Opinie o P. P.H.U. „Sierant” w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P. P.H.U. „Sierant”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P. P.H.U. „Sierant” o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P. P.H.U. „Sierant” w Piotrków Trybunalski

Navigathor

Zdecydowanie nie polecam. Na rozmowie rekrutacyjnej Pani od razu poruszyła kwestie zwolnień lekarskich. Nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałam.

OmG - ma_sa_kra
@Navigathor

Czyli od początku pokazują jaki mają brak zaufania i patrzą podejrzliwym wzrokiem. Ciekawe jakie zarobki. Czy to już nie otworzy ktoś w pt fajnego przyjaznego zakładu.

Knausgard

Do Jana Serce - Nikt Ci niczego nie wyjaśni. Może jedynie obrzucić błotem i Ciebie i Twój wpis. Ten portal to „ściana płaczu” dla tych, co nie zamierzają pracować i muszą się gdzieś, ANONIMOWO, oczyścić. Była kiedyś taka stacja radiowa w Ameryce, która nadawała same dobre wiadomości i po 2 miesiącach pracy zbankrutowała...Ludzkość uwielbia kąpać się w szlamie i zawsze będzie się nim karmić. Spadaj stąd zatem Janie Serce, bo niczego ważnego się tutaj nie dowiesz.

Bogdan Michalewski
@Knausgard

(usunięte przez administratora) Jedynie opinie Rozgoryczonych... No cóż. A ja tam ostatnio byłem na rozmowie na stanowisko zaopatrzeniowca. I chociaż mnie nie przyjęli, to rozmowa kwalifikacyjna była fajna i w miłej atmosferze. Trochę szkoda, ale idę dalej, bo dzięki Naszemu Rządowi praca leży na ulicy i błaga, żeby ją przyjąć!!!!

Piaskiem w oczy

Ej Jan Serce!Jak se chcesz merytolyki posłuchać to idź se do nich pogadać.Tutaj ludzie muwią co czują.To prawdziwe jest.Wszyscy pracodawcy to chieny co krew z człowieka wypijajom i nawet ust nie wytrą.A jak sypniesz piaskiem w oczy to cie zwolniom

Jan Serce

A i jeszcze jedno - jeśli nie ma opinii,to zakład pracy nie funkcjonuje normalnie - wpis pod spodem. Oszaleć można...I jak powie mi ktoś w końcu coś o czymkolwiek,ci nie jest zwyczajnym hatem?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P. P.H.U. „Sierant”, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Jan Serce

Przeglądam oferty pracy w Piotrkowie na stanowisku administracyjnym i czytam różne opinie na temat firm na go work-u.Oprócz „jechania” na zakłady pracy o tym jaki jest beznadziejny,jak mało płaci,jak trudno w nich wytrzymać i jacy szefowie są do kitu,absolutnie nic się nie mogę merytorycznego dowiedzieć.Jeżeli ktoś pisze i wypowiada się o firmie pozytywnie - jest podstawiony,jeśli udziela konkretnych informacji - to szef mu kazał pod groźbą nie wiadomo czego.Czemu ten portal ma tak naprawdę służyć?Ktoś mi to wyjaśni?Proszę???

Nick 2

no też nie to zastanawia,cisza .... Może to cisza przez burzą

Mała MI
@Nick 2

A może to tylko potwierdzenie zasady, że na takich forach wypowiadają się głównie niezadowoleni?

Pojawiło się ogłoszenie pracy w księgowości firmy. Proszę o informacje jak się w tej firmie pracuje w tym dziale? Jakie zarobki i atmosfera?Warto składać aplikacje?

