Unilever Polska SA

Bydgoszcz

Opinie o Unilever Polska SA

lol 2016-12-04 18:30
Po co pytasz o grafik skoro chcesz pracować od poniedziałku do piątku ? Jeżeli chodzi o 4-brygadówke to grafik jest roczny
stefan 2016-12-04 18:35
W Święta takie jak Boże Narodzenie czy Sylwester , nie ma produkcji
ggmar 2016-12-06 18:20
Jeżeli ktoś ma pytania dotyczącej pracy w Unilever pisac na moj nr gg: 9839486
Randstad 2016-12-31 11:57
Bestio!!..co kusisz i rozpalasz moje żądze uśpione,przez Ciebie staje się niegrzecznym chłopakiem,moje myśli owładnięte Tobą,moje ciało rozpalone czeka...byś zawładnął nim,ustami,językiem co spragniony w pot i nektar.Niech utonę w Twych silnych ramionach,niech poczuje Twój kobiecy zapach,wilgotna skórę...chce usłyszeć Twój szybki urywany oddech! Chce słyszeć Twój krzyk ekstazy ,wykrzyczane moje imię! Moje ciało nadal rozpalone,czeka...
Mini 2017-01-02 18:30
Czy ktoś wie o nowych przyjęciach do firmy w Warszawie? A jak wygląda sprawa zarobków czy są w porządku?
Niusia 2017-01-15 19:56
Czy to prawda że Unilever przyjmuje bezpośrednio kobiety na pakowaczy na dział z kostkami?Ostatnio jedna się wychwala że przyjęli ją i jej koleżankę.
Niusia 2017-01-15 19:58
ruda 2017-01-16 19:56
Czy ktos może powiedzieć ile dostaje się na umowie próbnej przez zakład pracy ?
Kwiatek 2017-01-18 16:15
Czy Unilever prowadzi w ogóle w tej chwili rekrutację? Nie mogę nic namierzyć a chcę się tu przenieść. Może dowiem się jakie warunki pracy stwarza firma i jaka jest atmosfera? Słyszałem , że zarobki sa niezłe
Ada 1512 2017-01-18 16:50
Mam pytanie odnośnie tego czy w Unilever w Bydgoszczy jak będę chciała iść na zmianę na p4 to przyjmą mnie bez problemu czy rzucają gdzie oni chcą :) bo p5 to ponoć porażka
Niusia 2017-01-25 08:53
Ogólnie Unilever to totalna porażka.Wróciłam tu po dwóch latach i zastałam wiele zmian na gorsze nie wspominając o fatalnej atmosferze,którą wprowadzają gówniary z podbydgoskich wiosek.Na szczęście znalazłam pracę w innej firmie
Maja 2017-01-25 09:22
Rekrutacja trwa cały czas na operatorów linii pakujących i operatorów wytwarzania. Szczegóły są na FB www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki. Dają szansę osobom, które nie mają doświadczenia w obsłudze maszyn, ale ważna jest motywacja do przyuczenia się do tego typu pracy. Pakowacze są przyjmowani tylko przez Randstad.
yogo 2017-01-26 17:10
Podobno na p5 otwieraja nową linie i przyjmują magazynierów bezpośredno przez unilever jakie dają umowy po próbnym i zarobki? Można sie powyginac przy jeżdzeniu? Na czym polega praca magazyniera na p5? Wie ktoś coś?
takitamktos 2017-01-31 15:08
Pracowałam w unileverze okolo roku na dziale p5 wiec znam ten dzial od poszewki :) zacznę od negatywów : -Szkodliwe działanie kostek najbardziej tych chlorowanych, mogą wystąpić wypryski i alergie
-ludzie lubią sie interesować nie swoimi sprawami , tam każdy oddycha cudzym życiem :)
-nie ma możliwości dostania dłuższego urlopu, o każdy dzien trzeba się doprosić
-donoszenie
-bardzo drażniący zapach
- zastępca lidera marcelina
A teraz pozytywy :
- praca lekka niemeczaca głównie siedząca
- możliwość zamienienia paru slow z kooezanka obok, kiedy juz się potrafi składać normę
-przerwy na ćwiczenia żeby uniknąć zwyrodnien
- niektórzy liderzy w porządku
- firma dbająca szczególnie o bezpieczeństwo
- dodatki za weekendy
Pozdrawiam cala brygadę b!!!!
