Opinie o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Api Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Ile dają na rękę?

anonim83

Podwyżka była, ale premie pozabierali, więc dostaliśmy jeszcze mniej pensji niż zwykle.... Śmiech na sali A kierownictwo nic nie robi z tym choć obiecało, więc i pracownicy pracują tak jak wygląda pensja.

jantar1

Api Market kiedyś był spoko- jakieś 5 lat temu jak jeszcze mało sklepów było. I szacunek do pracownika i ludzkie podejście przez szefów do ludzi. Teraz woda sodowa uderzyła. Wszędzie oszczędności oczywiście na ludziach i ich pensjach a nie na sobie. Sami panoszą się po sklepie i do wszystkiego się czepiają. Nie ważne że człowiek pracuje po 10 godzin i zachrzania za dwóch. Nie ma wogóle szacunku ani uznania. I tak ci powiedzą że źle wykonujesz swoje obowiązki. Nie podoba ci się to won a znajdą drugiego jelenia na twoje miejsce. O podwyżce to nawet nie myśl a premię jak ci dadzą to może jak się przypomnisz za pół roku dostaniesz. Przychodzi szef i mówi "nie interesuje mnie to, to ma być zrobione". Za Seniora były inne rządy niż za jego dzieci. Chciwość ich zżera, za szybko chcą się dorobić. A gdzie jest tzw. socjalne???? Zero szacunku, zero uznania i nic się nie liczy. Pracownicy powinni się zbuntować i zastrajkować.

aaaaaa78

Najniższa krajowa ,brak podwyżek ludzie głodują nawet na święta nie było dodatkowej premii i tylko kierownictwo dostało bony.Podniesiona została podstawa to w zamian zabrali wszystkim premie czyli mamy teraz mniej niż przed podwyżką jest 4-5 prezesów muszą jakoś się podzielić, żeby im się nie schudło....może ktoś wreszcie dobierze się im do zadów,jak można tak traktować ludzi.....

Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik na stoisko mięsne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT

ile tam płacą kasjerowi?

żaba

No to nieżle : /

jarek

Anonimy to wpisy prezesa!!! [usunięte przez moderatora] przepracowałam 2 lata to wiem co tam się dzieje

anonim83

co prawda pensja na czas na koncie, ale brak szacunku do pracownika, kierownictwo z Zielonce beznadziejne, czepiają się byle czego. strach się rozchorować i iść na zwolnienie bo od razu dają wypowiedzenie. zero motywacji do pracy,kierownicy premię zabierają tym którzy pracują uczciwie a dają leserom lub swoim pupilkom.nadgodzin nie oddają, a jak się upominasz to mają to głęboko w (usunięte przez administratora) . nie obchodzą ich pracownicy. szefostwo ma pełny monitoring na każdy sklep i nic nie mają do roboty bo ciągle obserwują pracowników. posądzają każdego o kradzieże. Nie polecam pracy w Api Market

ania

witam pracowałam w api na poligonowej.mam wiele zastrzezen co do kierowniczek .obie nie traktuja pracownika jak człowieka.[usunięte przez moderatora] dzieli pracowników na tych których lubi i tych co nie lubi i tych traktuje duzo gorzej np:poniza przy klientach.[usunięte przez moderatora] takze potrafi ponizać widziałam jak dziewczyny przez nią płakały

Pracownica

powiem tak, znam firme od ladnych paru lat, kiedys (lata temu) gdy rzadzil jeden czlowiek firma byla kapitalna. spokojna praca, mila i wszystko fajnie, niestety nastal czas potomkow pana [usunięte przez moderatora] Teraz wielki pan prezes z firma po tatusiu spartaczyl atmosfere. Wogole 4 czy 5 szefow w jednym zarzadzie to porazka. Rzadzi ten co wstanie wczesniej. Osobiscie nie polecam.

Kasia...

Witam.. zastanawiam się nad podjęciem pracy w Api.. czy może ktoś powiedzieć jak się tam pracuje?? atmosfera itp. bo te wpisy to stare dosyć i podobno się trochę pozmieniało na gorsze? prawda to?

Monix

Witam, Tematem pracy mgr nad, którą pracuję jest Motywacja pracowników właśnie w tej sieci. Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc w zakresie udzieleniu ogólnych informacji np. struktura i warunki zatrudnienia itp? proszę o kontakt: [usunięte przez moderatora]

Ciekawe jak wy byście sie zachowywali na tych stanowiskach...niektórzy sa po prostu konsekwentni i odpowiedzialni....

xyz

[usunięte przez moderatora] jest okey tylko trzeba być też okey jako pracownik, a że nerwowa?? no cóż każdy ma swoje wady... niema ludzi krystalicznych...teraz jest tam nowy szef kierownik suppper chlopak (nie tak nerwowy) ;)))

tomcia

ja powiem tyle takiego [usunięte przez moderatora] jak w zabkach w markecie i traktowania pracownic nie ma nigdzie ja jeszcze i nadal pracauje nagrywam to jak sie kierownicy do nas odzywaja a pozniej ja zrobie z nimi sama porzadek a przewaznie z [usunięte przez moderatora]

Przeciwniczka Ulki

Hura tam jej nie ma !!!!

Nie lepiej jest na zielonce. Atmosfera w pracy ok oprócz kierownictwa, bywają nie odpowiedzialni !!! Zamiast doceniać pracowników którzy naprawdę coś robią to jeszcze ma się ich gdzieś. Jeśli to się nie zmieni z pewnością ludzie zaczną się z zwalniać wie wytrzymując takiego "ciśnienia".

SZANOWNI PANSTWO Pani Uli juz niema w api teraz jest w Emisiu na zimirskiego kto ja tam zatrudnic chce a to ze w api jest [usunięte przez moderatora] to wszyscy wiedza ale pracowac trzeba i tyle!!!!!!!!! WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIEMA

młoda

Kuba w 100% zgadzam się z Tobą Ulka i fakturzystka są prawdziwymi chamicami>Ja też tam pracowałam i też to przeszłam.Telewizja jest tam potrzebna _ trzeba je pokazać. Niech wszyscy wiedzą

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.