Iwona

@pracownik, jak długo pracowałeś w P. P.H.U. „Sierant” jako operator maszyn? Dlaczego nie byłeś zadowolony z zatrudnienia w tej firmie w takim charakterze? Mógłbyś rozwinąć swoją opinię na ten temat? Jakie jest Twoje doświadczenie z tym pracodawcą? Zainteresujesz swoją wypowiedzią innych użytkowników.

witam i ostrzegam wszystkich przed tą miłą sympatyczną rozmową powyżej między pania Magda a innymi wielce zadowolonymi pracownikami, boo jest ustawiona rozmowa, nie pracuję już na szczęście w tym miejscu ale po latach tam spędzonych mogę śmiało powiedzieć ze zaden @Całusek nie istnieje bo żaden kierownik tam tyle nie przepracowal i sie nie przeprowadzil taka osoba nie istnieje i bzdury takie pisac moze tylko ktos na polecenie szefa bo w tej firemce nikt juz pracowac nie chce więc reklamują sie jak mogą. słowa jakie tu czytam napisane przez panią Magde to tez stek kłamstw wypisywanych na polecenie szefowej pani K. ktora sama pewnie ukladala tekst tej historyjki jak to w firmie jest wspaniale i kazdego wysluchają i przyjmuja z otwartymi ramionami za fantastyczne stawki. Nie dajcie sie nabrac na te glupoty ostrzegam popytajcie ludzi to wam powiedzą jaka jest prawda

Mikołaj
@były pracownik

Masz rację- z obecnych pracowników biura i dozoru produkcji w końcu 2014 roku pracowała tylko 1 osoba - to jest ta "niewielka rotacja" w "bardzo przyjaznej" firemce.

Całusek
@były pracownik

Biedaku, musisz być mocno rozczarowany życiem. Widzisz, tak to już jest z takimi jak ty że jak ktoś dobrze o kimś pisze to musi być podstawiony przez jakiegoś szefa, prezesa, czy innego. Tak się składa kolego że nie tylko ja tam pracowałem przez 10 lat. Ale tłumaczyć się przed takim jak ty nie będą. Te swoje ostrzeżenia praktykuj gdzie indziej i weź się do roboty. A ja nie byłem żadnym kierownikiem, tylko operatorem maszyn.

@Całusek

Nikt z pracujących tam operatorów maszyn nie chwalił tej pracy.

rambo

ludzie jak wam zależy na zdrowiu to nie idzie tam pracować do firmy Sierant .szkoda zdrowia

Iwona

Jesteś pracownikiem P. P.H.U. „Sierant”? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity można liczyć?

Magdalena

Witam, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Właścicielka raczej konkretna babka i konkretne pytania zadaje. Myślę jednak że to miejsce dla ludzi dla których praca jest na pierwszym miejscu, a wszystko inne tzn. życie osobiste, rodzina itd. znaczy trochę mniej. Co mnie zszokowalo, to pytanie co sądzę o zwolnieniach lekarskich oraz informacja że nie tolerują zwolnień bo kiedyś jacyś pracownicy ich naduzywali. Chorować owszem można ale w tym czasie miłej widziane jest skorzystanie z urlopu wypoczynkowego. Uważam że to nie jest uczciwa praktyka(chociaż w sumie to dobrze że wyszło to już na poziomie rozmowy kwalifikacyjnej a nie np. później po podjęciu pracy). Tym niemniej pierwszy raz w życiu się spotkałam z takim podejściem, a już w kilku firmach pracowałam i wiele rozmów odbyłam. Wiadomo że każdemu pracodawcy zależy na jak najwyższej frekwencji, ale ja jako osoba która nigdy żadnej lipy w pracy nie odstawiala poczułam się dotknięta. Uczciwie przyznałam że mam małe dzieci które chorują i zwolnień na opiekę nad nimi nie mogę uniknąć więc nie oddzwonią. A ocenę sytuacji pozostawiam forum.

Jjjjj
@Magdalena

Jakie stanowisko ci proponowali?

JessiB.

Wybieram się tam w najbliższym czasie, trochę mnie martwi to co napisaliście o nich. Z drugiej strony firmy w których pracowałem do tej pory, mają taką samą opinię, a pracowałem w nich po kilka lat. Wniosek, najwięcej pisali ci co najmniej robili...

