Opinie o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Nasza fabryka jest na etapie kolejnego dużego rozwoju. Rozbudowa Wydziału Produkcji Kostek Toaletowych oraz nowe inwestycje na Wydziale Produkcji Kosmetyków wiążą się z dynamicznym wzrostem zamówień – i nie jest to wzrost sezonowy! Na stałe zwiększamy naszą załogę o 50 nowych pracowników. Dołącz do naszego zespołu! Więcej informacji o fabryce w Bydgoszczy zamieszczamy na naszym fabrycznym FB: https://www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

lolek

Witamy październik-gdzie podwyżki?

bolek
@lolek

Niedawno odwiedził nas Alan (szef szefów) i czuję że Zygi wynegocjował małe co nieco. Podejrzewam, że w grudniu czeka nas miła niespodzianka i dostaniemy podwyżki.

Elo
@bolek

Dopiero nie ma go być ?

Chudy
@bolek

Chyba w Grudniu popołudniu ????

Inflacja
@lolek

Właśnie gdzie podwyżki, gdzie wyrównanie inflacyjne gdzie jest związkowiec. Halo działamy czy wkładamy głowę w szampony ????

Pracowny
@Inflacja

Zyga robi co może.

Ale ta Pani od Dfosa jest śliczna...

A właśnie nie

Się znasz ..

@A właśnie nie

pokaż mi lepszą w tym zakładzie?

Pol
@pracownik

Jest spoko, ja tam ją lubie

Nowe

Od grudnia "dobra zmiana"? :D Oby nie z deszczu pod rynnę....

ktoś
@Nowe

czyli?

Iza
@ktoś

A to tak właściwie jak jest aktualnie i o co chodzi, bo rozumiem, że on sugeruje, że coś gorzej ma być?

@Iza

Wy pracujecie w tej firmie czy tylko goworka czytacie? Dyro się zmienia...

Plamka
@Hm

Kto będzie nowym big bossem?

Pracuję w tej firmie od ponad miesiąca jako młodsz pakowacz zatrudniony przez randstad. Po tak krótkim okresie stwierdzam, że trafiłem na pracę, w której będę chciał się jak najdłużej utrzymać. Trafiłem na świetne towarzystwo, które krok po kroku pomogło mi się wdrożyć w klimat produkcyjny, a dodatkowo mam świetny kontakt z biurem. Praca lekka i przyjemna, bez doświadczenia bez żadnych problemów każdy może sobie poradzić. Bardzo przyjemny harmonogram pracy, zapewniający konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, dzięki dodatkowi za pracę w weekendy. Już dostałem duży plus u swojego lidera, i mam spore szanse aby szybko dołączyć do grona zatrudnionych przez firmę. Wiem że w tej pracy nic zlego mi się nie przydarzy, gdyż bezpieczeństwo jest tutaj priorytetem. Świetnie się rozwijam i czuję, że ta praca ma mi jeszcze wiele do zaoferowania. Już namawiam dwóch swoich znajomcyh, aby również dołączyli do tej firmy. Ciesze się bardzo, że mogę tutaj pracować, to będzie wspaniały okres w moim życiu!

Dyro

Maras i Pioter zejdzcie na ziemię.... ludzie wam się wykruszają a wy takie głupoty piszecie...

Dobry człowiek

O (usunięte przez administratora) złoty prawie się popłakałem ze śmiechu.. Kto to napisał? Chyba ktoś z mistrzowski...

Fanatyk

Chłop dobrze napisał. Zawsze można trafić gorzej. Widzę wasze problemy i spiny, to się płakać ze śmiechu chce.

Heh
@Fanatyk

Ta świetnie napisał, niech się zatrudni do levera na operatora popracuję rok dwa starając się, i wtedy niech się wypowie jak firma go doceni

Nika

Dobrze pracuje się na dorywczym pod warunkiem, że nie trafi się na osoby co ciągle siedzą na telefonie...

Robert

Czyli fajna praca a wymagania jakie żeby dostać pracę?