John 2017-01-31 15:29
mówisz o pracy pakowacza pracującego przez Randstad. A jakie są zalety pracy jako operator linii?
Arczi 2017-02-01 07:45
Pytanie do operatorów lini!
Interesują mnie zarobki ile przy ok 200h można zarobić w miesiącu oczywiście z tymi dodatkami (netto)
operator 2017-02-01 22:00
200 godzin nigdy nie będziesz miał :) standard to 168-184 (zależy jaki miesiąc). Praca w systemie czterobrygadowym, za który są dodatki - powinno wyjść ok 2500-2600 na rękę
operator2 2017-02-07 20:00
Do tego trzeba doliczyć premie kwartalną 450 zł ( co trzy miesiące), premię roczną ok 2000 zł, dodatek na wakacje 1000 zl plus 500 zł na dziecko, bony na święta 400 zl... Po zliczeniu wszystkiego niby nie jest mało a i tak człowiek ledwo wiąże koniec z końcem.
Miniaturki 2017-02-12 11:55
Świetna firma i jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj.
Aga 2017-02-14 13:55
Czy ktoś wie, ile płacą przez Ranstad ? i czy zatrudnienie przez agencje też dostaje sie te wszyystkie dodatki?
×××× 2017-02-15 20:14
w Poznaniu jest jeszcze gorzej !!!!! unilever to jeden wielki syffffffff !!!!
jola 2017-02-16 01:56
chciałam zapytać o P5, czy to prawda, że ciężko jest później zmyć i sprać z siebie zapach kostek? czy mogą wystąpić reakcje alergiczne na ten zapach? kiedyś znajoma pracowała na p5 to strasznie śmierdziała, a wystarczyło przy niej posiedzieć, to aż się odbijało i zbierało na wymioty, nadal tak jest? bo na p4 nie przyjmują nowych więc myślę, czy nie spróbować na p5, będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam
ewunia 2017-02-17 06:41
Przez randstad cały czas jest 10 zl/h mimo że najniższa krajowa wynosi 13zł/h. Tak kostkami mocno się śmierdzi ale po kąpieli zapach schodzi. Wiele osób skarży się na alergię i problemy z oddychaniem ale to zależy jak jesteś wytrzymały. Teraz jest dużo pracy więc cisną żeby wyrabiać normy.
oper 2017-02-18 23:10
Bo nasi szanowni ustawodawcy dali ciała uchwalając najniższą stawkę godzinową. Powinna być ona liczona bez dodatków. A mając dodatek za pracę w systemie, pracownikowi wychodzi ta średnia 13 zł/h. Dlatego nie zwiększono stawek
TAIPEI 2017-02-22 10:50
Aktualnie trwa nabór na prawie każde stanowisko na dziale P5, szukają szczególnie magazynierów, ale i operatorzy wytwarzania oraz pakowacze są mile widziani. Rozbudowa wydziału trwa w najlepsze, to też ludzi potrzebują ;)
justa 2017-02-22 13:27
A przymuja tak ochoczo na p5 przez ranstad czy normalnie przez zaklad ?
Monia 2017-02-23 09:29
Złożyłem swoje cv do firmy i czekam na rozmowę rekrutacyjną. Mam pytanie jak przebiega rekrutacja? Na jakie zarobki mogę liczyć na wstępie? Czy później dostanę podwyżkę? Może są jakieś dodatki socjalne? Wprawdzie mam dobrą opinię o firmie ale wiedzy nie jest za dużo.
