąpił problem rozwiązywany byl notatka, ale notatka była uzasadniona i wytłumaczona szczegółowo na przyszłość. Aktualnie otrzymujesz notatkę i komentarz żeby było to ostatni raz bo następnym razem wylecisz. Następnie każda Brygada otrzymała drugiego brygadziste i oczywiście też wybrał sobie zastępcę. Ok... jakoś do wytłumaczenia więcej pracy, nowe technologie. Ale od ponad roku na zmianie mamy 2 Brygadzistów, którzy mają po dwóch zastępców. Brygadzisci wymieniani są jak rękawiczki bo firma wpadła w etap tworzenia stanowisk i wiecznych awansów. Dobrze sie nie przyuczy i już jest następny. Nie ma rozmowy jest kapowanie, jeden drugiego sprzedałby za zete do godzinowki. Podkladnie świni osobom, które mogą zagrozić w dojściu do celu. Na Brygadzistów wybierane są osoby, które miały problemy z prawem, osoba mająca pod soba ludzi powinna mieć co najmniej wykształcenie wyższe i pojęcie o motywowaniu swoich ludzi. Krążą słuchy, że na niektórych brygadach pojawiają się trzeci zastępcy. Brakuje operatorów , pracowników produkcyjnych, a nie sprzedawczyków dychajacych az znowu jakiś brygadzista pójdzie wyżej I będzie rekrutacja. Pracuję tu już 17 lat, zakład zawsze szukał oszczędności, zacznijcie od tych niepotrzebnych awansów!

BYŁY Kolega
@Obserwator

Osoba, która nie radziła sobie z emocjami jako brygadzista, przerzucona zostala na koordynatora szybko żeby nie miec pod soba ludzi, a teraz zastępuje kierownika technicznego, gdzie znowu ma pod soba ludzi... Strzał w kolano

Murzyn

Moje sugestie dla Paroc Polska: Praca. Po kilka dniach nudzi . W zalezności na jaki dział trafi się Np dział Otulina to wiekszosc laba bo duzo maszyn na hali lepsze towarzysto i praca nie taka męcząca Lamel najgorszy dział przez 8h cały czas na nogach bliskie spotkania z wełna dusy gryzie w rece wełna i ejszcze tak maszyny podkrecone ze szok . Dział Budowlanki mi nie znany Szczerze przypomina auschwitz gdzie wszystko chcą zabrac każdy dzien wolny nawet w święta np jak dzien wolny od pracy i inne trza pracowac Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnic wiekszośc brygadzistów i osoby wyżej !!!!!!!!!!!!

Murzyn
@Murzyn

Jeszcze dopowiem odnośnie brygadzistów . A chodzi mi o Łatwo ich przekupić np Będąc na maszynie gdzie nie wolno jak cos sie stanie z maszyna wchodzic na nia bez kasku i okularów a ten brygadzista nie ma problemów jak tak ktos robi a do innych miał że źle se wode połozyli w nie wyznaczonym miejscu Jak w ogole nie (usunięte przez administratora) takiego kogos ? Robią problem o wszystko Naprawdę zastanówcie się nad praca jak automaty gdzie jeszcze okulary są dodatnie i wzrok psują . Kierownik działu izolacje i galanterie bardzo wporzo ale brygadziści szczególnie dział lamel Omg o wszystko sie przyjebuja i kochają konfidentów

Heheszek
@Murzyn

Poczytaj i porównaj, cechy które były dla Ciebie wartościowe straciły sens i jesteś większym KATEM od tych co byli :D, ale awanse zmuszają do zmiany zdania.

XYZ
@Murzyn

W całym zakładzie juz śmierdzi wieścią , w sumie widoczne gołym okiem. ,,To kiedy brachol będzie tym brygadzista? ".

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Paroc Polska?

Stolec czy bolec

Podobno znów się szykują solidarnościuchy

Patryk

Czytam o waszym strajku w wiadomościach i jestem pełny podziwu dla waszej solidarności. Ponoć udało się wam już coś wywalczyć. Inni pracownicy w innych zakładach mogliby brać z was przykład. Życzę wam by wasze postulaty zostały spełnione co do joty. Precz z wyzyskiem polskiego pracownika, śmieciowymi umowami i żałosnymi ochłapami! Grodzisk Wielkopolski Was pozdrawia.

Mariano
@Patryk

I zadowolili się ochłapami. Gro pracowników, szczególnie młodych straciło. Zyskali tylko stare wygi. Bohaterowie a dali się tak ograć

Zostaw merytoryczną opinię o Paroc Polska - Trzemeszno

• Jak się pracuje w Paroc Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Paroc Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paroc Polska?

Paroc Polska
2.4/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Gnieźnieńska 4
    62-240 Trzemeszno