Aplikowałeś do Unilever Polska SA na stanowisko Elektryk-Elektromechanik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
4bryg

Jak wam się podoba kompromis w przykładowych nowych systemach? Fajnie tak wolny weekend co dwa miechy... Ciekawe ilu się zwolni ;)

Nowy system nowy ja
@4bryg

A tu już pewne że będzie system 4 dyniowy?

Bro

To niech sobie sami pracują z dziadkami.. Bo tylko oni zostaną

No tak
@4bryg

Ma ktoś przykłady tych nowych systemów które chcą wprowadzić?

4bryg
@No tak

Krążą po zakładzie.. na pewno ktoś ma. A już w 100% koordynatorzy

@4bryg

No mamy wypychy zawsze zeby sobie weekend zrobic caly czesciej. Pracowac 7 dni z rzedu to dopiero jest chore, przeciez widac chyba ze nikt nie chce tu przychodzic a ci co sie zwalniaja to przez system. To jest legalne tak apropo tam gdzie mamy 4 ranne i 3 nocne ze pracujemy caly tydzien non stop? wydaje mi sie ze nie jest wcale tak legalne.

ferdek
@resor

No wlasnie wychodzi ze ten system jest nielegalny. "Jeśli zatem wykonujesz swoje obowiązki w ramach czterobrygadówki, powinieneś pracować w podstawowym systemie czasu pracy, czyli 8 godzin na dobę. Tygodniowy limit to 40 godzin. Okres rozliczeniowy przy tym modelu nie powinien być dłuższy niż cztery miesiące."

Tiger
@resor

Ludzie gadają żeby zostać przy obecnym systemie. Mi się on nie podoba. 7 dni pracy pod rząd jest męczące

Mini
@resor

Ja (usunięte przez administratora) ale wy sobie wybiórczo interpretujecie przepisy... Na prawdę rzucacie mądrościami to chociaż przeczytajcie w całości zasady w kodeksie pracy. Dotyczące systemy 4bryg, orzerw w ciągłości i rozliczeń. Nic dziwnego, że wszyscy w koło nas r..chają jak taki tępy naród mamy. Widzieliście w ogóle na oczy te propozycje? Serio? Wypychy w weekend? to jak bys chciał miec chociaż jeden weekend w miesiącu wolny to Ci tych wypychów geniuszu nie starczy. To będziesz rozumiem marnował urlop? A dwa. Gdzie ty żyjesz? Nie wiesz jak bywa z kordynatorami i ich chęcią do dawania wolnego bo ty sobie tak zyczysz?

@Mini

Niewiem jak kordynatorzy reaguja na chec dania wolnego bo pracuje na wytwarzaniu i widze co sie dzieje. Zmuszanie do nadgodzin przy trybie 7 dni ciaglosci pracy jest juz meczące. Nie przyjdziesz na nadgodziny to zabieraja z premii takze zero szacunku do nas. Nie oceniaj z gory po wpisach jak nie znasz sprawy.

Mimi
@resor

To się nie wypowiadaj za ogół na przyszłość tylko pisz o swoim dziale. Wszędzie są krzywe akcje. (usunięte przez administratora)

@Mimi

A kim ty jesteś ze zabronisz mi nie wypowiadać się . Masz teraz jeden weekend wolny w miesiącu to jak chcesz mieć następny to i tak musisz brać urlop to z (usunięte przez administratora) przykład. To że jesteś tam widocznie zwykłym żołnierzykiem który się na wszystko godzi to nie rób z siebie gwiazdy. Sam stwierdziłeś że są krzywe akcje to nie bądź taki przemądrzały. Pewnie jak Cię wywalają na wolne na brak sapa to ładnie ten urlop podpisujesz z pocalowaniem pośladka kordynatorowi .