JA

teraz

JA

hej,a sa przyjecia terz i czy pracuja tam kobiety na produkcji?

Bizon

Firma lipa i tyle. Umowa zlecenie przymus pracy po 12 godzin dziennie. Przymus pracy w soboty. Trzeba pisać oświadczenie czemu nie możesz przyjść w sobotę. Brak narzędzi i sprzętu do pracy. Totalna porażka.

xxx

No nie wiem, zakład wydaje się w porządku bardzo.

ADMINISTRACJA SIERANT-MAGDA

Nieraz jest 1-2 dni opóźnienia, nieraz 3 dni, rzadko, ale jesteśmy o tym informowani.Narka!

ADMINISTRACJA W SIERANT - MAGDA

Cze Ach, przeczytaj mojego posta z 6.08. Tak masz wszystkie informacje. Pozdro!

@ADMINISTRACJA W SIERANT - MAGDA

A można tam się jakoś dostać? Przedstawić swoją kandydaturę na specjalistę? Mam też dziewczynę, która jest po anglistyce. Ja bardziej informatyczny jestem.

ADMINISTRACJA SIERANT-MAGDA
@Profesorrek

Z tego co się orientuję, to można składać CV-kę do kadr. Jak poprosisz o spotkanie to ktoś napewno cię przesłucha,jeśli nie w tym dniu, to ci wyznaczą jakiś inny termin.Są raczej otwarci na nowych ludzi.Wbijaj!

@ADMINISTRACJA SIERANT-MAGDA

Wielkie dzięki Magda! Przejdę się do nich. Strzałeczka i żółwik!

ADMINISTRACJA W SIERANT - MAGDA

Cze xxx, jeżeli chcesz pracować na stanowisku specjalisty, w biurze, to wszystko masz wyjaśnione w moim poście na temat pensji. Przeczytaj sobie. Jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne, to pytaj. Piszę, że są szkolenia w zakresie obsługi systemu na poszczególnych stanowiskach opowiadając na pytania edzia i Profesorrka, a Ty piszesz, że "nawet jak nie ma odpowiednich szkoleń, to nie jest tak źle". Nie bardzo rozumiem....

@ADMINISTRACJA W SIERANT - MAGDA

Dzięks Magda za konkretne informacje! A księgowość też jest podpięta pod ERP-a? Czy rozlicza produkcję? Powiedz jeszcze, jaka firma wdrażała Wam system? Z kim na początku współpracowaliście, żeby to wszystko uporządkować. Robiliście analizę przedwdrożeniową? Jakie osoby były w nią zaangażowane, brały udział w jej budowaniu, od Was z firmy? Bardzo mnie to interesuje, więc jeśli byś mogła....

@Profesorrek

Profesorrku, moduł księgowy też jest oczywiście w ERP-e, musi rozliczać produkcję i tak się dzieje. System został wdrożony przez firmę Omega z Piotrkowa. Była robiona analiza przedwdrożeniowa, żeby wiedzieć jaki schemat działania, dopasowany specjalnie do nas, będzie odpowiedni. Tak naprawdę, to w całym wdrożeniu, bo to niezła kobyła jest, brali udział wszyscy. Od produkcji, po kierowników, działu księgowego oczywiście, całego działu przygotowania produkcji, działu sprzedażowego itd. Do dzisiaj specjalne moduły, czy raporty, które ułatwiają pracę, są dopisywane przez Omegę. Tak pokrótce to wygląda. Co jeszcze chcesz wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o P. P.H.U. „Sierant” - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w P. P.H.U. „Sierant”?

Zobacz opinie na temat firmy P. P.H.U. „Sierant” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

P. P.H.U. „Sierant”
1.5/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Kwiatowa 22
    97-300 Piotrków Trybunalski