Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Zofia

Przepraszam ucięło mi. Witam serdecznie poszukuję informacji na temat możliwości podjęcia pracy w EA

@Zofia

No to całkiem nieźle trafiłaś, bo tutaj to jest skarbnica wiedzy na temat pracy

maki
@Kaja

i gdzie ta skarbnica wiedzy pani Kaju? Jeśli pani coś wie więcej nt. pracy euro-aptece to proszę się podzielić.

@maki

Jasne, ale najpierw muszę wiedzieć o czym mam nawijać. Jakieś pytania by się przydały, cobym mogła odpowiedzieć.

Leo
@Kaja

Może postawić po prostu na szczerość? Jak naściemniasz na rozmowie to po pewnym czasie i tak się kapną .....

@Leo

Proponuję przeczytać wątek od początku jeszcze raz ze zrozumieniem i spróbować ponownie odpowiedziec na niego.

Jola

Hej, są może otwarte rekrutacje?

kasia
@Jola

aktualne rekrutacje zamieszczone są na stronie fb - euroaptekahr

Jola
@kasia

Dziękuję, zerknę tam

Lena
@kasia

Zawsze na facebooku pojawiają się oferty i tam należy szukać tych aktualnych, czy w innych miejscach również są?

kasia
@Lena

na różnych portalach o pracy można znaleźć ogłoszenia

asdf
@Lena

Nigdy nie warto skupiać się tylko na jednym źródle. Oferty można znaleźć w wielu miejscach w internecie.

Lena
@asdf

Dlatego właśnie żeby się nie skupiać na jednym to o to pytam, czy faktycznie działają również inne miejsca na które należy patrzeć.

@Jola

Rekrutacje jakiekolwiek pojawiają się na bieżąco w sieci, więc warto sprawdzać wszystkie możliwe źródła, bo z tego co wiem na przestrzeni czasu, pojawiały się te oferty w różnych miejscach.

Kola
@Teresa

A te ze strony są może aktualne?

Mila
@Kola

Skoro tam są to jest duże prawdopodobieństwo. Skontaktuj się z nimi to szybko uzyskasz informacje na ten temat i będzie wiadomo czy wysyłać cv czy nie.

Sylvi
@Kola

Przecież tam nie ma konkretnych ofert, ani opisu jaka lokalizacja ani nic. Szukałabym ich jednak gdzie indziej.

zosia
@Sylvi

Ja znalazłam na facebook oferty z pełnym opisem i lokalizacjami

?
@zosia

Zarekrutowałaś się może? jaki efekt?

Zoja
@?

Ja się rekrutowałam ale pod koniec zeszłego roku, nie wiem czy to ma dla Ciebie jakieś znaczenie, ale rekrutacja bardzo standardowa w miłej atmosferze, nie było się czym stresować

mowie
@zosia

Plusem ofert na fb jest ze są aktualne na reszcie wykupujesz miesiac wiszenia na stronie i gorzej ocenic jak dlugo juz trwa rekrutacja

Zofia
@?

A ktoś ma jakieś aktualne informacje z ostatnich dni? czy chociaż z tego miesiąca?

Farmona

Nie róbmy z tego portalu miejsca na jakieś kłótnie, bo nie temu to wszystko służy. Dzięki i pozdrawiam

Mamba
@Farmona

Całkiem słuszna uwaga, niestety obawiam się nie każdy może ją prawidłowo zrozumieć.

Farmona
@Mamba

Trochę wiary w ludzi, przecież jesteśmy dorośli ;)

Apteka

Chciałabym tylko powiedzieć, że bardzo szanuję Euro-aptekę. Ludzie, którzy tam pracują naprawdę sprawiają, że chętniej się wykonuje wszystkie obowiązki.

Miszka
@Apteka

długo pracujesz już w tej firmie? jak to wygląda w perspektywie długofalowej?

Apteka
@Miszka

No myślę, że 7 lat to już całkiem długo. W zasadzie zaczęłam pracę tutaj zaraz po studiach ;) W perspektywie długofalowej? jest dokładnie tak jak mówię, jestem zadowolona z każdego aspektu pracy, gdyby tak nie było to szukałabym pracy gdzie indziej, aptek jest mnóstwo do wyboru.

zyta
@Apteka

Ile pani zapłacili za pisanie takich bredni?

boomer
@zyta

czyli jak ktoś ma inne zdanie niż ty i nie jedzie po firmie, to znaczy, że mu zapłacili? dżizas, dziwne czasy...

zyta
@zyta

A ile Tobie płacą za wtrącanie się w wątki?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kokoszanel