Mimi
@resor

Akurat sobie nie przypominam, żeby na siłę ludzi z UL wywalali na produkcji na wolne z powodu braku Sapa ; ) chcę to idę nie chcę to przychodzę i robię premiowe. Nie cwaniakuj. Jak często tu lubią pisać. Nie podoba się to się zwolnij. A wychodzi na to, że ty jesteś żołnierzykiem ktory nie ma odwagi iść do sądu pracy skoro tak bardzo naruszają twoje prawa. Możesz zatrudnić się tam w tej firmie co cały odpad z levera idzie w parku przemysłowym :D

@Mimi

Raczej należy odnieść wrażenie że odpad zewsząd przyjmuje się do UL. Przy 4 brygadach nikt przy zdrowych zmysłach nie przyjdzie tutaj.

Dokładnie!

Ciekawy

Cześć wszystkim. Od stycznia minimalna w górę. Jak myślicie co zrobią z nami? W kwietniu ostre podwyzki? Czy oleją nas ciepłym moczem i dostaniemy po 200zl brutto? :D

@Ciekawy

Coś tam będzie,Na za dużo nie licz klasa średnia po prostu zbiednieje szybko a Ci co mają najniższa szybko się do Ciebie zbliżą wypłata, ale jest plus przy zmianie pracy za dużo nie stracisz :)

Święty mikolaj

Właśnie? Gdzie podywzki dla reszty zespołu? Co to ma być, że nawazalnia dostała kolejna podwyżkę a reszta nie? Co to lepszy sort czy co?

Honia
@Święty mikolaj

Glupoty wypisujesz nikt w nawazalni nie dostal teraz żadnej podwyżki. Masz kolego zlego informatora.

Iza
@Honia

A pracujesz tam, że wiesz? To po co takie ploty puszczają, pewnie już teraz atmosfera słaba między działami jest? :/

@Iza

Pewnie nie pracuje i głupoty gada. Pewnie ze dostali podwyzki a reszte magazynu mają gdzieś. Niech robią tak dalej

juztak
@Honia

no chyba masz nieaktualne informacje bo 3 osoby na nawazalni dostaly po 300 zl wiecej, nie wiesz, to sie nie odzywaj

Honia
@juztak

Jesli liczysz te 3 osoby ktore przeszły z Randstad do UL to brawo dla Ciebie. Pracuje tam i wiem ze nic nie bylo i nic nie bedzie, razem ze mna nie dostało ok 25 osob zadnej podwyzki. Jest u nas kilka nowych osob ktore po przejsciu szkolenia i pozytywnej opinii na jej temat zmieniaja Randstad na UL i tyle w tym temacie podwyzek.

Tre

Cześć dobrym ludziom W jednej z bydgoskich firm ostre zwolnienia Poleciało chyba już 70 osób,nie ma zleceń, podwyżki cen prądu itd dobijają firmy Czy u Was podobnie?

Lol
@Tre

U nas jest tak(usunięte przez administratora) że ludzie sami się zwalniają :D

Lato
@Tre

To chyba napisał ktoś z biura albo związkowiec, żeby nie gadać o podwyżkach. Jak nie zmiana systemu to teraz zwolnienia jaka żenada.

Hammuras
@Tre

Zwolnienia będą w kierownictwie wytwarzania

Padalec
@Hammuras

O kim piszesz? Tam rządzi jedna osoba JK. I nie ma szans żeby ktoś go zwolnił, bo nikt tam nie przyjdzie za niego. Kolejny pacjent z super newsem !!!! Skąd Wy je bierzecie.

Jan
@Padalec

A na siłkę JK jeszcze chodzi bo kiedyś ostro pakował?

Jak to jest że podwyżki 500-1000 zł dostaje tylko jeden wydział? Przecież wszyscy pracujemy na wynik zakładu, wytwarzanie produkuje, pakownia pakuje, magazyny paletyzują. Przez takie zagrania ludziom spadają niskie już morale. Dodatkowo nadgodziny tylko dla Randstadu, kto wpadł na taki pomysł??? Na pakowni operatorzy mają już wyjebke na produkcje z takim podejściem włodarzy zakładu. Jeszcze ploty o zmianie systemu na 4/1 albo 3/3. Wy chyba na prawdę chcecie się pozbyć swoich doświadczonych operatorów.

