Opinie o Leroy – Merlin w Gliwice Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy – Merlin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Leroy – Merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy – Merlin w Gliwice Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3

Banita z 12 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Praca, która zaowocowała depresją, była bardzo wymagająca i stresująca. Codzienne naciskanie na wydajność ( nie założyłeś dziś karty?), nadmiar obowiązków, brak wsparcia ze strony przełożonych oraz brak równowagi między życiem zawodowym a prywatnym było przytłaczające. Dodatkowo, brak możliwości rozwoju, brak satysfakcji z wykonywanej pracy oraz brak perspektyw na zmianę sytuacji sprawiły, że zacząłem odczuwać symptomy depresji. Byłem coraz bardziej zmęczony, bezsilny, brak energii do działania. Z biegiem czasu zaczęłam odczuwać brak motywacji i zauważyłam, że moje umiejętności nie są odpowiednio wykorzystywane. To wszystko prowadziło do pogorszenia się mojego stanu psychicznego. Nie będę się wypowiadał tutaj o kadrze zarządzającej bo ostatnimi czasy niestety ciężko było mi znaleźć z nią wspólny język. Warto tutaj popracować nad odpowiednią motywacją pracowników i skupić się na umiejętnościach interpersonalnych bez wyuczonych sloganów. Warto zachować też profesjonalizm i przy gorszym dniu(każdy je ma) nie dać tego po sobie poznać a tym bardziej oddziaływać "destruktywnie" na zespół. W końcu podjąłem decyzję o zmianie pracy i znalazłem nowe wyzwanie, które pozwoliło mi rozwijać się zawodowo i cieszyć się większą satysfakcją z wykonywanej pracy. Teraz patrząc wstecz, jestem wdzięczny za tę negatywne doświadczenie, ponieważ pozwoliło mi docenić wartość pracy, która mnie naprawdę inspiruje i daje mi satysfakcję. Ps. Dla Tych co zostali - uwierzcie w siebie i nie dajcie sobie wmówić że nie stać was na nic lepszego.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Leroy – Merlin? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kate Nowy wpis

Tak, dostaje się telefon i można z niego korzystać prywatnie(oprócz zagranicznych połączeń)

Nauczyciel Nowy wpis

W dniu dzisiejszym w ramach akcji Dzieciaki sadzeniaki w sklepie Leroy Merlin odbyły się warsztaty dla grupy uczniów ze szkoły podstawowej.Personel prowadzący warsztaty (pani Martyna Dewucka i jeszcze jeden pracownik, którego godności niestety nie zapamiętałam) był profesjonalnie przygotowany do tego typu działań,tematyka ekologiczna zaprezentowana została w sposób atrakcyjny i przystępny.Warsztaty kończyły się przesadzeniem roślin z którymi uczniowie mogli udać się do domu.Serdecznie polecam wszystkim wychowawcom szkół podstawowych.Dzieciaki były zachwycone. Polecam serdecznie -nauczyciel

Jak wygląda ścieżka kariery w Leroy – Merlin? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Leroy – Merlin? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Leroy – Merlin?

Rob

W zależności od zdolności pracownika,jak szybko pozna programy i przyswoi wiedzę oraz czy będzie miał odpowiednie kompetencje

@rt
@Rob

Tak w skrócie to awansujesz jak ktoś zmieni pracę...

Tom

Beznadziejny sklep.Z wyposażenia łazienek prawie nic nie mają na sklepie tylko trzeba zamawiać.Nawet głupie lustro...System komputerowy mają do bani albo pracowników.Towaru nie mają ale po zapytanie w jakim innym sklepie to dostanę wysłali mnie do Mikołowa ,że tam to jest . Daremna jazda,stracony czas bo tam też nic nie mieli .Tylko na zamówienie . Masakra jakaś.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Leroy – Merlin? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kira

Zależy na jakie stanowisko ,zazwyczaj dwa

@rt

Witam. Maly opis sytuacji w sklepie.. zarobki w sklepie wachaja sie w granicach 3100 brutto i to w prawie kazdym stanowisku. Logistyka. Gdyby ktos chciał, pare faktów. Kierownik i jego koordynator robia sobie co chca i uwazaja sie za bog wie kogo. Za uż dostajesz wszystkie soboty za kare, o ile w ogole dostaniesz te uż gdyz to koordynator z kierownikiem decyduja o tym czy twoja sytuacja jest ciężka. O l4 nawet nie wspominam bo to pare tygodni robienia pod górę. Praca spokojna o ile nie przejmujesz sie czyims gadaniem, jedyna rozrywka osob ktore tam pracuja, to to z kim sypia inna osoba. Jesli jestes ambitna osobą i chcesz cos osiagnac to uciekaj z tego sklepu. Mowia ze liczy sie klient a tak naprawde to liczy sie dobry wynik działu. A wlasnie.. jesli jest dla ciebie problemem to ze przelozonym moze byc mlodsza osoba bez szerszej wiedzy o logistyce lub jesli jestes homofobem to zrezygnuj.. to raczej praca dla osob mlodych bez doswiadczenia i celu w zyciu lub dla tych ktorzy chca uciec od zycia ktore prowadzilindo tej pory. Naprawde i szczerze odradzam prace, jesli jednak potrzebujesz wiecej argumentow to moze płaca. Okolo 2200 netto plis premia co 3 miesiące. Pierwsza po 6 miesiacach pracy

megi
@@rt

ciekawe ile aktualnie płacą bo z tego co piszesz to bida z nędzą , kto pozwala na tak niskie wynagrodzenia ?

