Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Klaudia

Czy jeździć ktos z oświecimia do tych. Lub zna namiar na przwoz w stronę tej firmy proszę o kontakt

M. A
@Klaudia

Hej. wiem ze na utrzymaniu ruchu jest jeden gosc ktory jezdzi z oswiecimia ale niewiem ktory dokladnie...

Mały chełm
@M. A

Produkcja pozdrawia pana z miasta słynącego z produkcji butów;)

Mmmm
@Mały chełm

W Chełmku pracują 3 facetów z utrzymania ruchu. Który wam się podoba,,, he he nikt za darmo wozić (usunięte przez administratora) ci nie będzie.

@Mały chełm

To pozdrawiajcie. Co swędzi. Jego żonę też pozdrawiacie... Popatrzcie w lustro najpierw. Pozdrawiam śliczne heeh Panie z produkcji...

Ewelina

Witam. Zostałam przyjęta do NP ale dopiero zaczne od 18 marca na rano. Proszę niech która z przyszłych koleżanek powie mi na jaką zmianę wejdę tzn do jakiej liderki?

@Ewelina

Gdziekolwiek trafisz.... trafisz źle i już Ci współczuję ....

@On

Dlaczego? A wie ktoś do jakiej jakiego lidera liderki bede. Słyszałam że jedna dziewczyna liderka jest nie miła i wredna.

Happy
@Ewelina

Trafisz do liderki Ani, świetna i pomocna lepiej nie mogłaś trafić i nie słuchaj głupich plot, sama się przekonasz.

@Happy

A Pani Bożena ma jaka zmianę bo słyszałam że ona jest bardzo fajna i nie patrzy na nikogo że jest nowy i nic nie umie. Bo ponoć to najgorzej do Pani M. Iść a jakie są zmiany bo w agencji nie mówili 123?

Happy
@Ewelina

A to teraz zależy gdzie trafiłaś(bo nie napisałaś) czy na produkcję bo tam są 3 zmiany czy na montaż bo tam są tylko 2 zmiany, a odpowiedź napisałam Ci tyczącą sie montażu. Jeśli chodzi o produkcję to niestety nie wiem jaka liderka,a zmiany są 321.

@Happy

No właśnie na produkcję. A może ktoś jeszcze tu jest co mi powie. Wiem że jest (usunięte przez administratora)i ktoś jeszcze.

Mała
@Ewelina

(usunięte przez administratora) sa liderami jest źle sama zobaczysz

Mała

Miało być nie jest źle nicz3go się nie bać i od razu źle nie nastawiac

Stary pracownik
@Mała

Jest pięknie i cudownie 1500 zarobku, (usunięte przez administratora) , smród i nędza.

@Mała

To od 18 tego kto jest na rano? Jaka liderka? Jakas dziewczyna na szkoleniu powiedziała pójdziemy do jakieś młodej dziewczyny chyba dagmara albo Marzena jakoś tak. A tu całkiem inne imiona...

M

To dobrze słyszałaś

@M

Tzn?

@Ewelina

Przyjdziesz zobaczysz co i jak i sama ocenisz.....

Np

Ruszył wielki program socjalny w np, paczek na trustu czwarte i kwiatek na dzień kobiet

Części koleżanki, jak aneksy

Młoda

150,- myślałam że będzie gorzej

Puszczacz
@Młoda

Z tego co słyszałem to inne nie miały tyle szczęścia

@Ona

Jak u was wyglądają zmiany 321?

@Młoda

Jaka zmianę w tym tyg ma zmiana u Pani Bożeny?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!

Witam . Moglabym prosic o jakąś opinie na temat pracy ? Czy jest ciezko ? Jak atmosfera ?

Ex
@Ania

Nie polecam ale sprobuj sama????????????

@Ex

Jakie są zmiany 321?

Ona

Panowie Tim liderzy mają tyle zapału i energii do pracy, że ich roznosi. Ciekawa jestem czy tak będzie jak dostaną aneksy? Hahaha

@Ona

Interesuje się sobą a będzie dobrze. Co Ci do team liderów... pozatym aneksy to już wszyscy mają głęboko w (usunięte przez administratora)

@On

Dobrze będzie komu? I dodam na marginesie, że "pozatym" piszemy osobno POZA TYM.

Była
@Ona

Były związki to większość pluła jadem, to teraz pracujcie z miskę ryżu!

Ona

Coś mi się wydaję, że w tym tygodniu zacznie się lament .

Kris
@Ona

A że niby czemu? Każdy wie że dostanie jakieś marne 150 zł bo przecież wiadomo - kryzys jest. Na więcej chyba nikt nie liczył bo niby ile 500 ?

puszczacz
@Kris

Kryzys mówisz, jak pamiętam to kryzys w tej firmie jest od 10 lat hahahaha

Kris
@puszczacz

I bardzo dobrze pamiętasz... To trwa I trwać będzie. Dziwię się że co roku w styczniu każdy z Was czeka w napięciu jaki będzie aneks.... skoro to jest wiadome że będzie beznadziejny jak co roku.