@pracownik

Nie dadzą bo się na innych wydziałach tylu ludzi nie zwalnia...

Haha
@.

To trzeba się zgrać wszyscy razem i piz.gnać wypowiedzeniem to oczy otworzą wkoncu. Co to ma być ze jedni dostają a inni nie? Wszyscy razem pracujemy na wyniki.

Black
@Haha

Nie dość że wypadki robią i ściemniają to jeszcze podwyżki dostają

Inflacja
@Black

Dostali podwyżki za co? Za to że linie wiecznie stoją na brak produktu? Naprawdę nie warto się wykazywać i starać bo i tak tego nie docenią. Jak to się kolokwialnie mówi miej (usunięte przez administratora) a będzie ci dane.

Haust
@Inflacja

Dostali podwyżki po to żeby ich więcej nie odeszło i żeby linie nie stały na brak produktu. Nie umiesz połączyć ze sobą tak prostych faktów? Idź zobacz w jakich warunkach latem robi wytwarzanie i jak "łatwa i prosta" jest robota na naważalni - może wtedy do ciebie i paru innych ignorantów dotrze dlaczego akurat oni dostali podwyżki. Należało im się jak psu buda. Tym bardziej że osoba nimi zarządzająca kompletnie nie ogarnia jak się powinno WŁAŚCIWIE zarządzać swoimi podwładnymi. Szefu wytwarzania ewidentnie nie jest wystarczająco kompetentny i dlatego jest jak jest. Podwyżki zasłużone a reszta milczeć bo nie macie tak źle jak oni od dawna mają.

tez pracownik ale już niedługo
@pracownik

A tak z innej beczki, wiecie ze (usunięte przez administratora) nas teraz na chorobowym? Nie opłaca się brać zwolnienia w nasze dni wolne tylko pracujące. Od momentu stałej pensji zmienił się system naliczania. Zauważcie że nie ma już maili ze słupkami z chorobowym i takiego ciśnienia jak bylo przed zmianą . (usunięte przez administratora) nas na każdym kroku...

Xxxl
@Haust

Haust śmieszny jesteś wiesz pozdrawiam

hehe
@Haust

milczeć to możesz u siebie w domu kazać

@Haust

Takie kity drogi kolego to możesz Zygmuntowi sprzedawać. Co zrobisz jak chłopaki z parownica nie będą wyjeżdżać tego na czas? Będziesz sobie mógł przepompowac w reklamówki. A temperatura to polecam na parownica.. +30... oszczędności. A należy to się premia dla Waryla...mistrza wszystkiego.

Stuart
@Szaman

Od wielu lat zlecenia nie są wyjeżdżane na czas przez awarie i jakoś fabryka sobie radzi. Nie jesteście pępkiem świata, choć tak wam się wydaje. Część z was naprawdę uwierzyła że stanowisko operatora w unileverze czyni was kimś. Zabawne :D Przepiszcie się na dział wytwarzania i popracujcie tam kilka miesięcy to może wtedy do tych waszych pustych mózgownic dotrze chociaż ułamek tego co wam pisał Haust. Jak te +30 wam się zamieni w +40 to przejrzycie na oczy.

@Stuart

Wiesz plus 40... pewnie dlatego kogoś kto nie nadaje się na operatora to proponują może na wytwarzanie da radę. Myślałeś kiedys o tym? Tylko same asy mogą pracować w takich nędznych warunkach... mierny bierny ale wierny.

XD
@Szaman

No jasne, bo operatorzy to elita zakładowej ludności :) Operator to wielki pan i władca a gość z wytwarzania to (usunięte przez administratora)który się do niczego nie nadaje i dlatego jest tam gdzie jest. Z takim podejściem to ty za daleko nie zajdziesz. Widać, że macie ego wywalone w kosmos i braki w rozumowaniu - nie dziwi że pojawiają się potem tutaj takie wątki jak ten ;)

XD
@XD

Widzę że argumenty Ci zdechly jak kompetencje...to chyba od tych 40 st. Dawno powinniście zrobić dym bo wasz kiedro, (usunięte przez administratora) was jak chce.