Kate
@megi

Dużo się zmieniło w tej kwestii, zarobki poszły do góry , ja osobiście polecam pracę jeśli się dostaniesz.

Alex

Agnieszka Blitek, najbardziej nie przyjemny doradca klienta , po krótkiej rozmowie z tą Panią doszedłem do wniosku że będę musiał udać się gdzie indziej po poradę

Rafał

Bardzo sprawnie i życzliwie. Szczególne podziękowania dla pani Marty Ślusarz :)

Ruda_PL

Hi there, Chciałbym napisać, że starałem się o zatrudnienie na stanowisko koordynatora w Gliwicach. Niestety, Panie z którymi odbyłem rozmowę rekrutacyjną NIE MIAŁY chyba ODWAGI zadzwonić (lub cokolwiek), że nie zostałem przyjęty mimo zapewnień, że taką informację oczywiście otrzymam- co jak wiadomo- dla kandydata jest to bardzo ważną informacja. Pozwoliłem sobie zadzwonić i dopytać na jakim etapie jest proces rekrutacji w mojej sprawie i otrzymałem odpowiedź, że "zapomniałam zadzwonić w poprzednim tygodniu jednak dalej rozpatrują moją kandydaturę i dadzą znać do końca tygodnia"....... "HAHAH"! i CO? NIC! Nikt się nie odezwał do tej pory. Jest to żenujące i niedopuszczalne wedle mojej oceny. Nie traktują poważnie ludzi, którzy kandydują do pracy. Naprawdę.. oceniam proces rekrutacji w LeroyMerlin w Gliwicach poniżej krytyki. Osoby nie są kompetentne do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Oczywiście przez tą sytuację (ale również przez stanowisko tej firmy ws. pozostania w RUS) nigdy w sklepach LM zakupów żadnych nie zrobię. Pozdrawiam.

Tomasz
@Ruda_PL

Współczuję ci ale często tak jest że firmy w ogóle nie informują o wynikach rekrutacji jak jej nie przeszedłeś. Wiadomo że jest to słabe no ale co poradzić. Na rozmowie coś się konkretnego dowiedziałeś? Np jakie są zarobki?

@Tomasz

Mniej więcej wiedziałem jakie zarobki ale duży wpływ ma to, jakie podasz najpierw swoje oczekiwania finansowe. Możesz podać 5K br i więcej nie dadzą a równie dobrze możesz "żądać" 7K br i spotka się to z akceptacją więc ciężko mi podać na tym etapie rekrutacji jak faktycznie wyglądałoby wynagrodzenie na tym stanowisku.

Katy

Który sklep w Gliwicach?

@Katy

Nowaka-Jeziorańskiego

Aneta
@Ruda_PL

Czyli docelowo warto naprawdę przesadnie zawyżyć czy im też cierpliwość się jednak może skończyć? Bo to trochę wygląda jakby od humoru ich zależało z tego co tu czytam

@Ruda_PL

Ze swojego doświadczenia powiem ze możesz się cieszyć ze nie zostałeś tam zatrudniony. Mobbing, wykorzystywanie i oszukiwanie pracowników. Urlop przyznawany po szantażu… Gdy uszkodzisz się w pracy podczas wykonywania polecenia przełożonego, nawet nie masz możliwości zawiadomienia i uznania wypadku w pracy, pomimo iż od razu mówią jedź do szpitala. Szkoda zmarnowanego czasu na taka prace. Pensje żenująco niskie. A kadrowa robi jedynie za maskotkę dla centrali, dlatego nikt nie widzi i nie wyciąga wniosków u góry z tego co dzieje się na sklepie. Chamska, niemiła i niekompetentna byle by dupskiem usiąść na właściwym biurku i robić za maskotkę… Wielka pomyłka. Nie polecam!

Czy w firmie Leroy – Merlin są regularne szkolenia pracownicze?

Tak,szkolimy od zera

Łucja

Czyli można przyjść zupełnie zieloną i nawet nie umieć obsługiwać kasy fiskalnej? Super! :) A ile u Was taki ktoś zarabia na starcie?

Ludzie

Ludzie tu jest portal z opiniami o pracodawcy... Na google to piszcie

Klient

Polecam kierowcę Rafała, który w dniu dzisiejszym dostarczał mi zakupiony w Leroy Merlin Gliwice - Jeziorańskiego towar, sprawnie, szybko, uprzejmie, słowem pełny profesjonalizm.