Od jakiegoś czasu czaję się na oferty do administracji, ale póki co krucho z tym tematem. Powiedzcie mi, czy jest sens koczować, czy team jest na tyle stały i rotacja niemal nieistniejąca, że nie doczekam się w najbliższej przyszłości? Przyszłościowo też zapytam, w jakich godzinach pracuje się w biurze? Rozumiem, że 8 godzin, jak mniemam. Ale czy jest możliwość pracy w elastycznych godzinach? Na zasadzie że przykładowo przychodzę do pracy między 8 a 10, a wychodzę analogicznie po 8 godzinach? Czy jest sztywno określony czas pracy? Czy pracownicy administracji zostają na wstępie wyposażeni w podstawowe narzędzia pracy? Wiem, że pytam póki co na wyrost, bo jak sama zaznaczyłam, na razie moja obecność w tej pracy nie plasuje się w zbyt jasnych barwach, ale są rzeczy, które chciałabym wiedzieć z góry ;)

ea
@Kokoszanel

no brak ogłoszeń świadczy o braku rotacji i braku większego zapotrzebowania. czy nigdy nie będzie? ciężko to przewidzieć, kiedyś będzie na pewno ;)

Elen
@Kokoszanel

Jakie stanowisko w administracji cię interesuje? dość ogólnie to powiedziałaś, ciężko się domyślać.

Kalo
@Kokoszanel

jest możliwość ruchomego czasu pracy, to się ustala już z pracownikami o której godzinie się tam przychodzi i wychodzi, ale zawsze 8 godzin musi być zrobione

Jiji
@Kokoszanel

Tak, jak wyżej wspomnieli, jest możliwość elastycznego czasu pracy, właśnie na takiej zasadzie jak podałaś. Narzędzia pracy są - służbowe telefony, laptopy, samochody - to też nie wszyscy, oczywiście w zależności od potrzeb na danym stanowisku. Niestety, nie chcę cię zmartwić, ale w administracji ekipa jest raczej stała, niewielka rotacja i ze znalezieniem nowych pracowników nie ma problemów, bo jest sporo chętnych. Ale koczuj, może kiedyś ;)

Maria

Czy do opieki medycznej można dokoptować też członków rodziny?

@Maria

Dokoptować? Jest takie słowo?

@Maria

A dobra, sprawdziłam, że jest. Pierwszy raz je słyszę, ciekawe.

@Maria

A już odpowiadając na pytanie - tak, można

@Ramaya

Myślałam, że jest to dość popularne słowo, przynajmniej w moich stronach często się go używa :)

@Ramaya

Dziękuję za odpowiedź to ważne dla mnie, bo chciałabym męża oraz córkę dołączyć :) Taka opieka medyczna jest bardzo przydatna i wiele ułatwia

Demeria

Apteki w centrach handlowych działają normalnie, czy całe centra są pozamykane?

@Demeria

Apteki działają normalnie nawet w galeriach ;)

@Irina

To bardzo dobrze. Dziękuję, bo nie orientuję się co się w tym świecie dzieje, za często coś zmieniają i nie nadążam

@Demeria

Akurat to się nigdy nie zmieniło, bo apteka jako punkt usługowy zawsze była otwarta tak samo jak np. sklepy spożywcze :)

Rozumiem

@Irina

W weekendy również pracujecie?

Irina

Zależy od apteki. Moja działa w od poniedziałku do soboty. Większość, które kojarzę są otwarte w tygodniu. Ale to nie jest jednoznaczne, jak mówiłam - zależy.

@Irina

Okej dziękuję, taka odpowiedź już dla mnie wystarczy, a jak będe sprawdzać konkretny punkt to może będzie informacja na wizytówce google.

Na tyle wasza firmę stać a sorry porządnych :D

@Odpowiedz

Nie rozumiem. Naszą?

@Odpowiedz

Ja jestem bardzo porządna, pytanie czy Ty możesz powiedzieć to samo o sobie? :)

Ml

Olej. Nie ma co się doszukiwać sensu

Ml

No, i to się liczy.