@XD

Zwłaszcza, gdy ten operator przyszedł do pracy miesiąc temu i zachowuje się jak dyrektor. Dowodzi pakowaczami,wytwarzanią. I pani Agata Kikosicka zastępca lidera, w tym wspiera go. Jak dana osoba przepracowała 60 dni, zarządzaj całym działem P5? Pan Thomas, tak powinno być.? A może potrzebujesz takiego bałaganu?

Radzik

Mam nadzieję że nie wymyśla żadnego systemu typu 4/1 to była by jakaś masakra!

Zenon
@Radzik

W takim systemie to jesteś non stop w pracy. Będąc na wolnym zawsze masz myśl że jutro do roboty. Pomijam wolny weekend, bo to już nawet kabaret nie jest.

Zyga
@Radzik

Na pewno zmienia, tylko jeżeli nie zrekompensują tego odpowiednia podwyżka to niech się liczą z tym, że będzie sterta wypowiedzeń.

Podwyzka
@Zyga

A co dla Ciebie to odpowiednią podwyzka? Dla jednego 100 to już złote góry a inny na 500 spojrzy jak na ochłap. Jak będzie Ci wypadał weekend raz na 8 tyg to już jest (usunięte przez administratora)

@Podwyzka

1k.

Jacek
@Hm

Myślisz że dadzą tysiąc złotych podwyżki? Jest na to realna szansa czy raczej masz takie marzenie?

Proszę cię
@Jacek

Nawet jakby dali tysiak podwyżki... To szanujmy się trochę. Jeden weekend wolny na dwa miesiące. Chyba ich całkiem p.jebało. Jest rozwiązanie. W.jebać system 3 zm pon-pt w weekend nadgodziny. Będą musieli zapłacić tyle samo co za system. Ile jest linii które jadą tylko kilka dni w tygodniu? Chciałbym zobaczyć jak szkopy czy inni tak zap.erdalają jak beduini albo (usunięte przez administratora) Się zdziwią ilu ludzi chce odejść albo wykorzystać to, że mają małe dziexi i rzucić papier o nie zgadzanie się na pracę w porach nocnych jeśli zaczną mieszać przesadnie

Jak żyć panie premierze
@Radzik

Jestem za tym żeby system 4 brygadowy był po12 h. W miesiącu będzie więcej dni wolnych co za tym idzie będziemy mogli sobie dorobić w McDonald's.

@Jacek

Jeżeli tego nie zrobią to nie będzie komu pracować. Uwierz. Każdy szanujący się człowiek będzie uciekał z tego zakładu. Co z podwyzka inflacyjna? Jeszcze większość życia spędzać w pracy? Nawazalnia podwyzki dostała a co z resztą?

Ktoś
@Proszę cię

Bardzo dobry pomysł od pon do pt i sob-ndz nadgodziny. Kto będzie chciał zarobić wiecej przyjdzie, a kto nie, będzie siedział z rodziną w domu ;) oczywiście przy zarobkach jakie mamy do tej pory. Pozdrawiam

Lol

A co z systemem są kokosy? Haha może z 5 lat temu

Jan
@Hm

Na wytwarzaniu trzeba mieć coś w głowie żeby pracować.

Nowy operator

Cześć ile zarabiacie na rękę. Macie 4 tys?

Mikey
@Nowy operator

Nie nie ma 4000

AntyZyga

Skoro tyle czasu pracujemy w nielegalnym systemie zmianowym.Może warto pomyśleć o pozwie zbiorowym. przewodniczacy(celowo z małej)na teczkę i w p.izdu Tak walczy dla ludzi o dobrobyt...śmiech

Koti
@AntyZyga

Właśnie o tym samym myślałem. Skoro pracujemy już tyle lat w systemie który jak się okazuje nie działa zgodnie z prawem i to międzynarodowym to chyba czas iść do sądu.

Heh
@Koti

Zyga ma wysokie widełki płacowe dlaczego.. Dlatego właśnie żeby za dużo się nie udzielał i siedział cicho ..