jjusta 2017-02-24 09:19
Jak ja poszłam zlozyc cv do firmy to kazali mi isc do ranstadu i nawet go nie chcieli wziasc ;/
jjusta 2017-02-24 09:20
jjusta 2017-02-24 09:20
aaa 2017-02-25 10:25
wziasc? jak nie umiesz normalnie pisać to nie dziwie się że nie chcieli jak zobaczyli twoje bazgroły
justa 2017-02-27 12:44
Moja literówka nie ma nic do sytuacji ktorą opisałam. Nie spojrzeli nawet na CV zeby zobaczyc 'bazgroły' tylko od razu powiedzieli ze mam spadac do ranstadu. Posiadam kilkuletnie doswiadczenie na produkcji, skonczylam studia ale jak widac w PL licza sie tylko znajomosci
Joanna 2017-02-27 12:55
Jeszcze trwają rekrutacje na stanowisko Operator Techniczny oraz Specjalista ds. Opakowań. Praca dla osób z Bydgoszczy. Rozważacie wysłanie swojego CV?
Ewunia 2017-03-03 08:37
Rozumiem dostałaś pracę przez Randstad? Jak Cię wezmą na P5 to spoko. Roboty pełno ale jak nie ujedziesz w miarę szybko z normą to możesz wylecieć. Na P4 nie ma teraz za dużo roboty także możesz nawet siedzieć w domu tydzień i zarobić śmieszne pieniądze. Od razu mówię że kobiet przez zakład nie przyjmują na dzień dzisiejszy chyba że masz znajomości albo.. jesteś facetem. O podwyżce tez możesz zapomnieć. Żadnych socjalów, premii to przez agencję nie ma. Masz po prostu robić i robić i robić.
Ewunia 2017-03-03 08:39
Tylko przez Randstad. Kobiet nie biorą przez zakład.
Joanna 2017-03-03 09:12
W zeszłym roku Unilever Polska SA świętował 25 lat działalności w Polsce. Z tej okazji Unilever ogłosił , że w najbliższych latach chce zainwestować kilkadziesiąt milionów euro w modernizację swoich fabryk w Baninie, Poznaniu, Katowicach oraz Bydgoszczy.
Więcej przeczytacie klikając w link:https://www.unilever.pl/news/aktualnosci/2016/unilever-swietuje-25-lat-dzialalnosci-w-polsce-i-oglasza-kolejne-inwestycje.html
Zawiedziony 2017-03-03 18:49
Byłem na Targach pracy w Gdańsku (Metropolitarne Targi Pracy) i wasza hr potraktowała mnie jak g... .Opryskliwa, nie zainteresowana ludźmi, traktowała wszystkich z góry, nie odpowiadała na pytania,zero szacunku. Firma wydawała się mi fajna a teraz sam nie wiem.
Emil 2017-03-03 23:44
Co się dziwić skoro nawet przy wysłaniu CV trwa to tydzień albo nawet dwa zanim ktoś zechce odczytać wiadomość i tak jeśli nie masz wykształcenia w tym kierunku co oferta to nie masz szans się dostać a niby ciągle im brakuje na stanowiska operatorów ale skoro rekrutacja wygląda jak wygląda to nie ma się co dziwić że i za rok dalej będą poszukiwać operatorów.
Albo zmienić zasady rekrutacji i dać szanse tym co chcą pracować albo wymienić dział personalny który działa opieszale.
Joanna 2017-03-06 11:10
@Emil rzeczywiście czasem proces rekrutacji może się przeciągać. W zależności od stanowiska czas odpowiedzi może też wyglądać różnie. Udało Ci się uzyskać interesującą Cię informacje zwrotną?
Emil 2017-03-08 21:58
Niestety odpowiedzi zwrotnej nie dostałem a to oznacza że nie mam zapewne odpowiednich kwalifikacji lub też nie mieszczę się w przedziale wiekowym.
Joanna 2017-03-09 09:05
@Zawiedziony jeśli odniosłeś takie wrażenie zawsze warto spróbować zgłosić zaistniałą sytuację do firmy.
ona 2017-03-10 11:56
Ile można zarobić z nadgodzinami przez ranstad ? Oplaca się dojeżdżać 35km w jwdna stronę ?