Hanna

Zamówiłam drzwi z dostawą, wniesieniem i montażem. Na sam pomiar naczekałam się z 3 tygodnie, bo pan stwierdził, że nie ma czasu na takie rzeczy. Żalił mi się jaki to bidulek przepracowany i jak się musiał poświęcić dla mnie. Dodam, że nie robił tego za darmo. Zamówiłam w końcu drzwi i miały w dzień dowozu zostać zamontowane wg pana pracującego w leroy. Według panów, którzy drzwi dowieźli, nic nie wiedzieli i miałam kontaktować się z innym panem... Wszystko zapłaciłam z góry i już się denerwuję, bo nie podoba mi się ten chaos informacyjny.

Joanna

W dniu 07.12.21 byłam na dziale ogrodniczym, zainteresowana byłam storczykami oraz roślinami przecenionymi ponieważ mam satysfakcję gdy uda mi się uratować zaniedbane a niedrogie kwiaty. Na tym dziale niewiele mogłam dowiedzieć się gdyż ekspedientki najbardziej były zainteresowane układaniem doniczek i głupkowatą dyskusją z facetami chyba z ochrony, ja im chyba w tym przeszkadzałam bo odpowiedzi na moje pytania były dość opryskliwe. Wybrałam z półki przecenionych kwiatów dwie doniczki, z ledwo rokującymi że przeżyją, rozchodnikami i na moje pytanie ile kosztują te przecenione kwiaty oburzona ekspedientka odpowiedziała że absolutnie nie są przecenione i kosztują bagatela 49 zł każda. To chyba kpina! Jak obeszłam cały dział z kwiatami to stwierdziłam że połowa nadaje się do wyrzucenia ponieważ kwiaty są zasuszone i zwiędnięte, nawet piękne storczyki miały suche podłoża. Pytanie moje jest takie: czy tym pracownikom płaci się tylko za prace na drabinie za układanie doniczek? Czy nikt nie odpowiada za towar w tym za te biedne zdychające kwiaty? Ktoś za to marnotrawstwo chyba powinien odpowiedzieć! Z poważaniem Joanna Pająk

Krystian

W sklepie Leroy - Merli przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego w Gliwicach, w dniu 23.11.2021 o godzinie 13;00 na stoisku ogrodniczym znajdowało się 4 pracowników. Gdy chciałem zasięgnąć informacji, 2 pracowników odpowiedziało, że nie są z tego działu, a następny kazał mi odejść i zasłonił taśmą stoisko. Niniejszym chciałem pracowników tego sklepu przeprosić i obiecuję, że już nigdy nie będę im zakłócał spokoju!

Sławka

W dniu dzisiejszym byłam obsługiwana przez Pana Seweryna na dziale z grzejnikami. Cieszę się bardzo, że spotkałam tego Pana. Bardzo kompetentny, doradził, pomógł, skompletował, pokazał i dużo więcej niż musiał. Przemiły człowiek, otwarty na innego człowieka, uśmiechnięty. Jednak najbardziej mnie urzekło to, że rozmawiał ze mną jak z partnerem - wielki plus za to. W skali od 1 do 5 pkt za obsługę daję 10 !!!.

Radio92
@Sławka

Niech pan napisze to w opiniach na google ????

Elżbieta

Chciałam bardzo podziękować za pomoc, za cierpliwość, i za bardzo miłą rozmowę z Panem Tomaszem i z Panem Markiem z działu budowlanego. Jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona. Dzięki takim osobom, wraca mi wiara w ludzi :) pozdrawiam serdecznie, Ela.

Przedwczoraj zostałem mile zaskoczony e-zakupem w dziale FARBY (LrM na Jeziorańskiego). Do rozgrzebanej łazienki pilnie potrzebowałem farby antypleśniowej. Z sieci wynikało,. że Perma White nie ma w Gliwicach ale jest w kilkanaście puszek w Mikołowie. Poprosiłem telefonicznie Panią z działu FARBY (chyba pani Agnieszka?) o sprowadzenie jednej z Mikołowa. Pani to załatwiła, a jak nazajutrz pomarudziłem o drugą puszkę, to też ją tam domówiła. Mało tego, żeby klient nie został na lodzie, to na wszelki wypadek w LrM w Katowicach zamówiła jeszcze dwie taki puszki. Kolejnego dnia na moje telefoniczne pytanie do działu, zmiennik Pani Agnieszki (?) z własnej inicjatywy poszedł do działu logistyki, przyniósł puszkę, która właśnie dotarła z Mikołowa i za kilka minut oddzwonił, że jest do odbioru. Jestem szczerze zbudowany uprzejmością i skutecznością obsługi klienta w dziale FARBY. Serdecznie dziękuję załodze Działu Farby i po nauczycielsku wystawiam im ocenę pięć plus z "przedmiotu" obsługa klienta. Andrzej Kania ps: a drugą puszkę tej samej farby też przy okazji wykupię. AK

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy – Merlin - Gliwice

• Jak się pracuje w Leroy – Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy – Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy – Merlin?

Leroy – Merlin