Won
@Heh

Zgya to się prosi o to żeby się spotkać w sądzie jeszcze na koniec swojej wyczerpującej kariery zawodowej. Pajac łazi i pi.rdoli kto się stara o zapomogę, dlaczego, a po co? Kim on jest? Żeby przez niego cały zakład wiedział, że ktoś się znalazĺ w potrzebie??

Hm

Kiedy zmiana systemu? Ktoś wie? I zmiany w brygadach na magazynie,????

Wtf,

Co oni znowu kombinują?

Wow
@Wtf,

Robią wszystko by skucić ludzi jeszcze bardziej. Niech ten cały biurowiec wsiądzie na wózek i zrobi te wszystkie rzeczy. Tacy mądrzy są we wszystkim. Czas zwijać się z tego zakładu. Obudźicie się z ręką w nocniku.

Hehe
@Wow

Ty powinieneś na pewno się zwinąć i wrócić do szkoły :)

Norrick
@Hehe

Ale to musi być do bani uczucie, że mimo wkładania fartucha wiedzy nie przybywa i jak potrzeba zrobić coś wymiernego musisz iść ruszyć swoje (usunięte przez administratora) i prosić o pomysł, konsultację gościa który zęby zjadł na robocie o której Ty tylko myślisz że masz pojęcie. Bez pozdrowień.

Nigdy
@Hm

To była tylko plotka żeby ludzie nie gadali o podwyżkach, że jeden wydział dostał a reszta nie. Działa, działa było minęło ????

Mamut
@Nigdy

Co ty chrzanisz? Żadna to plotka...

Prawda
@Mamut

Teraz będą pisać ludzie z kierownictwa że to plotka. Chyba grunt pod nogami znika i prawda wychodzi na jaw. Jesteście tyle warci ile wasze nagrody i premie które dajecie sobie w biurowcu za nic, za cudzą pracę którą nie wykonaliście.

Zigii
@Mamut

Byłem świadkiem jak Zygmunt mówił na stołówce, że zmiany systemu nie będzie. Nie czas nie ma dobrego rozwiązania. Bo przy tym 5/1 to by nikt tu nie pracował. Albo by musieli podnieść wynagrodzenie o dwa tysie. A zresztą i tak nie ma komu pracować

ktoś
@Zigii

A co on ma do tego? Pracownicy powinni się wypowiedzieć po poznaniu alternatyw innych systemów. On nie jest głosem wszystkich pracowników.

Ktoś
@ktoś

Ostatecznie to związki muszą podpisać zmiane systemu. I nie chodzi tu o samego Zygmunta, ale o większość komisji zakładowej.Tak to działa.

@Ktoś

A w tym zakładzie są związku? Przeciez to kpina. Związki powinny być niezależne z zewnątrz firmy a nie Zyga na garnuszku gyrektora

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Unilever Polska SA? Czy warto aplikować na ofertę pracy operator produkcji?

Ogień

Nie warto. Wymagań od zatrzęsienia. Debilizm goni debilizm, pseudo inżynierki co nawet nie wiedzą o czym mowią, i żałosny dodatek za pracę w systemie. Nie dość że nocki to jeszcze weekendy w pracy.

Jacek
@Ogień

To ile ten dodatek wynosi? I mówisz o wysokich wymaganiach, możesz wymienić co to jest?

Wąs
@Jacek

Mało około 1k. Szału nie ma jak za pracę w święta i weekendy. A i nie jest to dodatek systemowy tylko ,,Weekendowy" naliczany tylko za pracę w święta i weekend. Porażka chcesz wolne na spotkanie z rodzinną w niedzielę kosztem mniejszej pensji.

Nico
@Wąs

Zarobki operatora na jakim poziomie? Na początek? I jaki system pracy?