@Ml

Dziękuję, nie mniej jednak nie lubię takich niepotrzebnych komentarzy nawet nie w temacie

Ile obecnie placówek ma Euro-Apteka?

may

Oj, raczej nie mam w zwyczaju casualowo liczyć takich rzeczy ;)

may

Wiesz co, na stronie masz spis lokalizacji i wyświetlają się mapki z zaznaczonymi konkretnymi placówkami. Przekopiowałabym, ale za dużo roboty, wybacz ;)

Na ten moment chyba około 64 aptek jest, ale może mogło się coś zmienić przez ten czas i nie zaktualizowałam informacji

Ale po dokładne info również zaproszę na stronę z mapką i wykazem, chyba że chodziło tylko o ogólną liczbę

@Anna

Wystarczy to co już wiem

No to w porządku, ile mogłam i wiedziałam to podpowiedziałam :)

Lana

@zosia ogólnie z tego co widze to ten facebook EA jest regularnie prowadzony i co rusz pojawiają się jakieś konkretne i rzetelne informacje. jak dla mnie fajne, dobre i łatwo dostępne źródło.

zosia
@Lana

dlatego właśnie o nim wspomniałam, bo uważam podobnie, szczególnie dla kandydatów dobre miejsce ;)

Witam
@zosia

a wiecie może kto zajmuje się jego prowadzeniem? Marketing firmy? czy jakaś osoba oddelegowana? fajnie to się prezentuje

Hanna
@Witam

No zapewne marketing, albo ktoś specjalnie zatrudniony do mediów społecznościowych :) Pewnie jakoś się nazywa takie stanowisko

@Hanna

jest osoba która konkretnie zajmuje się social

Hanna
@Kasia

A no właśnie dokładnie o to mi chodziło, ale też nie wiedziałam za bardzo jak to nazwać ;)

Mushu2

A jak wygląda rekrutacja w ogóle?

Joasia

Na Magistra?

@Joasia

Tak, chodzi mi o pracę jako Magister Farmacji.

Mushu2

Nic o tym nie słyszałem, ale teraz widzę, że tu pisaliście już

Pola

A to było już podawane jako oficjalna informacja? też wczesniej o tym nie czytalam

@Pola

Zjedź niżej, tam wszystko wyjaśniają

@Mushu2

No tutaj tak, ale chodziło mi o oficjalną informację jakąś inną poza goworkiem.

@Pola

Ale nie ma oficjalnej informacji.

@Mushu2

Będzie na dniach. Zresztą dla pracowników to żadna różnica kto ich zwolni więc raczej im zależy żeby decyzja była jak najpóźniej.

@Anonim

No tak, ale ja nie jestem pracownikiem, a jedynie kandydatem, choć teraz to już nawet nie, bo wiem że pracy nie dostanę. a szkoda, zawsze ceniłam tą sieć

Viva
@Anonim

podasz linka? bo ja znalazłam fanpage na którym ostatnie wpisy są z 2019r

@Pola

No szkoda, ale to już żale do kierownictwa że wykończyli taką rentowną firmę z potencjałem.

Fuks

W jakich krajach działa Euro Apteka?

Innit
@Fuks

Grupa ma swoje placówki na Litwie, w Szwecji oczywiście w Polsce, w Estonii i na Łotwie

Fuks

O, dziękuję :)

Kralla

O Pl i Liwie wiedziałam, reszta to mnie zaskoczyła

Rupi
@Kralla

Wszystko jest na stronie, mozesz sobie poczytać jak Cię ciekawi :)

@Innit

Wszystkie kraje się zgadzają, chociaż nie ma co ukrywać że nas tak naprawdę interesuje tylko Polska, chyba że ktoś ma w zamiarze wyjeżdżać i podjąć pracę gdzieś indziej. A sama strona faktycznie jest fajnie prowadzona, jeśli chodzi o szukanie informacji

Innit
@Teresa

Wiem. Ja tylko udzielam odpowiedzi ;)

@Innit

No zrozumiałam Twoją odpowiedź całkowicie, po prostu chciałam dodać coś od siebie, skoro już tutaj jestem

Gamma

Do której zazwyczaj macie otwarte? Są też całodobowe punkty?

puls

z tego co widziałam to najczęściej do 21

puls
@Gamma

jak patrzyłam w google, to nie znalazłam całodobowej

Gamma
@puls

Rozumiem, dzięki

@Gamma

20, 20:30, 21:00 zalezy jaki punkt, w którym miejscu usytuowany. czy samodzielny czy w galerii

@Gamma

Nocnych aptek w naszej sieci nie ma. także i zmiany nocne w tym wypadku odpadają, są tylko wtedy gdy należy wykonywać jakieś nocne prace, czy większe dostawy, ale to sporadycznie

@Gamma

Jeśli masz więcej pytań to śmiało, odpowiem póki jeszcze śledzę tutaj chwilę co się dzieje.

Penny

Są u Was w aptekach godziny dla seniora?

@Penny

godziny dla seniora to już chyba zostały całkowicie wycofane z tego co mi wiadomo??

@Mona

Tak? No popatrz, nawet nie zorientowałam się kiedy.