Po*je* banda id***

...

Zespół Bezimienni warto posłuchać

Hmmm , no cóż zrobić niektórzy nie maja szacunku dla siebie i nie znaja granic.

I jak zwylke

Dajcie że już spokoj z tymi komentarzami macie za mało roboty apuzniej podwyżek chcecie

Moje tak

Można by wymieniać w nieskończoność

Mala

A szkoda słów na to wszystko.... dokładnie świat jest mały

@I jak zwylke

Roboty mamy bardzo dużo, tylko wynagrodzenie jest kiepskie I WIEKSZISC MA WSZYSTKO W ...

@Ona

No dokładnie wszyscy olewaja wszystko bo za darmo nie będą robić.... A o i z tym nic nie robią...

@Ona

No dokładnie po co się starać..... jak i tak nic z tego nie ma

@Luki

Pewnie Ci co mają podstawę to i tak nic nie dostaną wszyscy z rad pujda bo za psie pieniądze nikt im nie będzie robił

porazka

zachowujac dobro innych?Czyje niby,bo o sobie chyba nie myslisz.

szok
@porazka

a moze gora sie wkoncu obudzila i zobaczyla jak inni ludzie mysla o tym wszystkim??????????

ha

tydzien to bylo a tu nagle nie ma (usunięte przez administratora) na pierwszej stronie

ha
@ha

dzienkujemy szanowa dyrekcjo

Ninja

A co kogo obchodzi kto nogi rozkłada, kto się do kogo lepi... ktora ma z kim romans i kto za kim lata ????? ludzie życie swoim życiem ... każdy ma swój rozum i nich sobie robi co chce.. prawda i tak zawszs wychodzi na jaw ... i kto ma ten poniesie za to konsekwencje. Co wy się tak podniecacie tym... niech każdy żyje według swojego sumienia

Ken

Ludzie co roku to samo... Skoro wiecie że tutaj się (usunięte przez administratora) zarabia I co roku mają Was w (usunięte przez administratora) to po co tam jeszcze siedzicie???? No głupota ludzka nie zna granic serio.... jesteście załośni

Ona

Proponuję nie podniecać się aneksami bo konkretne pieniądze dostaną kierownicy i dziobale, a reszta ochłapy!!!

Mi

Mogli by coś dac ,dużo operatorek odchodzi widza co się dzieje to powinno im dac do myślenia

Xxxx
@Mi

A po co dać podwyżkę doświadczonym operatorkom skoro można zatrudnić pracownika z firmy zewnętrznej za 2500, tutaj się nie docenia stalego pracownika

Mala
@Xxxx

No i tutaj racja lepiej zatrudnić firmę zewnętrzną niż dac i docenić stałego pracownika. Podejście tej firmy jest masakryczne Ale co zrobić..... robią to samo a mniej zarabiają

Mi

A wybrali już kogoś na stanowisko na ow czy jeszcze nic nie wiadomo

Luki

Same afery robicie skupcie się na pracy

Hwdp

Hwdp

Kadr

Aneksy podwyżki juz lada moment to bedzie afera dopiero kto ile dlaczego

A
@Kadr

Dostaną nowi timliderzy i "stare" timliderki, kierownicy działów i lizusy. DLA RESZTY NIE WYSTARCZY!!!

&

Najwiecej dostana ci co naj mniej robią

Luki

Pewnie marne podwyżki jak zawsze nie ma się co nastawiac

JA22

JAK SLYSZALEM CZESCI SA TANDETNE OBSLUGA BESZCZELNA A I GEJE TAM PRACUJA NIE WYOBRARZAM SOBIE BYC OBSLUGIWANY PRZEZ TAKIE OSOBY

lowe

no i karton znikł ale kazdy juz wie

@lowe

JPRDL weź ty się zajmij praca a nie szukaniem afery . Zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu a nawet gorzej ...co za matoły pracuja w tej firmie

@lowe

I tradycyjnie znowu skończy się jej płaczem i złamanym sercem

Czarnulka
@lowe

A o kogo chodzi? Inicjaly?

@Czarnulka

O ten tramwaj co nie chodzi... Nos w swoje sprawy pipy

a

Matoł to cie zrobił!

Lowe
@Czarnulka

TiK TiL

@Lowe

Hej Lowe, tu Ewa która zjadła owoc z drzewa zakazanego. teraz już mam wiedzę kto z kim i kto kogo. Może zagramy w grę w inicjały tylko po co? Nadgodziny się skończyły a adwokaci drodzy.

@lowe

Karton znikł, i był tyle samo wart, co napisy na nim

@Piotr

Piotr, tradycyjnie to TY rogami sufit rysujesz. No chyba że Piotr, to nie Piotr, tylko jego żona.

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)