Pejs
@Nico

7 dni pracy. Zawsze kończysz nockami. 1111333ww2222233ww1112233www. Zarobki na start 4200brutto plus dodatek za pracę w weekendy i święta. Realnie to jakieś 2950-3100 na łapę do wyciągnięcia pracując 7 dni na 3 zmiany bez życia prywatnego z chorymi zasadami ubioru czepków długich rękawów mimo temp 32st na hali. No i milion rzeczy do nauczenia. Zarost na twarzy to musisz mieć maskę jak chirurg. Gdzie w restauracji przy jedzeniu mają na to wywalone. Byłem widziałem, nie polecam.

@Pejs

jak za 4200 brutto + dodatek systemowy wychodzi ci 2900 na rękę to chyba zbyt rozgarniętym pracownikiem nie byłeś :D

Nico
@xpeke

Ile wynosi w takim razie dodatek

Maroko
@xpeke

Widzę jesteś z tym wielkim ogarniętym typem co musi się doczepić szczegółów. Sam dobrze przeczytać nie umiesz, bo Gościu napisał 2950-3100. Nigdzie nie padło 2900. A z dodatkiem to jest przeróżnie możesz mieć 150 zł a możesz mieć 850 ale cwaniaka to przygiąć przy kumplach to szacuneczek. Śmieszny człowieczku.

@Maroko

Przyjemniaczku, gościu napisał dokładnie, 2950-3100 za pracę 7 dni na 3 zmiany. Jeśli według ciebie za przepracowanie miesiąca w takim systemie MOŻLIWY jest dodatek w wysokości 150 zł, to możesz sobie z kolegą piątkę przybić, bo jesteście na takim samym poziomie intelektualnym :D (Żebyś zrozumiał, bo wątpię że ci się uda, odnoszę się do przepracowania całego miesiąca zgodnie z systemowym grafikiem, tak jak to ujął kolega wyżej, 7 dni na 3 zmiany :D)

BubbleTea
@xpeke

tak abstrahując od kwot..., wstawianie emotikonek na końcu własnych wypowiedzi szczególnie ( xD, :D ) świadczy o braku pewności siebie i jest formą ucieczki w jowialność, co ma zbudować pewną formę zachęty do akceptacji fraz wypisywanych w poście - które w skrócie wypełniają znamiona bełkotu. (" Żebyś zrozumiał, bo wątpię że ci się uda," )

@BubbleTea

No proszę, psycholog z gowork :D

koles
@Jacek

na poczatku mlodzi nie maja stawianych niewiadomo jakich wymagan. jak jestes dosc bystry to sie wszystkiego nauczysz i bedzie git

Nowy pracownik

Cześć. Ile operator dostaje na rękę? Czy opłaca się przyjść do was do pracy?

Mua

Halo bryga(usunięte przez administratora) Co się tam u was dzieje, że tyle wypowiedzeń leci na biurko?

@Mua

Nie wiem co jest nie tak w haśle "Byrgado. D"

Młody
@Mua

Zarobki małe wymyślunki przełożonych duże i nikt nie chce już w systemie robić, dalej wymieniać?

@Młody

I dobrze. Niech się zwalnia jak najwięcej ludzi. Trzymam kciuki za życie bez levera .

Tyle to znaczy ile ????

@Hm

No trzy wypowiedzenia na biurku + kolejne w planach. Nie wspominając na przestrzeni roku ilu się zwolniło to już chyba trochę jest? Zwlaszcza, że to wieloletni pracownicy. A oni wychodzą z założenia, że ktoś kto pracuje ponad 5 lat to już się nie zwolni "bo mu się nie chce", " bo kredyt", "bo nie będzie ryzykował".

Mikey
@Mua

Z tego co wiem to na brygadzie A i C kolejne kolejne 2 osoby będą kładły papier. Kpina z tą pracą w systemie i żałosny ten dodatek za 3 zmiany i 4 brygady. Żałosnyyyy

Wow
@Mikey

Więcej osób rezygnuje. Niedługo Liderzy będą robić jako wózkowi, bo większość odchodzi. Fajnej pracy

Halo

Czy naprawdę nie ma ludzi do pracy. Powstaje nowy wydział a tu po 20 osób brakuje w weekendy na brygadach. Pewnie pokłosiem jest brak podwyżek. Czemu inny dział dostaje, widać można dać. Tylko po co....