@Penny

tak, już chwilę temu, ale nie wiem czy było jakoś to wszem i wobec rozgłaszane, gdzieś chyba na konferencji po prostu rzucili hasło że wycofują

@Mona

Człowiek taki mało zorientowany. Ale to dobrze, bo to były moje godziny najczęstszego urzędowania po mieście w różnych sprawach.

@Penny

no to ciekawe, że urzędując po mieście nie zauważyłeś tego.. ale nie moja sprawa, tak czy tak już wszystko wiesz, pozdrawiam

@Mona

Przez ostatni czas mało co wychodziłam z domu, dopiero teraz wracam "do normalności"

Buba

Niech mi kto tylko powie, jak wyrobić sprzedaż promocji, których w ogóle nie dostarczają??

Winston
@Buba

Skąd my Ci to mamy powiedzieć? Zażalenia to nie tutaj

@Buba

proponuję rozmowę z kimś kto zajmuje się dostawami, nie dziękuj

Zmiany

Podobno zmieniacie pracodawcę?

@Zmiany

Ja niczego nie zmieniam, mi się bardzo dobrze tu pracuje i nie mam powodów do narzekań, a nie rozumiem co Ty masz do powiedzenia w tym temacie jako kandydat, nie znając firmy ani jej struktur.

@Zmiany

Nic mi się nie obiło o uszy.

@Anna

A do tego "kandydat" nie przywiązywałabym wagi, sama przez przypadek sobie źle kliknęłam nieraz

Zaciekawiony

???

Rupi
@Zaciekawiony

Chyba nie ma co przywiązywać wagi do tego co ta osoba napisała.

ZMiany
@Rupi

tak Euro zostają sprzedane do innej dużej sieci, obecnie czekają tylko na zgodę UOKiK

Ola
@ZMiany

Do jakiej sieci się sprzedaja?

DOZIA
@Ola

ja nie wiem :)

Anka
@DOZIA

Subtelny przekaz ;) Wszystko jasne. Ale to jeszcze nie jest klepnięte?

DOZia
@Anka

UOKiK został

Anka
@DOZia

To jest podana jakaś konkretna data?

DOZia
@Anka

UOKiK wyda decyzję do 6 miesięcy

Nelly

Jest jakiś okres próbny? Ile trwa?

Mariola
@Nelly

umowny czy nie umowny jakiś tam okres próbny dla pracownika zawsze jest. W końcu rozmowa to jedno, zrobienie dobrego wrażenia, a praktyka i odnalezienie się w pracy to zupełnie inna bajka.

@Mariola

tak to prawda. trzeba mieć tą świadomość że początki są dla pracownika żeby się wdrożył i pokazał z jak najlepszej strony

Mariola

mało jest takich firm jak euro apteka w tej branży. wydaje mi się że zarobki znacząco się wybijają ponad konkurencje a i na atmosfere i kontakt z centralą nie można narzekać. Ja jestem zadowolona że tutaj pracuje, lubię tą pracę i chętnie tu zostanę dopóki mi siły pozwolą

Mira

bardzo lubię euro aptekę. panie zawsze miłe i chętne do obsługi i pomocy w doborze leków czy witamin.

Nessie
@Mira

Miło :)

Zelda

W jakie narzędzia pracy zaopatrywani są pracownicy centrali?

w kartke i długopis.

@Zelda

no a tak poważnie bo pytanie chyba jest poważne.. no w kompa, bo to jest ich narzedzie pracy . a dokladniej w laptopa jak juz czepiamy się szczegółów

Czesław
@Loja

Ile zarabia się w centrali w Euro-Apteka i czy można tu liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia? Jak ocenisz atmosferę w zespole, wszystko w porządku pod tym względem? Czekam na to co mi powiesz, daj znać koniecznie.

Zelda
@Loja

A jeśli stanowisko tego wymaga, czy dostaje się samochód służbowy?

tak

@Czesław

Zarabia się różnie w zależnosci od stanowiska. Nie ma jakiejś jednej ujednoliconej stawki, którą na pewno się dostanie, przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo. Umowa o prace jest jak najbardziej także to żaden problem. A co do atmosfery wydaje mi się że jest okej. Taka atmosfera jak to atmosfera w pracy, jak jest dużo roboty to nawet nie ma kiedy pogadać

Megeara

Czy w tej sieci zdarza się również praca w porze nocnej?

Zoja
@Megeara

tak zdarza się ale to też zależy od tego w jakim miejscu jest usytuowana ta apteka no i wiadomo jak się zdarza więcej dostaw to też może być potrzebny taki dyżur

Megeara
@Zoja

Rozumiem, thx

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Euro-Apteka Sp. z o.o.