Wiesiek 2017-03-12 18:22
nie ma nadgodzin w randstadzie
Ewka 2017-03-13 07:52
Nie wiem jak na P4 teraz ale na P5 są nadgodziny oczywiście przez randstad. Jak maszyna się popsuje albo po świętach to nadgodziny robimy co prawda nie zawsze ale teraz jak jest dużo roboty to nadgodziny są. W sierpniu robiliśmy na P5 nadgodziny przez cały miesiąc dzień w dzień ,ale niestety płacą za nie śmieszne pieniądze z jakieś 50%.
Joanna 2017-03-13 09:29
@Ewka długo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat plusów pracy w firmie. Rozumiem, że pracujesz przez agencję. Jak bardzo wpływa to na oferowane warunki zatrudnienia?
Zawiedziony 2017-03-13 10:14
Zastanawiam się czy tak nie zrobić.
Ewka 2017-03-15 08:53
Ja pracuję już tam prawie 2 lata przez Randstad aktualnie Gerendis. Praca jest fajna w większości siedząca, szefostwo też w porządku nie wyzywają itp. Dużą wagę przywiązują do BHP i ogólnych przepisów. Na P5 praca wygląda tak że siedzisz sobie przy linii i składasz kostki, oczywiście są normy (jak za długo nie potrafisz wyrobić normy mogą cię zwolnić) co jakiś czas wchodzi się też na maszynę pakować (czasami możesz siedzieć nawet 6 godzin i składać) do tego dwie przerwy pięciominutowe na ćwiczenia .Można się powygłupiać, pośmiać ale to zależy od lidera jedni tolerują jedni nie. Minusem jest tutaj mocny zapach kostek, zdarzało się że ktoś musiał się zwolnić bo go kostki uczulały lub po prostu mdlał. Co do pracy przez agencje a pracy przez Unilever to jest bardzo duża różnica. Agencyjni mają umowy co tygodniowe przez to jest problem z chorobowym, nie mamy płatnych postojów(np. zdarzy się 3 tygodniowy postój to zabiorą ci urlopy te które masz, zapłacą ale już np. 2 tygodnie siedzisz w domu za darmo i automatycznie nie masz już urlopów), nie mamy zadań premiowych, premii rocznej itp. W systemie 4 brygadowym zarabiamy troszkę więcej niż pracownicy trójzmianowi. Zdarzają się problemy z urlopami bo nie zawsze szefostwo chce dawać, ale teraz się to trochę poprawiło. Przez Unilever to przyjmują ciagle facetów, kobiet na razie nie chcą chociaż teraz po rozbudowie mamy wszystkie nadzieje że może w końcu jakieś kobiety będą szczęśliwymi "Leverkami".
roman 2017-03-16 23:48
Uwazasz ze to jest duzo w piatek swiatek sobota niedziela trzeba przyjsc
operatorek 2017-03-17 15:07
Szczerze nie polecam, jest coraz gorzej. Operator gdy linia nie jedzie ma isc i pakowac na inna linie a potem pretensje do nas ze linia nie zadbana, ze brudno. Operator ma byc paziem ktory ma obowiazki od pakowania do pisania instrukcji. Kamer coraz wiecej. Staniesz za dlugo w jednym miejscu to odrazu masz telefon ze stoisz, nawet jesli linia jedzie elegancko. Z drugiej strony jak masz problemy z linia to nacisk ze ma jechac czyli zero logiki. Wprowadzaja straszne oszczednosci teraz i juz jest mowa o ukruceniu premi rocznej i likwidacji pod gruszą. Pieniadze wcale nie sa wielkie jak za system 4 brygadowy. za luty dostalem 2200 zl na reke !!! Nie polecam, sam rozgladam sie za nowa praca i duzo operatorow mowi o tym samym. Jeszcze dwa lata temu bylo ok ale teraz robi sie jeden wielki syf. Masz sie tlumaczyc z pojedynczych butelek odpadu. Nacisk czemu takie straty. Ludzi do pakowania tak ukrucaja ze biedacy nawet wytrzec nosa nie maja czasu to jest chore!
tm 2017-03-21 15:11
jaka kasa na magazynie
Zostaw swoją opinię o Unilever Polska SA - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever Polska SA