Waryl

Czemu nie zarabiamy o połowę więcej jak nasze produkty o tyle zdrożały ♥️Czemu na produkcji operatorów w wieku 40 lat traktują jak operatorów na wykończeniu. Cytat "jesteście starzy nie zwolnice się, macie kredyty rodzinne" Dziękuję młodym za ten luz do podejścia do systemu pracy i podejścia ???? Zygmunt weź się do roboty

Zygu
@Waryl

Zygi to ma wylane. Odlicza już czas do emerytury co tam będzie skakał... :D może jego stara przydu.pnica wejdzie w jego buty bo się nie zapowiada za bardzo, żeby ktoś był chętny i zacznie coś robić.

Pan z pakowni

Szanowny panie dyrektorze. Kiedy możemy spodziewać się rewaloryzacji dodatku za pracę w systemie 4 brygadowym??? Tyle lat za te same pieniądze a inflacja nie śpi!

@Pan z pakowni

Tak na upartego to co roku masz podwyżkę dodatku systemowego... on rośnie w raz ze wzrostem najniższej krajowej. Co nie zmienia faktu, że są to śmieszne pieniądze

Jan niezbedny
@Hm

Bardziej niż o dodatek martwilbym się o warunki panujące na hali. Ukrop aż zygac się chce... Co nam z dodatku jak emerytury w tych warunkach nie dożyjemy... Zimny Piotruś musi mieć układ z zusem

Żenada
@Jan niezbedny

Ukrop na brygadzie D zaczyna się parę chwil po tym, jak Puszek zasiada w swojej chłodni, a kończy jak ma przyjść kolejna zmiana. Myślisz chłopie, że jak oszczędzisz na zdrowiu ludzi, to będziesz się kąpał w forsie? Twoje marne niedoczekanie. Jesteś taki wielki, a jednocześnie jesteś jedynie marną malutką karykaturą człowieka, że nawet Twoi lizodupcy robiący ci zadania premiowe głośno mówią jaki z ciebie burak. Wszyscy wiemy, że to czytasz więc życzymy ci żeby twoja kariera tak szybko się skończyła, jak szybko skończy się niedługo wytrzymałość twoich guzików w fartuchu. Tfu!!!

Sylwia
@Hm

Śmieszne pieniądze? Czyli ile wynoszą te podwyżki? Oprócz tego są jakieś inne benefity w firmie? :)

Pani z pakowni
@Pan z pakowni

Tylko ze podwyżki mają dostać WSZYSCY a nie tylko Unilever bo chciałam przypomnieć że pracownicy Ranstad tez pracują na Wasze wyniki. Co raz gorzej jesteśmy traktowani. Przykre....

Pani z Levera
@Pani z pakowni

Oczywiście jak najbardziej jesteśmy też za podwyżkami dla randstadu, jednakże adekwatnymi do wykonywanych obowiązków. Pracownicy zatrudnieni bezpośrednio przez firmę mają jednak więcej obowiązków niż pracownik randstad. Pozdrawiam :)

Pani z Levera

Macie listę obowiązków do Was należących i to jedyne, co jest Wam zlecane, żeby wykonać. Nie widziałam, żeby ktokolwiek z randstadu rozliczał produkcję, zamawiał etykiety, przezbrajał linię, robił mycia i sanityzacje, podpinał zbiornik, jechał linią i był później z tego rozliczany. Chyba, że w innych brygadach dajecie się w taki sposób wykorzystywać, to zawsze nawet w instrukcjach które odbijamy jest często lista obowiązków pakowacza i możecie się zbuntować, jeśli czujecie się wykorzystywani

Johny

Witam, Chciałbym zapytać o system 4 brygadowy, jak to wygląda? Operator maszyn produkcyjnych na początku na jakie wynagrodzenie może liczyć, oczywiście w przybliżeniu ????

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Polska SA - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Unilever Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 379.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 319, z czego 39 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 195 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever Polska SA